VFR800 '02 AnTyx

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

VFR800 '02 AnTyx

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Niih, värske pill nüüd käes. :)

Pilt

Esimese tootmisaasta VFR800 VTEC. Lugu selline, et olen pikalt VFRe vaadanud ja sellist tahtnud, aga kas ei tulnud ette head isendit, või mul oli sel hetkel teine ratas olemas, või lihtsalt ei julgenud osta. Kunagi sai Tallinnas Motardis ühe sellisega proovisõidu tehtud, aga too konkreetne eksemplaar oli suht räsitud, ja ma olin siis suht vähe sõitnud ja liiga kiindunud klassiku mugavusse.
Sel aastal aga sai paar kuud sõidetud vanema CBRiga ja sain aru, et ei ole neil plastmassiga ja sportliku isteasendiga ratastel viga midagi.

Viimane mingi kuu aega siis otsisin endale uut ratast. Said mõned vaadatud - üks Tartu CBF1000, mis oli igati ilus ja mõistliku hinnaga, aga osutus liiga kompetentseks ja stabiilseks matkarattaks, ja niisama linna lähedal sellega sõita oleks nats igav. Veel sai proovitud üks FZ6 Fazer, ja abstraktselt meeldis väga, aga jällegi konkreetne isend oli oma elus liiga vähe hoolt saanud.

Jälgisin kuulutusi ka, ja reede õhtul läks Bikepointil värske ports üles. Nägin seda punast VFRi, mõistliku hinnaga, ja tahtsin kohe laupäeval pealinna minna, aga kahjuks pood oli too konkreetne päev kinni - kõik läksid laulupeole. :P
Aga esmaspäeva hommikul kell üheksa olin kohal, ratas sai üle vaadatud ja järgi proovitud, ja ei osanud mingit viga sellega leida. Okei, värvikahjustused tal on - kukkus vist kunagi seistes vasakule küljele - aga 12 aastat vana masina kohta ei ole see midagi hullu. Samas värv ise on väidetavalt originaal, ja jätkuvalt vägagi mahlane.

Sai siis poe transpordiga ratas ARKi veetud, seal tegin poole tunniga kõik paberid ära, ja sõitsingi kohe Tartusse, nautides ratta sportlikku olemust, mugavat istet (eelmisel, SFV650 Gladiusel oli sadul nii halb, et matkadeks sai Airhawk juurde ostetud), ja Double Bubble klaasi tuulekaitset. :)

Pilt



SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


raunts
Postitusi: 141
Liitunud: 22 Juul 2005, 14:43
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: VFR800 '02 AnTyx

Lugemata postitus Postitas raunts »

Edu sulle, ise omasin kunagi 97a VFR'i ja ausalt öeldes siiani igatsen taga. Minekut oli piisavalt ja asend mugav. Foorumis keegi küll ütles et õige tsikkel ei ole punane ja ei ole Honda aga minu silmad näevad küll ilusat isendit :) 5+

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”