yamaha fj1200 toivoku

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Toivoku
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Aug 2014, 14:51
Tsikkel: yamaha fj1200

yamaha fj1200 toivoku

Lugemata postitus Postitas Toivoku »

Oeh, olen eluaeg tahtnud omale tegelikult ratast, aga ei ole soovinud ennem ratast osta, kui load taskus ja pealegi auto huvi on alati väga palju suurem olnud kui tsikkli huvi.
Nüüd aga mu enda sünnipäeval helistas tuttav,et tahab minuga diili teha, mul nimelt vedeles blower ja temal seda hirmsasti vaja ja tema annab mulle oma ratta mis tal niisama lõhkumiseks soetatud, noh kaua ma ei pidanud mõtlema kuna blower vedeles juba üle poole aasta niisama garaazi nurgas. Jutt oli alguses muidugi ilus,et kõik on hea tore ja katki pole midagi, päris elus on lihtsalt täiesti hooldamatta ratas mis läheb käima ja sõidab ning mida on käepäraste vahenditega tuunitud. Mul vahet polnud, ratta sain hea diiliga ja nüüd tuelb teha tehniliselt ja välimuselt korda. väljast jääb ratas originaaliks, hindan seda miskipärast rohkem kui tuunitud ratast. Ühelt poolt oli summuti ära kaotatud ja oli pime keevitatud millesse oli omakorda 12nene auk pandud,et vist röögiks paremini :(
Hirmus raske ratas on minusuguse jaoks kes aastas või paari aasta tagant vbla sõidab 10-15km rattaga :D
Igatahes tehtud tööd:
Gondli tükkide värv ja poleer
Käiguhoovastiku vahetus
Gaasi trossi liikuma panek
siduri piduri hoobade loksu eemaldus
Esiklaasi värvist puhastamine ja poleer

Vaja veel teha siis:
Uus kett koos hammakatega ( viskab üle)
piduri klotsid
Õlid (mootori ja siduri/piduri)
Mingid tilulilu pisi asjad nagu toore hoova nupp
SUmmutile teisele poole ka vaja pütt leida
Tagavelg koos rehviga vaja vahetada ( olemas)
Üks pilt ka rattast ilusamalt poolelt:
Pilt



Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: yamaha fj1200 toivoku

Lugemata postitus Postitas tali »

No õnnesoovid! :bsmile:
Tegu on väga respektaabli ja oma aja kõva kähkumatkakaga. Tehnika on töökindel, kahju muidugi, et konkreetne isend ära lörtsitud :( . Aga noh edu taastamisel ja kui mootor on hea tervise juures, teenib see tsikkel sind veel kavva kavva :D . Raske on see aparaat tõesti, aga see eest teel väga stabiilne ja mugav. Mul on olnud kokkupuuted küll 1100ga, aga suht sarnane asi ja vägagi mõnus oli. Väga palju millegipärast aretatakse sellele rattale seda ühe sumpa süsteemi, aga kaks originaali on üle prahi.

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

Teema algataja
Toivoku
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Aug 2014, 14:51
Tsikkel: yamaha fj1200

Re: yamaha fj1200 toivoku

Lugemata postitus Postitas Toivoku »

Tänud tänud, tänaseks keti komplekt olemas ja loodetavasti saab tagaratta alla pühapeäva öösel siis hakkab vast vähe apetiitsem välja nägema :) SUmpsi saan samasuguse tellida õnneks ebayst, maksab küll mu arust veidike palju aga noh kui vaja siis vaja.


Teema algataja
Toivoku
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Aug 2014, 14:51
Tsikkel: yamaha fj1200

Re: yamaha fj1200 toivoku

Lugemata postitus Postitas Toivoku »

Oeh, kett jääb lühikeseks ja piduri supportile tuleb teine kinnitus teha ja esimesele vedavale hammakale tuleb mingi flantsimoodi asi teha,et ta istuks natukene rohkem välja poole,et kett sirgelt ikka jookseks.
Aga kurat ilus oli vaadata kohe :)
Pilt


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: yamaha fj1200 toivoku

Lugemata postitus Postitas pyta »

Päris 100 prossa täpselt ei mäleta,mu arust mul isal sellisele mingi kohvri süsteem,kui huvi võin uurida. Taga tuli oli ka,võibolla veel miskit

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Teema algataja
Toivoku
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Aug 2014, 14:51
Tsikkel: yamaha fj1200

Re: yamaha fj1200 toivoku

Lugemata postitus Postitas Toivoku »

Müüdud :(

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 739
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 63 korda

Re: yamaha fj1200 toivoku

Lugemata postitus Postitas tito »

Ära kurvasta ,Sulle sobivadki BMW d paremini ja see yamu oli enivei mööda :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”