Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

hollow
Tsikkel: Aprilia Tuono RSV
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: Fredy käest ratta tellimine. II vaatus.

Lugemata postitus Postitas hollow » 25 Mär 2019, 11:59

Juunikuine istung on ajakavast maas. Miskid uued tuuled puhumas?
Eespool antud tsiviilasja numbriga ei leia üldse enam et kumbki kummagi kohtusse oleks andnd. Tõesti juhtusime ja saitegi kokkuleppele?

Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Lugemata postitus Postitas KRR » 29 Mär 2019, 14:02

No nii, üks kallis õppetund või isegi ülikooli kursuse vääriline kogemus on nüüd elus juures.
Peale veebruari lõpus toimunud kohtuistungit kus järjekordselt jõudsime vaid järgmise istungi aja kokkuleppimiseni sain oma advokaadi kaudu signaali, et Fredy on valmis kompromissile minema. Peale nädalaid kestnud läbirääkimisi jõudsime tulemuseni, et kumbki pool ei tagane oma arvamusest tekkinud olukorra kohta, kuid kulude kokkuhoiu mõttes lõpetame vaidluse. Tulemusena loovutasin oma mootorratta koos kõigi ostetud osade ning muude nõuetega 20000.- EUR eest Fredy OÜ le.
Kaaludes kõiki plusse, miinuseid, vaidlusele veel kuluvat raha ning võimalikku kohtuotsust välja mõistetavate summade osas võtsin nõuks juba varasemalt korstnasse kirjutatud 30000.-EUR lõplikult ära unustada ja eluga edasi minna. Loodan väga, et ma ei pea selle ega ühegi muu teemaga seoses enam kunagi Fredy Jäätese või tema esindajatega kokku puutuma. Uudishimulikumad saavad kompromissi teksti avalikest kanalitest mingi aja pärast lugeda kuid võin kohe ette öelda, et midagi põnevat sellest lühikesest tekstist minu jutule juurde ei leia.
Minu jaoks on teema lõppenud aga eks moderaatorid ise otsustavad millal minule kaasaelajate ja parastajate vaidlus lõpetada. Esimesi oli oluliselt rohkem kui teisi ja neile avaldan tänu toetuse eest, millest oli palju kasu. Skeptikutele pole midagi soovida, sest nende arvamusest on mul sügavalt savi.

Ilusat kevadet ja palju ohutuid kilomeetreid.
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,

will111
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 203 korda

Lugemata postitus Postitas will111 » 29 Mär 2019, 14:43

Lõppkokkuvõttes kirjutasid siis korstnasse ikkagi 30000-20000 ehk 10000 + vaidlemisele kulunud summad?
Kasutaja avatar

Teema algataja
KRR
Tänanud: 65 korda
Tänatud: 110 korda

Lugemata postitus Postitas KRR » 29 Mär 2019, 15:35

will111 kirjutas:
29 Mär 2019, 14:43
Lõppkokkuvõttes kirjutasid siis korstnasse ikkagi 30000-20000 ehk 10000 + vaidlemisele kulunud summad?
Tegelikult isegi rohkem, sest vaidlemisele kulus üle 20K
fraud Fredy Jäätes, Fredy.ee, http://www.fredy.ee, petis, pettus, Leeri tee 8, Järveküla, Rae vald, Harjumaa, fredy@fredy.ee, (+372) 5888 5888, Harley Davidson,

will111

Lugemata postitus Postitas will111 » 29 Mär 2019, 15:38

Selged pildid, loodame, et fredrikul kulus vähemalt sama palju :)

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 29 Mär 2019, 15:51

Kokkuleppele minek tähendab, et süütunnistamise fakt on toimunud.
Kasutaja avatar

srx
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 22 korda

Lugemata postitus Postitas srx » 29 Mär 2019, 17:09

See ei tähenda mitte kõige vähematki.
Nagu Kristjani poolt vaadatuna on näha, on vaidlemine äärmiselt kallis ja ebamugav tegevus.
Ma ei usu, et Fredy on huvitatud igavesti selle vaidluse jätkamisest ja raha põletamisest. Vaadates neid rahanumbreid, mis pidevalt kuluvad, jõuab varem või hiljem järeldusele, et odavam on joon alla tõmmata ja eluga edasi minna.
Kas ja kes oli süüdi, ei oma sealjuures erilist tähtsust.

