motovideo!

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Terribleone
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Okt 2011, 19:53
Asukoht: Eesti-Norra

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas Terribleone »

hea !


Flatlander
Postitusi: 16
Liitunud: 27 Jaan 2013, 19:51
Tsikkel: GasGasFSR450, GasGas ec300

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas Flatlander »

http://www.youtube.com/watch?v=F6rY4CKhGLk
Gotland Grand National 2013
Saarlased tehke ära!


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas piloot »

Flatlander kirjutas:

http://www.youtube.com/watch?v=F6rY4CKhGLk
Gotland Grand National 2013
Saarlased tehke ära!

Samast sõidust. Suudab keegi tuvastada mis ratastega tegu? 28.05 lendasid kaks "hullu" miskite olematute amortidega asjandustega kaameramehest mööda, põrkasid veel mõne aja kivilt kivile ja tõmbasid täpiks minema :mrgreen:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

piloot kirjutas:
Flatlander kirjutas:

http://www.youtube.com/watch?v=F6rY4CKhGLk
Gotland Grand National 2013
Saarlased tehke ära!

Samast sõidust. Suudab keegi tuvastada mis ratastega tegu? 28.05 lendasid kaks "hullu" miskite olematute amortidega asjandustega kaameramehest mööda, põrkasid veel mõne aja kivilt kivile ja tõmbasid täpiks minema :mrgreen:

kas need mitte need sõjaväe Husqvarnad ei olnud?

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Eks ta sihuke reklaamimaitsega asi ole aga....
Kole vastikult ilus elajas on ikka küll...

SERTÃO

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas piloot »

mx77 kirjutas:

kas need mitte need sõjaväe Husqvarnad ei olnud?

Tundub tõesti, et nii on. Vist siis Husqvarna 258A.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

haldjas
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Sept 2007, 18:26
Tsikkel: honda/suzuki
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas haldjas »

Valga külje all on väike vald nimega Tõlliste, seal elab meie klubi 5 noort motosõpra,kes tegid endast filmi. Räägivad oma unistustest, hobidest, elust maal. Väike kohvi või õlle ja pool tundi südantsoojendavat filmi :)

Vääramatu usk viib sihile....tsikkel viib sihtpunkti.

will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Nii kena neiu sõidab krossi eestis, ei ole võimalik :shock:

Aga jah, vot see viimane oli juba hea filmijupp! Esimene kohta oskan vaid niipalju öelda, et minul oleks häbi tänasel päeval sedavõrd kehva kvaliteediga materjali netti riputada. Kohati koosnes pilt 4cm*4cm klotsidest. Miks on vaja nii ulmeliselt pakkida?


will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Nii kena neiu sõidab krossi eestis, ei ole võimalik :shock:

Aga jah, vot see viimane oli juba hea filmijupp! Esimene kohta oskan vaid niipalju öelda, et minul oleks häbi tänasel päeval sedavõrd kehva kvaliteediga materjali netti riputada. Kohati koosnes pilt 4cm*4cm klotsidest. Miks on vaja nii ulmeliselt pakkida?

Kasutaja avatar

haldjas
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Sept 2007, 18:26
Tsikkel: honda/suzuki
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas haldjas »

will111 kirjutas:

Nii kena neiu sõidab krossi eestis, ei ole võimalik :shock:

Aga jah, vot see viimane oli juba hea filmijupp! Esimene kohta oskan vaid niipalju öelda, et minul oleks häbi tänasel päeval sedavõrd kehva kvaliteediga materjali netti riputada. Kohati koosnes pilt 4cm*4cm klotsidest. Miks on vaja nii ulmeliselt pakkida?

Annan su pretensiooni edasi filmijale :) Huvitav , et Eesti TV võttis ühendust ja tahab filmi näidata ja ei pidanud kavliteeti halvaks. Aga mina tõesti olen suht dilitant filminduses :) Kas Eestis sõidavad krossi ainult koledad tüdrukud ? Ja tsiklite seljas on jubedad krõhvad ? Sa metsas kolki ei karda saada naiste käest :mrgreen: :wink:

Vääramatu usk viib sihile....tsikkel viib sihtpunkti.

will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas will111 »

mis pretensiooni? mina kommenteerisin "esimene" videona seda, mis algselt siia teemasse postitati. ei tea, mida eesti tv või miski muu tv sellest asjast arvab, ma ei vaata telekat ja eesti kanaleid ega tea, mida ja mis kvaliteediga seal näidatakse aga mul tuli 10a tagasi consumer class digifotokast, kus video funktsioon oli pigem lihtalt nalja pärast juurde lisatud, ka paremat pilti.

ja "viimane" video oli see, mille lingi sina siia lisasid. selle kvaliteet on hoopis teine maailm (nii visuaalselt kui muus osas) ja mul ei ole mitte midagi halba öelda. see mulle väga meeldis, lausa nii, et jagasin seda oma fb seinalgi...ja ma ei jaga seal just tihti linke! :)
Kolki saada ei karda, kasvõi juba sellepärast, et ma ei ole metsas kunagi ühtegi naist tsikli või quadiga näinud. Neiu videost aga võiks metsas küll vastu tulla, muidu näeb seal vaid karvaseid meestsikliste, hakkab juba ära tüütama :lol:

Kasutaja avatar

haldjas
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Sept 2007, 18:26
Tsikkel: honda/suzuki
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas haldjas »

Ups sorry siis, ma ei saanud aru, et mis esimest filmi sa silmas pidasid. sain aru, et minu pandud film oli sul kuidagi kaheks jagatud :D
See esimene ( selles teemas siis) on ka tegelikult päris Ok, noor inimene tegi, õpib, areneb -see ju igati teretulnud :)
Sa käid vales metsas, ma ütlen sulle, tule Valgamaale :D

Vääramatu usk viib sihile....tsikkel viib sihtpunkti.

will111
Postitusi: 5263
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Tuleb välja, et käingi! Meil siin põhjas igatahes nii kenasid neidusid metsas ei näe, kõik tegelevad kutzi ja armaani vahel valimise ja enda krohvimisega :lol:

esimene video iseenesest ei ole kehv, kuid see on lihtsalt kas väga kehva kaameraga jäädvustatud ja/või väga teadmatult lõpptöödeldud. montaaz kui selline on täitsa okei, materjal kui selline küll erilist emotsiooni ei tekida kuid jah olgem ausad, ega ise ka ilmselt vägevamini sõita ei oskaks :D :D

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: motovideo!

Lugemata postitus Postitas mmz »

haldjas kirjutas:

Valga külje all on väike vald nimega Tõlliste, seal elab meie klubi 5 noort motosõpra,kes tegid endast filmi. Räägivad oma unistustest, hobidest, elust maal. Väike kohvi või õlle ja pool tundi südantsoojendavat filmi :)

Väga mõnus vaatamine! Aitäh! :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”