AMA Superkross 2014

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
vlgu
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Aug 2007, 08:37
Asukoht: L-Eesti

AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas vlgu »

Youtubest eilsed sõiduvideod:

450 SX -
250 SX -

Hea oleks, kui siia teemasse tulemusi vms spoilereid ei satuks, ainult sõiduvideod. Eks näis kas õnnestub.



Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

Väga kõva algus oli igatahes, üllatajaid kuhjaga... ise ei saanud kõike jälgida ja sooviks küsida, mis sai Tomacist? Ei näinud finaalis teda sõitmas, JS-st on kahju muidugi, et kukkus aga ju see käib sellise kiiruse juurde siis... Rozen muidugi riisus koore nii palju kui sai ja asjalikult.... Villopoto teravus oli kadunud, temale kohane eelmisel aastal ma mõtlen, ehk saab hoogu juurde veel peale esimest etappi... Reed tegi koos Dungeyga hea sõidu ja loodan et samas vaimus jätkaks, eks näis...

Kirjutage ja kommige...

Krossimees Aare :)

0tt
Postitusi: 151
Liitunud: 19 Apr 2004, 17:42

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas 0tt »

vlgu kirjutas:

Hea oleks, kui siia teemasse tulemusi vms spoilereid ei satuks, ainult sõiduvideod. Eks näis kas õnnestub.

cbr600--r6--zx10r
cr125-cr250-cr250f-kx250f..jne..cr450f 09`yz450f 11`
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas fotek »

Sõiduvideote link on kogu aeg sama - https://twitter.com/slicknick610

Salvestage omale ära ja siin teemas võiks kommenteerida ikka.
Kellel vaatamata, ärge enne lugema tulge :)

Edit: Tomacile pandi kvalifikatsioonis tagant sisse ja mingi närv sai muljuda ja käsi tuim.

Siim
#609
Kasutaja avatar

Teema algataja
vlgu
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Aug 2007, 08:37
Asukoht: L-Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas vlgu »

Jah, eks siia teemasse tõttab iga krossimees peale järjekordset etappi lugema, mida keegi arvas :D

Mina oma mobiilsesse seadmesse üle mobiilse interneti torrentiga videosid ei tõmba.
Minusugusel on lihtsam ka edaspidi Youtubest endal video üles otsida.

Ning kui varasemaid aastaid silmas pidada, saab õnneks foorumi rahval peale mõnda etappi arvamus otsa. Siis tasub jälle siia neid sõiduvideo linke lisada, ilma vaataja jaoks üllatust rikkumata :bsmile:

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Tomac vigastas eelsõidus õlga ja nii halvasti , et tekkis mingi närvikhjustus vms ja seega ei tulnud ka Heat sõitu enam.

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

0tt kirjutas:
vlgu kirjutas:

Hea oleks, kui siia teemasse tulemusi vms spoilereid ei satuks, ainult sõiduvideod. Eks näis kas õnnestub.

Mis asi on spoiler? Minuteada mingi vidin auto küljes üldse... :)

Ja kui kommida ka ei kannata, pole mõtet siin sõna võtta eriti oma eriliste teravustega, nagu me ei kuule ega näe mida teeme siin, vaatamas võib niisama ka käia, kui muidu asjast aru ei saa. Kes ikka isuga asja kallal, sellel on ka miskit sõna sekka öelda või hakkab tõesti vaim otsa saama kaasmaalastel ja haaratakse õlle järele ainult? :shock:

Krossimees Aare :)
Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

2stroketaliban kirjutas:

Tomac vigastas eelsõidus õlga ja nii halvasti , et tekkis mingi närvikhjustus vms ja seega ei tulnud ka Heat sõitu enam.

Tänud info jagamisest... kahju tõesti, et jäi selle mehe tugevus nägemata sellel etapil aga loodame et tuleb tagasi ja saab ka kaarte segatud veidi tulevikus, ikka põnevam kui rabelejaid rohkem...