Võitjaid selles loos ei ole. Mõlemad pooled kaotasid. Kui kohtuvaidlust poleks olnud, oleks olnud ainult üks kaotaja.

will111

Lugemata postitus Postitas will111 » 29 Mär 2019, 17:25

kui kokkuleppele mindi siis ilmselgelt tähendab see seda, et kindlale ja lõplikule võidule kohtus polnud mingisugust lootust. kas kokkuleppija ise selle fakti taga oma süüd tunnistab või mitte, see ei huvita tegelikult enam vist kedagi. kõik, kes asjaga natuke kursis, saavad aru, et täispauk puhas poiss ilmselgelt lihtsalt niisama kokkuleppele ei oleks läinud.
eks kõik ole lõpuks tõlgendamise küsimus. aga minumeelest Kristjani püstitatud suur eesmärk vist ei olnudki siin omadega nulli jääda, vaid korraldada nii, et see valelik ja sõimlev kalts tunneks kah oma naha peal natuke seda üle laskmise hinda. et siin majanduslikus mõttes mingeid võitjaid nagunii olema ei saa, see oli ammu selge. oleks lihtsalt käega löönud, siis oleks ilmselgelt üks võitja olnud, suhtkoht igas võimalikus mõttes. kas too tegelane nüüd samas vaimus ka edasi võitleb, eks ole näha...ma miskipärast usun, et mitte päris nii uhke hooga.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 759 korda
Tänatud: 633 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 29 Mär 2019, 17:47

srx kirjutas:
29 Mär 2019, 17:09
Võitjaid selles loos ei ole. Mõlemad pooled kaotasid. Kui kohtuvaidlust poleks olnud, oleks olnud ainult üks kaotaja.
Eks siin ole algusest peale näha olnud, et Kristjanile ei sobinud see kirikus peksa saamise teema. Õiglust ei saanud aga sai süüdlasel nina veriseks ja ülejäänud maailmale teadmise, et mitte igale suuga suure linna tegijale ei saa raha ette maksta.
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee
Kasutaja avatar

ranel
Tsikkel: Suzuki 600 GSXF, Transalp 600
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 156 korda

Lugemata postitus Postitas ranel » 29 Mär 2019, 18:03

KRR kirjutas:
29 Mär 2019, 15:35
Spoiler:
will111 kirjutas:
Täiesti ulme, kui palju raha peab kinni panema, et oma õigust taga ajada. :shock:
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 10 EUR päev. 55684121
Kasutaja avatar

yeekim
Tsikkel: XV1600 & NX650
Tänanud: 179 korda
Tänatud: 144 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim » 29 Mär 2019, 18:07

ranel kirjutas:
29 Mär 2019, 18:03
Spoiler:
KRR kirjutas:
29 Mär 2019, 15:35
will111 kirjutas:
Täiesti ulme, kui palju raha peab kinni panema, et oma õigust taga ajada. :shock:
Ja siis ergutatakse inimesi, et:"Ärge kartke oma õiguste eest kasvõi kohtusse minna!" :wack:

Loodame, et "maailma parimal" läks veel s******i

KRR'ile teeks kokkusaamisel õlle/siidri/veini välja, äkki abiks seegi :D

edu
Teen saiast sitta!

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 29 Mär 2019, 19:08

yeekim kirjutas:
29 Mär 2019, 18:07
Ja siis ergutatakse inimesi, et:"Ärge kartke oma õiguste eest kasvõi kohtusse minna!" :wack:
Ma teen seda vahelduva aktiivsusega kogu aeg. Aitab õigusabikindlustus ja seaduste tundmine, et on pointi vaielda juba põhimõtte pärast.

Kokkuleppele minek on siiski vähemalt selge märk (loe: fakt) sellest, et süüdlane tunnistab end süüdi ja ei näe võimalust enam vingerdada. Mul käsil üks keiss, kus mu esmasele kokkuleppepakkumisele sülitati ning nüüd pakuti sama kokkulepet tagasi, aasta hiljem. Saatsin pikalt ja lasen kohtul otsustada, kaotada pole mitte midagi. Põhimõtted aga on siiski sellised asjad, millest ma taganema nõus pole.
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 16 korda

Lugemata postitus Postitas TPB » 29 Mär 2019, 20:42

Omaette fantastiline, et see makse ja palka mitte maksev ettevôte jaksab selliseid kulusi kanda. Loodan, et maksuametniku aeglane käsi jõuab ka seda rahakotti korrastama.
Kasutaja avatar

ranel
Tsikkel: Suzuki 600 GSXF, Transalp 600
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 156 korda

Lugemata postitus Postitas ranel » 29 Mär 2019, 21:38

reimps kirjutas:
29 Mär 2019, 19:08
yeekim kirjutas:
Ma teen seda vahelduva aktiivsusega kogu aeg. Aitab õigusabikindlustus ja seaduste tundmine, et on pointi vaielda juba põhimõtte pärast.

