Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
jaanus31
Postitusi: 22
Liitunud: 04 Jaan 2014, 11:29
Tsikkel: Kawasaki GPZ 1100
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord

Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas jaanus31 »

Tervist foorumi rahvas,olen siin suht värske kasutaja ja,nüüdsest ikka hoian iga päev siin pilgu peal asjadel ja tegemistel.
Kuna tsiklite pisik juba päris väikesest saati peal siis olen varemalt tegelenud vaid nõukogude aegse tehnikaga.Kõige esimene ratas oli iz jupiter2,sellele järgnes veel mitu jupiter3 ja ka jawa 350/638.Peale jawa müüki oli kuni eelmise aastani pikk paus,sai vahepeal vaid sõprade ratastega veidi sõidetud.
Niisiis eelmisel aastal hakkasin tsiklit endale otsima ja kuna eelarve oli ka suht piiratud siis sai paljusid masinaid vaatamas käidud,kuid osutusid kõik suht rontideks.
Lõpuks leidsin auto24 selle Banditi kuulutuse,sai kohe vaatama mindud ja ei pidanud pettuma,ratas käis hästi ja ka sõitis hästi.Kuna toopäev ei olnud sõiduvarustust kaasas ja olin autoga,ja sõbral ka lube polnud siis sai paar päeva hiljem sellele järgi mindud Viljandist rongiga.Ja tagasi koju juba tsikliga.Algul oli küll arvamus et 57kw ja lahja masin,kuid nii see ikka pole,kuna enamus aja sõidan ikka üksi siis peaks mainima et Bandit on väga hästi juhitav ja piisava kiirendusega,niiet igati rahul.

http://www.upload.ee/image/3808954/CAM00303.jpg

http://www.upload.ee/image/3808961/CAM00370.jpg

http://www.upload.ee/image/3808962/CAM00373.jpg



Kasutaja avatar

leko
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Dets 2010, 14:10
Tsikkel: väike RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas leko »

Väga viisakas….saad veel enne sõitu mõned kuud tuunida :)


Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

Kena pill, aga ma ei kujuta ette kas ka vihmas sellega sõita mugav? Minu arusaama järgi peksab vihm sulle otse vastu rinda vihma ajal ja vist esiklaas oleks esimene mida lisada. Kui muidugi pill vaid ilusate ilmade sõiduks pole soetatud. Kas 57 kw vähe või palju, selgub ilmselt sõiduhooaja alguses. :bsmile:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ilus, tavaline ratas.
Aga PALUN:
Ära hakka tegema suurte piltidega postitusi, a'la: ostsin õlifiltri, tellisin LED suunatuled, jms

edu :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Teema algataja
jaanus31
Postitusi: 22
Liitunud: 04 Jaan 2014, 11:29
Tsikkel: Kawasaki GPZ 1100
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas jaanus31 »

Pole piltide lisamisega siia eriti meistrimees,sorry :?
Ei hakka ratast eriti midagi tuunima,kuna meeldib selline klassikaline välimus,sellepärast sai ka sellises stiilis ratas ostetud.Ainuke mis ei meeldi on suunakad,need ilmselt vahetan väiksemate vastu välja ,hetkel mul juba 1 paar led suunakaid soetatud.
Nädalavahetusel sai ka proovitud käivitada ratast,kuid ei tahtnud eriti hästi käivituda,ja kui käivitus siis mitte kõigi silindritega kohe,alles kui mootor soe oli siis sai normaalselt gaasi anda ja pöördeid tõsta.ilmselt karpades asi ja küünaldes.eks veidi nokitsemist ikka tahab vana ratas,aga loodan suveks veidi korrastada ja ka pikemaid sõite ette võtta.
Olen korra vihamaga sõitnud ja ega eriti kuivaks ei jäänud jah :(


petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas petz »

mul on täpselt samasugune ratas samast aastast. kannatab rahulikult sõita küll.kuigi 600 cc ja 57 kW jääb varsti lahjaks. mingit erilist tuuningut ma eriti ei poolda ja mis puutub tuuleklaasi,siis jah...vihmaga kõhtu väga kiiresti läbi ei leota kuid tekitab sõites mingi parajalt häiriva tuule müra kuid 200 km vihmas ilma peatuseta pole probleem.
kui bandit pikka aega seisnud, siis olen lasknud kütusel mingi 10-15 min vabalt peale voolata ning pluss kraadidega käivitub suht kiirest kuid mingi nullilähedase temperatuuriga peale pikemat seismist ( no kuu või rohkem ) tuleb veidi pikemalt käivitada enne kui mootori käima saab.
aga kokkuvõttes mõnusa sõiduasendiga ratas

Kasutaja avatar

leko
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Dets 2010, 14:10
Tsikkel: väike RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas leko »

Väikest tuuleklaasi soovitaks minagi. Endal oli mõni aasta tagasi sama ratas ja suurel kiirusel hakkas ikka maha sikutama. (160+) Kahjuks müüsin ta enne maha kui klaasi katsetada jõudsin aga paljud Banditi omanikud soovitavad.

Midagi sellist:
Pilt

Kui tsikel pikemaks seisma jääb siis las kasvõi tühikäigul kütusest tühjaks tiksuda, siis ei jää kütuse jääke ja kondentsi karpasse.
Jäägid ja kondentsi saab välja kui kuumapuhuriga karpat soojendada piisavalt


Teema algataja
jaanus31
Postitusi: 22
Liitunud: 04 Jaan 2014, 11:29
Tsikkel: Kawasaki GPZ 1100
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas jaanus31 »

Tänud nõuannete eest.Sellisele väiksele tuuleklaasile olen mõelnud jah et peaks soetama,kuna plaanin ikka rattaga pikeimaid otsi sõita olenevalt ilmast.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas pyta »

yeekim kirjutas:

Ilus, tavaline ratas.
Aga PALUN:
Ära hakka tegema suurte piltidega postitusi, a'la: ostsin õlifiltri, tellisin LED suunatuled, jms

edu :bsmile:

võta nüüd mingi tablett ja rahune,sa ei pea kõiki teemasid lugema.kui inimene teeb oma ratta teema ja tahab suunatule pilte sheerida,las ta ta teeb seda,kuida pidi see sind kepib?no tõesti!?

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Teema algataja
jaanus31
Postitusi: 22
Liitunud: 04 Jaan 2014, 11:29
Tsikkel: Kawasaki GPZ 1100
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord

Re: Suzuki Bandit Gsf 600n 95a. jaanus31

Lugemata postitus Postitas jaanus31 »

Niisiis see antud ratas sai sügisel müüdud.
Nüüdsest ka juba uus ratas olemas ja peagi ka sellest varsti pildid ,teema.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”