Aidake valida krossisaapaid

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


Teema algataja
igor2013
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Jaan 2013, 22:11

Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas igor2013 »

Tere
Suht algaja teema, valikus siis kahed krossi/endurosaapad (vastavalt rahakotile). Võibolla keegi kasutab neid/on kasutanud ja soovitab ühtesid/teisi. Mis on plussid-miinused?

Tänan vastuste eest juba ette ära :roll:

1.) MADHEAD S8P CROSS-BOOT - HIND 99.95€ http://www.louis.de/_20984fba9e72390490 ... _gr=202488
2.) AXO DRONE MX BOOT - HIND 99.95€ http://motolife.ee/index.php?page=shop. ... 78&lang=en



Kasutaja avatar

KevinH
Postitusi: 30
Liitunud: 22 Aug 2013, 18:42

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas KevinH »

Sama küsimus ka minu poolt. Ise ka mõelnud nende Madheadi saabaste peale, ehk omab neid keegi ja oskab öelda kuidas on ?

Parimatega
Kevin

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas 426f »

Müügi meeste loba ei tasu uskuda kui nad oma poes äri teha üritavad.mine vaata googlest millise saapaga stewart sõidab

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

426f kirjutas:

Müügi meeste loba ei tasu uskuda kui nad oma poes äri teha üritavad.mine vaata googlest millise saapaga stewart sõidab

No ja millistega siis?


jopakoll
Postitusi: 233
Liitunud: 17 Aug 2013, 00:36
Tsikkel: aabits

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas jopakoll »

igor2013 kirjutas:

Tere
Suht algaja teema, valikus siis kahed krossi/endurosaapad (vastavalt rahakotile). Võibolla keegi kasutab neid/on kasutanud ja soovitab ühtesid/teisi. Mis on plussid-miinused?

Tänan vastuste eest juba ette ära :roll:

1.) MADHEAD S8P CROSS-BOOT - HIND 99.95€ http://www.louis.de/_20984fba9e72390490 ... _gr=202488
2.) AXO DRONE MX BOOT - HIND 99.95€ http://motolife.ee/index.php?page=shop. ... 78&lang=en

tuleb enne ostu näppida, proovida ja sobitada sobiva kehaosaga :bsmile:

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

kahjuks pole need odavama otsa saapad just erilised krossisaapad. Muidugi kui vaja metsas puurimiseks siis käivad küll aga kui huvi tõsisemalt krossi sõita siis selleks on sellised mudelid liiga pehmed, ei toeta ega kaitse hüppeliigest milleks saabast kõige rohkem vaja oleks. Odavama otsa saabastest oli päris enamvähem asi AXO Prime vist mingi 150rutsi ringis. Muidu enamus kabedamaid saapaid ikka 300+ või teine võimalus otsida miskit vähekasutet aga kallim mudel. Kasutatud saapa puhul tuleks jälgida ,et saabas vormist välja poleks vajunud ja konstruktsioon veel jäik oleks :idea:

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

VahurLE
Postitusi: 124
Liitunud: 03 Juul 2010, 23:40
Tsikkel: Triumph Tiger 1050
Asukoht: Kadrina

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas VahurLE »

426f kirjutas:

Müügi meeste loba ei tasu uskuda kui nad oma poes äri teha üritavad.mine vaata googlest millise saapaga stewart sõidab

Sõidab nendega, mida sponsor annab, ma arvan.


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas leib »

VahurLE kirjutas:
426f kirjutas:

Müügi meeste loba ei tasu uskuda kui nad oma poes äri teha üritavad.mine vaata googlest millise saapaga stewart sõidab

Sõidab nendega, mida sponsor annab, ma arvan.

Saapa peal on koma märk,tuntud nike nime all aga mis saabas see olla vōib ei tea. Ehk ongi Nike Oma toodang.

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

See nike saabas on olnud juba mitmeid aastaid aga ainult prototüüpidena mõne mehe jalas, turule pole siiamaani toodud erinevalt lubadustest.

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

zweitakter
Postitusi: 109
Liitunud: 05 Mär 2008, 10:45

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas zweitakter »

Isegi räbalad liigendiga Gaerne SG10 või Sidi Flexforce kaitsevad paremini kui need tutikad säästukummikud, nagu nt. Oneal Clutch vms. Kui ainult 100 euri eelarve, siis sul variante polegi, pead otsima kasutatud kvaliteetsaapad. Neid on siin varemgi diskuteeritud, tippudeks jäävad Gaerne SG10/12, Sidi Flex, Alpinestars Tech 8 ja Tech 10. Siis tulevad Fox ja TCX ja ehk veel mõni. Liigendiga on veel suht odavaid Forma-sid. Kui kätega hüppeliigese kohapeal külje poole väänad, saad ise aru, kui palju kaitset konkreetne saabas pakub.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

leib kirjutas:
VahurLE kirjutas:
426f kirjutas:

Müügi meeste loba ei tasu uskuda kui nad oma poes äri teha üritavad.mine vaata googlest millise saapaga stewart sõidab

Sõidab nendega, mida sponsor annab, ma arvan.

