Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 305 korda
Tänatud: 367 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 30 Mär 2019, 10:24

Noh jah las ta siis sinu arust olla, kelle rollis tahes.

Põhjused, miks vaidlus pooleli jäi võib olla ratsionaalsest mõtlemisest teema ammandumiseni kuni mis tahes muu teemaga nurka surumiseni ja väljapressimiseni. Sel pole mitte mingit vahet. @hollow Kui sul on midagi öelda siis ütle. See sinu lalin, et kõik ei ole nii nagu paistab ja siis igasugu küünemusta ja teab mille pealt kokku luuletatud jahu on rohkem kui tobe. Tobe on ka krri võimalike muude teemade ja mineviku pattude siia sisse toomine nagu see peaks mingitki moodi praeguse kangelase sihverplaati valgendama? Ei valgenda! Meeleheidet näitab hoopis.
Väide, et krr võib olla hoopis petis ning mõtles välja oma pere toitmiseks säärase suursuguse idee on mitte võimatu kuid siiski ülimalt ebausutav. Istungid lõppesid otsa pigema ammendumisest ja ratsionaalsusest. Vasikaga siiski võidu ei jookse ja pole suurt mõtet ka.

Fakt, et tsiklit ei ehitatud ja raha võeti jääb faktiks. Samuti ei muuda mitte miski neid labaseid aia tagant koera kombel haukumisi.

Ma ei näe mitte ühtegi pügalat hetkel, mis võimaldaks fredy lippu taas vardasse ajada. Ükskõik kui väga sa seda ka ei sooviks. Tsiklirahva jaoks on kodanik ennast korralikult täis teinud.

Aga minu jaoks on ka see teema ammendunud. KRR sai vastu pükse. Ja ütles kohe, et võit ei olegi see point, miks sõda hakkab. Point oli vändramehe välja petetud raha ja maine ära põletada. Point on saavutatud ja keiss suletud. Ma kaldun arvama, et krr elujärg väga kannatada ei saanud. Küll on aga tsikliehitajal lisaks põlenud rahale ka põlenud maine ja kaotatud respect ning kliendid (see on palju palju suurem kahju kui see mõnikümment kilo eruroraha)

Lisaks krr poindile pääses tänu antud teemale loodetavasti nii mõnigi laiast rehvist märgasi unenägusi nägev kodanik korralikust raha ja ajakulust

Peale kaklust rusikatega vehklemine näitab vaimsest arengutasemest kuni kogu pasa kaaluni (kummale poole rohkem sõnnikut jagub) välja.

Tõenäoliselt läheb see teema suht varsti lukku ja ajalukku.
Võibolla mõne aja pärast tulevad fredy videod uuesti ja tema suhtumine lubadustesse, klientidesse ja ümbritsevasse on muutund määral, mis võimaldab nendel teemadel sinna (aja)lukku jääda.

üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 30 Mär 2019, 10:59

Madlobster kirjutas:
30 Mär 2019, 10:24
Fakt, et tsiklit ei ehitatud ja raha võeti jääb faktiks. Samuti ei muuda mitte miski neid labaseid aia tagant koera kombel haukumisi.

Ma ei näe mitte ühtegi pügalat hetkel, mis võimaldaks fredy lippu taas vardasse ajada. Ükskõik kui väga sa seda ka ei sooviks. Tsiklirahva jaoks on kodanik ennast korralikult täis teinud.
Nii ongi, fakte ümber lükata ei õnnestunud. Aga kahtlustan, et kliente siiski puudu tule, rahvas suudab iga nelja aasta tagant unustada eelmiste valimiste ülelaskmised, asi siis see üks äpardunud universumitegelane ja ta kangelasteod unustada on..
Kristjani minevik (dokumendivõltsimine vms) ei oma tähtsust, praegune keiss on siiski konkreetse harrika tellimus, mida lihtsalt ei täidetud. Kui kellelgi on muid andmeid, et keisi ajal toimetas Kristjan midagi seadusevastast, andke aga kohtule ja/või perekond Jäätesele teada, saavad nad oma õigluse jalule seatud. Kuulujutud on toredad, aga võiks jääda suitsunurka.
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 30 Mär 2019, 11:09

