Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

claw
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus #631 Postitas claw » 27 Veebr 2017, 20:53

Hmm.. ma lootsin rohkem konkreetsust. Saates sama ümmargune jutt nagu mujal. Üks asi millest ma aru ei saa on see, et need rattad ehitataksegi siis ilma kirjalike lepinguteta või? Inimesed annavad kellelegi 30k euri ainult tema sõna peale või? Nalja teete? Kuidas te suudate need 30k vaba raha niimoodi teenida üldse, kui "ilusate silmade" eest oma raha laiali jagate? Uskumatu.. lepingusse kirjutatakse ka tähtaeg asjadele, mitte ei ennustata inspiratsiooni ja kohvipaksu pealt.

Ja noh see "mul on tähtsamaid rattaid ka ehitada" jutt.. Ma loodan, et kui saates näidatud vend hambaarsti juure läheb, siis poole puurimise pealt lüüakse toolilt nahhui, sest tähtsam klient tuli sisse ja talle ka vaja puurida kalleid plomme. Matseete ikkagi ju.

v301060
Tsikkel: HD Sportster 1200 Custom
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus #632 Postitas v301060 » 27 Veebr 2017, 20:55

Madlobster kirjutas:Oma ala parim planeedil (lol) (lol) (lol)

Selle peale jääb ainult üle kutsuda valgetes kitlites arstionud kellel pikkade varukatega särk geeniuse jaoks kaasas.
HD Sportster 1200 Custom & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr, see nüüd Soomemaal, TransAlp 650, see nüüd Tartus, HD 1200 Springster, see nüüd Wõromaal ja HD Sportster 883 Roadster, see nüüd tagasi HD Tallinnas.

AndriHenrixon

Lugemata postitus #633 Postitas AndriHenrixon » 27 Veebr 2017, 20:59

Pole kül Fredy klient kunagi olnud, kuid tehtud rattad avaldasid muljet. Nüüd aga kukkus härra Fredy Jäätes maine kolinaga solgipange. Ka minu jaoks.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 480 korda
Tänatud: 440 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #634 Postitas Macintosh » 27 Veebr 2017, 21:00

claw kirjutas:Üks asi millest ma aru ei saa on see, et need rattad ehitataksegi siis ilma kirjalike lepinguteta või? Inimesed annavad kellelegi 30k euri ainult tema sõna peale või? Nalja teete?

Eks ta ole jätnud klientidel mulje, et tema sõna maksab ja ta peab oma lubadusi. Klient uuris natuke tausta siit-sealt ja sai teada, et Fredy on usladusväärne isik, kes võtab alati raha ette. Kõik mis sa internetist F. kohta leiad on ilus...ja F. on hea müügimees.
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 653 korda
Tänatud: 157 korda

Lugemata postitus #635 Postitas urmas66 » 27 Veebr 2017, 21:04

No ei saa see õiguse saavutamine neil kerge olema,sest ilmselgelt materjali, mille üle vaielda ehk lepingut ,pole kellegi.Ilmselt kohus mõistab need rattad sealt urkast kunagi ka välja,aga pikk ja vaevaline saab see protsess olema.Meie seadused ei kaitse ausat inimest vaid pätti ehk aus mees peab nüüd tõetama hakkama,et on päti ohvriks langenud,mitte pätt ei pea tõetama,et ta pole tünga teinud.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #636 Postitas pahadeplaneet » 27 Veebr 2017, 21:06

Ja mida sa endale lubada saad et sa siin irnud?