Saapa peal on koma märk,tuntud nike nime all aga mis saabas see olla vōib ei tea. Ehk ongi Nike Oma toodang.

No ma lootsin et ikka spetsialist vastab :).

Aga saapad on tõesti Nike omad. Tehakse neid käsitööna vaid kahe sõitja jaoks - Stewart ja Dungey. Nii et Stewarti saabaste ostmisega läheb raskeks, peab vist JS7-le endale kirjakese kirjutama, ehk on tal midagi üle :).


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas leib »

No ma lootsin et ikka spetsialist vastab :).

Aga saapad on tõesti Nike omad. Tehakse neid käsitööna vaid kahe sõitja jaoks - Stewart ja Dungey. Nii et Stewarti saabaste ostmisega läheb raskeks, peab vist JS7-le endale kirjakese kirjutama, ehk on tal midagi üle :).[/quote]

Kas kingsepp vōi eesti motokrossi hingeelu tundja.


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas piloot »

zweitakter kirjutas:

Liigendiga on veel suht odavaid Forma-sid. .

Forma on päris hea saabas oma hinna kohta, mul teist aastat ja pole kuskilt otsast vedelamaks jäänud. Ainuke miinus, et vett laseb sisse päris uhkelt ja seda mitte vanemaks jäädes ning ainult vette astudes aga juba peale esimesest lombist läbi sõitu on varbad märjad.
Samas oleks omalgi küsimus, et millised saapad on vett pidavamad?

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Format julgen ise ka soovitada, väga hea saabas.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

leib kirjutas:

No ma lootsin et ikka spetsialist vastab :).

Aga saapad on tõesti Nike omad. Tehakse neid käsitööna vaid kahe sõitja jaoks - Stewart ja Dungey. Nii et Stewarti saabaste ostmisega läheb raskeks, peab vist JS7-le endale kirjakese kirjutama, ehk on tal midagi üle :).

Kas kingsepp vōi eesti motokrossi hingeelu tundja.[/quote]
mhh?


Teema algataja
igor2013
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Jaan 2013, 22:11

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas igor2013 »

Praegu kindlasti piisaks niiöelda algaja saabastest. Olen vuranud müügikuulutusi suve algusest saati. Kuna minu jalanumber on 45, siis pole väga palju valikuid olnud, piirdusin veel Tallinna inimestega, kuna saabast tahaks ikkagi proovida.
Need jalatsid, mis on müügis on hinna/kvaliteedi (see, mis saapast on järele jäänud) suhtes väga erinevatel tasemetel. Päris räbalaid, kus on näha vaid hõõrutud logo, ei taha ka osta ja veel mingi ulmelise 100+ € eest.

Madhead'i saapad on Louis'es müügil lao tühjendusmüügina. Tallinnas on võimalik osta neidsamu 135€'ga.
Enne seda olid FORMA'd ka müügil , aga need läksid nii kiiresti laiali, et ei jõudnud osta ja letihind oli samuti 150€, neidsamu Formasid käisin ühes tuntud Tallinna kaupluses ka jalga proovimas hinnaga ca. 200€. Seega kui Saksamaalt neidsamu oleksin saanud vaid 99€'ga, siis võibolla polegi nad kõige juustumad algajale?


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas piloot »

igor2013 kirjutas:

Praegu kindlasti piisaks niiöelda algaja saabastest.

Ega sellist asja nagu algaja saabas pole olemas. Pigem on odavama otsa saabas, mis piisavalt kaitset ei paku. Ma ise ka valisin algul, lolli peaga, sellised pehmema poolsed lötakad, mis andsid hästi liikuma ja oli jube mugav käia ning käiku vahetada ja pidurit tallata. Aastaga olid need juba täielikud partjankad ja sai muidugi piisavalt haiget kogu aeg ja igast kandist. Jäiga saapaga harjub ära tegelikult mõne päevaga, käiguhoovad ja piduripedaalid annavad kõik mugavamaks seada. Saabas peaks ikka võimalikult palju kaitset pakkuma ja raha eest seda kaitset ka saab, kipsi saab muidugi soodsamalt aga lõppkokkuvõttes ei tule see ikkagi odavam :D

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Jumbu
Postitusi: 245
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:52
Tsikkel: Gas Gas, HD rott
Asukoht: Harjumaa, Habaja
Tänatud: 2 korda

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas Jumbu »

igor2013 kirjutas:

Praegu kindlasti piisaks niiöelda algaja saabastest. Olen vuranud müügikuulutusi suve algusest saati. Kuna minu jalanumber on 45, siis pole väga palju valikuid olnud, piirdusin veel Tallinna inimestega, kuna saabast tahaks ikkagi proovida.
?

Mul TEH 6 nr. 45 vedelevad kasutult, paar korda proovitud (crash) - nagu paljajalu sõidaks krossi. Annan ära punase veini eest. Tallinnast 50 km.

