Adrenalin Arena Cup

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

Hallo tervist :D

Minuni on jõudnud hirmus palju kriitikat selle kohta, kui halvasti meie info on kättesaadav ja keegi võistluste kohta mitte midagi ei tea, seega kasutan biker.ee-d täiendava kanalina, et infot võimaldada :) Järgnev nimekiri on kõikide 2011-ndal aastal Sõmerpalu motohallis toimuvate võistlussarjade ajakava. Loodan, et igaüks leiab omale midagi sobivat (vabandan inglise keele pärast, aga loodan, et kõik on siiski arusaadav :) ) :

15.01 Adrenalin Arena Cup - Hobby, Women I etape
16.01 Adrenalin Arena Cup – 50ccm, 65ccm, 85ccm I
etape
22.01 Adrenalin Arena Cup - MX1 and MX2 I etape

12.02 Adrenalin Arena Cup – Hobby, Women II etape
13.02 Adrenalin Arena Cup – Pitbike II etape
19.02 Adrenalin Arena Cup – MX1 and MX2 II etape
20.02 Adrenalin Arena Cup – 50ccm, 65ccm, 85ccm II
etape

12.3 Adrenalin Aena Cup – Hobby, Women III etape
13.3 Adrenalin Aena Cup – Quad100, Quad200,Quad
Open I etape
19.3 Adrenalin Aena Cup – MX1 and MX2 III etape
20.3 Adrenalin Aena Cup – 50ccm, 65ccm, 85ccm III
etape

16.04 Adrenalin Aena Cup – Quad100, Quad200, Quad
Open II etape

Hobisarja registreerimine toimub ainult http://www.adrenalinarena.com, valides pealehelt vastava ürituse ning täites ära meie registreerimisvormi.

Ülejäänud sarjade registreerimine on ikka tavapäraselt üleval http://www.msport.ee, kuid paralleelselt on võimalik ennast kirja panna ka Adrenalin Arena kodulehel.

Samuti olen üritanud lisada meie veebi enamike võistluste nii eesti kui ka ingliskeelsed juhendid.

Kui kellelgi peaks ükskõik missguseid küsimusi esinema, siis kindlasti ärge kahelge mulle helistamast või kirjutamast, vastan meeleldi :)

Olge vinged ja tublid edasi, mu Sõbrad ;)

Parimat,

Liisa
Adrenalin Arena
+372 58 043 313
liisa.salupere@adrenalinarena.com
http://www.adrenalinarena.com



Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

Absoluutse viimase minuti infot ka veel...

Nimelt, juba sel laupäeval toimub harrastajate ja naiste sarja esimene etapp Sõmerpalu motohallis ning tahtsin teada anda, et stardimaks koos ühekordse litsentsi tasuga on ainult 40€ ja neil, kel juba hooajaks litsents soetatud, on osavõtutasu 30€.

Tulge ikka kohale ja võtke osa. Harrastajate ja naiste sisekrossi meister selgub 3 etapi kokkuvõttes. Rada on praegu väga äge, oleme mitmeid muudatusi teinud just harrastajatele mõeldes, et neil turvalisem ja mõnusam sõita oleks.

Mina igatahes lähen küll rajale jokutama..palun ärge mind siis üksi sinna jätke :P (Oki, õnneks Kris tuleb ka :D weee)

PS: Tegemist on väga algajate ürituse korraldajatega, eriti harrastajate koha pealt, seega kui on küsimusi, pretensioone, ettepanekuid ja põnevaid ideid, et asja kõigi jaoks atraktiivsemaks muuta, siis andke tuld :)

Kasutaja avatar

Pira
Postitusi: 255
Liitunud: 07 Juul 2005, 12:10
Tsikkel: Yamaha YZ250F
Asukoht: Läänemaa
Tänatud: 7 korda

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Pira »

Tere!

Ei leidnud kusagilt juhendit päeva kavast.
Kui pikk sõit, mitu starti ja muud huvitavat :bsmile:

EDU!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

Juhendi leiad kodulehe avalehe alumisest osast, kus on igasugused uudised. Seal on uudis registreerimisvõimaluste kohta ja kuskil seal teksti vahel on ka juhend ilusti üles riputatud. Kui tõesti ei leia, siis anna mingi kontakt ja saadan meili teel :)

Kasutaja avatar

Marliis
Postitusi: 21
Liitunud: 18 Veebr 2010, 19:52
Kontakt:

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Marliis »

Mina mina mina tulen kaaaa ;) !!!


