Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

hollow
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas hollow » 23 Veebr 2019, 12:37

Rasmus, kuna ma su tegemisi ja rattaid ikka aegajalt vaatan, siis ma sind pidasingi silmas. Eks neid on veel kes oma rattad ilusti kätte saanud.

Minu jaoks on nii fredi kui kristjan peaaegu võõrad inimesed. Ühte tean kliendina ja olen paar korda näinud. Tean ka et oskab oma kätega miskit valmistada. Teist tean ainult kui ühte internetis halajat kuidas talle ikka liiga tehakse, küll fredy, siis kohtusysteem... olgugi, et viimane on talitanud täpselt nii nagu seadus ettenäeb ja on küsinud arestitud varade väärtust mille ka kristjan on öelnud... ja hopla... ikka on kohus paha ja fredy paha kui seadust järgivad.

Kasutaja avatar

piiks
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Tänanud: 141 korda
Tänatud: 54 korda

Lugemata postitus Postitas piiks » 23 Veebr 2019, 12:44

Kuule, vaata peeglisse korra. Su jutt tundub juba hetkel oluliselt suurema halana, kui KRR'i oma kunagi olnud on. Natuke on ainult ebaselge, mille üle sina halad. Tundub, et sa halad selle üle, et KRR halab kohtusüsteemi üle.
Ma rohkem ei kommenteeri, muidu veel tituleerib keegi mind ka halajaks :D
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 23 Veebr 2019, 12:47

piiks kirjutas:
23 Veebr 2019, 12:44
Kuule, vaata peeglisse korra. Su jutt tundub juba hetkel oluliselt suurema halana, kui KRR'i oma kunagi olnud on. Natuke on ainult ebaselge, mille üle sina halad. Tundub, et sa halad selle üle, et KRR halab kohtusüsteemi üle.
Ma rohkem ei kommenteeri, muidu veel tituleerib keegi mind ka halajaks :D
Aga halabki ju kohtusysteemi üle. Sellesama mida ta nii õigeks ja õiglaseks pidas.

Mina halan? No kui siis selleyle, et kuidas need tema supporterid nii rahumeelselt lasevad omale hambasse puhuda.
Kasutaja avatar

RasmusL
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Tänanud: 70 korda
Tänatud: 223 korda

Lugemata postitus Postitas RasmusL » 23 Veebr 2019, 12:57

Hetkel see tulemas kui kedagi huvitab. Teisel lingil näha ka 3 videot mu rattast.
http://www.fredy.ee/03-harley-davidson-vrsca-v-rod-9-2/

http://www.fredy.ee/videos/
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

https://www.instagram.com/pope_of_customs/
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Lugemata postitus Postitas KRR » 23 Veebr 2019, 13:27

Vaat siin on väike ebakõla. Kui Fredy oleks aus mees keda teie arvates minusugune petis aluseltult varatuks tahaks teha ei oleks tal vaja olnud firma nimel olevat Tartu mnt. kinnistut enda nimele kantida, sõidukite arestimise järgselt kohtutäiturit oma ruumidesse mitte lasta, et samal ajal Nova algosadeks monteerida ja palju muud. Või kuidas te neid tegevusi oma loogikat kasutades õigustaksite? Faktid räägivad enda eest ja see, et ma kunagi 22 aastat tagasi noorena mõne lolluse olen teinud ei vähenda kuidagi Fredy Jäätese poolt paljudele tema endistele klientidele tekitatud kahju või kuidas selgitate viimastel aastatel sõlmitud vähemalt kolme kompromissi mille tulemusel inimesed sellest Peetri küla peldikust võimalikult kaugele hoiavad?
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 23 Veebr 2019, 13:45

Kristjan, kõik õige. Ma ei ütlegi, et fredy puhas poiss on. Kes meist oleks? Kyllap on ka temal luukeresid nagu ka sinul. Nagu ma ytlesin, ei ole ma tema poolt ja sinu vastu ega ka sinu poolt ja tema vastu. Sina tegid siin selle teema?! Sina ootad, et sinu siin kirjutatupõhjal inimesed võtaks mingi seisukoha ja valiks poole. Samas kui sa konkreetsest kohtuasjast ka jätad pool rääkimata (niiöelda varjad fakte) siis kuidas saab sinu poolt olla kui paistab välja, et sa ilmselgelt varjad mingeid fakte mis sond kompromiteerivad?