Kokkuleppele minek on siiski vähemalt selge märk (loe: fakt) sellest, et süüdlane tunnistab end süüdi ja ei näe võimalust enam vingerdada. Mul käsil üks keiss, kus mu esmasele kokkuleppepakkumisele sülitati ning nüüd pakuti sama kokkulepet tagasi, aasta hiljem. Saatsin pikalt ja lasen kohtul otsustada, kaotada pole mitte midagi. Põhimõtted aga on siiski sellised asjad, millest ma taganema nõus pole.
Õigusabikindlustus poleks sul piisav või sul mõni etem pakett, mis katab 15k+ kulud?
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 10 EUR päev. 55684121
Kasutaja avatar

and
Tsikkel: Warrior
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 3 korda

Lugemata postitus Postitas and » 29 Mär 2019, 21:45

No veits hapu maitse on ikka sellel kokkuleppel, hoolimata sellest, et peasüüdlane ka pidu pidada ei saa. KRR sai ikka vastu pükse ju 20 tuhandega. Ja sellest on kahju. Arusaadav iseeenest - oleks vähem sularahas asju ajanud, oleks olnud oluliselt lihtsam oma rahad tagasi saada. Respect KRRile igal juhul ikka!

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 29 Mär 2019, 22:08

ranel kirjutas:
29 Mär 2019, 21:38
Õigusabikindlustus poleks sul piisav või sul mõni etem pakett, mis katab 15k+ kulud?
Hea point, ma pole nii suurte summadega mänginud :)
Kasutaja avatar

yeekim

Lugemata postitus Postitas yeekim » 29 Mär 2019, 23:00

TPB kirjutas:
29 Mär 2019, 20:42
Omaette fantastiline, et see makse ja palka mitte maksev ettevôte jaksab selliseid kulusi kanda. Loodan, et maksuametniku aeglane käsi jõuab ka seda rahakotti korrastama.
https://www.emta.ee/et/kontaktid-ja-ame ... /vihjeinfo
Teen saiast sitta!
Kasutaja avatar

mrtn
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas mrtn » 30 Mär 2019, 00:09

and kirjutas:
29 Mär 2019, 21:45
Arusaadav iseeenest - oleks vähem sularahas asju ajanud, oleks olnud oluliselt lihtsam oma rahad tagasi saada.
Ei ole. Isegi täiesti mustvalgete, ainult ülekannetega tehtud makste ja digiallkirjastatud lepingute puhul ei suuda meil kohus asju läbi hammustada. Testitud, kindel.
Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 01:04

Oh eks te oletage jah miks ja kes ja millistel kaalutlustel kokkuleppele läks. Arvestades seda mis kokkulepet soovis kristjan ~2 aastat tagasi ( ~sama summa +avalik vabandus ja muud naljad juurde) siis nüüd leppis ta väiksema summaga + kogu tõendatud kulu mis arvatavasti on suurusjärgus 2x sama mis ta sai nyyd kokkuleppekorras.

Eks ma olen ka ühtteist kuulnud mis seal kohtuseinte vahel juhtus ja mis see sundis Kristjanil kokkuleppe vastu võtma (lubas ju veel mitte nii ammu minna lõpuni olenemata kuludest ja siis kõik kulud fredilt välja nõuda) aga jah... küll asjaosalised kirjutavad kui tahavad miks tegelikult nii läks nagu läks ja kuidas küll juhtus, et õiglane kohtusüsteem jõudis sinnani, et kristjani enesekindlus kõikuma lõi võidu osas.

Minupoolt õlle nii fredile kui kristjanile parima võimaliku tsirkuse eest. kahju ainult et keegi konkreetselt süüdi ei jäänud ja/või õigeks ei mõistetud.

Ma ei arva, et fredy oleks (tsiteerides klassikuid: puhas kui prillikivi) aga selge on ka see, et polnud see keiss päris ka nii nagu seda on avalikusele presenteeritud.