Krossimees Aare :)
Kasutaja avatar

MXMania
Postitusi: 57
Liitunud: 16 Nov 2010, 10:11

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas MXMania »

Villopoto oli kuulujuttude järgi natuke tõbine, sellest ilmselt ka tema tagasihoidlikum sõit.

http://www.mxmania.eu - Värskeimad motokrossi uudised, suurim valik varustust sõitjale ja varuosi krossikatele!

sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

MXMania kirjutas:

Villopoto oli kuulujuttude järgi natuke tõbine, sellest ilmselt ka tema tagasihoidlikum sõit.

sõitis ju väga hästi kukkumiseni.


Rauno
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Juul 2011, 18:46
Tsikkel: CRF450R
Asukoht: Tartu

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas Rauno »

RD2

450-

Kasutaja avatar

Teema algataja
vlgu
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Aug 2007, 08:37
Asukoht: L-Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas vlgu »

250 SX -


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Punahabe on ikka kõige kõvem mees !

Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

Niisiis, järjekordne etapp seljataga ja põnevust kuipalju...

250- lõpp oli muidugi üllatav, poleks arvanud, et Anderson ära võtab selle aga siiski... Kuigi terve sõidu juhtas ju Seely, hea tulemuse selles klassis tegi ka noor Stewart minuarust, ehk hakkab hoogu leidma...

450- oli ikka kena rebimine, kahju oli mul Rozenist, kui Barcia kaldus välja oma trajektoorist, et Rozenil ei jäänud muud üle kui pidurdada ja millega esiratas arvatavasti veidi blokki jooksis ja siis külje maha pani muidugi, üldse minuarust Barcia sõitis jube ülbelt seekord... vaatasin mismoodi Villopoto oma möödumised tegi, no ei seganud kedagi, teeb seda nii nagu vaja on mitte nagu heaks arvab...
Imelik oli, et Reed ei saanud ettepoole seekord, kas keegi teab öelda miskit tema kohta? Kas vigastas ennast enne finaali?
Ja hea oli vaadata et Bryton hoidis 11 ringi esikohta ning oli lõpuski agresiivne Villopoto vastu, mine tea, äkki on leidnud uue hingamise ja on selle hooaja must hobune niiöelda?
JS oleks rohkemat oodanud, ju siis polnud see rada kõikidele meeltmööda, tema kaasa arvatud... ehk järgmised etapid on teravamd selles mõttes temalt aga peaasi, et püsti jäi... :)
Dungey tegi oma töö klassikalises mõttes ära ja võttis vajalikud punktid, kuid veidi oleks pidanud olema agressiivsem minuarust, teine koht oli tal peaaegu ju käes aga võta näpust, veidi jäi puudus...
Siiski oli hea etapp, et kõik terveks jäid ja võitlused saavad jätkuda, palju oli häid külg külje kõrval momente seekord...
Ootame huviga järgmisi tulemusi...

Krossimees Aare :)

sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Minu arvates Barcia sõitis täitsa normaalselt mööda, oli küll agressiivne, aga peabki ju olema. Kenny ei tahtnud ka väga pidurdada, oleks püsti jäänud.

Steward oskab ainult kukkuda :D. Täna sõitis kindla peale ja jäi kukkumata, sellepärast ka jäi tahapoole. Ajasõitudes pani ka korraliku käna maha, kes veel ei tea.

RV sõitis nii nagu ta sõidab, suhtelist võitmatu tüüp on. Ma mäletan, et kommentaatorid ütlesid, et tal ka raskusi, kuna meeldib liiga agressiivne gaasirutskaga olla ja seal pidi suht libe olema.

Reed on lihtsalt vana mees, kelle ajad on möödas. Ega ta eelmine kord ei sõitnud ka kiiresti. Sattus stardis ette, siis osad kukkusid jne. Seekord ei läinud alguses nii hästi ja kiirust tal ei ole, et tagant ette trügida. Samas ma arvasin, et ta sõidab halvemini. Eelmine aasta sai ju poiss ringiga.