Kasutaja avatar

hotshot
Postitusi: 115
Liitunud: 16 Jaan 2008, 15:23
Tsikkel: crf 450r, Varadero
Asukoht: Talinn/Euroopa

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas hotshot »

Mul vedelevad oneal clutchid niisama nr. 45. Igavesed pastlad aga prügikasti kah ei raatsi nagu visata. Annaksin niisama ära, asuvad Randveres.

Taavi 53307998


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

180 - Eest peaks saama isegi Eestist Jett saapad. Ei usu, et sellise hinna eest midagi paremat võimalik saada on.

Kasutaja avatar

FaceOff
Postitusi: 116
Liitunud: 01 Nov 2009, 18:06
Tsikkel: Kawasaki Kx250f
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas FaceOff »

Oskab ka keegi Fox Forma F3 saabaste kohta midagi öelda? Muidu tunduvad täitsa head aga kuradima rasked, kõige paremad saapad mis ma ise olen saanud proovida on siiski Alpinestars Tech 10-ned. Olen ka selle poolt, et ennem osta kasutatud korralik saabas kui neid odavaid, siin foorumis liigub neid küll.

Kõik BMW omanikud ei ole idioodid, aga igal idioodil on BMW-e.

Teema algataja
igor2013
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Jaan 2013, 22:11

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas igor2013 »

hotshot kirjutas:

Postitus Postitas hotshot » Laupäev Sept 28, 2013 14:06
Mul vedelevad oneal clutchid niisama nr. 45. Igavesed pastlad aga prügikasti kah ei raatsi nagu visata. Annaksin niisama ära, asuvad Randveres.Taavi 53307998

Kahjuks jäi saabas väikeseks, kuid siiralt hea meel, et on selliseid inimesi veel alles. Tänud Taavile abi eest. 8)

Ootan veel, kuni Jumbu tagasi jõuab :roll:

sandman1111 kirjutas:

180 - Eest peaks saama isegi Eestist Jett saapad. Ei usu, et sellise hinna eest midagi paremat võimalik saada on.

180€ on minu jaoks kallivõitu


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

180€ on minu jaoks kallivõitu

Siis soovitan kasutatult, head leida. Saapad ikka väga tähtsad ja ei tohiks raha kokku hoida.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ütleme nii, et jalgade lappimine on alati igal juhul kallim.

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

FOX F3 on jube mõnus saabas omaltpoolt vaadatuna ja nendega on koos veedetud 6aastat. Samas on palju sõitjaid kellele üldse ei meeldi kuna tegu väga jäikade saabastega, samuti on tegu saabastega mis sobivad väga hästi jämedama säärelihase ja suuremate põlvekaitsmetega. Eks saabast ostes peab ikka eelkõige ise proovima mis hästi jalga sobib ja milles mugav on sest iga tootja liist on erinev samuti suuruste skaala erineb väga tugevalt.

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne

Tario
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Juun 2013, 12:31

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas Tario »

Ise kasutan kasutatud SIDI Crossfire'sid. Algul tundus jube jäik jne, aga samas olen ca 4 korra krossiraja külastamisega täiesti ära harjunud. Arvestama peab sellega, et üsna kitsa liistuga on ning võivad väiksed olla. Samas pakub ka üsna hästi kaitset.


Teema algataja
igor2013
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Jaan 2013, 22:11

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas igor2013 »

Jumbu kirjutas:

Mul TEH 6 nr. 45 vedelevad kasutult, paar korda proovitud (crash) - nagu paljajalu sõidaks krossi. Annan ära punase veini eest. Tallinnast 50 km.

Jumbule samuti suured tänud vastutulelikkuse eest. (w) Kahjuks ei sobinud suurus.

Vahepeal õnnestus aga MADHEAD S8P CROSS-BOOT - http://www.louis.de/_20984fba9e72390490 ... _gr=202488 jalga proovida. Oli selline veidi lahja tunne küll. :? Seega praegu otsin veel võimalusi

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas 426f »

kui mul krossi saapaid vaja läheb tellin ebayst kasutatud fox f3 seal neid 100 eur eest suht palju

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Teema algataja
igor2013
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Jaan 2013, 22:11

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas igor2013 »

426f kirjutas:

kui mul krossi saapaid vaja läheb tellin ebayst kasutatud fox f3 seal neid 100 eur eest suht palju

Hea variant, kui sa tead suurusi erinevatel saabastel. Olen ka sealt vaadanud,aga postikulud on ca. 40€ saabastele + kõik mis väljaspool Euroopa Liitu, mis on kallim kui 32€, koormatakse tulumaksuga ja veel mingi tollimaksu vms asjaga, seega kokkuvõttes ei ole odavam.

Kasutaja avatar

FaceOff
Postitusi: 116
Liitunud: 01 Nov 2009, 18:06
Tsikkel: Kawasaki Kx250f
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Re: Aidake valida krossisaapaid

Lugemata postitus Postitas FaceOff »

Pole küll teema kohane aga ega keegi ei tea kust Fox F3-le taldasi saaks?

Kõik BMW omanikud ei ole idioodid, aga igal idioodil on BMW-e.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”