Savi see mida keegi 20+ aastat tagasi tegi. Ma olen ka noortevanglas olnud cocacola tehasesse sissemurdmise pärast 90nendate alguses, so what? See ei puhu pilli antud kontekstis.

Mina lootsin kyll, et sellest istungist mingigi lahendus tuleks mitte et edasi lykataks... sealjuures savi siis kumma kasuks või kumma kahjuks. Niikui nii kaotajaks on lõpuks fredy ja sina ja võitjaks on advokaadid. Aga kui sina tood asja avalikusele kaasaelamiseks, siis räägi/kirjuta kuidas asjad on mitte nii kuidas sa tahad asjal paista lasta.

Kui kõik teised on mingi kompromissi leidnud fredyga, siis on nemad arvatavasti rahaliselt kõige vähem kaotanud. Sul on raha palju üle, et võib seda veel kaotada? Kõrvalt vaadates mulle kyll ei paista, et fredy oleks sellest jamast ennast kuidagi kõigutada lasknud ja vaesemaks jäänud. Aga ega ma ka muidugi ei tea seda, ma ei käi fredyga sedasi läbi, et seda lähemalt näeks. Vaatan ainult et tartu mnt maja kerkib ja inimesed ikka tellivad fredylt rattaid.

Carl
Tänanud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas Carl » 23 Veebr 2019, 13:59

hollow kirjutas:
23 Veebr 2019, 13:45
Sina ootad, et sinu siin kirjutatupõhjal inimesed võtaks mingi seisukoha ja valiks poole.
See teema on siia tehtud selleks, et inimesi hoiatada võimaliku petise eest. Minu jaoks on teema oma eesmärki täitnud, oma raha fredy butiiki ei vii.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 23 Veebr 2019, 14:11

Carl kirjutas:
23 Veebr 2019, 13:59
hollow kirjutas:
23 Veebr 2019, 13:45
Sina ootad, et sinu siin kirjutatupõhjal inimesed võtaks mingi seisukoha ja valiks poole.
See teema on siia tehtud selleks, et inimesi hoiatada võimaliku petise eest. Minu jaoks on teema oma eesmärki täitnud, oma raha fredy butiiki ei vii.
mina ka ei vii... aga mitte selle teema pärast vaid sellepärast, et ma ei ole sihtrühm tema ratastele. Ok võibolla mõne buelliga sõidaks aga... mul ei ole sellist raha ja kui oleks leiaks ma sellele otstarbekama väljundi kui mootorratas
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 23 Veebr 2019, 14:22

Kui sovaline inimene vaatab seda teemat ja teeb otsuse mitte oma raha fredy butiiki mitte viia, siis on kristjan oma eesmärgi saavutanud. Kohtus käimine on ära kulutanud ka fredyl selle raha mille kristjan tema butiiki jättis. Mis sellest kohtuveskist siis veel jahvatada? Fredy kaotab raha, kristjan kaotab raha. Kõige hullem on, et mõlemad kaotavad ka aega mida rahaeest osta ei saa. Seega kas reaalsuses poleks mõistlikum (eriti kristjani vaatepunktist) leida nyyd kompromiss sest kõik mida ta saavutada tahtis on ju tegelikult saavutatud. Reaalsuses sa ehk loodad sealt butiigist verl midagi kätte saada aga tõenäosus on selleks ikka jube 50:50.

