Kes meil veel sõidavad?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


reimps

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas reimps »

joel kirjutas:

Olge lompide läheduses ettevaatlikud!

Niikuinii peaks olema, sest ainult omasooiharad pritsivad teisi liiklejaid ja jalakäijaid märjaks.



Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ma vaatan neid "masohhistide" pilte ja mõtlen, et mis rõõm see hommikul miinuskraadide ja libeda teega ratta selga ronimine on. Kas suve jooksul pole tõesti isu täis saanud või on see selline võrdlusmoment, et kellel suuremad munad ja kes kõige kauem vastu peab? :? Tundub sama hea kui rullnokkade kiitlemine, et lumi on juba munadeni, aga ma panen ikka suverehvidega ringi. Krt, ma vist liiga vana või pole piisavalt rattur, aga hommikuse külmaga eelistan ikka auto võtta ja ratta selga võin keset päeva plusskraadidega ronida. A uisutajatele turvalist teed ja jõudke ikka tervelt sihtpunktidesse!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
M.T. kirjutas:

Ma vaatan neid "masohhistide" pilte ja mõtlen, et mis rõõm see hommikul miinuskraadide ja libeda teega ratta selga ronimine on. Kas suve jooksul pole tõesti isu täis saanud või on see selline võrdlusmoment, et kellel suuremad munad ja kes kõige kauem vastu peab? :? Tundub sama hea kui rullnokkade kiitlemine, et lumi on juba munadeni, aga ma panen ikka suverehvidega ringi. Krt, ma vist liiga vana või pole piisavalt rattur, aga hommikuse külmaga eelistan ikka auto võtta ja ratta selga võin keset päeva plusskraadidega ronida. A uisutajatele turvalist teed ja jõudke ikka tervelt sihtpunktidesse!

Head asja ei saa kunagi liiga palju olla. Isegi jahedaga või õrna sajuga eelsitan tsiklit. Olgem ausad, mis pagana külm see hommikune -2C linnasõidul ikka on: meil on siin sellist ilma aeg-ajalt Jaanipäevalgi. Ma ei suuda end kuidagi veenda, et autoga sõit on toredam, sest minu mugavuse künnis pole veel ületatud. Tsiklisõit teeb meele rõõmsaks. Tsikkkel läheb garaazi siis, kui hommikul hakkavad teed jääs olema ja külm on sõita.

PS.Seda munade suuruse asja ma ei tea. Eks need räägi, kellel pigistab.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Temperatuurilimiidiks olen endale aja jooksul umbes -7C pannud, seda muidugi siis, kui tee lumine või jääs pole. Üle selle on juba raske sõrmi ja nägu soojas hoida, eriti maanteel.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Macintosh kirjutas:

Tsiklisõit teeb meele rõõmsaks.

Krt mul teeb autosõit ka, äkki auto piisavalt hea :mrgreen:

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

M.T. kirjutas:

Ma vaatan neid "masohhistide" pilte ja mõtlen [...]

Mul on väga lihtne arvutus: kas 10 minutit (garanteeritud) läbi kesklinna tööle sõites külmetada, või 15-45 minutit erinevaid ühistransporte oodates külmetada. Ei ole raske valik.

Pealegi, linnas on kella 9ks hommikul teed juba soojaks ja kuivaks sõidetud. Pole seda libedust kuskil. Veel.. :D

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas ranel »

M.T. kirjutas:

Ma vaatan neid "masohhistide" pilte ja mõtlen, et mis rõõm see hommikul miinuskraadide ja libeda teega ratta selga ronimine on. Kas suve jooksul pole tõesti isu täis saanud või on see selline võrdlusmoment, et kellel suuremad munad ja kes kõige kauem vastu peab? :? Tundub sama hea kui rullnokkade kiitlemine, et lumi on juba munadeni, aga ma panen ikka suverehvidega ringi. Krt, ma vist liiga vana või pole piisavalt rattur, aga hommikuse külmaga eelistan ikka auto võtta ja ratta selga võin keset päeva plusskraadidega ronida. A uisutajatele turvalist teed ja jõudke ikka tervelt sihtpunktidesse!

