EMF

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
haldjas
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Sept 2007, 18:26
Tsikkel: honda/suzuki
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

EMF

Lugemata postitus Postitas haldjas »

Tahaks antud teema muidugi postitada kogu motospordi alla, aga pole ühtset rubriiki. Loodan , et teised motosportlased siis siia ka vaatavad. Avaldage arvamusi seoses EMF-i tagasiastumisega.

Vääramatu usk viib sihile....tsikkel viib sihtpunkti.
Kasutaja avatar

DGAF
Postitusi: 437
Liitunud: 07 Okt 2007, 11:49
Tsikkel: Yamaha R1 track only
Asukoht: Tallinn | Nõmme

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas DGAF »

EMF-i tagasiastumisega millest või kust kohast?

born under a bad sign
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

EMF ei astu jah kuskilt tagasi

Kasutaja avatar

Teema algataja
haldjas
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Sept 2007, 18:26
Tsikkel: honda/suzuki
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas haldjas »

Tänased liikmed on otsustanud mitte osaleda 2013 aasta valimistel andes üle
teatepulga uutele inimestele.
Juhatuse / peasekretäri valimine toimub sellega seonduvalt 2013 aastakoosolekul.
Tänane pesekretär on esitanud lahkumisavalduse nõukogule ja ei kandideeri uueks
ametajaks EMF-i peasekretäri ametikohale.
Seega tänane juhtkond lõpetab 2013 aasta autasustamistega ja annab teatepulga üle.
alla kirjutanud
EMF nõukogu
EMF juhatus

Hästi, nimetame seda siis lahkumiseks mitte tagasiastumiseks. Aga mõtteid , et kuidas edasi ? Siin liigub palju sportlasi, tahaks kuulda arutelu ja mõtteid.

Vääramatu usk viib sihile....tsikkel viib sihtpunkti.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

haldjas kirjutas:

Tänased liikmed on otsustanud mitte osaleda 2013 aasta valimistel andes üle
teatepulga uutele inimestele.
Juhatuse / peasekretäri valimine toimub sellega seonduvalt 2013 aastakoosolekul.
Tänane pesekretär on esitanud lahkumisavalduse nõukogule ja ei kandideeri uueks
ametajaks EMF-i peasekretäri ametikohale.
Seega tänane juhtkond lõpetab 2013 aasta autasustamistega ja annab teatepulga üle.
alla kirjutanud
EMF nõukogu
EMF juhatus

Hästi, nimetame seda siis lahkumiseks mitte tagasiastumiseks. Aga mõtteid , et kuidas edasi ? Siin liigub palju sportlasi, tahaks kuulda arutelu ja mõtteid.

Täpsustaks siis. Mitte liikmed vaid siis nõukogu liikmed ei osale uue nõukogu valimistel. EMF liikmed on teadaolevalt motoklubid.
Aga mis siin ikka arutada kuidas edasi. 11.11 toimub aastakoosolek, kus on vaja valida uus nõukogu ja uus mõukogu nimetab ametisse uue peaseksretäri.
seega vajalik on liikmesklubide aktiivne osalus aastakoosolekust ja häid kandidaate nõukogu liikmeteks.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mella »

Mitte et ma EMF tuline pooldja oleks, aga teema algatatakse siis, kui midagi öelda on.
Praegu teema algataja poolt küll mingit sõnumit ei paista.

haldjas kirjutas:

Tahaks antud teema muidugi postitada kogu motospordi alla, aga pole ühtset rubriiki. Loodan , et teised motosportlased siis siia ka vaatavad. Avaldage arvamusi seoses EMF-i tagasiastumisega.


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas leib »

Tea,kust saaks linki originaalile?


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas piloot »

leib kirjutas:

Tea,kust saaks linki originaalile?

Aga palun! :mrgreen:
http://www.saku.ee/eng/beverages/beer/2 ... -originaal

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

piloot kirjutas:
leib kirjutas:

Tea,kust saaks linki originaalile?

Aga palun! :mrgreen:
http://www.saku.ee/eng/beverages/beer/2 ... -originaal

:)

Kasutaja avatar

Teema algataja
haldjas
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Sept 2007, 18:26
Tsikkel: honda/suzuki
Asukoht: Valgamaa
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas haldjas »

mella kirjutas:

Mitte et ma EMF tuline pooldja oleks, aga teema algatatakse siis, kui midagi öelda on.
Praegu teema algataja poolt küll mingit sõnumit ei paista.