Barciast olen ma isiklikult lootnud, et midagi ikka tuleb, aga millegipärast vajub iga sõit ära, loodan järgmine kord paremat tulemust, muidu peab kellegi teise leidma, kellele pöialt hoida.

Rockzenil ka ei ole seda esimese koha kiirust, ma isegi ütleks, et ta on aeglasem kui top3. Eelmine sõit lihtsalt kukkusin nii välja, et kõik võimalused olid tema kasuks :D.

Brayton oli tõesti väga tubli, paistab, et Yamaha on suutnud 2014 a. ka teha ratta millega kannatab parimatega koos sõita, kuigi pidi ikkagi esiots kerge olema ja alt tahtma ära libiseda, võrreldes teiste masinatega. Tükk aega oli Yamu nägmine esi 10 sees haruldus, võiks rohkem näha küll. :D.

Muidu sõidud olid väga huvitavad ja samuti ootan järgmist etappi. 250 ma väga ei jaga matsu, kuna seal minu jaoks enamus võõrad nimed.

Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

sandman1111 kirjutas:

Minu arvates Barcia sõitis täitsa normaalselt mööda, oli küll agressiivne, aga peabki ju olema. Kenny ei tahtnud ka väga pidurdada, oleks püsti jäänud.

Steward oskab ainult kukkuda :D. Täna sõitis kindla peale ja jäi kukkumata, sellepärast ka jäi tahapoole. Ajasõitudes pani ka korraliku käna maha, kes veel ei tea.

RV sõitis nii nagu ta sõidab, suhtelist võitmatu tüüp on. Ma mäletan, et kommentaatorid ütlesid, et tal ka raskusi, kuna meeldib liiga agressiivne gaasirutskaga olla ja seal pidi suht libe olema.

Reed on lihtsalt vana mees, kelle ajad on möödas. Ega ta eelmine kord ei sõitnud ka kiiresti. Sattus stardis ette, siis osad kukkusid jne. Seekord ei läinud alguses nii hästi ja kiirust tal ei ole, et tagant ette trügida. Samas ma arvasin, et ta sõidab halvemini. Eelmine aasta sai ju poiss ringiga.

Barciast olen ma isiklikult lootnud, et midagi ikka tuleb, aga millegipärast vajub iga sõit ära, loodan järgmine kord paremat tulemust, muidu peab kellegi teise leidma, kellele pöialt hoida.

Rockzenil ka ei ole seda esimese koha kiirust, ma isegi ütleks, et ta on aeglasem kui top3. Eelmine sõit lihtsalt kukkusin nii välja, et kõik võimalused olid tema kasuks :D.

Brayton oli tõesti väga tubli, paistab, et Yamaha on suutnud 2014 a. ka teha ratta millega kannatab parimatega koos sõita, kuigi pidi ikkagi esiots kerge olema ja alt tahtma ära libiseda, võrreldes teiste masinatega. Tükk aega oli Yamu nägmine esi 10 sees haruldus, võiks rohkem näha küll. :D.

Muidu sõidud olid väga huvitavad ja samuti ootan järgmist etappi. 250 ma väga ei jaga matsu, kuna seal minu jaoks enamus võõrad nimed.

Yammusid võiks näha jah eespool ka ikka, muidu kaob sinine silmist viimaks... :)
RV agressiivsust eriti ei täheldanud sellel korral, tegi puhtad möödasõidud ja asi mutt... Ja ei hoomanud, et oleks ka vänderdanud palju gaasikeeramisest, tavaliselt on ta ka eest ära sõitnud kohe, mida aga seekord ei näinud, see võit oli ikka napikas seekord tal...
Ma ise arvan, et see rada ei sobinud lihtsalt kõigile seekord sellisena, kus oleks saanud täiega panna, mõnel lihtsalt sobis paremini, sai elemendid tehtud ja korras...
Ja JS kohta ütleks, et kui kiirust pole siis ei kuku ka, see vist kõigil sama teema... :)

Krossimees Aare :)

Rauno
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Juul 2011, 18:46
Tsikkel: CRF450R
Asukoht: Tartu

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas Rauno »

RD3

450-

250-

Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

No nii sõbrad...