reimps kirjutas:
30 Mär 2019, 10:59
Spoiler:
Nii ongi, fakte ümber lükata ei õnnestunud. Aga kahtlustan, et kliente siiski puudu tule, rahvas suudab iga nelja aasta tagant unustada eelmiste valimiste ülelaskmised, asi siis see üks äpardunud universumitegelane ja ta kangelasteod unustada on..
Kristjani minevik (dokumendivõltsimine vms) ei oma tähtsust, praegune keiss on siiski konkreetse harrika tellimus, mida lihtsalt ei täidetud. Kui kellelgi on muid andmeid, et keisi ajal toimetas Kristjan midagi seadusevastast, andke aga kohtule ja/või perekond Jäätesele teada, saavad nad oma õigluse jalule seatud. Kuulujutud on toredad, aga võiks jääda suitsunurka.
suht nõus

kodanike kehvale mälule lisandub veel vankumatu usk (usk sellesse, et minuga nii ei juhtu) ning helge tulevikunägemusele aitavad kaasa käputäis palgalisi või vabatahtlike trolle kommentaariumites ja foorumites
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

RasmusL
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Tänanud: 70 korda
Tänatud: 230 korda

Lugemata postitus Postitas RasmusL » 30 Mär 2019, 11:49

Lobster miks sa neid silmaklappidega fakte siin ette laotad ? Pildid olid ju alguseski üleval rattast ning oli näha mis oli tehtud ning mis jupid olid antud projekti jaoks tellitud ning mis oli veel tegematta. Ning nüüd väidad, et üldse mingit ratast polnud ja aind raha võeti ? Aga räägi nüüd, kes need palgalised siis on kes Fredyt "toetanud" on ? Kelle palgal ise oled, et siin aastaid kräunud ? :D Ja tegelikult see tsiklirahvas...no tegelikult mis vahe sel on millises nimekirjas nende arvates olla, kuna 99% oma viragote ja gsxf suzudega poleks nagunii potentsiaalsed kliendid.
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

https://www.instagram.com/pope_of_customs/
Kasutaja avatar

Vint
Mode/Toetajaliige
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 78 korda

Lugemata postitus Postitas Vint » 30 Mär 2019, 17:21

Madlobster kirjutas:
30 Mär 2019, 10:24
Tõenäoliselt läheb see teema suht varsti lukku...
See sõltub paljuski teist endist ja hetkelisest temperamendist. :wink:
Kasutaja avatar

puna
Tsikkel: 90º L2 ja KTM 690SMC
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus Postitas puna » 30 Mär 2019, 20:54

Tänasepäeva faktid räägivad siis seda, et rahakott hakkas siiski pitsitama kuigi sõnad olid suuremad kui teod.
Ja nagu näha ei ole kõik nii mustvalge kui seda on siin proovitud koguaeg kõigile esitleda.
See sai muidugi selgeks juba miskis vanas teemas mis ära kaotati kunagi kellegi poolt
See ei tee muidugi ka olematuks rahade omastamist ja verbaalset peksu teise kodaniku poolt,
aga võitsid lõpuks teemast hoopis juristid ja see on kristjanile vist valus hoop olnud
Müügiks kõik mis piltidel näha: http://picasaweb.google.com/10670690264 ... 142/Sale02#
Tel. +3725654585, +358445654585
Kasutaja avatar

hollow
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 21:48

Mida mina tänaseks tean on see, et see kokkulepe summas 20k kristjanile tähendab vastupidiselt seda, et fredy sai HD mis hinnati 11k€ peale, sai veljed mis kristjan ostis? 6k€ ja ülejäänud 3k€ on see summa mille kristjan on dokumenteeritult fredyle maksnud.