Linnades, tasuta ja muretu parkimine kesklinnas on võlusõna. Teed veel libedad pole, aga kaua seda nalja ilmselt pole jah.
Autoga külmetad samamoodi linnasõidul. Vähemalt dislamehed küll. Tegelikult tsikli kombes on hetkel veel paras olla. Samas pikki otsi tõepoolest vähemalt mul enam sõitma ei kisu.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas AzA »

elektromargu kirjutas:
M.T. kirjutas:

Ma vaatan neid "masohhistide" pilte ja mõtlen [...]

Pealegi, linnas on kella 9ks hommikul teed juba soojaks ja kuivaks sõidetud. Pole seda libedust kuskil. Veel.. :D

See üks 20cm jupp sõitmata ja .... seen that, done that.
Ole ettevaatlik.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Heikik »

ranel kirjutas:

....Autoga külmetad samamoodi linnasõidul. Vähemalt dislamehed küll. Tegelikult tsikli kombes on hetkel veel paras olla. Samas pikki otsi tõepoolest vähemalt mul enam sõitma ei kisu.

Ära üldista! :D Normaalne diiselauto soojeneb väga ruttu. Mul puhub pärast külmkäivitust alla 1 km sooja (tehasest on salongi läbival jahutusvedeliku ringel elektriline lisasoojendus) ja Webastot kasutades saab täitsa sooja autosse istuda. :bsmile: Ise tulin muidugi hommikul siiski rattaga tööle.

Aga väljas hoida ratast enam ei taha...härmas sadul on ebamugav ja akul on ka raske külmas olla, kui alarmid-immod töös on. Garaaž on keskmiselt 5 kraadi soojem alati, kui õuetemp. Tsiklikombele olen alla pannud murdmaasuusariided, muidu enam nii väga mõnus pole. Ja tsiklikindad vahetasin ammu mäesuusakinnaste vastu, sest need ei lase üldse tuult läbi.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

M.T. kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Tsiklisõit teeb meele rõõmsaks.

Krt mul teeb autosõit ka, äkki auto piisavalt hea :mrgreen:

Ma nüüd proovin salamisi aru saada, et mis rõõmu pakub 20 minutit mööda ummikut ukerdada. Annad äkki vihjeid? (togi)
Võimalik on, et sinu mugavuskünnis on juba ületatud. Siis teeb meele rõõmsaks ka teadmine, et autos on soe ja väljas külm.

P.S. Tõele au andes oli täna hommikul teksadega sõita juba natuke jahe. Hooaeg tuleb vist "päris" sõidupükstes lõpetada.
P.P.S. Lubavad juba oktoobri lõpuks lund. Ilmselt algab uus nädal minugi jaoks juba autoroolis (http://m.postimees.ee/section/115/3879985)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma pole viimasel paaril aastal enam oktoobri keskpaigast alates eriti sõitmas käinud, v.a. eelmisel aastal, kui jõululaupäeval oli nii soe ilm, et linna vahel sõites oleks võinud jope eest lahti teha. Vist nii vanaks juba jäänud, et noorena lolli peaga külmetamine tuletab ennast valutavate liigeste kaudu meelde. Kõva mees sellises vanuses vist juba võtaks pommivöö ümber ja läheks laseks end kuskil õhku.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Spoiler
Macintosh kirjutas:
M.T. kirjutas:
Macintosh kirjutas:

Tsiklisõit teeb meele rõõmsaks.

Krt mul teeb autosõit ka, äkki auto piisavalt hea :mrgreen:

Ma nüüd proovin salamisi aru saada, et mis rõõmu pakub 20 minutit mööda ummikut ukerdada. Annad äkki vihjeid? (togi)
Võimalik on, et sinu mugavuskünnis on juba ületatud. Siis teeb meele rõõmsaks ka teadmine, et autos on soe ja väljas külm.

PS. Tõele au andes oli täna hommikul teksadega sõita juba natuke jahe. Hooaeg tuleb vist "päris" sõidupükstes lõpetada.