See saade muudab kindlasti Fredy elu ja tal pole enam tööd :lol: Vot see on nali.
Kui Sind isegi mendid ei aita kuna oled võlgu siis oleks mõistlik peeglisse vaadata ja küsida miks ma oma mootoratast pole 4a aastat kättesaanud. See õlivahetuse võrdlus oli muidugi geniaalne. See lause oli ka huvitav et keegi võiks talle füüsilise noomituse teha,seisid seal samas ja haukusid üle värava :D Minu jaoks on see lugu lihtsalt maksmata rahad ja hapud viinamarjad ja keegi peab ju mu probleemides süüdi olema aga mina see ei ole. Kuni pole Fredy Jäädes kohtulikult süüdi mõistetud võiks sellele üllitisele joone alla tõmmata.
1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid
Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 229 korda
Tänatud: 264 korda

Lugemata postitus #637 Postitas Madlobster » 27 Veebr 2017, 21:12

pahadeplaneet kirjutas:

See saade muudab kindlasti Fredy elu ja tal pole enam tööd :lol: Vot see on nali.
Kui Sind isegi mendid ei aita kuna oled võlgu siis oleks mõistlik peeglisse vaadata ja küsida miks ma oma mootoratast pole 4a aastat kättesaanud. See õlivahetuse võrdlus oli muidugi geniaalne. See lause oli ka huvitav et keegi võiks talle füüsilise noomituse teha,seisid seal samas ja haukusid üle värava :D Minu jaoks on see lugu lihtsalt maksmata rahad ja hapud viinamarjad ja keegi peab ju mu probleemides süüdi olema aga mina see ei ole. Kuni pole Fredy Jäädes kohtulikult süüdi mõistetud võiks sellele üllitisele joone alla tõmmata.

(lol) (lol) (lol)
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 73 korda

Lugemata postitus #638 Postitas KRR » 27 Veebr 2017, 21:15

pahadeplaneet kirjutas:

ma jätan sinu materdamise teiste hooleks :D
tundub, et oled samal koolitusel käinud kus Jääteste perekond
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,

jyrgenest
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 14 korda

Lugemata postitus #639 Postitas jyrgenest » 27 Veebr 2017, 21:19

kaimex kirjutas:

Aitäh, ise ei uskunud, et Soomes töötab. (w) (w) (w)

Kui asukoht saab takistuseks, siis Google Chrome-ile lisa laiendus "Hola". Sealt saab valida, millises riigis soovid hetkel asuda.

Teemasse. Danny Trejo!? Võttis korraks kinni, kas valetada või mitte!? Huvitav kas tema ratas on valmis või ootab ka viimase summa laekumist.

Raskejuhus
Tsikkel: Suzuki dr750
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus #640 Postitas Raskejuhus » 27 Veebr 2017, 21:21

pahadeplaneet kirjutas:

Kas sa oled loll v mängid lolli? No nii bediil ei anna olla!! Kas F Jäätmed on endale sekretäri palganud? Või on ta isiklik koer siin haikumas!!
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono V4R
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 384 korda

Lugemata postitus #641 Postitas reimps » 27 Veebr 2017, 22:11

Uusin nägusid siin teemas piisavalt, keda informeerida, et kodanik pahadeplaneet on veits puudega ja niisama ohmu. Nii et ärge pange tähelegi, küll varsti read-only saab, kui jätkab.
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people
Kasutaja avatar

daub
Tsikkel: F6C 1500
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 22 korda

Lugemata postitus #642 Postitas daub » 27 Veebr 2017, 22:21

Mis saade see nüüd siis oli? Kas televaatajatele söödetaksegi regulaarselt sellist pläusti ette? Hea, et ma ühtegi teist osa sellest saatest pole sattunud vaatama.
Kui ma siiani kippusin teemaalgataja poolehoidjaks kalduma, siis nüüd tekkis küll tunne, et vist on põhjus, miks selline saade valiti, mitte nt "Pealtnägija". Kuigi pole viimast ka paar aastat vaatama sattunud, mine tea, äkki on samasuguseks tehtud.
300 eurone kiiver 10 sendise pea otsas...
Pilt
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono V4R
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 384 korda

Lugemata postitus #643 Postitas reimps » 27 Veebr 2017, 22:27

Davai, see teema ja see saade, kõik on kursis. Räägi nüüd mulle, miks KRR-il ja teistel asjaomastel oleks põhjust teda lambist mustama hakata? Ma telekat muidu ei vaata, aga saate vaatasin ära. Saast nagu telekaasjad ikka, aga siit teemast ja issi FB-juttude põhjal saab piisava ülevaate, et oma seisukoht võtta.