Kurb või siis halenaljakas on see, et kristjan ostis ju selle ratta 13,4k eest.

Lühidalt, fredy sai oma asjad tagasi ja kristjan sai oma asjade eest raha + oma raha 3k tagasi.
Kas muud summad olid või mitte jäävadki teadmata kas neid oli või mitte sest nende olemasolu ei kinnita ükski dokument.

Naljakas omakorda oli see, et kristjan püüdis seda ratast müüa või näha mis hinnaga see müügiks läheks ja 6k€ veel ostjaid ei olnud. Kas asi oli müüjas? Ei tea kommenteerida.

Ehk siis kristjan väitis algselt, et maksis kokku (koos rattaga?) 28k ja nüüd läks kokkuleppele ilma seda summat tagasi saamata kuna ei leidnud see faktiliselt kinnitust, et ta oleks sellise summa välja käinud.

Olgu nende kohtu ja täiturikuludaga kuidas on, kumbki maksab oma (kuigi kristjan ei pidanud veel poolel teelgi olema kuuaega tagasi)

Nüüd kuulujutte mille kohta ei ole mul ühtegi dokumentaalset tõestust seega see võib olla puhas fiktsioon.
Kuna kristjan tegi turu uuringut pannes internetti “müüki” mingid sarnaste parameetritega rattad samas täiesti väljamõeldud “müüjad” ja see sattus täpselt samale ajale kui mingi ettevõte kes ratast uuesti hindama hakkas võttes aluseks interneti kuulutused. Pärast hindamist võeti kuulutused maha. Fredy kaitsjad suutsid tõestada, et kuulutuste taga oli kristjan ja kristjan (ma ei tea kas tsiviilasjades ollakse ka vande all) vande all ütles kohtus küll et tema polnud seal taga ja siis et oli kyll tema ja kontakties oli tema kontaktid ja ta müüski neid rattaid ja samas ükski telefoninumber ei olnud töötav/temale kuuluv, siis selle jamaga mängis kristjan ennast nurka ja kui poleks läinud kompromissile, siis oleks saanud kaela krimm asja kohtule(kohtunikule) valetamises. Kuna see lõi kõikuma asja võiduvõimaluse, siis kristjani kaitsjad soovitasid kompromiss vastu võtta. Ja kuna mindi kompromissile, siis case closed ja valetamise fakt muutub ebaoluliseks ja ehk ka tühistati?

Siin lõppeb see kuulujutu osa ja ma ei oska kinnitada kas kuulujutt on tõene või kellegi fiktsioon

Mida ma ka tean on see, et kokkulepe on materiaalse kahju osas ja ei laiene kuidagi moraalse kahju hüvitamisega kokku.

Ehk et siit võib tulla veel moraalsekahju kohtukeiss ja kuna fredy pole kristjanit kuskil avalikult materdanud, siis see keiss saaks tulla ainult fredy poolt. Kas nii ka läheb? Elame näeme.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 1002 korda
Tänatud: 214 korda

Lugemata postitus Postitas urmas66 » 30 Mär 2019, 22:46

Hollow Eestis pole keegi kohtus vande all,pole isegi sellist terminit. Ei saa USA filme ja reaalset elu segi ajada. Kohe saab kompromissi leping avalikuks ja see ongi kogu ametlik tõde asjas ning kõik muu on fantaasia.
Kahju muidugi,et ei tekkinud pretsedenti,et edaspidi oleks sarnaseid juhtumeid lihtsam menetleda.
Aga ma saan Kristjanist ja ka Freddyst aru,sest see kohtus käimine on ikka ilge ajukepp,eriti kui ka seadused on just sellised nagu nad meil on. Just sain ka ise ühe tsiviilasja teise astme võiduka lõpuni ja kerge see polnud. Aga mul oli võit vähemalt lohutuseks.
Ma juba kunagi ammu, siin teemas eelpool pakkusin,et õiglast lahendit siit vaevalt tuleb ja võidavad asjast ainult advokaadid. Kahjuks nii ka läks.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 23:01