Mul teeb autosõit küll ka meele rõõmsaks. Esiteks ei ela ma Tallinnas ja teiseks, Sierra sõiduilmad varsti alles tulevad. :-|||

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas speedvana »

0-st allapoole mina mõnu enam kätte ei saa, teglt. tsikkel talvekorteris juba.
Üldse häbi tunnistada kui vähe 2016 sõidetud sai, parem ei räägi sellest, mode võib delete teha, aga täkud andke takka :bsmile:

Kasutaja avatar

kent
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2015, 18:16
Tsikkel: HD
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas kent »

Macintosh kirjutas:
Spoiler
M.T. kirjutas:

Ma vaatan neid "masohhistide" pilte ja mõtlen, et mis rõõm see hommikul miinuskraadide ja libeda teega ratta selga ronimine on. Kas suve jooksul pole tõesti isu täis saanud või on see selline võrdlusmoment, et kellel suuremad munad ja kes kõige kauem vastu peab? :? Tundub sama hea kui rullnokkade kiitlemine, et lumi on juba munadeni, aga ma panen ikka suverehvidega ringi. Krt, ma vist liiga vana või pole piisavalt rattur, aga hommikuse külmaga eelistan ikka auto võtta ja ratta selga võin keset päeva plusskraadidega ronida. A uisutajatele turvalist teed ja jõudke ikka tervelt sihtpunktidesse!

Head asja ei saa kunagi liiga palju olla. Isegi jahedaga või õrna sajuga eelsitan tsiklit. Olgem ausad, mis pagana külm see hommikune -2C linnasõidul ikka on: meil on siin sellist ilma aeg-ajalt Jaanipäevalgi. Ma ei suuda end kuidagi veenda, et autoga sõit on toredam, sest minu mugavuse künnis pole veel ületatud. Tsiklisõit teeb meele rõõmsaks. Tsikkkel läheb garaazi siis, kui hommikul hakkavad teed jääs olema ja külm on sõita.

PS.Seda munade suuruse asja ma ei tea. Eks need räägi, kellel pigistab.

Mismoodi te visiirid sellise temperatuuriga läbipaistvad hoiate? See pole ilmselt väga võimalik.
Ja avatud visiiriga miinuseid vastu nina saada pole kõige toredam.

Kunagi kui ise alustada sai siis sai ka miinusteni välja lastud, enam ei viitsi, võimalik päeval või õhtul käia ja sõita. Mul oli alati mingi naljakas fetiš, kui hommikul duši alt tulin ja külm oli, haameradas alati peas mõte jääs tsiklist, sellele vaatamata sai sangas oldud :D

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Oleneb visiirist, kui on korralik pinlockiga visiir, siis ei lähe ta väga kiirelt uduseks.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

kent
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2015, 18:16
Tsikkel: HD
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas kent »

Piipz kirjutas:

Oleneb visiirist, kui on korralik pinlockiga visiir, siis ei lähe ta väga kiirelt uduseks.

Uduvisiir loomulikult, aga ei tee ka see imet selliste kraadidega.
Aga kõigile jõudu kes veel hommikul stardivad ja jõudke turvaliselt kohale!

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Mul on korralik pinlock, aga kuna kannan kiivris prille, siis on see suht kasutu (prillid lähevad ikka uduseks). Ega muud lahendust polegi kui sõites visiir praokil ja seistes visiir lahti.. Linnas kannatab selle ühe valgusfoori vahe ka lahtise visiiriga sõita..

Palju hullem ja ohtlikum on see, et päike on väga pikalt väga madalal ja eriti ohtlik on see, et hommikul sõidavad paljud autojuhid ringi nagu tankis: mingi õnnetu pilu esiklaasi kraabitud ja midagi enda ümber ei näe. Hommikul üks keenius suutis parempöörde nii laiaks ajad, et oleks minust rahulikult üle sõitnud. Ja siis kõõritas läbi selle pilu üllatunult mulle otsa justkui mina oleks oma eksistentsiga midagi valesti teinud... :D

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Macintosh kirjutas:

Ma nüüd proovin salamisi aru saada, et mis rõõmu pakub 20 minutit mööda ummikut ukerdada. Annad äkki vihjeid? (togi)
Võimalik on, et sinu mugavuskünnis on juba ületatud. Siis teeb meele rõõmsaks ka teadmine, et autos on soe ja väljas külm.