Mind hakkas aga huvitama, mida klubikaaslased arvavad presidendi eraelust? Nii naistepeksmine kui pojakese (minu silmis alusetu) õigustamine. Pidid ju klubid omade eest seisma ja vajadusel ka musta valgeks rääkima. Ja ärge rääkige, et see ei seondu klubiga, "vest for laif" ju :mrgreen:
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people
Kasutaja avatar

tuman
Tsikkel: essveetuhatenn
Tänanud: 40 korda
Tänatud: 26 korda

Re: RE: Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus #644 Postitas tuman » 27 Veebr 2017, 22:29

daub kirjutas:

Mis saade see nüüd siis oli? Kas televaatajatele söödetaksegi regulaarselt sellist pläusti ette? Hea, et ma ühtegi teist osa sellest saatest pole sattunud vaatama.
Kui ma siiani kippusin teemaalgataja poolehoidjaks kalduma, siis nüüd tekkis küll tunne, et vist on põhjus, miks selline saade valiti, mitte nt "Pealtnägija". Kuigi pole viimast ka paar aastat vaatama sattunud, mine tea, äkki on samasuguseks tehtud.

Ega selliseid saateid väga vist polegi enam.
'Kaua võib' on samasugune jama mida suht võimatu vaadata. Ilmselt Pealtnägija puhul oleks saate tegemiseks läinud kuid mitte ainult nädal?
Kahju, et Võsapets enam kino ei tee, oleks vähemalt nalja saanud:)

Carl
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus #645 Postitas Carl » 27 Veebr 2017, 22:48

reimps kirjutas:Uusin nägusid siin teemas piisavalt, keda informeerida, et kodanik pahadeplaneet on veits puudega ja niisama ohmu.

Ses suhtes on antud teema hea indikaator selekteerimaks millisel kasutajal pea asemel perse on.

ats30
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 149 korda
Tänatud: 84 korda

Lugemata postitus #646 Postitas ats30 » 27 Veebr 2017, 22:48

daub kirjutas:

Sa arvad et Pealtnägijasse saadki nii et valid Kärmase numbri ja istud kolmaba õhta teleka ette? :ner:
Oleks ma tark, ma oleks vait.

jyrgenest
Tänanud: 9 korda

Lugemata postitus #647 Postitas jyrgenest » 27 Veebr 2017, 23:16

reimps kirjutas:Mind hakkas aga huvitama, mida klubikaaslased arvavad presidendi eraelust? Nii naistepeksmine kui pojakese (minu silmis alusetu) õigustamine. Pidid ju klubid omade eest seisma ja vajadusel ka musta valgeks rääkima. Ja ärge rääkige, et see ei seondu klubiga, "vest for laif" ju :mrgreen:

Tänapäeval on kombeks laenude refinantseerimine. Vanasti võtsid kohustuse, siis seda ei olnud sobiv katta uue kohustusega.
Isa ja poja tegemisi siiski ei sobi kokku panna. Iga mees vastutagu oma tegude eest ja kui see ikkagi suur probleem on, siis selleks on vaja kokku kutsuda nõukogu ja otsustada, kas sobib jätkata või mitte. Ei kaitse, ei õigusta.