Keegi siin mainis, et Reed on aeglane... peaks äkki üle vaatama... :) Ülikõva etapp oli ikka seekord ja rada oli ka üli luks eelmise etapiga võrreldes, kõik klappis nagu enamusel, kahju ainult et Tomacit ei olenud, arvasid seal, et ehk saab järgmisel etapil osaleda juba, eks näis.
Villopotol on vist nii suur vastutus õlgadel, et meistriks saada ja ei pea sellele pigele vastu, võtab suuri riske aga ei püsi püsti aga hea õnne korral võib tal see isegi õnnestuda, Dungey muidugi tegi ka talle erilise kingituse enne finisit, ma vaatasin et nüüd tuleb ja annab küll laksu ära, kui pikali panid aga ei midagi erilist, nagu poleks juhtunudki midagi, vaatas ainult üle õla tagasi ja kõik... veidi pani imestama selline külm suhtumine sellises olukorras, kuid huvitav oli samas see, et Dungey võttis tema vastu sellise rünnaku ülesse, millest on palju räägitud, et ta peaks seda tegema, nüüd siis oli näide sellest või? :)
Veidi oli pettumus JS sõidust, et ta ei suutnud esikohta hoida lõpuni, äkki tal mingi väike vigastus? Kas keegi teab öelda midagi?
Rozen areneb ka iga sõiduga rohkem ja rohkem, ühel päeva see mees veel näitab, kes ta on aga peaasi, et terve püsib, muidu ei saa finiseerida... :)
Brayton näitas ka taas head hoogu ja temast vist on saamas samuti üks kolme hulka küsija minuarust, eks edasine näita...

Väga super oli Reedi võidurõõm ja üdse temasse uskumine, seda suudavad vähesed teha aga tuleb au anda, Kawa tundub hea olema ja sobib temaga hästi kokku, ega ta muidu laskunud nagu vanal heal ajal hobuse kõrvale ja kummardas temale... super! Ainult nii saab olla side oma hobusega, kas pole?

Huviga oodates järgmist etappi!

Krossimees Aare :)

sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Mina rääkisin jah, et Reed on aeglane ja vana. Peab vist sõnad tagasi võtma :D. Tüüp sõitis ikka hoopis teise kiirusega kui eelmistel etappide. Väga tubli poiss. Mõnus oli kohe vaadata.

Barciale enam vist pöialt ei saa hoida, kuna ta isegi ei satu kaadrisse enam :D. Kahju, kuna mulle ta meeldis.

Tomac peaks tulema järgmiseks sõiduks. Sellel mehel peaks kiirust olema. 250 klassis igatahes sõitis küll väga hästi. Samas ta tundus alati ellu ärkavat kui pool sõitu läbi. Võiks vähemalt mõni Hond mees olla 450 sõidus kellele kaasa eldada. Millegipärast need rohelised ja oranzi rattad on nii koledad, et automaatselt ei taha nende poolt olla :D.

JS7 ei tea jah, kas väsis ära, või midagi viga. Just siis kui Reed mööda sõitis, hakkas ta aeglasemalt sõitma. Tegi möödumise lihtsaks. Pole kuulnud küll, et tal midagi viga oleks ja ma vaatan, et keegi enam ei usu ka midagi, mis ta räägib, kuna kogu-aeg ongi ainult üks suur häda kui hästi ei lähe. Väljamaa foorumites on paraja piripilli ja viriseja staatuse saanud.

Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas fotek »

Vara veel öelda, aga A2 tundus küll aasta sõit olema.