Nagu ma ütlesin, ma ei tea kas ollakse vandeall või kas selleks on mingi muu termin meil. Samas valeütluste andmine kohtus ei saa head tähendada .
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 23:04

Aga äkki see ongi õiglane lahendus? Meie ei ole ju otsustajad kas või mis on õiglane? Siin ei teinud otsust ka mitte kohus vaid see on osapoolte omavaheline kokkulepe millega mõlemad olid nõus ja ehk see ongi siis õiglane?
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 30 Mär 2019, 23:20

@hollow No kui su "kuulujutud" on tõesed siis on krr ja co teinud sita strateegilise apsaka. Minu arvamust see osapooltest ei muutnud

Ferdy võib ju seda kompromissi koos õõnsaga võiduks pidada. Noh eks see tema jaoks natuke ka seda on.

Ja vastuseks, et miks ma siin teemas nii kaua nii aktiivne olen olnud:
Ma olen krr ühel istungil korra näinud ja see on kõik st ta ei ole mul ei tuttav sõber ega muu sarnane samuti ei ole ma isiklkult fredy vaenlane ja reaalselt on mul kahju, et ta ainult haukuda osakas ja omale vee peale tõmbas (kompromissi aeg on tegelikult juba ammu ammu möödas). Mul lihtsalt on endal igikestev kohtu- ja eraeluline lahing ühe veel hullema tegelasega ja see on vist põhjus, mis muudab mind sellistele teemadele rohkem kaasa elama kui nii mõnegi teise siin. Vbl olen olnud seetõttu ka liiga verejanuline? Kuid abinõud, millega universumi direktoreid ühiskonnas elama ja käituma õpetatakse on minu silmis pühitsetud.

Samas ei käi see strateegilne apsakas ja lahingu lõppemine väga närvidele ka. Sest see jant on kestnud nii kaua ja mingil hetkel lihtsalt tuleb kellelgi sellest rattast välja astuda. Täna peatus see jama selliselt. Ja mõlemad saavad ootamatult hinge tõmmata ja muud elu elada. "Parima" maine on saanud kahju, mida on raske rahasse arvutada ning ka tuhast tõusnuna jääb see märk alatiseks kuklasse. Sosinad ja näpuga näitamised, et näe see ongi see mees, on visad kaduma. Mis tahes uue probleemi korral tõuseb kogu lehk nagu peeretus vannis.
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 23:29

Minul ei ole elus mittemidagi muutunud et ma sellele teemale kaasa elasin. Mul ei ole midagi paremaks muutunud, et see lahenes nii nagu lahenes. Mul ei muutuks ka siis midagi kui fredi oleks süüdi mõistetud ja täpselt sama vähe muutuks kui kristjan oleks süüdi mõistetud.
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 30 Mär 2019, 23:39

Usu või ära usu mister õõnes. See tants ei muutnud siin meist mitte kellegi elu (kui mitte arvestada kaasa mulisemisele või lugemisele kulunud aega). Vbl vaid mõni üksik rikkam teerullifänn sai oma unistuste teostatavuse osas uusi mõtteid mõlgutada ning need uued mõtted võivad nagu näha elu päris palju muuta :)
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Lugemata postitus Postitas KRR » 31 Mär 2019, 09:47

