Tsiklitest.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Isa(nd)

Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas Isa(nd) »

Oskab ehk keegi öelda kus Ummi lasi tagumise porika teha?Ja mis see hind võiks tulla :?:
Tääksiks oleks vaja juba,nii et asjaga suht kiire :(



Kasutaja avatar

levis1
Postitusi: 32
Liitunud: 14 Juul 2008, 07:54
Tsikkel: Suzuki RMZ-250

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas levis1 »

kas keegi oskaks öelda kust saaks pikendusi.
tahaks ka hakkata vaikselt proovima hobi korras selle alaga (crash)


harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas harimal »

Suvalise alumiiniumi keevitaja juures. Sisuliselt on vist kõigil tagakiige isetehtud.

Edit: Ummi mainimine tähendas minu jaoks automaatselt mäkketõusu ning seal tehakse tavaliselt kiige ise pikemaks.
Sepa mainitud küsimus pani mõtlema kiirendusele ning seal tõesti eraldi seatavad pulgad. Sisuliselt on vist igal kiirendajal midagi riiulis üle.

Viimati muutis harimal, 06 Okt 2009, 23:00, muudetud 1 kord kokku.
CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas sepp »

levis1 kirjutas:

kas keegi oskaks öelda kust saaks pikendusi.
tahaks ka hakkata vaikselt proovima hobi korras selle alaga (crash)

Mis rattale?

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Tõstaks selle äkki huumori alla? Esimene postitaja tegi mul küll tuju huvitavaks. Teema pealkiri läheb rubriigi " kust teil tuli idee lamp lakke panna" alla. Ja küsimust ei hakka kommenteerimagi. (w)


Teema algataja
Isa(nd)

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas Isa(nd) »

Ei saa kahjuks nõus olla sellega,et kiiged isetehtud enamusel ikka pikendused poltidega kylge kruvitud(ka minu rattal),aga kui tahad mägikat ehitada siis materjali peaks kusagilt Tallinna kylje alt saama ja ning siis pead leidma endale kellegi tuttava treiali kes sul need pingutite keermed ja augud ära freesib. :bsmile:

Kasutaja avatar

levis1
Postitusi: 32
Liitunud: 14 Juul 2008, 07:54
Tsikkel: Suzuki RMZ-250

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas levis1 »

Isa(nd) kirjutas:

Ei saa kahjuks nõus olla sellega,et kiiged isetehtud enamusel ikka pikendused poltidega kylge kruvitud(ka minu rattal),aga kui tahad mägikat ehitada siis materjali peaks kusagilt Tallinna kylje alt saama ja ning siis pead leidma endale kellegi tuttava treiali kes sul need pingutite keermed ja augud ära freesib. :bsmile:

mul oligi mõte need poltidega pikendused. aga kas siis peab ka toormaterjali leidma ja hea keevitaja/treiali või saab ka neid miskit muud moodi???

Kasutaja avatar

ping
Postitusi: 1229
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:45
Asukoht: Tallinn

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas ping »

Treiali/keevitaja võid ju kah ise teha aga see võib maru kaua aega võtta ja välja võib kukkuda hoopis puusepp või ettekandja. (lol)
Materjaliks, mida oleks algajal hea töödelda sobiks näiteks vineer ja plastiliin aga kahjuks ei sobi sellisest materjalist konstruktsioon sõitmiseks vaid ainult vaatamiseks...

Kasutaja avatar

Karutapja
Postitusi: 157
Liitunud: 26 Apr 2006, 22:03
Tsikkel: EuroPannoonia
Asukoht: Tartu

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas Karutapja »

Vapsik kirjutas:

Tõstaks selle äkki huumori alla? Esimene postitaja tegi mul küll tuju huvitavaks. Teema pealkiri läheb rubriigi " kust teil tuli idee lamp lakke panna" alla. Ja küsimust ei hakka kommenteerimagi. (w)

Njah, ja eks teise kirjutaja postituski annab võimaluse lõpututeks kahemõttelisusteks. Osad näiteks kasutavad pikendamiseks bemmi. Kui vaba raha rohkem, siis pidi porsche paremgi olema. Ise pole proovinud, seni veel pikendamatagi enam-vähem hakkama saanud. Kui keegi väidab, et Vapsik ja mina paneme OT, siis: kas teema pealkiri on mitmuse seestütlevas (millest? - tsiklitest) või ainsuse nimetavas (mis test? - tsiklitest).


Teema algataja
Isa(nd)

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas Isa(nd) »

Karutapja kirjutas:
Vapsik kirjutas:

Tõstaks selle äkki huumori alla? Esimene postitaja tegi mul küll tuju huvitavaks. Teema pealkiri läheb rubriigi " kust teil tuli idee lamp lakke panna" alla. Ja küsimust ei hakka kommenteerimagi. (w)

Njah, ja eks teise kirjutaja postituski annab võimaluse lõpututeks kahemõttelisusteks. Osad näiteks kasutavad pikendamiseks bemmi. Kui vaba raha rohkem, siis pidi porsche paremgi olema. Ise pole proovinud, seni veel pikendamatagi enam-vähem hakkama saanud. Kui keegi väidab, et Vapsik ja mina paneme OT, siis: kas teema pealkiri on mitmuse seestütlevas (millest? - tsiklitest) või ainsuse nimetavas (mis test? - tsiklitest).