Tort
Tänatud: 99 korda

Lugemata postitus Postitas Tort » 23 Veebr 2019, 15:18

Aga miks sina selle pärast muretsed?
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 23 Veebr 2019, 16:04

Tort kirjutas:
23 Veebr 2019, 15:18
Aga miks sina selle pärast muretsed?
Üldse ei muretse. See on lihtsalt avalik teema ja ma lihtsalt elan kaasa sellele. Huvitav lihtsalt jälgida, et mis sellest saab. Kuna fredy pole kunagi sellel teemal sõna võtnud ja kristjan on ka suht kidakeelne, siis lihtsalt pyyan teda veidi utsitada miskit kirjutama. Hiljemalt paari päevapärast on see teema jälle varjusurmas kuni järgmise istungini.

Tort

Lugemata postitus Postitas Tort » 23 Veebr 2019, 16:59

Utsita fredyt parem. Kui teatrit vaja, miks siis ainult üks mees seda tegema peab ja teine vait võib olla...
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 23 Veebr 2019, 17:09

Tort kirjutas:
23 Veebr 2019, 16:59
Utsita fredyt parem. Kui teatrit vaja, miks siis ainult üks mees seda tegema peab ja teine vait võib olla...
Kelle tehtud teema see on, et asi avalikuseni tuua? Fredy või Kristjani? Kes pyyab siin näidata kuidas temaga käitutud on? See on kristjani teema mille enamik lugejaid loebki ainult seda mida kristjan kirjutab ja usuvad seda ilma ühtegi küsimust esitamata. Kuna mul on olnud natuke kokkupuuteid kus vara on hagi tagatiseks olnud, siis mul tekkis ka mõni küsimus. Või tõsimeeli annab kristjan selle asja arutada kohtule kes on nii “ebaõiglane” et vabastab arestitud vara tyhise 4k euriku eest? Ma kyll ei raatsiks edasi raha kulutada nii ebausaldusväärses kohtus.

Lisaks muidugi väide, et fredy ei lasknud kohtutäiturit varale ligi. Tõesti usute, et sellise teo eest poleks fredile mingit karistust määratud?

tehh
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas tehh » 23 Veebr 2019, 17:44

Tqhq foorumis väidab rattaehitaja,et Nova ehitus jätkub täie hooga.
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php? ... 63&page=14
https://puksiir123.ee/
Puksiirteenused kuni 4t. kaaluvale tehnikale. 5I3956I

Tort

Lugemata postitus Postitas Tort » 23 Veebr 2019, 19:02

hollow kirjutas:
23 Veebr 2019, 17:09
Tõesti usute, et sellise teo eest poleks fredile mingit karistust määratud?
No ma räägin, tagumine aeg et Silent Bob mainekujunduslikus mõttes ka suu lahti teeks :lol: Õiglus jalule!

will111
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 203 korda

Lugemata postitus Postitas will111 » 23 Veebr 2019, 19:25

Ma lugesin siin eile mingisugust selle teema alguses viidatud eelnevat teemat (põhimõtteliselt sama sisuga ja umbes samade peategelastega). Seal oli silent bob korra suu lahti teinud ja hirmsa kirjandi ära trükkinud. Ütleme nii, et suhtkoht esimesest lausest seda lugedes oli aru saada, et järgneb kümme tuhat sõna täielikku sulap*ska. Peale sealt väikse lõigu lugemist ma ei tunne ei siin ega kuskil mujal puudust sellest, et too tegelane mingil viisil sõna võtaks. Lihtsalt üks mõttetu ja lõputult korduv HALA sel teemal kuidas kõikvõimalikud asjad alati on veninud aga MITTE KUNAGI ei ole fredrik ise selles süüdi, vaid alati on süüdlane keegi teine, kuskil mujal. Küll on süüdi mingi "sumpsimees", "keremees", "porikamees", sinna vahele on süüdi veel klient, kes nii vastikult tihti küsib küsimusi jne jne

pyta
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 13 korda

Lugemata postitus Postitas pyta » 23 Veebr 2019, 19:41

See märt sultsi nägu siin lõpus on lihtsalt õudne,palju teile siin selle eest makstakse?
RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus Postitas KRR » 23 Veebr 2019, 21:38