Mõtlesin, et ei kommenteeri siin teemas enam aga lugedes ühe mehe detailseid matemaatilisi järeldusi tekib tahestahtmata tunne nagu selle jutu taga on tihe suhtlus peategelasega.
Kuigi ma ei saa aru milleks nii kirglikult on vaja püüda kõigile uuesti ja uuesti selgitada kuidas ma tünga sain kui olen seda ise korduvalt tunnistanud. Rahaliselt võitsid sellest teemast advokaadid, see on selge aga nemad olid ka ainukesed. Kui mõte sellest, et keegi on ratta hinnanud pea kaks korda kallimaks selle reaalsest turuväärtusest tekitab mõnutunde, siis palju õnne.
Kompromissile minek oli minu poolt puhtalt matemaatiline otsus, mis põhines juba kogunenud ja veel kogunevate kaitsekulude kõrvutamisel võimaliku väljamõistetava summaga ning selle hilisemal kättesaamisel OÜ-st mille majandustegevus oleks võinud objektiivsetel põhjustel lõppeda.
Kogu vaidlus on matemaatiliselt seletatav ainult makstud raha ära sulatamise osas, sest palju odavam oleks olnud tasuda 8K lõpparve ja saada 23,5K eest laiendatud tagakiige, esihark, laid rehvid ning karbiga kaasa paigaldamata kompressor ning porilaua toorik. Ehk lisades tooriku ja velgede eest makstud 13,4K saame lõpetamata ratta hinnaks 36,9K.
Ma ei tea miks aga millegipärast on mul praegu oluliselt parem enesetunne kui tol päeval mil otsustasin mitte olla järjekordne õnnetu kes kõrvad lontis sealt ratas käe kõrval tõugates sõimu saatel minema longib. Ja seda tunnet ei suuda mult mitte keegi ära võtta ükskõik kui suur soov selleks kellegil ka poleks.
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 147 korda
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 » 31 Mär 2019, 10:03

Moded võiks selle teema kenasti lukku panna päevakajalisuse kadumisega. Muidu mingid hävikud jäävadki siia kirjutama.
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 147 korda
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 » 31 Mär 2019, 10:06

urmas66 kirjutas:
30 Mär 2019, 22:46
Hollow Eestis pole keegi kohtus vande all,pole isegi sellist terminit. Ei saa USA filme ja reaalset elu segi ajada. Kohe saab kompromissi leping avalikuks ja see ongi kogu ametlik tõde asjas ning kõik muu on fantaasia.
Sa kirjutad kohtus alla paberile, et ei anna valeütlusi ja tead, et valeütluste andmise eest võib sind karistada. Jah, käsi piiblil vandumist tõesti ei ole.
Kasutaja avatar

Kalapea
Tsikkel: Mõni Ducati
Tänatud: 73 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Kalapea » 31 Mär 2019, 10:45

Ratta värk sai lahendatud, aga kes sierraga seina maha sõitis?
PiltPilt
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 31 Mär 2019, 11:14

Kalapea kirjutas:
31 Mär 2019, 10:45
Ratta värk sai lahendatud, aga kes sierraga seina maha sõitis?
see oli photoshop ju
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 31 Mär 2019, 11:21