Miks ukerdada? Ausalt öeldes saan ma autoga kiiremini kui tsikliga, pole nii osav line spliti mees noh. Aga mis rõõm? Soe ja mugav auto, kvaliteetne muusika, mõtled rahulikult omi mõtteid ja paned päevaplaani hommikusel töösõidul paika ning õhtul tagasitulles teed kokkuvõtte. Mustamäel tööl käies selline 25min ots oli mulle paras ja ega tegelt minu töö eriti tsiklisõbralik polnud kah. Täna muidugi ei pea üldse kuhugi hommikul sõitma, seega pole vahet kas tsikkel või auto. Aga mugavuskünnise osas on sul õigus, minu jaoks on need ajad möödas kus +10 kraadist allapoole lenksu kisuks. Tatikana sai muidugi aastaringselt sõita kõigega mis kätte juhtus.

speedvana kirjutas:

0-st allapoole mina mõnu enam kätte ei saa, teglt. tsikkel talvekorteris juba.
Üldse häbi tunnistada kui vähe 2016 sõidetud sai, parem ei räägi sellest, mode võib delete teha, aga täkud andke takka :bsmile:

Ma saaks ka raudselt bänni kui selle aasta kilometraaži mainiks :wack:

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Mis see tõsipeikeri hooajane läbisõit ilma bänni saamata olema peab?Küsimus ilmselt kuulub teise teemasse.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


reimps

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kõige lihtsam visiir uduvaba hoida on sõita lahtise visiiriga. Ja läbisõit võiks jääda 25kilo juurde, alla selle on kõik n00bid.

Kasutaja avatar

kent
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2015, 18:16
Tsikkel: HD
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas kent »

reimps kirjutas:

Kõige lihtsam visiir uduvaba hoida on sõita lahtise visiiriga. Ja läbisõit võiks jääda 25kilo juurde, alla selle on kõik n00bid.

Selle peale ilmselt tulevad enamused, kui sa nüüd lisaks siia mismoodi seda ellujäädes on võimalik teha sõites 40 kilti 100km/h siis see oleks juba väärtuslikum info :lol:

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Heikik kirjutas:
ranel kirjutas:

....Autoga külmetad samamoodi linnasõidul. Vähemalt dislamehed küll. Tegelikult tsikli kombes on hetkel veel paras olla. Samas pikki otsi tõepoolest vähemalt mul enam sõitma ei kisu.

Ära üldista! :D Normaalne diiselauto soojeneb väga ruttu. Mul puhub pärast külmkäivitust alla 1 km sooja (tehasest on salongi läbival jahutusvedeliku ringel elektriline lisasoojendus) ja Webastot kasutades saab täitsa sooja autosse istuda. :bsmile: Ise tulin muidugi hommikul siiski rattaga tööle.

Kõigil pole elektrilise lisasoojendusega diislit :D See-eest tsikli varustus on väga soe.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

reimps

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas reimps »

kent kirjutas:

Selle peale ilmselt tulevad enamused, kui sa nüüd lisaks siia mismoodi seda ellujäädes on võimalik teha sõites 40 kilti 100km/h siis see oleks juba väärtuslikum info :lol:

Vana hea arktiline abinõu - nägu vaseliiniga kokku?
Tõe huvides - ma enam maanteele ei trügi, mul pole ju tegelikult sõiduvarustust ollagi, ma põristan linnas :)

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

reimps kirjutas:

Vana hea arktiline abinõu - nägu vaseliiniga kokku?

Sa mõtlesid ikka hülgerasva? :mrgreen:


reimps

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas reimps »

No tänapäeval pole ilus hülgeid nottida, enamus ei saaks sellega hakkamagi, seega tuleb vaseliiniga leppida.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Hülgerasva kasutamine ajab kindlasti loomasõbrad ja muud organisatsioonid kettasse. Õnneks tohib vist veel hülgemöla ajada :mrgreen:


reimps

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Järgmine võimalus tuleb 11.november, tehke vahepeal mahatuleva lumega midagi, ma ei taha veel lõpetada.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Täna oli/on väga bro sõiduilm. ;) Ei raatsi ise ka veel tsiklit teki alla sättida ja vahin ikka ilmateadet, et kas on lootust veel :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Mu oma läheb täna talve korterisse ära :(

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Kes meil veel sõidavad?

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Sama siin, eile oli ratas vihmaga soolasegune.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”