Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 305 korda
Tänatud: 365 korda

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 25 Veebr 2019, 12:52

Memory refresh
hollow kirjutas:
25 Veebr 2019, 12:09

Ma pole kunagi väitnud, et ma fredyt oleks paar korda näinud.
hollow kirjutas:
23 Veebr 2019, 12:37
Minu jaoks on nii fredi kui kristjan peaaegu võõrad inimesed. Ühte tean kliendina ja olen paar korda näinud.
See kordade arv polegi arutelu :D
Lihtsalt ütlen, et sinu soov kristjani ja fredy kaalukasusse nihutada ei anna minu silmis tulemust. (tõenäoliselt teiste silmis ka mitte)
Kohtutee ongi ette võetud suures osas raha põletamiseks. Nende aastate jooksul teevad mõlemad erinevaid käike. Mõni käik parem mõni kehvem. Enamasti on need advokaatide nõuanded ja initsiatiivil tehtud käigud, et midagi sealt august välja õngitseda oma kliendile.

Paras malemäng mis tõenäolisetl lõpeb paraja sogaga. Lihtsalt fredy täna seda raha enam kasutada ei saa, mille ta teemaalgatajalt välja pettis (see on raisatud advokaatidele ja asjaajamistele) st. mingis osas on eesmärk täidetud. Lisaks rahakadule on kadunud maine, nii mõnigi klient (äkki peaks ütlema ohver?) ja palju närve.
Kõik see küll ei asenda kristjanile kaotatud raha, kilomeetreid, närve ja aega aga ta vähemalt ei jäänud nagu mingi eesel mokk töllkil vahtima, kuidas teda mõnuga lüpstud oli. Konstruktiivse arutelu võimaluse puudumisel tuleb rääkida mõnikord selles keeles, millest aru saamine on jõukohane ka vastaspoolele.
Seega kuniks ei tõestata, et kristjan on kogu loo välja mõelnud siis minu kausid jäävad sügavalt kreeni jäätese kahjuks

üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

hollow
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 25 Veebr 2019, 13:31

Just seda ma ju räägingi, et seniks kuni pole kohus otsustanud, et fredy on syydi ja kristjan kannataja, ei tuleks mingit seisukohta võtta kumb see huiar on?! Sina aga juba võtad seisukoha, et kristjan on õige mees olgugi, et puhub sulle siin hambasse täpselt seda infot ja nii palju kui talle otstarbekas on. Fredyle on otstarbekas vait olla ja seda ta ka teeb sest see kas ja mida siinsed lugejad arvavad on lõppkokkuvõttes ebaoluline. Ainus asi mis ma suudan välja veel mõelda, et kui juhtub, et kohus otsustab fredy õigeks mõista, siis fredyl on arvatavasti piisavalt pappi ja motivatsiooni oma mainekahju kasvõi puhtalt selle teemapõhjal kohtusse anda ja see rahas välja nõuda.
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 25 Veebr 2019, 14:05

kristjan puhus meile hambasse?
Tegelikult ta pole sinna putiiki pennigi viinud ja mingit tema tellitud mootorratast pole olemas?

mis joorupit sa nüüd keedad?
nii video,heli kui kirjapilidis on netis piisavalt materjali, mille alusel ei pea kuigi palju arutama, kes lüpsta on saanud.

See, et sa nüüd mingi arestitud röhna väljaostmisel oled leidnud, et krr ei rääkinud meile hindadest jms ja seda nüüd lehekülgede kaupa mingiks mega suureks krr patuks pettuseks teha üritad on juba nati ku-ku. See on lihtsalt üks advokaadi jõupingutus sealt august midagi välja õngitseda, mille detaile sa ei peagi teadma.

See ei muuda mitte midgi tsikkel on ikka saamata, raha on ikka saamata. Tühjad lubadused, ropp madalalaubaline kõnepruuk, ülbe suhtumine ning konstrutiivselt asja arutamise võimekuse puudumine (isegi läbi esindajate) ei ole tänaseks muutunud.
Seda asja, et fredy oma maine kao eest penni saaks nõuda ei usu ma siis ka kui näen :D

sinu jõupingutus on kahjuks üsna trolli maiguline (mingite pisikeste nukkide tagant küünemusta otsimine) andmata aru, et üks "maailma parim" on üsna mitmel mehel mütsi serva püksivärvliga kokku venitanud ja jalaga per..e andes pu.si saatnud ning uhkeldab välja petetud summade eest ostetud vidinatega sotsiaalmeedias. See, kas mingi koma või detail on täpselt sinule sobivalt avalikustatud või mitte ei muuda no kohe mitte natukenegi ei muuda seda.

kui krr oleks sinu sõber siis ferdi saaks nii, et tolmaks :D eks?

selleks, et teemaalgatajale midagi ette heita vajad sa natuke kaalukamaid fakte kui mingi kontekstist välja kistud pisidetailid
aga noh sa vähemalt annad oma panuse, et teema oleks elus ja jõuaks rohkemate inimesteni :)
seegi ju omamoodi abiks :D
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

kolleeg
Tsikkel: Suzuki SV650S

Lugemata postitus Postitas kolleeg » 25 Veebr 2019, 15:44

Tore on näha, et ühiskonnas leidub ikka inimesi, kes arvavad, et nemad on targemad, osavamad jne. Naljakas on lugeda, kuidas mõnele härrale läheb hinge see, et äkki 99% lugejatest on nii rumalad ja ei suuda ise otsustada, mis õige v vale :). Pigem soovitaks teha siis juba uus teema, kus võimalik kasutaja KRR materdada - vähemalt antud teema jääks sellest puhtaks.
Võimsust pole kunagi piisavalt
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 25 Veebr 2019, 21:23

Küll leiaks fredyt ka materdada kui ta siin sõna võtaks ja mingi lolli avaldusega välja tuleks. Strateegiliselt saan ma aru miks ta vait on... paistab sedasi palju targem kui kristjan
Kasutaja avatar

väikevend
Tsikkel: MT01
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas väikevend » 25 Veebr 2019, 21:41

hollow kirjutas:
25 Veebr 2019, 21:23
Küll leiaks fredyt ka materdada kui ta siin sõna võtaks ja mingi lolli avaldusega välja tuleks. Strateegiliselt saan ma aru miks ta vait on... paistab sedasi palju targem kui kristjan
Nüüd võiksid korraks istuda rahulikult ja mõelda... äkki oleksid ka jätnud suts targema mulje kui poleks nii palju siin sõna võtnud
Parkett, vaip ja PVC põrandakatted.
Põrandaõlid.
5kaks888kuus8
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 25 Veebr 2019, 21:44

väikevend kirjutas:
25 Veebr 2019, 21:41
Spoiler:
hollow kirjutas:
Nüüd võiksid korraks istuda rahulikult ja mõelda... äkki oleksid ka jätnud suts targema mulje kui poleks nii palju siin sõna võtnud
Võltsid inimesed tunnevat muretselleüle mis mulje nad kellelegi jätavad. Teistel on lihtsalt poohui
Kasutaja avatar

claw
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 38 korda

Lugemata postitus Postitas claw » 25 Veebr 2019, 21:44

(lol)
Viimati muutis claw, 25 Veebr 2019, 21:45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

claw
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Tänanud: 67 korda
Tänatud: 38 korda

Lugemata postitus Postitas claw » 25 Veebr 2019, 21:45

hollow kirjutas:
Ega ikka ei paista küll. Nii suurt lollust, mis ta erinevates videotes on suust välja ajanud, lihtsalt enam ära ei päästa, ükskõik mis kirjandi ta siia ka ei kirjutaks.
Ta võib kullast mune sittuda ja kuldvillakuid võita, ikka ei paista targem kui kristjan.
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 25 Veebr 2019, 21:56

hollow kirjutas:
25 Veebr 2019, 21:44

Võltsid inimesed tunnevat muretselleüle mis mulje nad kellelegi jätavad. Teistel on lihtsalt poohui
Ajan asju meelsasti esimestega ja tunnen rõõmu kui neid teisi turult välja roogitakse
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 88 korda
Tänatud: 162 korda

Lugemata postitus Postitas M.T. » 25 Veebr 2019, 22:19

claw kirjutas:
25 Veebr 2019, 21:45

....
Ta võib kullast mune sittuda ja kuldvillakuid võita, ikka ei paista targem kui kristjan.
Krt, “Eesti Nokia” tuli meelde :mrgreen: :bsmile:
https://www.youtube.com/watch?v=-oW6eo_RMLA
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Lugemata postitus Postitas KRR » 26 Veebr 2019, 07:22

Ühe mehe avalduste põhjal võib uskuma hakata, et Marsil ongi elu ja osad tulnukad on siia tööreisile saadetud maalasi õigesti asjadest aru saama õpetama :D
Täna kella 11 ajal läheb täitur minu ratast Leeri tee 8 “salongist” peale võtma. Kellel on aega tehke seal telefoniga (horisontaalis) mõned filmikaadrid. Saate need ehk Kuuuurijale maha müüa. Nende operaator ei saanud nii kiirelt reageerida ja ise olen hõivatud.
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,
Kasutaja avatar

Priit_IZ
Toetajaliige
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus Postitas Priit_IZ » 26 Veebr 2019, 11:29

Ilmselt saame kohe lugeda, et kuna ei olnud kirjas, mille peale kohtutäitur ratta võtab, siis Kristjan hämab, ning esitab siin teemas ainult poolikut ja talle kasulikku infot. :ner:
Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 26 Veebr 2019, 12:00

Ei mind huvitab hoopis, et kelle kulul kohtutäitur ratast hoiustab? Ilmselge on see, et kohtutäiturid omast taskust seda ei tee.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 26 Veebr 2019, 12:09

Lisaks muidugi kas kohtutäitur on pädev hoiustama ratast? Või tellib omakorda teenuse? Ilmselgelt peab hoiukoht olema valvega. Kas soojas või kylmas laos, , niiskes või kuivas... hoiustamise ajal ei tohi vara ju kuidagi kahjustada saada
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 26 Veebr 2019, 12:22

Ma usun, et kui sa KRR´iga räägid siis jõuate hinnas kokkuleppele, mille eest ta sulle sind huvitavatele detailidele laseb oma esindajatel aruandluse koostada.
Ma ei usu, et see odav lõbu on, aga kuna sinu huvi on nii siiras ning järeleandmatu siis küsi, et mis selline aruandlus maksta võiks ja siis saad otsustada, kas soovid seda osta või mitte.

Tasuta paraku rohkem infot kui krr avalikusega jagada on soovinud sellise nuiamisega ei saa. Kontakteeru privaatselt ja uuri. Vbl ei soovita seda infot sulle isegi raha eest anda. Sel juhul s**t päev siilike.
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 26 Veebr 2019, 14:32

Minu huvi on puhtalt sisuline, et kas peale kahte aastat ajukeppi saada ratas fredi juurest minema samas mitte enda valdusesse ja kohustuse selle hoiustamine ka veel kinni maksta on nagu väärt olnud seda jama? Ratas oli ju ylespildistatud ja hinnatud, fredy juures seisis ta kristjanile null kuluga
Kasutaja avatar

yeekim
Tsikkel: XV1600 & NX650
Tänanud: 178 korda
Tänatud: 144 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim » 26 Veebr 2019, 14:35

hollow kirjutas:
26 Veebr 2019, 14:32
Minu huvi on puhtalt sisuline, et kas peale kahte aastat ajukeppi saada ratas fredi juurest minema samas mitte enda valdusesse ja kohustuse selle hoiustamine ka veel kinni maksta on nagu väärt olnud seda jama? Ratas oli ju ylespildistatud ja hinnatud, fredy juures seisis ta kristjanile null kuluga
Kui auto remonti/tegemisse viid, maksad lisaks tööle ja juppidele ka seal oldud aja eest (togi)
Teen saiast sitta!
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 26 Veebr 2019, 14:51

hollow kirjutas:
26 Veebr 2019, 14:32
fredy juures seisis ta kristjanile null kuluga
(lol) (togi)

Ma ei tea mitte ühtegi teist nii kallist tsikli hoiustamise viisi kui kokkuvõttes fredy juures :ner:

Null kulu :mrgreen: naera puruks
üks alla, viis üles
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 26 Veebr 2019, 15:25

Null kulu sellesmõttes, et kuna asi on kohtus ja ykskõik kes võidab/kaotab, siis hetkel ratta hoiustamise peaks maksma see kes soovis, et ratas fredy juurest ära viidaks (vähemalt loogiline oleks). Fredy juures ta seisin praeguseks 5 aastat? On sulle selle aja eest arve esitatud? Oled sa seda maksnud? Kui kohtutäitur esitab arve, siis maksad?
Kasutaja avatar

Madlobster

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 26 Veebr 2019, 15:54

Jääb mõistmatuks sinu (nüüdseks juba võin öelda, et tiba haiglane) uudisimu nende detailide osas?

Kui krr ja tema esindajad on otsustanud nii, siis mis moodi ja mis otsast see sind torgib, kes, mida, kuhu ja kellele mingi teenuse eest maksab või maksmata jätab? Need ei mõjuta kõnealuse pättuse ulatust, iseloomu ega suurust.

Kas need käigud sinuarust on mõistlikud või mitte on eeldatavasti krr ja co´l täiesti mööda lutti. Nende valikud, nende strateegiad.

Ma olen üsna kindel, et kui sa selliselt jätkad siis mingi hetk mõnel model, kellel on antitrolli setting kõrgema tundlikusega eemaldab sind siit.
üks alla, viis üles

moilo
Tsikkel: K750M
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas moilo » 26 Veebr 2019, 15:59

Ei ärge blokkige mr. Õõnest ära! Hetkel ju aktiivseid teemasid vähe ja see on ju ikkagi kvaliteethuumor!

Märtt
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Lugemata postitus Postitas Märtt » 26 Veebr 2019, 16:07

Näha on, et hooaja algus on mõnegi jaoks liiga kaugel. Pannakse klaviatuuri tahhomeeter ja virtuaalsed võimed piirajasse :D
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Tsikkel: DL1000 V-Strom
Tänanud: 95 korda
Tänatud: 198 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz » 26 Veebr 2019, 16:27

Meil on vaja ikka palju rohkem, et kedagi blokkida. Ja parim, mida mõni endale teha saab, on kirjutada midagi, mida siit pärast maha ei saa.
Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 26 Veebr 2019, 17:03

Ise tahate sisulist arutelu (keegi eespool mainis) aga kui asja sisulist poolt küsida midagi, siis on kohe “trollimine”.

Ma saan aru, et kedagi teist selle asja õigusalane pool ei huvita, mind huvitab. Sellepärast ka küsin. Mis mõte sellel teemal siis veel on kui kedagi mahateha ei tohi ja kohtuistungi käiku kysida ei tohi ja muid vigureid mis istungit või antud kaasust puudutab ka küsida ei tohi?

Begemot
Tsikkel: suzuki Bandit
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Begemot » 26 Veebr 2019, 17:23

Mis juhtus? Kas keegi pani tähele. Kui tulid esimesed jutud,et kõik ei ole Fredy juures korras, siis tekkisid postitused (Fredy on jumal kõik kes temas kahtlevad tuleks ära tappa) kui saadi aru, et mehed selliseid postitusi ei karda siis need lõppesid. Nüüd kui kohtuprotsess on lõpusirgel on sellised postitused tagasi. Kas tõesti vastab tõele ütlus, et kõige ohtlikum on nurka aetud loom. Edu teemaalgatajale, loomadele peabki vastu hakkama.
Ma ei karda kuradit, olen põrgu Jüriga juttu rääkinud.

Tort
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 99 korda

Lugemata postitus Postitas Tort » 26 Veebr 2019, 18:00

hollow kirjutas:
26 Veebr 2019, 17:03
Ma saan aru, et kedagi teist selle asja õigusalane pool ei huvita, mind huvitab. Sellepärast ka küsin.
Miks sa seda krr-ilt või siis teiste foorumlaste mokalaadana nõuad? Küsi otse fredilt. Neil on advokaadiga kindlasti kõik selge.

Syn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas Syn » 26 Veebr 2019, 18:07

hollow kirjutas:
26 Veebr 2019, 15:25
Null kulu sellesmõttes, et kuna asi on kohtus ja ykskõik kes võidab/kaotab, siis hetkel ratta hoiustamise peaks maksma see kes soovis, et ratas fredy juurest ära viidaks (vähemalt loogiline oleks). Fredy juures ta seisin praeguseks 5 aastat? On sulle selle aja eest arve esitatud? Oled sa seda maksnud? Kui kohtutäitur esitab arve, siis maksad?
Too oma ratas mulle kevadeni hoiule. Hind on 0 euri. 5e aastapärast saad kohtukaudu kätte ta mu käest. Omas peas mõtleksid: "Vot kus tõmbasin koti pähe. Viis aastat ei pidanud ratta hoiustamise eest maksma." ? :?
Ja antud loos ju on hoiustamine kõige pisem mure ja rahaline kulu. Mure on selles, et 5 aastat pole midagi olnud hoiustada. :wink:
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 26 Veebr 2019, 18:29

Tort kirjutas:
26 Veebr 2019, 18:00
hollow kirjutas:
26 Veebr 2019, 17:03
Ma saan aru, et kedagi teist selle asja õigusalane pool ei huvita, mind huvitab. Sellepärast ka küsin.
Miks sa seda krr-ilt või siis teiste foorumlaste mokalaadana nõuad? Küsi otse fredilt. Neil on advokaadiga kindlasti kõik selge.
KRR tegi teema, et asjaga kursis hoida sellepärast küsin ka siin. Ma ei tea fredyt nii hästi, et temale helistada. Mul pole te numbritki arvatavasti.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 26 Veebr 2019, 18:30

Begemot kirjutas:
26 Veebr 2019, 17:23
Mis juhtus? Kas keegi pani tähele. Kui tulid esimesed jutud,et kõik ei ole Fredy juures korras, siis tekkisid postitused (Fredy on jumal kõik kes temas kahtlevad tuleks ära tappa) kui saadi aru, et mehed selliseid postitusi ei karda siis need lõppesid. Nüüd kui kohtuprotsess on lõpusirgel on sellised postitused tagasi. Kas tõesti vastab tõele ütlus, et kõige ohtlikum on nurka aetud loom. Edu teemaalgatajale, loomadele peabki vastu hakkama.
Sa tõesti arvad, et see kohtuasi on juba lõpusirgel? Miks ma arvan, et enne aastat kuni kahte ei hakka lõpusirge veel paistmagi rääkimata sellel olemisest

Suletud

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”