KRR kirjutas:
31 Mär 2019, 09:47
Mõtlesin, et ei kommenteeri siin teemas enam aga lugedes ühe mehe detailseid matemaatilisi järeldusi tekib tahestahtmata tunne nagu selle jutu taga on tihe suhtlus peategelasega.
Kuigi ma ei saa aru milleks nii kirglikult on vaja püüda kõigile uuesti ja uuesti selgitada kuidas ma tünga sain kui olen seda ise korduvalt tunnistanud. Rahaliselt võitsid sellest teemast advokaadid, see on selge aga nemad olid ka ainukesed. Kui mõte sellest, et keegi on ratta hinnanud pea kaks korda kallimaks selle reaalsest turuväärtusest tekitab mõnutunde, siis palju õnne.
Kompromissile minek oli minu poolt puhtalt matemaatiline otsus, mis põhines juba kogunenud ja veel kogunevate kaitsekulude kõrvutamisel võimaliku väljamõistetava summaga ning selle hilisemal kättesaamisel OÜ-st mille majandustegevus oleks võinud objektiivsetel põhjustel lõppeda.
Kogu vaidlus on matemaatiliselt seletatav ainult makstud raha ära sulatamise osas, sest palju odavam oleks olnud tasuda 8K lõpparve ja saada 23,5K eest laiendatud tagakiige, esihark, laid rehvid ning karbiga kaasa paigaldamata kompressor ning porilaua toorik. Ehk lisades tooriku ja velgede eest makstud 13,4K saame lõpetamata ratta hinnaks 36,9K.
Ma ei tea miks aga millegipärast on mul praegu oluliselt parem enesetunne kui tol päeval mil otsustasin mitte olla järjekordne õnnetu kes kõrvad lontis sealt ratas käe kõrval tõugates sõimu saatel minema longib. Ja seda tunnet ei suuda mult mitte keegi ära võtta ükskõik kui suur soov selleks kellegil ka poleks.
Jah tõsi, nüüdseks olen ma rääkinud asjaosalisega ja sellest jutust tõingi välja mida ma tean ja mis oli selline osa mida kuidagi dokumenteeritud ei ole. See viimane osa võib/võib mitte olla väljamõeldis aga kuna ma sellest kuulujutust olen ka mingeid detaile kuulnud hoopis teisest kandist, siis päris ilma tagapõhjata ma usun, et see kuulujutt ei ole.

Seda, et sa tünni said mingite summadega on selge ka vist lasteaia lapsele ja seda ei olegi mõtet heietada. See oli selge juba siis kui asi kohtusse läks, et kaotajaks jääte fredyga mõlemad ja võidu võtavad advokaadid.

Ise sa tegid ju selle teema, miks sa siis ei räägi asja sisulisest poolest vaid üsna pealiskaudselt “tulin, nägin, võitsin” mitte seda mis viimase kuuajaga juhtus, et strateegia muutus ja see “pole veel poolel teelgi sai järsku ühe päevaga (ühe päevase tähtajaga) lõpu.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 31 Mär 2019, 11:25

Ja kelleleiganes varasemalt... eesti õigussüsteem ei ole pretsedendipõhine. Seega pretsedendi loomist poleks juhtunud ka siis kui kohtutee oleks lõpuni käidud
Kasutaja avatar

piiks
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Tänanud: 141 korda
Tänatud: 54 korda

Lugemata postitus Postitas piiks » 31 Mär 2019, 11:27

hollow kirjutas:
31 Mär 2019, 11:25
Ja kelleleiganes varasemalt... eesti õigussüsteem ei ole pretsedendipõhine. Seega pretsedendi loomist poleks juhtunud ka siis kui kohtutee oleks lõpuni käidud
Pretsedendipõhine ei ole, aga varasemaid riigikohtu lahendeid otsuste tegemisel siiski arvestatakse.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 31 Mär 2019, 11:36

Ja mis pretsedent siis loodud oleks?
Pretsedent on lõpp lahendus vaidlusele, mida enne pole olnud ning millele leitakse riigikohtus lõpplahendus, millele saab järgenvates sarnastes vaidlustes toetuda ning viidata.

huijaarikuid on varasemalt kohtust läbi käinud nagu ube kohviveskist, mitte mingit uut pretsedenti poleks siit küll tulnud.
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 31 Mär 2019, 12:05

Aga ma olen mingi sierra teema kuskil maha maganud? Mis sein? Mis sierra?
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Tsikkel: GSF600SX // TigerXRx
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 29 korda

Lugemata postitus Postitas Bandit » 31 Mär 2019, 12:17

Aitab. Kaduge kõik oma rattaid nühkima ja sõitma.
Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Tsikkel: GSF600SX // TigerXRx
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 29 korda

Lugemata postitus Postitas Bandit » 18 Apr 2019, 16:53

Ja lisame siia ilusa punkti teemale kohtulahendist:

https://www.riigiteataja.ee/kohtulahend ... =245253133
Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

Suletud

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”