Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 968 korda
Tänatud: 205 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 28 Veebr 2017, 11:03

Space kirjutas:Ma ei saa aru tegelastest siin foorumis, kes paugutavad, et lollidelt tulebki raha ära võtta - loll ei teinud lepingut jne. Kas te olete mingid pätid, et õigustate sigatsemist!? Mehe sõna peab maksma rohkem kui tuhat lepingut ja sõnapidamine on au asi. Sõna pidades ja eetiliselt äri ajades peetakse sinust lugu ning USALDATAKSE! Fredy taolisel tegelasel on loodetavasti äri läbi ja peagi on ta kusagil remonditöökojas hinnatud mehaanik, kellel on paraku vaja silm peal hoida, sest teda EI TOHI USALDADA. Üht kannatanut tunnen isiklikult ja tema sõna peab. Ta on äriliselt väga eetiline ja maksetes äärmiselt korrektne. Seega usun seda saadet täielikult.
Soovin kannatanutele jõudu ja andke asjale ametlik käik! Las uurib ka Maksuamet tulude deklareerimist. Pättidel ei tohi olla vabalt laiutamiseks ruumi!
Ma olen sinuga vägagi nõus,et mees peab oma sõna,teeb oma teod ja vastutab nii tehtu kui öeldu eest.Selle loo "peakangelane" ei ole ilmselt ka piisavalt mees kui nii käitub.
Mis maksuametisse puutub siis olen kahele asjale nö viidanud,aga seal ei hakka keegi sellise asjaga tegelema,nad ei viitsi tuult põllul taga ajada.Lihtsam on teha ettekirjutusi neile,kust on võtta.
Ja nagu ma juba eespool ka kirjutasin,siis kohus mõistab need rattad sealt pesast välja,aga rahaliselt jääb kaotajaks raudselt klient,isegi kui sealt mingi kahju summa välja mõistetakse.
Kui Fredy maksta ei kavatse,siis ei saa seda raha sealt kuidagi kätte.
See küll praegu minu ennustus,aga ennustus tugineb isiklikule praktikale.Pigem peavad kannatajad ise mingi summa ikkagi talle maksma,et rattaid kätte saada.Raha saab täitur kätte ainult eraisikult,kui seal midagi on ,aga firmadega on meie seaduste järg suht lootusetu see asi.Kõige valutum oleks ilmselt Fredy nõuetele samas suurusjärgus vastunõue esitada ja siis kui hästi läheb teeb kohus nö tasaarvelduse.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 84 korda
Tänatud: 161 korda

Lugemata postitus Postitas M.T. » 28 Veebr 2017, 11:17

TPB kirjutas:ohjah......ma suutsin vait olla kuni "olen maailma parim" hetkeni :)
Oleneb milles. Äkki huiamises ongi?
Ja tundub sedasorti mees, kelle moto on: "Ennast kiitmast ma ei väsi! Ja kui väsin, istun-puhkan, kiidan jälle edasi!" :wack:
Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 304 korda
Tänatud: 363 korda

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 28 Veebr 2017, 11:21

Ei mõista keegi neid paari kolme tegelast, kes siin ja teistes (lõustavihik vms) keskkondades petist ja varast õigustavad või siis pettasaanuid maha teevad (va edek, kes üritab oma pesamuna kaitsta, noh see on mõneti mõistetav, ebausutav kuid mõistetav. Ta teeb seda suht ise kahuri ette viskudes ja ise peksa saades (tema luukered jms) aga eks see vist on lapsevanematele kuhugi sisse kodeeritud, see küll võiks lapse täisealiseks saamisel vähenedea ning lasta tal ise vastutada aga noh... )
Ja kui ta tahab nii hirsasti aidata, siis võtku parem poisil kõrist kinni ja tõmmaku oks koomale, selline p*tsitamine üle interneti :?: (togi) :?:

Sellisele naglasusele peaks olema null tolerants. Kõik, kes te siin teemaalgatajat sarjate. Tema minevikust ei leia ühtegi sellist sõnnikut. Tänu temale (mis te arvate tõesti, et tal on hädasti sellist tähelepanu vaja?) jääb võibolla nii mõnelgi selline teekond käimata, mis kannatajatel jalgeall.

Edek ja Fredy vaadake nüüd ausalt seda aega (neli aastat :!: :!: :!: ), vaadake nüüd ausa pilguga seda rootsu politsei fotodel kuskil kolikambris ning vaadake ausa pilguga seda raha numbrit, mis te arvete peal Kristjanile joonistanud olete. Samuti kuulake oma kõnemaneeri ning proovige sellest lollist ja ropust lalinast ise midagi aru saada. Tõmmake oma oksad kokku, pakkuge inimestele normaalne kompromiss välja. Jaa see kompromiss on teile miinus märgiga (peabki olema) aga summa summaarumina see on oluliselt väikesm kahju kui see pasarahe, mis teile hetkel kaela lendab ning see teie tuleviku mõjutab.

Kui te oma oksad kokku tõmbate, vabandate ning asja inimese kombel korda ajate (olen 100% kindel, et Kristjani taha asi ei jää (kompromiss peab vaid aus ja õiglane olema) vajuvad need teemad tahaplaanile ning teie maine hakkab kerkima. Paljudel on andestamise võime ning korraliku käitumise ja sõnapidamise juures (palun, tänan mitte mine p*tsi tont) võivad nii mõnedki teemad ja videod ära kustuda)
Tulge maa peale te ei ole jumalad!
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Tänanud: 95 korda
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz » 28 Veebr 2017, 11:26

Ma osaliselt mõistan neid paari kolme tegelast. Kõikidel maailma vastu- ja mittevastuolulistel tegelastel on lisaks sõpradele alati ka vaenlasi. Kui selguks, et Macintosh oleks mingi hirmus huijar, või siis tema vastu oleks sarnane teema, siis ma ilmselt oleks ikka ta sõps edasi ainult et ühe vahega - ma ei tuleks niisama lahmima, et jätke palun rahule, tegelt on ta norm kutt ja ma ei usu teiste juttu.
Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 28 Veebr 2017, 11:35

Piipz kirjutas:Ma osaliselt mõistan neid paari kolme tegelast. Kõikidel maailma vastu- ja mittevastuolulistel tegelastel on lisaks sõpradele alati ka vaenlasi. Kui selguks, et Macintosh oleks mingi hirmus huijar, või siis tema vastu oleks sarnane teema, siis ma ilmselt oleks ikka ta sõps edasi ainult et ühe ahega - ma ei tuleks niisama lahmima.
Kui Macintosh huiatud rahadega mööda ilma laiaks ja laliseks ning sa teda tulihingeliselt kaitseks ja õigustaks siis enamuse silmis oleksid sa ise samasugune kusipea kui Macintosh

See on oleks vormis kirjutatud (igaksjuhuks kui keegi diagonaalis loeb ja aru ei saa)
üks alla, viis üles

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 28 Veebr 2017, 12:35

Madlobster kirjutas:
Piipz kirjutas:Ma osaliselt mõistan neid paari kolme tegelast. Kõikidel maailma vastu- ja mittevastuolulistel tegelastel on lisaks sõpradele alati ka vaenlasi. Kui selguks, et Macintosh oleks mingi hirmus huijar, või siis tema vastu oleks sarnane teema, siis ma ilmselt oleks ikka ta sõps edasi ainult et ühe ahega - ma ei tuleks niisama lahmima.
Kui Macintosh huiatud rahadega mööda ilma laiaks ja laliseks ning sa teda tulihingeliselt kaitseks ja õigustaks siis enamuse silmis oleksid sa ise samasugune kusipea kui Macintosh

See on oleks vormis kirjutatud (igaksjuhuks kui keegi diagonaalis loeb ja aru ei saa)
Jah, Piipz, ära unusta, et ma tean, kus nii sina kui Mac elate. Nii et ära plaani siin midagi foorumiannetuste eest Lambo liisimist või uue ägeda võrkaia ehitamist :mrgreen:
Kasutaja avatar

kris.
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas kris. » 28 Veebr 2017, 12:53

TPB kirjutas:ohjah......ma suutsin vait olla kuni "olen maailma parim" hetkeni :)
Kuni selle lauseni jälgisin seda teemat väikese huumoriga, nüüd kisub juba veidi kurvaks ... :?. Nii juhul, kui antud lause lihtsalt lipsas vihahoos üle huulte kui ka juhul, kui see nii ei olnud ...

terv
kris.
Kasutaja avatar

M.T.

Lugemata postitus Postitas M.T. » 28 Veebr 2017, 13:10

reimps kirjutas: Jah, Piipz, ära unusta, et ma tean, kus nii sina kui Mac elate. Nii et ära plaani siin midagi foorumiannetuste eest Lambo liisimist või uue ägeda võrkaia ehitamist :mrgreen:
Just, hangud on teravad ja tõrvikute jaoks Statoili stardikas valmis. Isegi hoolimata sellest, et ma midagi annetanud pole. :mrgreen:
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Tänanud: 95 korda
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz » 28 Veebr 2017, 13:51

Minul pani jälle Danny Trejo nimi kukalt sügama. Miks peaks üks (ja veel tuntud) ameeriklane ostma asja eestist, kui ta selle ameerikast odavamalt ja tõenäoliselt ka paremini saab? Kõik need jupid on ju sealt pärit, seega seal odavamad ning seal on häid ehitajaid kümneid, kui mitte sadu, kelledest mõne nime isegi mu vanaema teab. Aga see on ainult isiklik arutlus, mitte süüdistus, et "hui müüsid". lihtsalt tunnen huvi.
Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

kris.
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas kris. » 28 Veebr 2017, 13:56

Piipz kirjutas:Minul pani jälle Danny Trejo nimi kukalt sügama. Miks peaks üks (ja veel tuntud) ameeriklane ostma asja eestist, kui ta selle ameerikast odavamalt ja tõenäoliselt ka paremini saab? Kõik need jupid on ju sealt pärit, seega seal odavamad ning seal on häid ehitajaid kümneid, kui mitte sadu, kelledest mõne nime isegi mu vanaema teab. Aga see on ainult isiklik arutlus, mitte süüdistus, et "hui müüsid". lihtsalt tunnen huvi.
No aga kui "maailma parim tegija" (tsitaat eilsest saatest) teeb rattaid Eestis, siis miks ka mitte? Trejo ei ole küll mingi A-taseme staar aga niipalju tegija küll, et tellib ratta sealt kust tahab ... kasvõi Eestist!

terv
Kris.
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 28 Veebr 2017, 14:27

Piipz kirjutas:Minul pani jälle Danny Trejo nimi kukalt sügama. Miks peaks üks (ja veel tuntud) ameeriklane ostma asja eestist, kui ta selle ameerikast odavamalt ja tõenäoliselt ka paremini saab? Kõik need jupid on ju sealt pärit, seega seal odavamad ning seal on häid ehitajaid kümneid, kui mitte sadu, kelledest mõne nime isegi mu vanaema teab. Aga see on ainult isiklik arutlus, mitte süüdistus, et "hui müüsid". lihtsalt tunnen huvi.
Ma siin sügasin kukalt edasi ja tuli selline mõte, et...
...järsku Danny ratas polegi veel valmis. Ja kui nüüd Danny juhtub sellest teemast haisu ninna saama ning üks päe with friends planeedi parima värava tagant kõne teeb, et you dude let me in, I want to see my bike, kas siis ka vastatakse give me more money and go to cunt you ghost :D ning näidatakse 3310´nega tehtud fotosi mingist sarast kuskil kolikeldris? :mrgreen:
üks alla, viis üles

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 28 Veebr 2017, 14:33

Huvitav, et Machete tsikkel ehitati Danny'le siiski USAs.. Noh, kui räägitakse Trejo'st, siis visatakse Machete-märkus juurde, asi see siis guugeldada pole ja ma huviga ootasin, et mainitakse äkki tõesti Eestit. OK, ega ma tegelt uskunudki, et kohalikud kõvatajad tõtt räägiks :mrgreen:
https://youtu.be/7xSzFSL4rJI?t=281
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 28 Veebr 2017, 14:38

reimps kirjutas:Huvitav, et Machete tsikkel ehitati Danny'le siiski USAs.. Noh, kui räägitakse Trejo'st, siis visatakse Machete-märkus juurde, asi see siis guugeldada pole ja ma huviga ootasin, et mainitakse äkki tõesti Eestit. OK, ega ma tegelt uskunudki, et kohalikud kõvatajad tõtt räägiks :mrgreen:
https://youtu.be/7xSzFSL4rJI?t=281
:roll: ei no machetel võib rohkem kui üks tsikkel ka olla ja seetõttu, et veel pole kuskil mainitud seda, tekkis mõte, et äkki pole päris valmis veel :D (no traaversid on raudselt tegemises :D ) Dont bushit mään I häve more important customers than you :!:
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 757 korda
Tänatud: 628 korda
Kontakt:

Kuuuurija saade Fedyst

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 28 Veebr 2017, 15:04

Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

M.T.

Lugemata postitus Postitas M.T. » 28 Veebr 2017, 15:10

Pigem pean tõenäoliseks seda, et kinkis talle tasuta ratta, et saaks hiljem kõvatada stiilis - minu ratas on ka Danny'l. Kas ka Danny sellega sõidab või andis oma krt teab mitmenda nõo lapsele, et "näe poisu, sulle sobilik võrr külavahel pläristamiseks", see on iseasi.

tfv
Tsikkel: kawasaki
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas tfv » 28 Veebr 2017, 15:25

krt ma ka ikka omajagu otsisin aga ei mingit vihjet ega ratast mis sarnaneks fredy toodangule... ise ta nagu seda mujal reklaaminud pole peale eilse väljaütlemise?
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Tsikkel: GSF600SX // TigerXRx
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 28 korda

Lugemata postitus Postitas Bandit » 28 Veebr 2017, 15:31

kas mitte kõik valminud rattad tal pole kuvatud koduleheküljel, miinus need rattad millega on probleemid.
Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

M.T.

Lugemata postitus Postitas M.T. » 28 Veebr 2017, 15:36

Madlobster kirjutas: :roll: ei no machetel võib rohkem kui üks tsikkel ka olla ja seetõttu, et veel pole kuskil mainitud seda, tekkis mõte, et äkki pole päris valmis veel :D (no traaversid on raudselt tegemises :D ) Dont bushit mään I häve more important customers than you :!:
Maailma parima tegija juures ootavad kannatlikult ka sellised B-kategooria staarid, loog ju. Ega ta mingi Stallone või Brad Bitt pole. :mrgreen:
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 28 Veebr 2017, 15:55

Selle, kuidas Danny sombusel talveõhtul läbi soojade võluväravate saadetakse tahaks küll HD´s salvestada. :)
Sellise salvestusega võib juba vist "sinutorupunktcomiski" arvestatava nutsu teenida :D
Paljud kuuleks esimest korda elus sõna Estonia :) ikka parem kui roheline rändröhn :idea:
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

M.T.

Lugemata postitus Postitas M.T. » 28 Veebr 2017, 16:25

Danny FB lehel on küll 1 sobiliku rattaga pilt. Äkki see siis?
https://www.facebook.com/officialdannyt ... =3&theater
:mrgreen:

jyrgenest
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas jyrgenest » 28 Veebr 2017, 17:56

Saatke kiri ja küsige kas jäi kvaliteediga rahule!

Brabus

Lugemata postitus Postitas Brabus » 28 Veebr 2017, 18:17

Piipz kirjutas:Lihtsalt märkuseks, et peale eilset saadet läks see teema google otsingulehel Fredy enda kodukast ette ja esimeseks.
Sellest juba annab lahti saada...
Minul on alles teisel leheküljel

sigaelmar
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas sigaelmar » 28 Veebr 2017, 18:31

Pilt
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Tsikkel: Kawaspa
Tänanud: 409 korda
Tänatud: 118 korda

Lugemata postitus Postitas AzA » 28 Veebr 2017, 18:37

Kui Trejo kaliibriga mees teada saaks, et tema ratas võeti ettepoole ja tema nime nii kasutatakse, siis ilmselt lööks ta matseete omaenda ratta paaki :mrgreen:
Ma olen teinud töid mitte küll Trejole, aga eesti tasemel superstaaridele, kurja ei kujuta ette ka, et Piipz'i kuhugi jõuludeni lükkaks, öösiti kasvõi rabeleks.
Kuigi samas Piipz ... no jaaa :mrgreen:
(nali eksole)
Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

yeekim
Tsikkel: XV1600 & NX650
Tänanud: 178 korda
Tänatud: 144 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim » 28 Veebr 2017, 18:41

Hoi!

Ma ei tea, kuidas see FB's käib aga ilmselt mõtleb Danny, et miks miskist maailma persest, Eestist, küsitakse tema tsiklite kohta :D
Teen saiast sitta!

will111
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 203 korda

Lugemata postitus Postitas will111 » 28 Veebr 2017, 18:58

mehed, camoon...ta ju ütles selgelt, et Tänni-Reio matseetega, lõuna-eestist. Noh holliwoodi jutt oli ilmselt Reio väljamõeldis, et fredipoiss tema projekti ikka kiirelt valmis teeks. Eks kasvatas juuksed pikaks ja võttis migni suurematsorti lihakirve kaasa efekti mõttes :lol: Superstaarid üle maailma nahh ikka :bsmile:

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 28 Veebr 2017, 19:24

Aa, mingi klemm Laevast hoopis, seal ju ka Hollywoodi silt mäe peal..
Kasutaja avatar

M.T.

Lugemata postitus Postitas M.T. » 28 Veebr 2017, 19:26

Brabus kirjutas:
Piipz kirjutas:Lihtsalt märkuseks, et peale eilset saadet läks see teema google otsingulehel Fredy enda kodukast ette ja esimeseks.
Sellest juba annab lahti saada...
Minul on alles teisel leheküljel
Perekond pani klikivabriku tööle ja nüüd tal veel vähem aega midagi ehitada.
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Tsikkel: Kawaspa
Tänanud: 409 korda
Tänatud: 118 korda

Lugemata postitus Postitas AzA » 28 Veebr 2017, 19:44

M.T. kirjutas:Pigem pean tõenäoliseks seda, et kinkis talle tasuta ratta, et saaks hiljem kõvatada stiilis - minu ratas on ka Danny'l. Kas ka Danny sellega sõidab või andis oma krt teab mitmenda nõo lapsele, et "näe poisu, sulle sobilik võrr külavahel pläristamiseks", see on iseasi.
Ja kodulehel ei maini sõnagi .... noooo :bsmile:
Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Tsikkel: honda putukas :P
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 14 korda

Lugemata postitus Postitas kaimex » 28 Veebr 2017, 19:50

Vaatasin ka nüüd lõpuni ära. Venna ego on küll päris korralik. Loodan, et kohtus asi venima ei hakka, vaid mehed saavad enne suve ikka asjad aetud. :)

Suletud

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”