Võitjaks jäid advokaadid ja kaotajateks kristjan ja fredy. Tõenäoliselt kristjan hulga rohkem aga vähem kui oleks lõpuni surunud
Kasutaja avatar

yeekim

Lugemata postitus Postitas yeekim » 30 Mär 2019, 01:12

hollow kirjutas:
30 Mär 2019, 01:04
....

Võitjaks jäid advokaadid ja kaotajateks kristjan ja fredy. ....

See on kahjuks küll sula kuld Pilt

Edit: Tegelikult tahtsin ma pilti Erni koomuksist aga joomase peaga ei leidnud :bsmile:
Teen saiast sitta!
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 01:27

Nb! Minumeelest on fredy pakkunud kokkulepet selle 2 aasta jooksul päris mitmeid kordi. Sama ka kristjan aga kumbki ei andnud järgi mingites punktides. Nüüd lihtsalt jõudis ratsionaalne otsus ka kristjanile kohale. Ükskõik siis kas lihtsalt nii juhtus või siis juhtus miskit mis sundis sedasi otsustama. Seega see, et üks tegi kokkuleppe pakkumise ei tähenda, et ta syydi on. Kui teada konteksti, siis ilmselgelt kõige kehvema kompromissi mis siiani väljakäidud vastuvõtmine võiks ju samuti “süüdlast” näidata ja võrdsustada süüditunnistamisega.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 07:40

reimps kirjutas:
29 Mär 2019, 19:08
Spoiler:
yeekim kirjutas:

Otsisin mis ma otsisin aga leidsin kristjani kompromisspakkumise umbes 2 aasta tagusest

1. Lõpetad vaidluse makstud summade üle ja tunnistad, et oled tööde ning varuosade katteks saanud 15500.- eurot.
2. Paned kirja, mis varuosad olid mootorratta eest tasutud 13400.- euro sees.
3. Taastad fredy.ee fotodel olnud ratta seisukorra paigaldades sinna tagasi kõik jupid, mis vahepeal maha olid keeranud.
4. Võimaldad ligipääsu nii minule kui minuga kaasas olevatele isikutele tulla sinu töökotta mootorratast ja demonteeritud ning veel paigaldamata varuosi kontrollima. Sealjuures aksepteerid paigaldatud varuosade hindamisel teiste spetsialistide arvamust.
5. Tunnistad, et oled minu ratta valmimisega 3 aastat hilinenud ja aksepteerid kahjusummat 5% aastas ehk
28900x0,05=1445 EUR aasta kohta kokku 4335.-EUR
6. Käitud kogu selle aja vältel viisakalt ja lugupidavalt.
7. Asjade üle võtmine sinu garaažis peab toimuma hiljemalt teisipäeva 14.02.17 ennelõunaks.
8. Vabandad avalikult kõikide klientide ees k.a minu.
Kui minu pakkumine on aksepteeritav saame vältida pikka kohtuvaidlust mille ajal hoiaksin teemat mitte ainult Eestis vaid ka terves maailmas üleval.

Ja nüüd leppis kristjan pakkumisega 20000 kristjanile, Hd koos kogu juurdekuuluva jutuga fredile ja kohtukulud jäävad asjaosaliste enda kanda.

Mis summale see HD hinnati? 11k? Kui suures summas oli kristjanilt fredyle tõendatud raha ülekandeid? Kui palju lisavidinaid veel rattaga kaasa sai? Seega parimal juhul sai kristjan myydud ratta fredile 11kiloga ja 9kilo sulli.

Ei viiviseid, ei kogu fredile makstud summat, ei kohtukulusid, ei neid summasid mis väljaspool kohtumaja kulus (no ega need laimukampaaniaplakatid ju tasuta ei tekkinud), ratast tasuta ei hoiustatud kohtutäituri juures. Igasugune transport ja sõitmine ja ajakulu mida peaks üks suure ettevõte juht oskama küll hinnata.

Ma kunagi enne kui see asi kohtusse jõudis soovitasin kompromiss leida ja mitte nii emotsiooniga seda võtta sest muidu kui asi liiva jookseb kaotab kõigerohkem kristjan. No seda kompromissi võibki liivajooksmiseks nimetada, sellise pakkumise oleks võinud vastuvõtta enne kohtusse minekut. Nüüd on juba nii kristjan kui fredy löönud KUMBKI kohtus laiaks veel 20+k€ lisaks kõik muud kulud ja jõutud tänase tulemuseni