tehh kirjutas:
23 Veebr 2019, 17:44
Tqhq foorumis väidab rattaehitaja,et Nova ehitus jätkub täie hooga.
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php? ... 63&page=14
Klassika :D “Kuna üle 30 auto ja mootorratta projekti on hetkel korraga käsil, siis on ka elementaarne, et igast vidinast pildi postitamisele või töö käigule liigselt aega ei raiska.
Töö käib täie hooga ja kogu aeg miskit toimub, nagu näha ka järgnevast videost, mis on seotud otseselt ka Nova, Camaro ja Murcielagoga!” Fredy Jäätes 23.02.2019
Ehk viimane ühik saab valmis, siis kui “planeedi parim” 150 aastaseks saab.
See 50:50 teema kohta ütleks, et kompromiss peab mõlemale poolele enam-vähem võrdselt kasulik olema. Peale viimast istungit on mulle pakutud 15K, mis on projektile praeguseks kulunud 50K kõrval liiga tagasihoidlik summa. Minul kiiret pole ja eesmärgi saavutamisel olen alles poolel teel kui mitte kaugemalgi. Nii, et Fredy kes sa läbi suuvoodri siin teemat arendad võta minu helde vastupakkumine vastu, sest see pole igavene.
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Toetajaliige
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ » 24 Veebr 2019, 23:04

Loen ja mõtlen, kuid ei saa aru, miks see teema herr hollow nii käima tõmbab. Oma jutus väidab, et on nii neutraalne, kui vähegi olla annab, aga siunab siin saladuslikult teema algatajat. Saladuslikult selles mõttes, et vaatamata vihjatud põhjustele, pole siin ei juttu, ega linke järgnenud, miks Kristjan antud teema raames nii loll, siga ja süüdi on. Ilmselt on viga minus, et ma suuda siin selgeid märke näha. Võib olla on keegi nii kena ja valgustab mind ka, milles on antud teema puhul teemaalgataja suur süü ja mis see "pool rääkimata lugu" siis ikkagi on. :?

Isiklikult ma ei tunne kumbagi, kuid Radaris nähtu, andis siiski võimaluse omad järeldused teha. (togi)
Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.

franz125
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 101 korda

Lugemata postitus Postitas franz125 » 25 Veebr 2019, 07:46

Radari oli ka vä?Kuuuurijas on nähtud.
Kangutan kõveraid
VTR1000SP1.YamahaGTS selle suve sõiduriist.
VTX1800R potsataja(tjuunimisel)
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju
Kasutaja avatar

yeekim
Tsikkel: XV1600 & NX650
Tänanud: 178 korda
Tänatud: 144 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim » 25 Veebr 2019, 08:06

Hr. Õõnes kirjutas ju selgelt: "Maksa, siis tuleb ka info!"
Teen saiast sitta!
Kasutaja avatar

tuman
Tsikkel: essveetuhatenn
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 27 korda

Lugemata postitus Postitas tuman » 25 Veebr 2019, 08:15

Priit_IZ kirjutas:
24 Veebr 2019, 23:04
Spoiler:
Loen ja mõtlen, kuid ei saa aru, miks see teema herr hollow nii käima tõmbab. Oma jutus väidab, et on nii neutraalne, kui vähegi olla annab, aga siunab siin saladuslikult teema algatajat. Saladuslikult selles mõttes, et vaatamata vihjatud põhjustele, pole siin ei juttu, ega linke järgnenud, miks Kristjan antud teema raames nii loll, siga ja süüdi on. Ilmselt on viga minus, et ma suuda siin selgeid märke näha. Võib olla on keegi nii kena ja valgustab mind ka, milles on antud teema puhul teemaalgataja suur süü ja mis see "pool rääkimata lugu" siis ikkagi on. :?