[

[/quote]

Ma küsisin arvamust, sportlaste arvamust. Mis tekst peaks eelnema kui ma soovin teiste arvamust ? Loomulikult huvitab mind, kes võiks olla kandidaadid, mis vajaks muutmist, mis mitte jne... Ma ei taha 11-ndal kohale minna ja seal debatti kuulata, siis peab juba hääletama. Minu isiklik arvamus on liiga kitsas nii suure vastutuse ees. arvasin, et siin on palju asjalike mehi, kes arutelu üles tõstavad. Klubi tasandil või ainult ala tasandil on arvamuse kujundamine samuti liiga kitsas. Mis ma valesti tegin?

Vääramatu usk viib sihile....tsikkel viib sihtpunkti.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

haldjas kirjutas:
mella kirjutas:

Mitte et ma EMF tuline pooldja oleks, aga teema algatatakse siis, kui midagi öelda on.
Praegu teema algataja poolt küll mingit sõnumit ei paista.

[

Ma küsisin arvamust, sportlaste arvamust. Mis tekst peaks eelnema kui ma soovin teiste arvamust ? Loomulikult huvitab mind, kes võiks olla kandidaadid, mis vajaks muutmist, mis mitte jne... Ma ei taha 11-ndal kohale minna ja seal debatti kuulata, siis peab juba hääletama. Minu isiklik arvamus on liiga kitsas nii suure vastutuse ees. arvasin, et siin on palju asjalike mehi, kes arutelu üles tõstavad. Klubi tasandil või ainult ala tasandil on arvamuse kujundamine samuti liiga kitsas. Mis ma valesti tegin?[/quote]

Aga tee siis ots lahti selle arvamuste poolega :)


kalle7110
Postitusi: 45
Liitunud: 28 Nov 2012, 21:25

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas kalle7110 »

seda ju teada,et emf on ikka väga alla käinud,sportlased ei taha seal söitagi! ehhk sari toimib ja töötab ,seega uued näeod vötku see eeskujuks omale!

Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas Möku »

Eesti motosport on omadega ikka täiesti pekkis. Ainult kahtedel meeskondlikel maailmameistrivõistlustel: Rahvuste krossil ja ISDE-l olidki Eesti rahvusmeeskonnad esikümnes. :wack:

Aga võib EMF vendadest ka aru saada - "kaua sa ikka jaksad bolshevikega võidelda".

EMF kui organisatsiooni probleem on tegelikult selles, et spordiklubisid praktiliselt ei eksisteeri enam. On 2-3 tegusat klubi, ülejäänud klubid on formaalsed ja tegelikult teevad sporti üksiksõitjad.

EMF-i põhikiri näeb ette see on klubide liit, aga EMF-il pole kellegagi rääkida või kokku leppida. Klubide asemel on must auk. Seal peaks põhikirja muutma, et EMFist saaks klubide liidu asemel sportlaste liit.

Usinus-Kasinus-Cosinus
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Oled sa muidu Möku kunagi üritanud EMF-iga rääkida?

Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas Möku »

mx77 kirjutas:

Oled sa muidu Möku kunagi üritanud EMF-iga rääkida?

Jah. Ja kunagi pole olnud probleeme. Aga ega mul pole üldiselt kellegagi rääkimisel suuri probleeme. Ma olen seda suisa ülikoolis õppinud :mrgreen:

Aga siin pole mõtet surnud lehma enam jalaga togida. Ega ta piima niikuinii andma ei hakka. Ja minu meelest on EMF senise seltskonna poolt täiesti adekvaatne samm et tunnetasid ära vajadust suurema muutuse järele ja ei hakka oma kohast ja prestiizhist kinni hoidma.

Nüüd peaks kõik spordimehed ise panustama, et püramiidi kõikidel astmetel tegevus toimuks, oleks nii tippsport maailmatasemel kui rahvasport massides ning ühiskond kiidaks motospordi heaks kui ühe Eesti rahvusspordiala.