KawasakiRider

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas KawasakiRider »

Kas pealtvaatajatele on tasuta või tasuline sissepääs?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

Üritus on pealtvaatajatele tasuta :)


Kennu
Postitusi: 114
Liitunud: 18 Dets 2008, 09:00
Tsikkel: BUCCIMOTO BR1 F6
Asukoht: võru
Tänanud: 1 kord

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Kennu »

Hei,kustkohast tulemusi võiks näha? :lol:

Motokross on elu mõte.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

Hello,

tulemused on ilusti üleval mylaps'is (http://www.mylaps.com/results/showevent.jsp?id=621957) ja punktitabeli panen üles meie kodulehele (uuel nädalal). Samuti saadan info selle kohta, kust pilte saab näha ;)

Ägedad olid kõik, kes kohale tulid ja osa võtsid. Meid ei olnud just mega palju, aga loodan, et vahva oli sellele vaatamata :) Loodetavasti järgmine kord on joonel juba rohkem huvilisi :)

Suur tänu kõigile osavõtjatele!!

Kasutaja avatar

Martino
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Dets 2004, 15:00
Tsikkel: KTM LC4 Adventure/GasGas EC250
Asukoht: Tallinn/Laagri
Tänanud: 1 kord

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Martino »

Hoi,

Liisu kirjutas:

Üritus on pealtvaatajatele tasuta :)

Käisin pühapäeval üritust ja maja vaatamas ning pähe tükkisid mõned mõtted, mida tahaks siinkohal jagada.

Esiteks - maja on äge ning majal on potentsiaali nagu muda. Isegi ventilatsioon ei häirinud - need kümmekond poissi korraga rajal ei suutnud õhku nii siniseks ajada, et paha oleks hakanud. Neljataktilistega on ilmselt asi veel parem. Nii et majale ma ei oskaks miskit ette heita, ja heameel oli tõdeda, et Geoff Meyeril on vahelduseks milleski ka õigus ;). Arenguruumi muidugi on - näiteks päris oma ajavõtusüsteemi korral (mis areenil täitsa olemas) võiks selle monitor olla ka boksis.

Aga rajast tahaks küll rääkida. Minus tekitas külmavärinaid see raja tagasirge äärne sein oma betoonpostidega. Jah, sinna on korjatud põhupalle, aga need ei kata seina ja poste sedavõrd, et sellest reaalselt palju abi oleks. Ja ausalt öeldes, kui mina oleksin tuletõrjeametnik (õnneks olen ma lihtsalt ametnik ;)), siis ma tõenäoliselt hulluksin mootorispordiareenile kuhjatud põhupallide peale. Klaasvill tundub palju parem plaan. Nii et kui minu teha oleks, siis ma kaaluksin väga tõsiselt tagaseina betoonosa polsterdamist villapallidega. Jah, see on kallis, aga katkisõidetud sportlased on kallimad. Sõmerpalus ei tohiks see küll mingi uudis olla, nii et palun tehke sellega midagi.

  • M -
Vihma korral toimub motokross kultuurimajas (Albert Gulk, Sõmerpalu).
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Vint »

Martino kirjutas:

Klaasvill tundub palju parem plaan. Nii et kui minu teha oleks, siis ma kaaluksin väga tõsiselt tagaseina betoonosa polsterdamist villapallidega.

Täpsustaksid ehk neid villa palle?
Sõna "klaasvillaga" meenuvad ainult ebameeldivused isiklikult.