Lihtsalt teemaväliselt võiks lisada, et on olemas selliseid naisi, kellega kooselu võib nõrgema närvikavaga mehe viia niikaugele, et käsi tõuseb. Loodame, et mehed on tugevad ja suudavad sammu tagasiastuda.

juri.jevsejev

Lugemata postitus #648 Postitas juri.jevsejev » 27 Veebr 2017, 23:17

Ütleks et üks korralik koduleht sel jamal veel puudu koos igasugu mudru linkidega

madmax

Lugemata postitus #649 Postitas madmax » 27 Veebr 2017, 23:28

See on juba siuke kompott, et selgeltnägijate tuleproov ei haruta ka seda lahti...
ats30 kirjutas:
daub kirjutas:

Sa arvad et Pealtnägijasse saadki nii et valid Kärmase numbri ja istud kolmaba õhta teleka ette? :ner:
allways mad!
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus #650 Postitas KRR » 27 Veebr 2017, 23:32

juri.jevsejev kirjutas:Ütleks et üks korralik koduleht sel jamal veel puudu koos igasugu mudru linkidega

fredick.ee vajab tegemist, kes tahab appi tulla?
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

Pontus
Tsikkel: V4
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus #651 Postitas Pontus » 27 Veebr 2017, 23:50

Saade tõmmati vähemalt asjalike sõnadega lõpuks kokku: Loll saab kirikus ka peksa :ner: Eks ta nii olegi päriselus. Teema algatajast ei saa ka eriti aru, selle asemel, et oma punaste kõrvadega tuttavaid teleekraanile kaaskannatajateks vedada ja kõvatada nii foorumis, kui ekraanil, et "peaks ikka kindlasti Fredyle lõuga andma", minna ise kohale ja asjad korda ajada. Või pole see siis nii lihtne kui kontoris laua taga klaviatuuri toksimine? Ütleme nii, et selle ajaga, mis tal siin on läinud mingite lollide juutjuubi kõnede illustreerimise ja muu pläustiga tegelemisele, oleks saanud asjalikumalt kulutada oma raha tagasi saamiseks... Aga noh, edu! (w)
Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

tyyp
Tsikkel: TDM900, 08
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus #652 Postitas tyyp » 27 Veebr 2017, 23:55

Pontus kirjutas:Saade tõmmati vähemalt asjalike sõnadega lõpuks kokku: Loll saab kirikus ka peksa :ner: Eks ta nii olegi päriselus. Teema algatajast ei saa ka eriti aru, selle asemel, et oma punaste kõrvadega tuttavaid teleekraanile kaaskannatajateks vedada ja kõvatada nii foorumis, kui ekraanil, et "peaks ikka kindlasti Fredyle lõuga andma", minna ise kohale ja asjad korda ajada. Või pole see siis nii lihtne kui kontoris laua taga klaviatuuri toksimine? Ütleme nii, et selle ajaga, mis tal siin on läinud mingite lollide juutjuubi kõnede illustreerimise ja muu pläustiga tegelemisele, oleks saanud asjalikumalt kulutada oma raha tagasi saamiseks... Aga noh, edu! (w)

No niipalju on siit teemast vast juba välja koorunud, et enam ei ole asi ainult raha tagasi saamises(on ju seda eelnevalt piisavalt proovitud) vaid inimeste hoiatamises ja süüdlase risti löömises keset Raekoja platsi.
Uppuja päästmine on õlekõrre enda asi...

will111
Tänatud: 141 korda

Lugemata postitus #653 Postitas will111 » 28 Veebr 2017, 02:30

Pontus, ära sina igaks juhuks kirikusse mina :lol:
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus #654 Postitas KRR » 28 Veebr 2017, 07:53

Pontus kirjutas:Saade tõmmati vähemalt asjalike sõnadega lõpuks kokku: Loll saab kirikus ka peksa :ner: Eks ta nii olegi päriselus. Teema algatajast ei saa ka eriti aru, selle asemel, et oma punaste kõrvadega tuttavaid teleekraanile kaaskannatajateks vedada ja kõvatada nii foorumis, kui ekraanil, et "peaks ikka kindlasti Fredyle lõuga andma", minna ise kohale ja asjad korda ajada. Või pole see siis nii lihtne kui kontoris laua taga klaviatuuri toksimine? Ütleme nii, et selle ajaga, mis tal siin on läinud mingite lollide juutjuubi kõnede illustreerimise ja muu pläustiga tegelemisele, oleks saanud asjalikumalt kulutada oma raha tagasi saamiseks... Aga noh, edu! (w)