Usinus-Kasinus-Cosinus

leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas leib »

Kas ei vōiks siis EMF üks eesmärkidest olla klubide loomise aitamine ja olemasolevate toetamine,ikka ka tegelikult ,mitte paberil aga eks selleks ole vaja tugevat tegevjuhti. Huvitav,kas uus juht on juba vanade poolt välja otsitud.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sa võiks ju siis rääkida, millest sa oled rääkinud ja mis on tulemus olnud (intiimsed teemad võid välja jätta).

Minu enda ja mu tuttavate kogemus on küll väga vastupidine.

Kasutaja avatar

Martino
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Dets 2004, 15:00
Tsikkel: KTM LC4 Adventure/GasGas EC250
Asukoht: Tallinn/Laagri
Tänanud: 1 kord

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas Martino »

Möku kirjutas:

Eesti motosport on omadega ikka täiesti pekkis. Ainult kahtedel meeskondlikel maailmameistrivõistlustel: Rahvuste krossil ja ISDE-l olidki Eesti rahvusmeeskonnad esikümnes. :wack:

Eks sa tead ise ka, et kultuurkiht on tegelikult õhuke. Kukub Aigar ära, ja tulemust pole. Kukub Tanel ära, ja tulemust pole. Ühe suguseltsi peale ei saa ometigi motosporti üles ehitada ning siis pärast trummi taguda, kui paganama hästi meil kõik on. Selle suguseltsiga oli enne EMFi hästi ja on pärast kah, kahtlust pole. Aigari taga on ehk Rannar tulemas (no heal juhul Martin ka), kuid Taneli taga on vaakum, jumal paraku. Praegu toodi olemasolevast materjalist parimad tulemused ära, ja tore on. Aga kust siit nüüd mingi hästi toimiv süsteem välja paistab, seda mina küll ei tea.

EMF-i põhikiri näeb ette see on klubide liit, aga EMF-il pole kellegagi rääkida või kokku leppida. Klubide asemel on must auk. Seal peaks põhikirja muutma, et EMFist saaks klubide liidu asemel sportlaste liit.

Klubid on täiesti olemas, kuid need on mingis vaikelus, sest suurt osa neist lihtsalt ei kuulata. Seinaga rääkimine ei ole viljakas tegevus. Ega need EHKK tekkimisega päädinud pinged ei olnud ju päevapealt tekkinud.

Klubid või sõitjad - mõlemad on vajalikud. Klubid liikmeteta pole miskit, ja sõitjad klubita tegelikult kah. Ning lisaks on sellelt pildilt puudu veel üks struktuur, ilma milleta võistlusspordis mitte kuhugi ei jõuta - tiimid. Tiimid toovad muidu klubilisse meelelahutusse selle professionaalsuse, mille pealt tehakse tulemust.
Klubid ja seltskonnad toimetavad praegu enamasti väljaspool EMFi ning saavad kenasti hakkama. Selleks, et sõitjad ja nendega koos klubid hakkaksid EMF poole uuesti huviga vaatama, tuleb uuel juhtkonnal nendega ausalt ja avatult suhelda. Ma ei ole kindel, et selline suhtlus praegu toimunud on, aga pole ka oluline - mis sellest minevikust ikka enam menetleda. Nüüd on uus elu tulemas (ehk) ja loodetavasti avab see võimalused erinevate motospordi katusorganisatsioonide koostööks ning pikemas vaates ka nende taasliitumiseks.
Puht korraldusliku poole pealt juhin tähelepanu, et EMFil ei ole tänaseni olemas nähtust nimega arbitraažikomisjon, ilma milleta ei hakka mitte kunagi tõusma meie kohtunike poolt tehtavate otsuste tase, sest neid otsuseid ei saa mitte mingil viisil vaidlustada. Ka sport vajab mitmeastmelist õigussüsteemi, sest ainult niimoodi saab vigane otsus parandatud. Samuti on vaja selgust, kuidas ja kust tekivad alakomisjonid, mida nad teevad, kui pikad on nende volitused ning kuidas need asju ajavad. Ma loodan väga, et nendes küsimustes tekib selgus ning et EMF on suuteline enese asjaajamisi toimetama avatult ning pädevalt. Selge, et selleks on vajalikud mingid tehnilised vahendid - näiteks dokumendihaldussüsteem - kuid need on lahendatavad mured. Ma olen suuteline nende lahenduste realiseerimiseks vajalikke kontakte vahendama ning valmis enese aega nendesse panustama. Tahta on vaja.