Kasutaja avatar

Jumbu
Postitusi: 245
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:52
Tsikkel: Gas Gas, HD rott
Asukoht: Harjumaa, Habaja
Tänatud: 2 korda

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Jumbu »

Martino kirjutas:

Hoi,

Aga rajast tahaks küll rääkida. Minus tekitas külmavärinaid see raja tagasirge äärne sein oma betoonpostidega. Jah, sinna on korjatud põhupalle, aga need ei kata seina ja poste sedavõrd, et sellest reaalselt palju abi oleks

Seal seina ja raja vahel on veel starti mineku koridor ja tõenäosus seina sõita on väike. Ei ole turvaekspert, aga laupäeval sõites pe...tunne ütles ,et rada turvaline. Keerulisemad ja ohtlikumad elemendid on ringi keskel. Pigem häiris, starti oodates, suur tuuletõmme.
Laupäevane võistlus oli hästi korraldatud (w)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

Kui saaks kuidagi nii, et sel laupäeval oleks natukenegi rohkem osavõtjaid?? :)

Ma ei ole ausalt eriline ürituste korraldaja ja puudub igasugune eelnev kogemus selles valdkonnas (pole isegi sünnipäeva pidanud kunagi), aga arvan, et vaatamata minu ebaprofessionaalsusele tuli ikkagi tore üritus :) Igatahes mul oli tore...superlahedad inimesed koos kõik tegelemas oma südameasjaga ja võrdlemas oma taset.. Ma ei jõua kunagi kogu tänulikkust siia ära avaldada, mis ma nende inimeste vastu tunnen, kes ei pidanud paljuks asjast osa saada :) TE OLETE VÄGEVAD!!!!!!

Pilte saate näha eelmisest etapist siit: http://www.adrenalinarena.com/?gallery=gallery&album=2

Ma olen avatud igasugustele ideedele ja nõuannetele, kuidas asja paremaks teha...aidake mul kasvada ja areneda, et suudaksin teile iga kord järjest kiftimat elamust pakkuda :D

Ja veel mainiksin ära, et me tõesti püüame võimalikult huvitavat ja turvalist rajaprofiili pakkuda nii harrastajatele kui ka professionaalidele. Oleme muutnud palju elemente harrastajasõbralikumaks nii, et ka proffidel kiivri sees haigutama ei ajaks ja leian, et antud ressursside juures oleme täitsa hea lahenduse leidnud...kahjuks tervenisti ümber rada ehitada pole võimalik selle hooaja sees, aga uuel hooajal uue hooga, eks :) Põhupallidega sama lugu...ressursside piires oleme püüdnud parima ja turvaliseima lahenduse leida...kõik ohtlikud kohad on kaetud, muretsemiseks põhjust ei peaks olema ;)

Olge tublid ja loodan peatselt paljudega juba rajal kohtuda...sel laupäeval 12.02 II etapp ;)

Soojade tervitustega,

Liisa


Oliverto

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Oliverto »

Terv,

Mina oleksin iga kell ja aeg kohal. Kahjuks aga lihtsalt läheb kohale sõit üksi Pärnust nii kalliks, et ei saa seda lubada nii tihti. Pärnus tundub, et ei ole kellegagi kopereeruda ka. Kahju, et nii kaugel olete :cry:

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas kaval »

kahjuks männikul ka jäärada,ning meil jääb ka tulematta !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

Hehe...Eestis pole ju miski liiga kaugel :D

Aga samas Pärnus peaks krossihuvilisi eriti palju veel olema..huvitav, et nii üksikud aind siia on jõudnud :P

Võibolla tõesti eestlaste jaoks oleme ebameeldivalt ühte riigi otsa koondunud, kuid õnneks vähe laiemast vaatenurgast oleme tabanud täpselt naelapea pihta :) Tänu heale asukohale on valdav enamik sõitjatest meie rajal soomlased, lätlased, leedukad, poolakad, venelased ning sinna hulka siis sips eestlasi, valgevenelasi, ukrainlasi :) Kusjuures kuskil jõudsin mainida, et 30% meie klientidest on välismaalased, aga ma ei valeta, kui ütlen, et sellest 30-st on kindlasti saanud 80%

Teate, varsti mul läheb eesti keel meelest ära...palun ärge laske sel juhtuda!!! :P


jalgrattur
Postitusi: 149
Liitunud: 31 Jaan 2011, 15:08
Tsikkel: chopper made in USA

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas jalgrattur »

Tore, et teil bisness hästi läheb. Kahju ainult ,et eestlased sellest osa ei saa. Ja needki eestlased kes seal käivad on kohalikud proffid, kes saavad tasuta või soodukaga sõita, olen kuulnud.

Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

jalgrattur kirjutas:

Tore, et teil bisness hästi läheb. Kahju ainult ,et eestlased sellest osa ei saa. Ja needki eestlased kes seal käivad on kohalikud proffid, kes saavad tasuta või soodukaga sõita, olen kuulnud.

On proffidega nagu on, igal ühel omad eelised aga tasuta lõunaid pole olemas üldiselt või kuidas? Äkki oleme üldse selles süüdi, et siia ilma sündisime???

Krossimees Aare :)
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas bitter »

jalgrattur kirjutas:

Tore, et teil bisness hästi läheb. Kahju ainult ,et eestlased sellest osa ei saa. Ja needki eestlased kes seal käivad on kohalikud proffid, kes saavad tasuta või soodukaga sõita, olen kuulnud.

Raul Olle rääkis paar päeva tagasi raadios et väljamaa suusamaratonikorraldajad ei küsi temalt osavõtumaksu. Milline kohutav ebaõiglus ülejäänud eestlaste suhtes! Ja lubavad tal esireast startida ka veel. 8)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

jalgrattur kirjutas:

Tore, et teil bisness hästi läheb. Kahju ainult ,et eestlased sellest osa ei saa. Ja needki eestlased kes seal käivad on kohalikud proffid, kes saavad tasuta või soodukaga sõita, olen kuulnud.

Eem...ma ei saa Sinust nüüd päris täpselt aru...

Tundub, nagu oleksid milleski pettunud.

Esiteks, ma ei maininud sõnagi äri edust...sellest pole kindlasti antud hetkel lõhnagi...märkisin ära vaid eestlaste ja välismaalaste suhte 20/80.
Teiseks, mis mõttes soovid, et eestlased meie edust osa saaksid?? :P
Praegu on tegelikult nii, et tänu välismaalastele meie hall elus üldse püsib...nad austavad meid ja tulevad alati hea meelega ega hädalada kunagi. Tänu nendele saame teatud andekatele eesti sõitjatele tasuta treeninguid võimaldada..ja tegelikult eestlaste eelis ongi ju see, et projekt neile nii lähedal asub...teised peavad selleks riikide piire ületama ja hotellides ööbima jne. Come on, Kutid, me oleme õnnega koos!!!! :D

Ja Happy Hour'id..kellele need siis on? 18€-ga sõita siserajal, mida hooldatakse peaaegu iga päev, kus saab kasutada jõusaali, sauna, dušši, sooje riideruume, veega tualette, hoiustada tsiklit, seda pesta ning remontida ja palju muud. Ma ei tea midagi paremat :D POSITIIVSEMAT SUHTUMIST :D Meil on nii nii palju head...Seda tuleb aind märgata ja küsida õigete inimeste käest (Liisu ;) ) Kuulujutud külvavad ainult halba.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Liisu
Postitusi: 21
Liitunud: 24 Aug 2008, 00:42
Asukoht: Tartu

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Liisu »

GOOD NEWS:

Võistlusnädala neljapäeviti on treeningu hind enne kella 16:00 ainult 15eur-i, et kõik saaksid ikka rada proovida ja tunnetuse kontidesse. Pakkumine kehtib kuni talvehooaja lõpuni igal nädalal, kus on mõni Adrenalin Arena Cup toimumas :D

Ja pärast kella 16:00 ei tõuse hind mitte tavapärase 25€-ni vaid algab hoopis Happy Hour, kus treeningkorra eest on tarvis välja käia vaid 18€.

Hind sisaldab praktiliselt kõiki meie hoone võimalusi :)

Kasutaja avatar

max07
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Juun 2005, 13:08
Asukoht: Worldwide
Tänatud: 4 korda

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas max07 »

jalgrattur kirjutas:

Tore, et teil bisness hästi läheb. Kahju ainult ,et eestlased sellest osa ei saa. Ja needki eestlased kes seal käivad on kohalikud proffid, kes saavad tasuta või soodukaga sõita, olen kuulnud.

Selleasemel, et kõlakaid kuulata ja levitada, tuleks võtta ratas ja minna sõitma. On ikka eit (togi) Ja räägi ikka enda eest, ka mina olen Eestlane ja saan osa küll ps. pole proff (crash)

Live To Ride- Ride To Live.
http://www.motoservice.ee
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Liisu kirjutas:

Kui saaks kuidagi nii, et sel laupäeval oleks natukenegi rohkem osavõtjaid?? :)

Ma ei ole ausalt eriline ürituste korraldaja ja puudub igasugune eelnev kogemus selles valdkonnas (pole isegi sünnipäeva pidanud kunagi), aga arvan, et vaatamata minu ebaprofessionaalsusele tuli ikkagi tore üritus :) Igatahes mul oli tore...superlahedad inimesed koos kõik tegelemas oma südameasjaga ja võrdlemas oma taset.. Ma ei jõua kunagi kogu tänulikkust siia ära avaldada, mis ma nende inimeste vastu tunnen, kes ei pidanud paljuks asjast osa saada :) TE OLETE VÄGEVAD!!!!!!

Pilte saate näha eelmisest etapist siit: http://www.adrenalinarena.com/?gallery=gallery&album=2

Ma olen avatud igasugustele ideedele ja nõuannetele, kuidas asja paremaks teha...aidake mul kasvada ja areneda, et suudaksin teile iga kord järjest kiftimat elamust pakkuda :D

Ja veel mainiksin ära, et me tõesti püüame võimalikult huvitavat ja turvalist rajaprofiili pakkuda nii harrastajatele kui ka professionaalidele. Oleme muutnud palju elemente harrastajasõbralikumaks nii, et ka proffidel kiivri sees haigutama ei ajaks ja leian, et antud ressursside juures oleme täitsa hea lahenduse leidnud...kahjuks tervenisti ümber rada ehitada pole võimalik selle hooaja sees, aga uuel hooajal uue hooga, eks :) Põhupallidega sama lugu...ressursside piires oleme püüdnud parima ja turvaliseima lahenduse leida...kõik ohtlikud kohad on kaetud, muretsemiseks põhjust ei peaks olema ;)

Olge tublid ja loodan peatselt paljudega juba rajal kohtuda...sel laupäeval 12.02 II etapp ;)

Soojade tervitustega,

Liisa

Eks ta talveajal natuke keeruline ole. Paljudel on ikkagi piigid või krosinaelad all ja nende pidev vahetamine on ikka suht tüütu. Näe, ma tellisin spetsiaalselt teie pärast teise komplekti rattaid, aga pole veel pidurikettaid kätte saanud, seega peab veel ootama :).


Oliverto

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Oliverto »

Pileti hinna vastu HAPPY HOUR vastu mul ei olegi absoluutselt midagi. 15 eurtsi suht norm. Põntsu paneb just edasi-tagasi sõit. Aga see selleks, see lihtsalt minu probleem miks ei saa osaleda nii palju kui tahaks. Igatahes muidu teil seal kõik superlux!

Kui mu töö peaks mind sinna kanti tooma kunagi, siis kindlasti ei tuleks ilma rattata :bsmile:

Ja muidugi sa Liisu oled üks äraütlemata jõhker püss :D

Kasutaja avatar

reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere ja eriti Liisu!
Pea püsti ja kõva asja juhatad...nii,et ära seda "Eestlaste" nurinat hinge võta....mei on alati kas "kärss kärnas...või siis maa külminud" jne.
Tahan öelda,et olen tulemas ja võtan ka 1-2 huvilist kaasa,et natuke änn-näänn teha.Vaja ainult varustus ära oodata...tegelikult ainult riided ja kiiver(viimane on juba tellitud)on veel tulemas ja loodan kas see kuu või märtsi alguses kohal olla.
Küsin ainult,et kas saun kuulub ka mulle(meile)hinna sisse ning kuidas oleks soovitus...kas tulla nädala sees ja hommiku-päeva poole või pigem nv ja milline aeg sobiks siis?Ei taha kellelegi nö "jalgu jääda",sest viimane sõit tsikliga oli okt lõpp.


jalgrattur
Postitusi: 149
Liitunud: 31 Jaan 2011, 15:08
Tsikkel: chopper made in USA

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas jalgrattur »