Hea oli vaadata, et Dungeyl on mingi plõks peas käinud - kolm Barcia-stiilis möödasõitu ühe õhtuga :)
Reedi üle ka hea meel muidugi.

Siim
#609
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Aga JS on karm mees - kui keegi hakkab agressiivsemalt mööda trügima vajutatakse jalaga pikali :)

Kasutaja avatar

MXMania
Postitusi: 57
Liitunud: 16 Nov 2010, 10:11

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas MXMania »

mx77 kirjutas:

Aga JS on karm mees - kui keegi hakkab agressiivsemalt mööda trügima vajutatakse jalaga pikali :)

Vaata uuesti üle kordusest, paljudel on vale arusaam nagu Stewart oleks Villopotot lükanud. Stewarti jalg jäi Villopoto tsikli esiratta ja amordi vahele kinni, sest Villopoto sõitis talle nii sisse.

http://www.mxmania.eu - Värskeimad motokrossi uudised, suurim valik varustust sõitjale ja varuosi krossikatele!
Kasutaja avatar

FaceOff
Postitusi: 116
Liitunud: 01 Nov 2009, 18:06
Tsikkel: Kawasaki Kx250f
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas FaceOff »

Siin võiks jah kõik videod olla, pärast hea järgi vaadata. :)
Viimane sõit oli üks huvitamatest läbi aegade.
Millsaps vigastatud?

Viimati muutis FaceOff, 21 Jaan 2014, 22:31, muudetud 1 kord kokku.
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid, aga igal idioodil on BMW-e.
Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas riksx »

Reeglina suudab JS enda edu maha mängida, lastes kedagi mööda või kukub. Ma ei tea miks aga alati olen pöialt hoidnud JS'le. See kuidas Villopoto jõuliselt sisse lendas ja karma kohe ta pikali tõmbas oli koomiline.

Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS

Kasutaja avatar

Teema algataja
vlgu
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Aug 2007, 08:37
Asukoht: L-Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas vlgu »

JS-le pöialt hoidma sattuda on üsna lihtne, arvestades kuidas ta reeglina elemente ja rajalõike teistest erinevalt läbib, kiiremini selgeks saab (hoolimata sellest, et ta teinekord liigseid riske võttes kukub)
Ja ehkki Reedi kiirust ja tugevat lõppu ei saa alahinnata, siis polnud JS 100% üle saanud veel eelmisel nv-l kimbutanud haigusest, tundus et Roczen niisamuti.

Kes Monster Cupi sügisel vaatas, nägi selgelt, et JS suudab veel väga korralikku võitlusvaimu üles näidata liidrikohta hoides.
Lihtsalt päevad pole vennad ka nendel tüüpidel, miks muidu on 3 erinevat sõitu ja võtija 450SX-s.

Roczeni punaste numbrialuste üle on eriti hea meel.


Rauno
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Juul 2011, 18:46
Tsikkel: CRF450R
Asukoht: Tartu

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas Rauno »

RD4

450-

250-

Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

Reed on ikka tubli poiss, pidas algusest lõpuni vastu ja mis peamine, seljatas Villopoto, super. Loodame, et samas vaimus ka jätkab, kuigi Rozen hakkab järjest paremasse hoogu minema, tuleb au anda poisile, kiire nagu jänes... :)

Kas keegi kuulis midagi Tomacist? Algul ma nägin teda edasi pääsemas eelsõidus aga finaalis ei näinud enam nagu? Vaatasin protokolli ja oli 21 kohal listis finaalis? Miks nii?

Krossimees Aare :)

Brabus
Postitusi: 364
Liitunud: 18 Aug 2006, 16:03

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas Brabus »

Tomacil flat tyre


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Poistel ikka kõva andmine:
[youtube][/youtube]


krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: AMA Superkross 2014

Lugemata postitus Postitas krõps »

Chad Reedi võitude üle on eriti hea meel, esiviisik on see aasta väga tugev, ei tea mida need ülejäänud seal rajal teevad, telepilti nad küll ei saa

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”