  • M -
Vihma korral toimub motokross kultuurimajas (Albert Gulk, Sõmerpalu).
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mella »

Kõigepealt tuleks leida vastus küsimusele, MIKS seda "klubide ühendust" vaja on ja mis oleks selle funktsioon.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mella kirjutas:

Kõigepealt tuleks leida vastus küsimusele, MIKS seda "klubide ühendust" vaja on ja mis oleks selle funktsioon.

see on väheke rumal küsimus.
Loe: https://www.riigiteataja.ee/akt/106122012020

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mella »

§ 4. Spordiorganisatsioonid
3) spordialaliit – spordiala harrastavate spordiklubide üleriigiline ühendus, kes spordiala rahvusvahelise spordialaliidu ning rahvusliku olümpiakomitee liikmena spordiala esindab ja kellel on ainuõigus korraldada üleriigilisi meistrivõistlusi ning anda vastavaid tiitleid;

Järelikult ei hakka tavasõitja jaoks midagi muutuma, sest midagi ei muutu, kuna küsimus on rahas.
Supleks EMF rahas, ei tekiks probleemi juhatuse leidmisega.
Meistritiitli küsijaid on iga klassi peale umbes 3-4 inimest. Teised sõitjad peavad selle egotripi kinni taguma. Ja juhatuse istumistasu. Ja suhtluse välisorganisatsioonidega. Ja parimate sõitjate välisvõistluste teemaga. Tavalist sõitjat see ei huvita. Kui ta tahab sponsoreerida kellegi välistrippe, teeks ta seda sihtotstarbeliselt ise. Nagu on ISDE sponsorluse teema.
Teistsugune lahendus oleks, et juhatus otsib välised sponsorrahad pluss riiklikud toetused/ressursid.

Asmer eelmisel juhatuse valimisel kandideeris. Tema tegutsemisse ma suhtun aga reservatsiooniga - kardiliidust on näide olemas, kus sõita võid mingi konkreetse tootja esindaja käest ostetud kindlat marki mootoriga, mille müügist mitte väike osa läheb alaliidule. Muud võistlusklassid, millele mootori maaletooja obrokit ei maksa, tuleb välja suretada.

Igor Mang ennustab EHKK-le tugevat jätkumist.

mx77 kirjutas:
mella kirjutas:

Kõigepealt tuleks leida vastus küsimusele, MIKS seda "klubide ühendust" vaja on ja mis oleks selle funktsioon.

see on väheke rumal küsimus.
Loe: https://www.riigiteataja.ee/akt/106122012020

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

nagu ikka tüüpiline mella, Liivimaa parim ratsutaja laseb puusalt. asi on ikka veidi keerulisem, mingi osa rahast tuleb ka ka
riikliku sporditoetusena, mida EHKK-ile keegi ei maksa, teiseks (ma ei tea, misk klubid seda ei kasuta) on sporditoetuste pearahad, aga selleks on vaja treeneri kutsetunnistust ja treenerite loetelu haldab jälle alaliit (mitte EHKK).

ja ma arvan, et kui järgmine aasta öeldakse, et eesti koondis MXoN-ile ei lähe, siis raudselt on just nende harrastajate seas palju pahaseid (kuigi nagu raha ise panna ei taha).


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas leib »

mella kirjutas:

Kõigepealt tuleks leida vastus küsimusele, MIKS seda "klubide ühendust" vaja on ja mis oleks selle funktsioon.

Tsiteerides Šveiki , see härra pole Oma lolluses süüdi....'

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mella »

Ütles mees peegli ees seistes ;)

leib kirjutas:

Tsiteerides Šveiki , see härra pole Oma lolluses süüdi....'


racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas racerx »

Kujundlikult öeldes, seni kuni räägitakse püramiidi astmetest ja pioneeriorganisatsioonile juhi valimisest, pole vähimatki lootust, et see asi hakkaks liikuma suunas mis on kaasaegne ja väärtusi loov.