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 30 Mär 2019, 07:57

Teiste rahakotti piilumine on äge distraction, tõsiasi on siiski see, et petise nimetus sai kinnitust kokkuleppe pakkumise läbi. Lihtne. Huvitav, et vanem J pole FB-s tuututanud sellest "võidust", ju siis on natsa keeruline seda serveerida enda võiduna.
Kõiges ei taandu pealegi asi rahale, vaid ka põhimõtetele ja minu meelest suutis KRR edukalt tõestada seda, mida ta alguses tahtiski - et pettus ja universumi parim bluff.., ptü, tsikliehitaja võtaks omaks valetamise.
Mis siis, et kostja intelligentsustase ei lubanud eelmises postis olevat algset nõudmiste listi täita, mis teha, ju siis polnud jõukohane.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 08:07

Fredy pole netis sellel teemal midagi kunagi öelnud. Mis tal nyyd siis vaja hakata tuututama? Nõus, et asi ei olegi alati ainult rahas. Aga nagu ma ütlesin, kõlakad käivad, et kohtuseinte vahel juhtus niimõndagi mis sundis kristjani suht kahjumliku kompromissi vastuvõtma. Minul on kuulujuttutasemel info, fredyl ja kristjanil on teada faktid. Kas nad need avaldavad või mitte, ootame kuni see kompromiss ka avalikest kanalitest täismahus kättesaadavaks muutub.

Minu kuuldud kuulujutule tuginedes surus kristjan ennast ise nurka ja oli sunnitud oma advokaatide tungival? Soovitusel? Kompromissi vastuvõtma. Aga need on kõigest kuulujutud, mida ma ka tean.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 08:29

KRR kirjutas:
23 Veebr 2019, 21:38
tehh kirjutas:
23 Veebr 2019, 17:44
Tqhq foorumis väidab rattaehitaja,et Nova ehitus jätkub täie hooga.
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php? ... 63&page=14
Klassika :D “Kuna üle 30 auto ja mootorratta projekti on hetkel korraga käsil, siis on ka elementaarne, et igast vidinast pildi postitamisele või töö käigule liigselt aega ei raiska.
Töö käib täie hooga ja kogu aeg miskit toimub, nagu näha ka järgnevast videost, mis on seotud otseselt ka Nova, Camaro ja Murcielagoga!” Fredy Jäätes 23.02.2019
Ehk viimane ühik saab valmis, siis kui “planeedi parim” 150 aastaseks saab.
See 50:50 teema kohta ütleks, et kompromiss peab mõlemale poolele enam-vähem võrdselt kasulik olema. Peale viimast istungit on mulle pakutud 15K, mis on projektile praeguseks kulunud 50K kõrval liiga tagasihoidlik summa. Minul kiiret pole ja eesmärgi saavutamisel olen alles poolel teel kui mitte kaugemalgi. Nii, et Fredy kes sa läbi suuvoodri siin teemat arendad võta minu helde vastupakkumine vastu, sest see pole igavene.

Kes ei mäleta, siis napilt kuuaega tagasi oli kristjani soov selline. Aega pidi olema ja pappi ka. Alles pidi poolel teel olema. Umbes samal ajal andsin ma ka mingeid vihjeid, et kõlavad kuuldused ja millised kuuldused... enamik siinseid ei loe isegi korralikult. Aga siiani olen mina eksinud vähem kui niimõnigi teine.

Vihje: vähemalt ma ei pea vabandama nagu ma lubasin kui kristjan õigeks mõistetakse ja fredy süüdi mõistetakse.
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 08:47

Üks pisike asi huvitab mind, ehk fredy loeb ka teemat ja saab sellele vastata (vähe usutav muidugi) aga kuna faktiliselt süüdlast kohtus ei kinnitatud ja mindi kokkuleppele, siis kas kokkulepe sisaldab ainult materiaalset osa või on oodata nüüd kohtukeissi kus fredy nõuab mainekahju internetipostituste ja videote eest sisse? Aga seda saame teada alles siis kui kokkuleppe dokumendid avalikuks saavad.
Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 304 korda
Tänatud: 365 korda

Lugemata postitus Postitas Madlobster » 30 Mär 2019, 08:56

Neid kuulujutte mõtled sa ise välja. Suht haiglane on ka sinu teiste rahakotis sorimine. Samuti see vabatahtlikult jäätise taustatantsijaks olemine paneb kukalt kratsima, et kes sa tegelikult oled? fredi tüdruksõber, hardcore troll, või natuke lihtsam kodanik?

Mis tahes poognaid, spagaate ja tiritammesi sa ka siin kui tahes lühikse seelikuga ka ette ei võta ei muuda see mitte koti poegagi.

Fakt, et jäätis võttis raha vastu ja tsiklit ei ehitanud jääb faktiks. Samuti jääb faktiks, et ebameeldivamat klienti suhtumist on maarjamaalt keeruline leida.

Olles ka seal kohtutes kohal istunud võin öelda, et jäätise advokaadi sõnavõttusi saatsid naerupahvakud (nigu mingi standup komöödiat kuula)

Seega, kes tahes võib siin kasvõi ilma püksikuteta tantsida ja kui tahes heledat häält teha, ei muuda see mitte midagi.
Kaalu kallutab kindlalt ühte serva ka fakt, et ohvreid oli veel ja ei suutnud keegi midagigi head siinse kangelase kohta öelda.

Ainukene väsimatu hingega sobraja ning pükstehoidja nii siin kui lõustakas oledki sina, mis tekitab neid kahtlusi, et kes sa oled ja miksa nende lehvikutega nii hüsteeriliselt igalpool lehvitad?

Veerapalu mõisteti ka kohtus õigeks lihtsalt protseduuri reeglitele rõhudes see aga ei võtnud tema verest dopingut ega mõjutanud ka mõttemaailma (järelkasvu kasvatati samas võtmes). Suusatamine pole selle foorumi teema ja nende kodanike süü siin edasi arutamisele ei kuulu (see oli ainult näide)

Kohtutes võib käia kuni pensionini ja pärandada see võimalus ka oma lastele edasi käia. Inimestel on muu elu ka ning mingil hetkel ammendub iga teema. See ei tähenda, et ennast süüdi tunnistatakse vms. Lihtsalt teema ammendus ja ongi kõik.
Ja ole täitsa küsi neid täpseid kulusi ja tulusi kristjani käest mitte ära mõtle oma spekulatsioone siin välja, kes kui palju, mille eest maksis või mitu telefonikõnet tegi ja kui palju kütust maha sõitis.

Aga kokkuvõttes vaata kui tähtis sa saad nüüd olla. Sina olid ju see, kes kohe alguses soovitas kompromissi ja sind ei kuulatud. Tuleb välja, et sa olid algusest saati suisa neist mõlemast targem (w)
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

hollow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas hollow » 30 Mär 2019, 09:39

Funktsionaalne lugemisoskus tuleb kasuks. Mälu, et meenutada mõned/mõnedkümned lehed tagasi tehtud steitmenti tuleb ka abiks. Ja muidugi veidi taustinfot tuleb ka abiks.

Usuti jah veerpalu “usume veerpalu” kampaaniaga ja kymned tuhanded uskusid... aga välja tuli ikka s**t. Hetkel on Kristjan veerpalu rollis mitte fredy.

oil
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 23 korda

Lugemata postitus Postitas oil » 30 Mär 2019, 10:01

Meeldiv, et KRR viitsis selle tee läbi teha ja meie pätivabariigis sellinegi tulemus saada. Eesmärk sai osaliselt saavutatud. Üldsus sai teada, misasi see MaailmaParim tegelikult on ja KRR sai osagi tagasi. Tänu temale on üksjagu järgmisi kannatajaid olemata. Vahet pole kui head tööd mees teeb, seda ma ei ole pädev kommenteerima, aga puhtalt kliendisuhtluse pärast välistaks selle kaupleja.

See, palju ta kulutas ja palju ta nõudis pole õigluse printsiibis enam ammu oluline - meie kohtusüsteemis on kannatajal õigluse saamine tehtud kulukaks, keeruliseks, kui mitte võimatuks. Kui tal olnuks rahast kahju (ja karjuv puudus), olnuks algusest saati ökonoomseim tee olnud kohtuteest loobumine.

Tänud, KRR! :bsmile:

reimps

Lugemata postitus Postitas reimps » 30 Mär 2019, 10:03

Mul mõlemast osapoolest suht pohui, ei usu suurt kedagi ja tegelikult isegi kumbagi isiklikult ei tunne, aga ma näen suht selgelt, et konkreetses keisis tunnistas üks osapool ennast süüdi ja suudab kokkuleppega vältida kaotust kohtus.
Mulle lihtsalt käib pinda petiste kaitsmine, olgu siis teine osapool samuti väidetavalt sarnase taustaga (jääb selline sildistamise mulje, sest mul pole aimugi, mida KRR oma rahateenimiseks teeb või kuidas).

Suletud

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”