Ebay streigib maksel.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Ebay streigib maksel.

Lugemata postitus Postitas Syn »

Tere kõigile!
Esiteks mõistan, et tegemist tsikli foorumiga, aga ehk õnnestub siitkaudu abi saada.
Teiseks pole mul õrna aimu, kas see on parim alafoorum antud teema jaoks, aga vajadusel vast tõstetakse ringi.
Kolmandaks teemasse ka:
Üritan siin ebayst ühte jumpstükki tellida. Teen kõik nii nagu vaja, pöördun sinna "checkouti", klikin "confirm and pay"... Ketrab brauseri ratast vastupäeva ja hiir muutub ka punaseks diagonaaliga keelumärgiks, mis ketrab. Lähevad mõned sekundid ja viskab sellise kirja:
"Sorry, we can't process your payment.
Here are your options:
Use a different credit or debit card.
Pay with a PayPal account."

Teinud sellist jama mitukorda. Tavaliselt loobun ja proovin paaripäevapärast ja voilaa makse läheb nagu kulda läbi. Seda on juhtunud 3me erineva deebetkaaardiga. Kõik on olnud online maksevõimelised ja kaks neist on lõpuks ka maksnud. 3manda kaardiga tellisin asja postikulu vaatamata ja laksust läks makse läbi. (paras Murphy). Pidin tellimuse tühistamist paluma. Praeguse tellimusega jonnib juba mitmendat päeva ja lõppu ei paista. Samas, kui sama jubina lehele uuesti lähen, siis üleval roheline kast, et olen selle toote juba ostnud. Emailile on isegi mingi arve tulnud. Proovin läbi selle arve maksta... ikka läbi ei lähe.
Kui googeldasin seda teemat siis vastused olid, et võtke oma pangaga ühendust. Samas pangarida pole kuna kaardid reaalselt toimivad ja on aktiveeritud. Arumaeivõi.

Ühesõnaga paras pudru tuli kokku, aga ehk on piisavalt arusaadav ja ehk oskab keegi mingi lahenduse pakkuda või vähemalt spekuleerida miskisuguse selgituse sellele komejandile
Tänud juba kaasamõtlejatele ette :bsmile:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Ebay streigib maksel.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ilmselt ei saa Paypal sinu pangaga ühendust ja seega ka infot sinu vabade rahaliste vahendite kohta. Kuna ma toimetan Paypal'is krediitkaardiga, siis tuleb mul selline teade kui kuu limiit on lõhki.


Teema algataja
Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Ebay streigib maksel.

Lugemata postitus Postitas Syn »

Nii. Tellisin HongKongist ühe odava võtmehoidja prooviks. Plaks ja makse läks läbi. Kähku tagasi soovitud jubina tellimislehele. Ja ikka error maksega.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Ebay streigib maksel.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Kas sul kaardile on "turvaliste netiostude programm" lubatud? See küll Swedi termin, aga teistes pankades on ka sarnane asi ilmselt olemas.

See süsteem on parajalt segane, et mis tingimustel lastakse ebaturvaliste netiostude programmiga osta ja mis tingimustel mitte. Ma ka murdsin pead tükk aega enne kui selgus, et mingil põhjusel oli see linnuke netipangast kaotsi läinud.


Teema algataja
Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Ebay streigib maksel.

Lugemata postitus Postitas Syn »

Just tsekkasin. On aktiveeritud. Ja kuna ta vahepeal laseb maksta, siis vist panga rida ei saa ühtegi pidi see tõrge olla. Vähemalt minu talupoja mõistuse järgi.


amsung
Postitusi: 108
Liitunud: 05 Okt 2012, 13:28

Re: Ebay streigib maksel.

Lugemata postitus Postitas amsung »

https://www.paypal.com/myaccount/wallet

card confirmation vms. tehtud?


joel
Postitusi: 1802
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Ebay streigib maksel.

Lugemata postitus Postitas joel »

Kas proovid ebay-s otse kaardiga maksta või läbi paypali konto? Mul endal oli eelmise aasta lõpus jama, et ei saanud ebay-st ostes paypal-i valuutavahetuskurssi oma panga kursi vastu vahetada (paypal on läbi aegade järjest nahaalsemalt oma kurssi hakanud peale suruma ja loomulikult on see panga omast kõrgem). Kurtsin paypali tehnilisele toele ja nad tõdesid, et on jah mingi jama ja asjaga tegeletakse. Oma nädal aega vist läks, enne kui korda sai. Kuna vähemalt mingil ajal olid ebay ja paypal sama omaniku käes, siis võivad neil samad probleemid esineda. Pöördu abipalvega tehnilise toe poole.

EDIT: Meenub, et mul oli ka paar päeva tagasi ühe maksega jama, kus öeldi, et üldse ei saa maksta. Uuesti proovides töötas.

Joel

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Ebay streigib maksel.

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Tavaliselt on järgmised mured:

Kas raha on piisavalt kontol?
Krediit kaardi iga ehk aasta ja kuu peavad klappima. (Tavaliselt pank teavitab)
Pangas vahest vaja uuesti lisada kaart turvaliste interneti maksete alla (vähemalt Swedis on nii)
Mis summa eest ostad. (kontrolli üle oma limiidid, kui päeva limiit on 700 aga kuu limiit on 2000 ning üks nendest numbritest on üle siis sa ka ei saa maksta)
Oled hiljuti saanud uue krediit kaardi (siis tuleb vana kaart Paypallist ära kustutada võib tekitada probleeme) ja s siis lisaks vaata ülemisi kolme punkti...

Mind ajab rohkem marru Omniva :) Deutche Post ja Royal Mail toimetavad paki 2 päevaga Eestisse ja siis hakkab ajupulk pihta. Saadetakse kuller kohale suvalisel ajal kes isegi ei tule autost välja, ning siis teavitatakse sind nädal hiljem, et kaup on postkontoris. Ühesõnaga üle euroopa tuleb asi kiiremini kui Tallinnas sees kasutajani... Isegi vahel vaatad, et Hiinast jõuavad asjad kiiremini kohale...

Aa noh, kui ei ole börsi ettevõte siis klient on savi ja pappi lihtsalt tuleb siis on savi.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”