Tegelikult nagu ütleb üks teada tuntud "skeptik" kelle nime ma hetkel ei maini, see rong on ammu läinud. 10 aastat tagasi üritati mõtet edasi anda. Siis vahepeal üritati veel. Nüüd on aeg edasi läinud. Selleks, et praegu ehitada kogu seda asja tasemele, kus iga päev ei tuleks peale maksta ja võidelda destruktiivse kriitikaga pidevalt, tuleb paraku maksta juba üsna suuri summasid. Need inimesed kes oleks valmis olnud tollal panustama pole enam huvitatud ning nende eesti ülikoolide turundusekspertidega pole paraku mujal kui mõne rahvusvahelise brändi copyosakonnas suurt midagi teha, rääkimata sellest, et tuleb mõista ka sporti ning olla selles 100%.

See millest Mella räägib, et ta ei taha maksta millegi eest ja vaid tarbida, selle jaoks pole tõesti organisatsiooni vaja. EHKK toimib väga hästi. Kuid ka EHKKi huvides on pro sport väga oluline. Hetkel nad panustavad sellesse ise ja tegelikult, see on küll hea, kuid sugugi mitte nende ülesanne, palju kasulikum oleks ka neile toimiv Pro spordi üksus, mis laseks neil oluliselt tõsta enda teenuse kvaliteeti ning ka ise lõppkõkkuvõttes olla kasumlikumad.

See tagasiastumine on täpselt samasugune nagu azerite valimised, võitja võib ennast juba praegu välja kuulutada. Ilmselgelt on ainult kaks kandidaati.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Mida sa nüüd Aix tahtsid öelda, sa oled juba nagu KJ Palmi reinkarnatsioon, palju arusaamatut mõistujuttu. Räägi asjast parem.


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas leib »

Kahtlen sügavalt selles kas EHHK il on pro väljundit väga vaja,pigem ikka anda harrastajatele vaba vōimalus ,ilma rahaliste sidumistete,vōistelda - ja seda on NAD edukalt teinud,tublid . Ja kui sponsorid leiavad nats raha auhindateks,tulevad ka tipud sinna vōistlustele kui ei,ikka harrastajaid küllalt.
Tahtmatult tekib küsimus,kas EMF sellisel kujul üldse vaja ongi,niikui nii iga paps putitab ise Oma vōsukest ülesse,neid ju ei toeta n. tiki treiler järelkäruga ehk suuremad sponsorid toetavad juba suuri tegijaid. :D .
Huvitav oleks teada,keda NAD nüüd kavatsevad upitada esimeseks eks vist ikka keegi sealt Viimsi pundist.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

leib kirjutas:

Kahtlen sügavalt selles kas EHHK il on pro väljundit väga vaja,pigem ikka anda harrastajatele vaba vōimalus ,ilma rahaliste sidumistete,vōistelda - ja seda on NAD edukalt teinud,tublid . Ja kui sponsorid leiavad nats raha auhindateks,tulevad ka tipud sinna vōistlustele kui ei,ikka harrastajaid küllalt.
Tahtmatult tekib küsimus,kas EMF sellisel kujul üldse vaja ongi,niikui nii iga paps putitab ise Oma vōsukest ülesse,neid ju ei toeta n. tiki treiler järelkäruga ehk suuremad sponsorid toetavad juba suuri tegijaid. :D .
Huvitav oleks teada,keda NAD nüüd kavatsevad upitada esimeseks eks vist ikka keegi sealt Viimsi pundist.

Kes need NAD on?


leib
Postitusi: 185
Liitunud: 10 Mär 2013, 03:54
Tsikkel: Cz 86

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas leib »

Kes need NAD on?[/quote]

See hästitoidetud isand ( ei tea ta nime) ja tema tuttavad .
Aga mis puudutab seda teist NAD siis EGA maksa naiivne olla ,et vana BANDE paneb käed tasku ,astub lifti ja bai ,bai EMF.
Eks püütakse kellelegi sōbrakesele v mingile kasulikule partnerile need kohakesed sokutada. Lihtsalt minu arvamus ehk eksin. Vōi siis lahkutakse kuniks veel asjad on väliselt ok,pean silmas Leokeid ,kui needki lōpetavad siis alles algab kisa pihta. Parem lahkuda pinnapeal püsivalt laevalt,kuigi üliraske on lahkuda soojast pesast.

Viimati muutis leib, 21 Okt 2013, 19:06, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: EMF

Lugemata postitus Postitas mx77 »

njah, kui kellegi midagi asjalikku öelda ei ole siis lõpetaks selle teema ära, enne kui reptiloide kõikides hädades süüdistama hakatakse ja lennukeid keemia külvamises.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”