Isiklikult ma ei tunne kumbagi, kuid Radaris nähtu, andis siiski võimaluse omad järeldused teha. (togi)

Sa vist pole vist suur feissbuugi austaja? Seesamane seltsimees võttis kunagi mingis moto grupis suht igal teemal väga kõvasti sõna, samas stiilis väidetega. Kaasa arvatud käesoleval teemal.
Kuna lõpuks keegi tema arvamusi ei jaganud siis ta otsustas grupist lahkuda, loomulikult kõigile ikka kõva häälega teada andes.
Ma siin vaikselt ootan, et kuna siin sama hetk kätte jõuab?
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Toetajaliige
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ » 25 Veebr 2019, 08:18

franz125 kirjutas:
25 Veebr 2019, 07:46
Radari oli ka vä?Kuuuurijas on nähtud.
Kuuuurija oli jah :oops:

https://www.youtube.com/watch?v=pdRJJLqqY2w

yeekim kirjutas:
25 Veebr 2019, 08:06
Hr. Õõnes kirjutas ju selgelt: "Maksa, siis tuleb ka info!"
Päris hea äriplaan - lajatad umbmäärase vihje ja kui keegi tunneb huvi, et milles asi, hakkad pappi küsima :lol: :lol: :lol:

tuman kirjutas:
25 Veebr 2019, 08:15

Sa vist pole vist suur feissbuugi austaja? Seesamane seltsimees võttis kunagi mingis moto grupis suht igal teemal väga kõvasti sõna, samas stiilis väidetega. Kaasa arvatud käesoleval teemal.
Kuna lõpuks keegi tema arvamusi ei jaganud siis ta otsustas grupist lahkuda, loomulikult kõigile ikka kõva häälega teada andes.
Ma siin vaikselt ootan, et kuna siin sama hetk kätte jõuab?
Ma pole jah, mainitud põhjusel, seal mordapiiblis arvel. Tänud, nüüd pilt natuke selgem, enne tundus lihtsalt väga veider see umbmäärane jauramine.
Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 25 Veebr 2019, 09:33

Spoiler:
Priit_IZ kirjutas:
24 Veebr 2019, 23:04

Pool rääkimata lugu ongi see, et siunab siin kohut, et kohus lasi kollased autod arestialt vabaks kui fredy neile määratud summa kohtule andis. Aga kui teemaalgataja (või tema advokaat) määrab 20k maksvatele autodele hinnaks 4k, siis pole ju mingi kysimus kas arest välja osta või mitte. Milles see kohus syydi nyyd on? Või miks kohus nyyd ebaõiglane on? Kohtul on nyyd raha käes nii nagu hagejad tahtsid. Mis vahed on hagejal kas kohus hoiab tagatiseks kinni kahte suvalist panni mille väärtuseks on hageja määranud 4k€ või hoiab tagatiseks 4k€ rahas? Lihtsalt et halada, siis “kohus on jube ebaõiglane”. Aga seda, et ise rumalad on ja hinna valesti määrasid, seda ei taha nad välja näidata.

Nüüd jääb yles veel kysimus mis hinna nad novale ja buellile määrasid!? Kui samuti alahindasid nende väärtust, siis ei imesta kui fredy need välja ostab. Kui yle hindasid... noh siis on nende kadu.

Seda, et poolikud projektid on sellised nagu eespool piltidel näha... täiesti tavaline. Minuteada pole eestis ühtegi teist novat, samas neid mootoreid mis seal nova aistevahrl käib peaks ikka hulgi olema. Ja samuti minu teada pole see nova fredy käes kunagi sõitev auto olnud. Need 2 või 3 korda mis ma olen fredy garaashis viibinud on see nova olnud täpselt selline ratastel kere millel pole isegi mootorit vahel olnud ja salongi pole ma ka näinud sellel kunagi.

Kui tikutaku foorumis kirjutab, et projektid jätkuvad, no loomulik, et kui tahab kere eeltöödesse saata, siis on kõik yleliigne kyljest võetud. Või kohtutäituri kylastuseks oleks pidanud ta nova kokku laduma? See on ju projektoauto mis on laiaslaastus selline olnud viimased 5 aastat.