No mis ma siin ikka õelda oskan,eks iga inimene räärib ja mõtleb ikka sellest,millest ikka kõige rohkem puudust tunneb:D
Kes siis Kiige pikendustest ja kes siis millestki muust,aga nohh kuna sa oled enam-vähem ilmagi ära ajanud siis ela oma elu (enam-vähem) edasi.


Teema algataja
Isa(nd)

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas Isa(nd) »

mul oligi mõte need poltidega pikendused. aga kas siis peab ka toormaterjali leidma ja hea keevitaja/treiali või saab ka neid miskit muud moodi???

Kui leiad kusagilt mingise muu kiige siis võid sealt ära lõigata,aga keevitaja peab ikka(hea)olema:D
Ise soovitaks kusagilt ikka materjali otsida ja lasta teha kusagil Hind ka kusagil 2000-2500 eeku koos materjaliga.


Teema algataja
taavi1983

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas taavi1983 »

kui al`i vaja, siis luunja kurgikasvatuse kasvuhooned sisaldavad seda:D


Teema algataja
kevc

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas kevc »

selline küsimus et tahaks ka hakata seda mäkketõusu ala katsetama aga kiigeosas probleem ... ega kellegil pole müüa kiiget mis kawa 250 alla läheb ? v andge lärmi kontakt tema oskab kindlasti nõustada:)

Kasutaja avatar

vandaal
Postitusi: 266
Liitunud: 06 Aug 2007, 21:05
Tsikkel: CB fighter,KawaKX450,Husa550SM
Asukoht: Tartu,Valga
Kontakt:

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas vandaal »

materjal 40 eur ja tegemine 160 seega kokku 200 tean mina kes tegi endale (nn poltidega pikendused),sutsu kallis aga jah...
endale ostsin Voltsi käest,tal garaazi nurgas vedeles ja ei olnud sugugi odavam :bsmile:
arvan,et kui piisavalt tahtjaid siis kuskil metalli firmast küsida,arvutisse joonis ja plasmaga välja lõigata tuleks kõvasti odavam...

Supermotos:KTM SMR 450upto505/Mäkketõusus:Husaberg 650/Kestvuskrossis Kawasaki kx450f/Tänaval Honda Streetfighter/
Õlu järel:Sääreväristaja/Peolt koju:kondimootor
http://www.carma.ee
http://www.krestonehitus.ee
#7 ja 585

Teema algataja
kevc

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas kevc »

okei sain 20cm kiigepikendused:) ja see on täitsa hea aga nüüd on suureks probleemiks kumm oli plaan ise teha aga tuttav ütles et küsi ummilt v mõnelt teiselt mägimehelt:) kuna isetehtud kummil polevat juhitavust absoluutselt??? aga andge märkku kes müüb kummi siis.
tänud.kev.

Kasutaja avatar

vandaal
Postitusi: 266
Liitunud: 06 Aug 2007, 21:05
Tsikkel: CB fighter,KawaKX450,Husa550SM
Asukoht: Tartu,Valga
Kontakt:

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas vandaal »

Vana nali,et kummi saad apteegist (lol)
mis mõõtu vaja on esiteks ???

Supermotos:KTM SMR 450upto505/Mäkketõusus:Husaberg 650/Kestvuskrossis Kawasaki kx450f/Tänaval Honda Streetfighter/
Õlu järel:Sääreväristaja/Peolt koju:kondimootor
http://www.carma.ee
http://www.krestonehitus.ee
#7 ja 585

Teema algataja
kevc

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas kevc »

sorry rehvi vajan aga 17 tolli vist oli

Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas riksx »

Mul on üks 19" spets mägika rehv üle, kuid kardan, et 250 ei jõua seda vedada.

Pilt

Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS


tenny
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Sept 2009, 21:26

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas tenny »

riksx kirjutas:

Mul on üks 19" spets mägika rehv üle, kuid kardan, et 250 ei jõua seda vedada.

Pilt

Mis sellise rehvi hinnasoov on?

Kasutaja avatar

vandaal
Postitusi: 266
Liitunud: 06 Aug 2007, 21:05
Tsikkel: CB fighter,KawaKX450,Husa550SM
Asukoht: Tartu,Valga
Kontakt:

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas vandaal »

tenny ära sega,see poolenisti juba bronnitud :mrgreen:

Supermotos:KTM SMR 450upto505/Mäkketõusus:Husaberg 650/Kestvuskrossis Kawasaki kx450f/Tänaval Honda Streetfighter/
Õlu järel:Sääreväristaja/Peolt koju:kondimootor
http://www.carma.ee
http://www.krestonehitus.ee
#7 ja 585

peru
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2009, 19:39
Asukoht: Tartu

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas peru »

Pakkuda üks natuke kasutatud liivakulp kui kellegil vaja. 110/100 18 Sand snake Mx. 8 labaga.Saab kasutada väga hässti mäkketõusul.Asub Tartumaal.Hinnaks 120 e

Pilt


Teema algataja
Motokukk

Re: Tsiklitest.

Lugemata postitus Postitas Motokukk »

peru kirjutas:

Pakkuda üks natuke kasutatud liivakulp kui kellegil vaja. 110/100 18 Sand snake Mx. 8 labaga.Saab kasutada väga hässti mäkketõusul.Asub Tartumaal.Hinnaks 120 e

Pilt

Kas liivakulp veel alles või kui pole siis ehk oskab keegi soovitada kust saaks 18 tollist ronimisrehvi?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mäkketõus”