Kui palju,kaua selle 18€ eest sõita saab? Nädala sees peab enamus , muidugi mitte kõik, tööl käima. Et, Tallinnast tulla sinna Võrru läheb kuskil , vanas rahas, 700-1000 kr üks ots paljalt bensu peale ja tagasi ka veel samapalju. Kui kellegagi kopereeruda, siis saab sõidukulusid alla. Minna sinna üheks päevaks mõtetu. Kui kaks päeva siis veel hotell,söök,jook ja tea mis veel kulud. Kokku , võin muidugi eksida, 2500-3500 kr.Mina isiklikult ei ole nii suur Pargi fänn,et nuumata tema rahakotti. Aga igaüks teeb oma otsused ise ja kõigil on õigus oma arvamusele.

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Kokku , võin muidugi eksida, 2500-3500 kr

Reeglina läeb ikka ühest võidusõidust osavõtt a la 2000.- maksma,see nagu paratamatus.

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

jalgrattur kirjutas:

Kui palju,kaua selle 18€ eest sõita saab? Nädala sees peab enamus , muidugi mitte kõik, tööl käima. Et, Tallinnast tulla sinna Võrru läheb kuskil , vanas rahas, 700-1000 kr üks ots paljalt bensu peale ja tagasi ka veel samapalju. Kui kellegagi kopereeruda, siis saab sõidukulusid alla. Minna sinna üheks päevaks mõtetu. Kui kaks päeva siis veel hotell,söök,jook ja tea mis veel kulud. Kokku , võin muidugi eksida, 2500-3500 kr.Mina isiklikult ei ole nii suur Pargi fänn,et nuumata tema rahakotti. Aga igaüks teeb oma otsused ise ja kõigil on õigus oma arvamusele.

Aga kas siis kampa kokku ei saa, et odavam tuleks käia? Käisime ise kolmekesi Pärnust ja suht norm oli tegelt aga sel korral tahtis ving mind ää tappa... paar nädalat hiljem käis mul vennapoed uuesti ja ütles et oli parem olnud, kuidas selle vendiga teil seal hetkel on siis? Ja kas on plaanis midagi muuta lähiajal?

Aare

Krossimees Aare :)
Kasutaja avatar

Timofei
Postitusi: 334
Liitunud: 28 Sept 2008, 18:04
Tsikkel: 10
Asukoht: Narva

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas Timofei »

Olen võimalik tulija sel reedel trenni teha

Gas-All-In+1,5%Oil = Fumus Sanktus

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Re: Adrenalin Arena Cup

Lugemata postitus Postitas racerx »

jalgrattur kirjutas:

Kui palju,kaua selle 18€ eest sõita saab? Nädala sees peab enamus , muidugi mitte kõik, tööl käima. Et, Tallinnast tulla sinna Võrru läheb kuskil , vanas rahas, 700-1000 kr üks ots paljalt bensu peale ja tagasi ka veel samapalju. Kui kellegagi kopereeruda, siis saab sõidukulusid alla. Minna sinna üheks päevaks mõtetu. Kui kaks päeva siis veel hotell,söök,jook ja tea mis veel kulud. Kokku , võin muidugi eksida, 2500-3500 kr.Mina isiklikult ei ole nii suur Pargi fänn,et nuumata tema rahakotti. Aga igaüks teeb oma otsused ise ja kõigil on õigus oma arvamusele.

kuule jalgrattur katsu oma eraelulisi asju, mis aegadel sa tööl pead käima ja kõik on nii kallis kuidagi omaette arutada.
See jutt sul kukub niimoodi välja nagu Park, Võru maakond jne. oleks süüdi sinu hädades, et kõik on kallis ja sul arvamus, et nuumates Parki teed sa mingi pahateo. Näiteks mul on ka arvamus, minu arvates võiksid sa kogu oma sissetuleku Pargile annetada, ühiskond võidaks kindlasti. Paraku saad ehk isegi aru, et selliste uitmõtete avaldamine pole just kõige viisakam ja mõtekam tegu.

Foorum on selleks, et postitada siia näiteks, Hei krossisõitjad, kes sooviks kopereeruda Adrenalinale minekuks ja kust leiab ööbimise soodsa hinnaga kamba peale .

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”