Seda, et fredy kohtutäiturit varale ligi ei lasknud ma ei usu sest see oleks tähendanud koheselt kohtupool tema trahvimist ja kui see oleks juhtunud poleks kristjan seda mainimata jätnud. Seega võib järeldada, et trahvitud teda ei ole ja täitur on ju pildid teinud, seega on ligi pääsenud.

Nii ja mis linke või viiteid sa soovid? Ainult kristjan (ja vist ka fredy) saaks siia postitada koopia paberist mis nad nendele kollastele, novale ja buellile väärtuseks märkisid. Mina lihtsalt tean seadust niipalju, et seda siin küsida. Seda kas kristjan sellele vastata julgeb/tahab... ei mina usu. Ta avaldab ainult niipalju infot kui see temale kasulik on näidata.

eetarga
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 35 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas eetarga » 25 Veebr 2019, 09:59

Ma ei ole nüüd küll mingi advokaat, aga kas põhiprobleem ei ole sellest, et rohkem kui üks tsiklitellija/ostja ei jäänud teenindustega rahule?

Kõik seda hindamist, liiva/pori üle aiavärava viskamist ei ole siin üldse vaja. :ner:

Ootan põnevusega lõpplik kohtuotsus - ja siis iga üks saab ise hinnata, kas tellijad olid loll või vales arvamusest - või tsikli ehitaja/tegijate laisk või ei suutnud omad lubadused tä'ita.

Aga nii aeglased kui Eesti kohviveskid keerlevad peame siin vist veel palju popcorn sööma.
Popcorn essen.jpg
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 305 korda
Tänatud: 365 korda

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 25 Veebr 2019, 11:00

ma saan õõnsa mõttest aru. õõnestada kristjanit :)
ok jah ta soovib, et kristjan mängiks üdini avatud kaartidega üdini avatud ja üdini ausat mängu. (vaatamata et teine ei ole seda kunagi teinud seega miks peaks?)

Kui palju raha on Kristjan korstnasse kirjutanud, kui palju kilomeetreid on sõitmata jäänud ja kui palju aega ja närve on suutnud kulutada üks vingerdis, kellega on aastaid püütud (ei ole hetke viha) kompromissini jõuda? Teades hästi, et meie kohtusüsteemist on oodata tõenäoliselt vaid win win situatsiooni mõlema osapoole advokaatidele ja kristjani võimalus sinna auku maetud vahenditest tagasissaamise võimalus on üsna tilluke siis õõnsa soov minu silmis väga suurt kaalu ei oma. Täna tundub mulle, et iga relv on hea relv, millega tekitatud kahju annab kas rahaliselt või moraalselt vähendada.

Kristjani mingid kutsikaaja patud (ei ole patoloogiline ja korduv kriminaal) ei puutu täna absull asjasse (vähe on neid, kellel midagi kapis pole)

Ilmselge, et õõnes ei ole lihtsalt kaks korda jäätest näinud. On ju ka üsna mõistetav ,et ka "bisnismehel" on oma lähiringkond pere, sõbrad, tuttavad, kes siis jõudu mööda asja siluda proovivad. Tänase valguses jäävad nad kahjuks üsna hüüdja hääleks kõrbes ja ainuke saavutus on ka endale tule peale tõmbamine (alati leidub keegi, kes midagi teab ning mingi hetk hüüdja kapi lahti tõmbab (nagu jäätespoisi vanamehe kapp tõmmati lõustaraamatus suht tühjaks) ja kogu kamba maine muutub astme võrra veel nutusemaks)
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 25 Veebr 2019, 12:09

Madlobster kirjutas:
25 Veebr 2019, 11:00
Spoiler:
ma saan õõnsa mõttest aru. õõnestada kristjanit :)
ok jah ta soovib, et kristjan mängiks üdini avatud kaartidega üdini avatud ja üdini ausat mängu. (vaatamata et teine ei ole seda kunagi teinud seega miks peaks?)

Kui palju raha on Kristjan korstnasse kirjutanud, kui palju kilomeetreid on sõitmata jäänud ja kui palju aega ja närve on suutnud kulutada üks vingerdis, kellega on aastaid püütud (ei ole hetke viha) kompromissini jõuda? Teades hästi, et meie kohtusüsteemist on oodata tõenäoliselt vaid win win situatsiooni mõlema osapoole advokaatidele ja kristjani võimalus sinna auku maetud vahenditest tagasissaamise võimalus on üsna tilluke siis õõnsa soov minu silmis väga suurt kaalu ei oma. Täna tundub mulle, et iga relv on hea relv, millega tekitatud kahju annab kas rahaliselt või moraalselt vähendada.

Kristjani mingid kutsikaaja patud (ei ole patoloogiline ja korduv kriminaal) ei puutu täna absull asjasse (vähe on neid, kellel midagi kapis pole)

Ilmselge, et õõnes ei ole lihtsalt kaks korda jäätest näinud. On ju ka üsna mõistetav ,et ka "bisnismehel" on oma lähiringkond pere, sõbrad, tuttavad, kes siis jõudu mööda asja siluda proovivad. Tänase valguses jäävad nad kahjuks üsna hüüdja hääleks kõrbes ja ainuke saavutus on ka endale tule peale tõmbamine (alati leidub keegi, kes midagi teab ning mingi hetk hüüdja kapi lahti tõmbab (nagu jäätespoisi vanamehe kapp tõmmati lõustaraamatus suht tühjaks) ja kogu kamba maine muutub astme võrra veel nutusemaks)
Ma pole kunagi väitnud, et ma fredyt oleks paar korda näinud. Ma ytlesin, et ma olen fredy juures käinud 2-3 korda. Fredyt näinud kasvõi mul enda tööjuures on tõenäoliselt rohkem kui ma seda meenutada suudan.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 25 Veebr 2019, 12:16

Kui tõe rääkimine õõnestab kristjanit ennast, siis kas sa ei leia, et selle tõega on midagi valesti? Ma just olen aru saanud, et kristjani tõde peaks ju fredy maatasa tegema!?

Kristjan pöördus kohtusse, et õiglust saada ja nyyd on kohus tema sõnadekohaselt ebaõigluse kants. Mis sa läksid sinna siis?

Veel pyyab kristjan seda HD’d myya 6k€ (+- natuke) ja ei saa sellest kuidagi lahti. Ma sain aru, et fredy pakkus talle 15k !?
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus Postitas KRR » 25 Veebr 2019, 12:40

Henry tõesti , mis paska sa siin juba mitmendat päeva ajad?
Läksin kohtusse, sest Fredy ei andnud mulle ratast tagasi ja hakkas üks hetk väitma nagu poleks minult tehtud tööde eest kunagi raha saanud.
Kuidas sa oma lonkava loogikaga aru oled saanud, et müün ratast mida ma 2013. aastast oma käes pole hoidnud?
15K on olnud Fredy advokaadi poolt tehtud kompromisspakkumine mitte minu ratta hind.
Olen empaatiline inimene ja saan aru, et sul on siin maailmas jube üksik koos Fredyga aga oma loogikat saate kahjuks kasutada vaid dimensioonis milles elate. Siin maailmas kehtivad õnneks veel loogikareeglid millest valdav enamus ühtemoodi aru saab.
Pole vaja seda teemat mõttetu juraga risustada.
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR

Lugemata postitus Postitas KRR » 25 Veebr 2019, 12:44

Kohus otsustas, et minu ratas tuleb turvalisuse huvides hoiustada kohtutäituri juures. Saame näha millises seisus kohtutäitur selle lähipäevadel enda valdusesse saab. MB ja Renault kohta on tehtud täiendav arestimise taotlus mida hetkel veel rahuldatud pole.

Suletud

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”