Lihtsalt vastu hambaid andmine ei lahendaks seda probleemi ja oleks liiga lihtne lahendus mille tulemus maine osas vastupidine. Pole minu asi sind õpetada maailmaasjadest aru saama aga seoses selle konkreetse saatega lihtsalt täpsustan, et tegemist pole mitte minu suvaliste tuttavatega vaid samas olukorras Fredy klientidega, kelledest kaks tulid kaamera ette.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 130 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #655 Postitas Piipz » 28 Veebr 2017, 08:15

Lihtsalt märkuseks, et peale eilset saadet läks see teema google otsingulehel Fredy enda kodukast ette ja esimeseks.
Sellest juba annab lahti saada...
Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Jaan
Tsikkel: jawa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus #656 Postitas Jaan » 28 Veebr 2017, 08:34

Tahan osadele inimestele selgitada, kes oma lepingu ülimuslikkust jõuliselt pressivad. Ükski paber ei pane inimese loomust ennast muutma. Meil on ka klientidega sõlmitud krediidilepingud, kus on mustvalgelt kirjas maksetähtajad. 2/3 maksavad oma arved tähtajaliselt ja ülejäänud hakkavad siis maksma siis kui neil elu tüütuks teha. Ja järjepidevalt on samade klientidega see lepingusse "loominguliselt lähenemise" probleem. Samamoodi võivad olla kohtulahendid või mida iganes, aga kui inimene näiteks ei maksa alimente siis see paber võib teisel poolel näpus olla, aga mida ei laeku on raha. Seega, iga "lepingu" taga peab päeva lõpuks mees olema, kes oma sõna peab, olgu siis kokkulepe kas suusõnaliselt või kirjalikult vormistatud.
Kasutaja avatar

romulus
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus #657 Postitas romulus » 28 Veebr 2017, 09:10

Piipz kirjutas:Lihtsalt märkuseks, et peale eilset saadet läks see teema google otsingulehel Fredy enda kodukast ette ja esimeseks.
Sellest juba annab lahti saada...

Pange siia teema pealkirja miskit inglise keeles ka.... Muidu ei kliki seda tulemust väljastpoolt Eestit keegi.
Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus #658 Postitas TPB » 28 Veebr 2017, 09:17

ohjah......ma suutsin vait olla kuni "olen maailma parim" hetkeni :)
Kasutaja avatar

mrtn
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus #659 Postitas mrtn » 28 Veebr 2017, 09:42

TPB kirjutas:ohjah......ma suutsin vait olla kuni "olen maailma parim" hetkeni :)

Selle tüübi jutu lahtiharutamine muutub ilmselt aastateks tulevaste psühhiaatrite kursusetööks.
Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

Space
Tsikkel: GSR600
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 17 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #660 Postitas Space » 28 Veebr 2017, 10:41

Ma ei saa aru tegelastest siin foorumis, kes paugutavad, et lollidelt tulebki raha ära võtta - loll ei teinud lepingut jne. Kas te olete mingid pätid, et õigustate sigatsemist!? Mehe sõna peab maksma rohkem kui tuhat lepingut ja sõnapidamine on au asi. Sõna pidades ja eetiliselt äri ajades peetakse sinust lugu ning USALDATAKSE! Fredy taolisel tegelasel on loodetavasti äri läbi ja peagi on ta kusagil remonditöökojas hinnatud mehaanik, kellel on paraku vaja silm peal hoida, sest teda EI TOHI USALDADA. Üht kannatanut tunnen isiklikult ja tema sõna peab. Ta on äriliselt väga eetiline ja maksetes äärmiselt korrektne. Seega usun seda saadet täielikult.
Soovin kannatanutele jõudu ja andke asjale ametlik käik! Las uurib ka Maksuamet tulude deklareerimist. Pättidel ei tohi olla vabalt laiutamiseks ruumi!
Rohkem ilusaid ilmasid!

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist