Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded


reimps

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas reimps » 01 Mär 2017, 19:35

pühak kirjutas:Vabandust offtopicu pärast, aga kas LOL tuleb parasjagu suust välja või läheb sisse? Muidu ei küsiks, aga suu hoiak paneb mitmeti mõistma.
Ei saa ju nii lihtsa asjaga arusaamatusi tekkida, kamoon, mingi tont oled vä?

Panen illustreerimsieks suhu sisse mineva LOL'iga pildi ka, muidu on neid tonte veel, kes aru ei saa.

:mrgreen:
Lol_face_1.png
Lol_face_1.png (75.3 KiB) Vaadatud 14709 korda


Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 626
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: Fazer 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas rannamees » 01 Mär 2017, 20:01

will111 kirjutas:aga samas...noh tõsi ma ei tea varade kantimisest firma nimelt ja pankroti väljakuulutamisest küll midagi omast kogemusest, kuid kui see tõesti kõik NII jokk ja ülilihtne oleks kas siis eestis üleüldse keegi mingisuguse muu äriga peale kõigi üle laskmise ka tegeleks? see on ju sisuliselt the american dream eesti moodi. teed mingi kuradi oü raisk, müüd kuskil kiirelt lapatud kodulehel mingit kuradi kräppi, alguses teed miski nime, müüd kasvõi kasumita. siis kogud rämedad ettemaksud kokku, võtad firma nimel ilged laenud ja krabad kõike mis võimalik, kandid selle ära ning elad nagu boss 10 aastat ülelastud ja väljapetetud raha eest. ja mitte midagi teha ei saa sest sul ei ole firmaga mingit seost.
kui see kõik ongi täpselt nii siis miks me iga päev ei kuule kõiksugustest ülelaskmisest? selg eon ju see, et petistest ja jätistest meie riigis ka nüüd puudu ei ole. kas kõik tõesti kardavad vaid füüsilist noomitust ja nuga neerus või pole see jokk siiski nii mustvalge kui Urmas väidab? aga kui ongi nii mustvalge siis ega muud ei oskagi kui soovida nuga neeru teatud härrale vist :D keerutamine, huiamine ja teiste aja raiskamine on üks asi, aga tuim vargus ja selle juures veel enese kiitmine ja õigustamine väärib juba kõrgema klassi kehalist noomitust
Oleneb asjaoludest, aga nobedalt ja "õigesti" kirjutav jurist suudab varade kantimist tihtipeale päris edukalt blokkida. 8)
Pilt

joosep.j??rv
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Veebr 2017, 11:17
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas joosep.j??rv » 01 Mär 2017, 20:08

Kas on ikka nii oluline see, et kas Trejo tellis talt tsikli või mitte? vaatan, et kümned inimesed sellest ikka maru pöördes :roll:
Kuipalju see olukorda muudab? Kuipalju see määrab tema suhtumist klienti? Kuipalju see muudab rataste valmimist või valmimise kiirust?
Endast Freddyt välja lastes võin kaa rusikaga vastu rinda taguda, et olen "kaabeldanud" venemaa dragi rekordit hoidva auto, kaabeldanud ja seadistanud põhjaeuroopa driftisarja meistri auto aga kuidas see mind võiks aidata kui ma ei suuda rahaga ümber käia või ei oska oma sõna pidada? või kas ma oleksin kuidagi sitem mees kui ma poleks seda teinud? Suht mittemingit vahet ju pole ja "päeva lõpuks" ei päästa ju ka Trejo madzeete kui ise Loll oled.

Kuna mu varasem "ennustus" läks osaliselt täppi, siis tulistan edasi ideedega mis nüüd võib juhtuma hakata.
* Rattad saadakse ilmselt poolikutena politsei abiga tagasi, kuna isegi arve mittetasumine ei anna õigust teise vara kinni hoida
* Freddy kandib oma OÜst varad välja
* Lood mis jõuavad kohtusse päädivad peale spetsialistide hinnaguid, kohustusega Freddyl osa ettesaadud summast tagasi kanda.
* Freddy tahaks maksta küll aga vot ei saa sest OÜ millelt rattad telliti läks kogemata pankrotti
Lisamärkusena veel see, et teemaalgatajat huitakse ilmselt meelega kuni lõpuni. (sest tema on ju kõiges süüdi :) )

Härmatamise veidi robustsem vorm kuid nähes kuidas meil siin konnatiigis asjad käivad siis pakun selle üheks teooriaks. Lootes, et läheb kuidagi paremini :bsmile:

jyrgenest
Postitusi: 39
Liitunud: 11 Okt 2015, 22:50
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas jyrgenest » 01 Mär 2017, 21:10

"Lisamärkusena veel see, et teemaalgatajat huitakse ilmselt meelega kuni lõpuni. (sest tema on ju kõiges süüdi :) )"
Seda võiks täitsa tõesena võtta, kuid konkreetne tsikkel oli ära veetud kõrvalisse kohta, mille hoiustamine küll ei peegeldanud, et sellega oleks lähiajal plaanis tegeleda.

Trejo on siin teemas oluline seetõttu, et oleks veel üks kindel fakt, kas mees on elukutseline pettur/valetaja või mitte. Tema jutust tundub, et sellepärast ta end üheks maailma parimaks tegijaks arvab olevat. Putin on antud kohal õige küsimus. Kunas tema tellib?
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 4616
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1001 korda
Tänatud: 214 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 01 Mär 2017, 21:15

Heikik kirjutas:
will111 kirjutas:eetarga tegi natuke nalja ka, ma usun :D

aga samas...noh tõsi ma ei tea varade kantimisest firma nimelt ja pankroti väljakuulutamisest küll midagi omast kogemusest, kuid kui see tõesti kõik NII jokk ja ülilihtne oleks kas siis eestis üleüldse keegi mingisuguse muu äriga peale kõigi üle laskmise ka tegeleks? see on ju sisuliselt the american dream eesti moodi. teed mingi kuradi oü raisk, müüd kuskil kiirelt lapatud kodulehel mingit kuradi kräppi, alguses teed miski nime, müüd kasvõi kasumita. siis kogud rämedad ettemaksud kokku, võtad firma nimel ilged laenud ja krabad kõike mis võimalik, kandid selle ära ning elad nagu boss 10 aastat ülelastud ja väljapetetud raha eest...
Õnneks see siiski nii lihtne ei ole. Mõnda aega toimib, aga varsti oled vahel. Meil on täitsa eraldi talitused jõustruktuurides selliste trikkide uurimiseks. Tean ühte idiooti, kes täpselt sinu kirjeldatud skeemitamise eest praegu kinni istub. :D A, no ja, nagu ma juba varasemalt mainisin, siis ilmselt on tal seal vanglas praegu ka turvalisem kui väljas.
See on suhteliselt lihtne,sama lihtne kui firmat asutada,on seda ka edasi müüa ja enne seda varadest tühjaks teha.ID kaardist piisab.Kuhugile minema ei pea ja mingite ametisasutuste uksi kulutama ka ei pea.Ega peategelane seda siis korduvalt tegema pea,ta teeks seda ühe korra ja sellest piisaks.
Teenust pakutakse lausa avalikult.
Facio Ehitus ja selle juhid on vist markantseim näide.Ehitussektoris on see igapäevane asi,et mõni firma omanikku muudab ja kõik nõuded mis olid ,on ikka olemas,aga reaalselt pole võtta midagi.
Merko alltöövõtja(väidetavalt nende oma inimeste firma),tegi tuttavale tüssu ligi 60 tuhat Maardu-Loo teeehituse objektil ja veel paljudele teistele tehti.Asi käis läbi ka Pealtnägijast,aga raha pole keegi tänaseni saanud.Tegijad elavad vist Päikeserannikul või Hispaanias, ilma rahata ilmselt siis :)
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 325
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 38 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas claw » 01 Mär 2017, 22:11

Henn kirjutas: E-meister Osaühing (Biker24) varad kanditi Exlu OÜ kätte ja need kelle tsiklid maha müüdi, võivad oma nõudeid esitada Põlluste ja E-Meister Osaühing vastu. Sama seltskond toimetab Exlu OÜ kaudu seal Biker24 poes edasi. Hetkel nad suudavad sedasi skeemitada, aga kui on võimalik oma nõuded edasi suunata, siis on lootus ehk ka raha saada.

Vabandan teemaalgataja ees, aga neid motopoode ja motomehi jääb iga päevaga vähemaks, keda veel usaldada saab.
H.
Ausalt öeldes minu jaoks on see biker24 lugu veel uskumatum, sest seal ju ei antud rattaid vast suulise lepingu alusel müüki?
Kas äkki minna sama teed, et pealtnägija/kuuuurija/jne meediatrall? Sest siin on siiamaani veel inimesi, kes neid baiker24 vargaid kaitsta soovivad...

Gavril
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Mär 2017, 23:36

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Gavril » 01 Mär 2017, 23:40

Mingi junkie väljanägemise ja olemisega lohv laseb järjest harley mehi üle ja siin käib selline perekooli stiilis möll selle peale - juba 25 lehekülge postitusi. mis teil viga on, tsiklimehed? võtke midagi vähe adekvaatsemat ette
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2120
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: 90º L2 ja KTM 690SMC
Asukoht: HLK-TAL
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas puna » 01 Mär 2017, 23:48

Kas see v-rod ei olnud mitte selline ratas mille selga tõeline HD mees ei isu?
Müügiks kõik mis piltidel näha: http://picasaweb.google.com/10670690264 ... 142/Sale02#
Tel. +3725654585, +358445654585

franz125
Postitusi: 2441
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 102 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas franz125 » 02 Mär 2017, 08:06

Ega see pole HD kah,v.a.nimi.
Kangutan kõveraid
VTR1000SP1.YamahaGTS selle suve sõiduriist.
VTX1800R potsataja(tjuunimisel)
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju
Kasutaja avatar

Madlobster
Postitusi: 1525
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 305 korda
Tänatud: 367 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 02 Mär 2017, 08:39

Gavril kirjutas:Mingi junkie väljanägemise ja olemisega lohv laseb järjest harley mehi üle ja siin käib selline perekooli stiilis möll selle peale - juba 25 lehekülge postitusi. mis teil viga on, tsiklimehed? võtke midagi vähe adekvaatsemat ette

Vat need seriaalid, mida sa peale kooli vaatad. A-Rühm, Naitraider jms...


... :roll: need ei ole päriselt :roll:
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1388
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas tali » 02 Mär 2017, 09:45

Gavril kirjutas:Mingi junkie väljanägemise ja olemisega lohv laseb järjest harley mehi üle ja siin käib selline perekooli stiilis möll selle peale - juba 25 lehekülge postitusi. mis teil viga on, tsiklimehed? võtke midagi vähe adekvaatsemat ette
Päriselt ka liitusid eile foorumiga ainult selle pärast, et kutsuda üles millelegi mittetsiviliseeritule? See ongi Sinu motohuvi? :wack:
18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

ats30
Postitusi: 524
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 153 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas ats30 » 02 Mär 2017, 10:14

tali kirjutas:
Gavril kirjutas:Mingi junkie väljanägemise ja olemisega lohv laseb järjest harley mehi üle ja siin käib selline perekooli stiilis möll selle peale - juba 25 lehekülge postitusi. mis teil viga on, tsiklimehed? võtke midagi vähe adekvaatsemat ette
Päriselt ka liitusid eile foorumiga ainult selle pärast, et kutsuda üles millelegi mittetsiviliseeritule? See ongi Sinu motohuvi? :wack:
Kogu see "tsiviliseeritus" selliseid anomaaliaid põhjustabki. Ei kujuta ette et sarnane tont kusagil, näiteks meist idapool, üle ühe kliendi sel viisil jõuaks üle lasta...
Selle "terminali" kohal oleks juba ammu jaanituleplats :bsmile:
Oleks ma tark, ma oleks vait.

reimps

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas reimps » 02 Mär 2017, 11:30

Oleks jah, aga vot mulle meeldib olla tsiviliseeritud ja teistmoodi, pikemas perspektiivis inimeste elusid ära nu**ida. Nagu teemaalgajatalegi.
Lihtne oleks jah karistusoperatsioon teha, aga mida see annab? Hetkeks rahulolu ja siis hunnikuga rohkem probleeme - siukesed kitsekesed on esimesed, kes politseisse ja mujale jooksevad, kui "nende õigusi rikutakse". Küllaga nähtud selliseid lonte.

Raskejuhus
Postitusi: 42
Liitunud: 15 Sept 2015, 15:24
Tsikkel: Suzuki dr750
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Raskejuhus » 02 Mär 2017, 22:26

:mrgreen:
reimps kirjutas:Oleks jah, aga vot mulle meeldib olla tsiviliseeritud ja teistmoodi, pikemas perspektiivis inimeste elusid ära nu**ida. Nagu teemaalgajatalegi.
Lihtne oleks jah karistusoperatsioon teha, aga mida see annab? Hetkeks rahulolu ja siis hunnikuga rohkem probleeme - siukesed kitsekesed on esimesed, kes politseisse ja mujale jooksevad, kui "nende õigusi rikutakse". Küllaga nähtud selliseid lonte.
Või siis meie maailma parim tsikkli ehitaja ütleb"Tonte" :wack: (lol) (togi)

jyrgenest
Postitusi: 39
Liitunud: 11 Okt 2015, 22:50
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas jyrgenest » 03 Mär 2017, 20:40

Kas peale saadet tulid uued lubadused või seis sama?

chief
Postitusi: 39
Liitunud: 15 Juul 2006, 16:28
Tsikkel: Ducati
Tänatud: 9 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas chief » 03 Mär 2017, 20:45

Mis sa ise arvad? Ei muutu sittagi selle konnatiigi kiunumise peale siin kui klounil käpp kalifaadi klientidega sees.

jyrgenest
Postitusi: 39
Liitunud: 11 Okt 2015, 22:50
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas jyrgenest » 04 Mär 2017, 14:18

chief kirjutas:Mis sa ise arvad? Ei muutu sittagi selle konnatiigi kiunumise peale siin kui klounil käpp kalifaadi klientidega sees.
Ma võin palju arvata aga sündmuste käiku see ei muuda.
Kasutaja avatar

kotk
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Mär 2005, 23:07
Tsikkel: H-D Road King `03
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas kotk » 04 Mär 2017, 14:31

Minu arust tuligi asjaomase jutust välja väga selge sõnum, et eesti rottidel ei maksa tüli teha,kui mingeid tühiseidkümneidtuhandeid eure tuulde pole loopida ... lihtne :!:
Yamaha FZR 600/Suzuki GSX 600F/Suzuki RF 900R/Suzuki GSX R-750K1/Kawasaki VN 750 Vulcan/Kawasaki VN900 Custom/Harley-Davidson "Road King"
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1390
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Pontus » 05 Mär 2017, 00:40

Arusaamatuks on jäänud veel tõik, et teemaalgataja alguses kurtis, et talle isiklikult on nagu tünga tehtud aga kuuuuuurijas oli nagu, et ratas on firma oma. Kas see tsirkus käib siis firmade vahel siin ? Kas tegu siis eraisiku rahadest või mingi oü-tamise rahast? 8)
Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

reimps

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas reimps » 05 Mär 2017, 06:47

Sulle jäävad paljud asjad alati arusaamatuks.
Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 127
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 29 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Andrus54 » 05 Mär 2017, 11:34kas kellelgi veel tundub Märdi 50 sekundi peal olev monoloog natuke sarnane.
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Postitusi: 202
Liitunud: 20 Mär 2015, 14:47
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas KRR » 05 Mär 2017, 15:15

Pontus kirjutas:Arusaamatuks on jäänud veel tõik, et teemaalgataja alguses kurtis, et talle isiklikult on nagu tünga tehtud aga kuuuuuurijas oli nagu, et ratas on firma oma. Kas see tsirkus käib siis firmade vahel siin ? Kas tegu siis eraisiku rahadest või mingi oü-tamise rahast? 8)
Vaata veelkord saadet ja loe teemat. Mulle jääb arusaamatuks kus kohast sa selle OÜ -tamise välja lugesid/vaatasid/kuulasid :?:
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Postitusi: 202
Liitunud: 20 Mär 2015, 14:47
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas KRR » 05 Mär 2017, 15:23

jyrgenest kirjutas:Kas peale saadet tulid uued lubadused või seis sama?
Peale saadet on vaikus enne tormi :)
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

Yerba
Mode/Toetajaliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Yamaha Bulldog BT 1100 '02
Tänatud: 8 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Yerba » 05 Mär 2017, 15:50

Ega tõenäoliselt midagi mõistlikku niivõinaa tagasi ei saa. Aga see selleks. Vähemalt kaks eesmärki on teema kuhjaga tasa teeninud:
- tulevased potentsiaalsed kliendid hoiatatud
- loodetavasti petturil vaip korralikult alt ära tõmmatud

Huvi pärast - kuna elan-toimetan aastat kolm Belgias ja on lähiriikide motoinimestega vahel asjaajamist-suhtlemist, siis olin üsna üllatunud kui Hollandi motoseltskond võttis sõna, et Freddy Estlandist on üks EU asjalikemaid HD ehitajaid. Tutvustasin selle peale antud teemat. Paari päeva pärast oli seltskonna arvamus Freddyst üsna kardinaalselt muutunud.
Loo moraal: Freddy, milleks põletada sellise teemaga kõik sillad ja lüüa uks pauguga kinni? Usaldus ongi ükskõik millises äris ainukene asi mida esmalt müüd. Kui see on läinud, siis on tagasitulek vaat et võimatu.
Kahju iseenesest, et ignorantsus ja karistamatuse tunne on seisud selliseks viinud. Võid ju tuntud ja väga hea spetsialist olla, aga kui inimestega ümber käia ei mõika, siis pole neist oskustest pikas perspektiivis tolku. Tõenäoliselt oleks mõistlik hakata mõnda muud ametit õppima, antud alal enam pole mõtet proovidagi.
-Yamaha Bulldog BT 1100 '02
-Honda CB600F '01
-Suzuki GSF600 (Bandit) '95
-Suzuki SV 1000N '04
-Moto Guzzi Griso 1100 '09
-BMW K1200RS '97
-Honda CBR1000F '88
-Yamaha TDM 850 '98
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Postitusi: 202
Liitunud: 20 Mär 2015, 14:47
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas KRR » 05 Mär 2017, 17:06

Tulevaste ja minevaste klientide osas saab öelda, et sarnane käitumismuster on Fredy Jäätesel juba aastaid toiminud.
Mitmed kliendid on sealt garaažist oma tõukeratastega peale oluliselt vaiksemalt kuid sama pikalt peetud lahinguid lõpuks lahkunud, sest mingil imetabasel põhjusel on see viimane lõpp aastateks venima jäänud. Mõnel on peale pooliku projekti kätte saamist nädal teisel paar päeva kulunud, et ratas valmis saada.
Tänase seisuga on minu teada vähemalt 4-5 potensiaalset ohvrit sinna kuuri minemata jätnud.
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,

Carl
Postitusi: 191
Liitunud: 08 Jaan 2006, 14:40
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Carl » 05 Mär 2017, 21:13

Nädal tagasi korra tundus, et jää hakkas sulama kui Edek postitas Fb-s Kristjani rattast ja lisadest pilte. Oli justkui huvitatud teema lahenduseni viia. Kommentaare?
Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 127
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 29 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Andrus54 » 05 Mär 2017, 22:09

Yerba kirjutas:Ega tõenäoliselt midagi mõistlikku niivõinaa tagasi ei saa. Aga see selleks. Vähemalt kaks eesmärki on teema kuhjaga tasa teeninud:
- tulevased potentsiaalsed kliendid hoiatatud
- loodetavasti petturil vaip korralikult alt ära tõmmatud

Huvi pärast - kuna elan-toimetan aastat kolm Belgias ja on lähiriikide motoinimestega vahel asjaajamist-suhtlemist, siis olin üsna üllatunud kui Hollandi motoseltskond võttis sõna, et Freddy Estlandist on üks EU asjalikemaid HD ehitajaid. Tutvustasin selle peale antud teemat. Paari päeva pärast oli seltskonna arvamus Freddyst üsna kardinaalselt muutunud.
Loo moraal: Freddy, milleks põletada sellise teemaga kõik sillad ja lüüa uks pauguga kinni? Usaldus ongi ükskõik millises äris ainukene asi mida esmalt müüd. Kui see on läinud, siis on tagasitulek vaat et võimatu.
Kahju iseenesest, et ignorantsus ja karistamatuse tunne on seisud selliseks viinud. Võid ju tuntud ja väga hea spetsialist olla, aga kui inimestega ümber käia ei mõika, siis pole neist oskustest pikas perspektiivis tolku. Tõenäoliselt oleks mõistlik hakata mõnda muud ametit õppima, antud alal enam pole mõtet proovidagi.
Ma väga nõustun. Olen isegi mõtisklenud, et kunagi tahaks oma kollektsiooni sellist teerulli. USAs mitmele inimesele näidanud uhkusega, et vaata mida Eestis tehakse. Nüüd mõtlen, et jumal tänatud, et nii ei läinud.

Tõepoolest oleks olnud palju lihtsam lihtsalt raha ja ratas tagasi anda, isegi kui oleksid natuke miinust vastu võtnud.

Viimane kord kui selle r1ga teema oli, mis garantii ajal kokkujooksis ja siia foorumisse jõudis. Poe omanikud said väga ruttu aru, et odavam tuleb tagasivõtta, isegi kui oli oma osa kliendil mängida.

Huvitav, et kui Internet on su ettevõtte üles ehitanud, et sa siis ei taba, kuidas ta su ettevõtte hävitada võib.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Postitusi: 202
Liitunud: 20 Mär 2015, 14:47
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas KRR » 05 Mär 2017, 22:16

Carl kirjutas:Nädal tagasi korra tundus, et jää hakkas sulama kui Edek postitas Fb-s Kristjani rattast ja lisadest pilte. Oli justkui huvitatud teema lahenduseni viia. Kommentaare?
No kuidas võtta, sain lihtsalt pildid rüüstatud rattast ja mingitest pakitud osadest, ei midagi enamat. Reaalsuses on makstud summade ja olemasoleva kauba väärtuse vahe ebaproportsionaalne. 36000 eurose eelarvega valmis ülikõva ratta asemel pakutakse 37400 euro eest poolikut ronti ja pappkastis varuosi.
Ei tundu kohe mitte kuidagi ausa kauba moodi olevat.
Fredy võib läbi Edeku konto oma geniaalseid pakkumisi edasi teha ja arvata, et kogu maailm tema ümber on lolle täis. Tegelikkuses aga ei saa ta aru kui suurelt iga probleemi lahendusega viivitatud päev tema kahjuks tiksub. Võib-olla mõistab ta kunagi, et summa millega ta mängis polnud 3,50.- ja vastane kelle valis mingi suvaline Vändra tont (kõik Vändra normaalsed inimesed ei peaks ennast sellest võrdlusest puudutatuna tundma)
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,

sigaelmar
Postitusi: 278
Liitunud: 27 Juul 2006, 12:17
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 2 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas sigaelmar » 06 Mär 2017, 21:21

Yerba kirjutas:
Huvi pärast - kuna elan-toimetan aastat kolm Belgias ja on lähiriikide motoinimestega vahel asjaajamist-suhtlemist, siis olin üsna üllatunud kui Hollandi motoseltskond võttis sõna, et Freddy Estlandist on üks EU asjalikemaid HD ehitajaid. Tutvustasin selle peale antud teemat. Paari päeva pärast oli seltskonna arvamus Freddyst üsna kardinaalselt muutunud.
No aga see, et vend ei oska majandada oma rahasid ja aega, ei tähenda ju, et ta ei ole asjalik ehitajana. Ma saan siiski aru, et pretensioonid käivad kõik töö valmimise tähtaja ja raha/vara kättesaamise ümber. Kvaliteedi üle pole keegi kaevanud või on mul midagi kahe silma vahele jäänud? Või noh ma tahan oma jutuga seda õelda, et valmis tehtud rattad on ju ilusad...
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1496
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 414 korda
Tänatud: 118 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas AzA » 06 Mär 2017, 21:37

Kaevati ka kvaliteedi üle. Ei pidavat saama üle 80kmh sõita, mingi amordi kama .... soovitati sõitma õppida.
Suunatulede soovile soovitati ilusat asja mitte ära rikkuda ... viisakalt öeldes.
Teema läbi lugeda ja lisaks feissari grupi oma, nokib välja ühtkoma teist ikka.
Kuigi minu arvates sellist tööd tehes sekka ikka viskab vigu, sellist tööd ei saagi 100% perfektselt teha.
Pigem on küsimus vigade lahendamises ja oiii.

Muidugi ilusaid rattaid teeb. Silm puhkab ikka.
Aga mulle meeldib.Suletud

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”