Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Syn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus #151 Postitas Syn » 15 Jaan 2018, 21:21

will111 kirjutas:ja mitte ainult, oleneb väga palju veel sellest, mille järgi keegi kolmas rohkem või vähem mees olemist hindab. kas mees on näiteks see, kes natuke enda eest seista suudab või mees on see, kes laseb omale iga nurga alt pähe sittuda ja ainult naeratab selle peale ning "ei lähe kunagi närvi" sest elu on ju ometi ilus ja kõik on alati positiivne :D et eks sõltub vaatenurgast, nagu ikka.
üldiselt väga tihti on reaalses elus nii, et need isikud, kes ümmarguselt öeldes avalikus ruumis ehk teiste silma all end justkui mitte kunagi mitte millestki häirida ei lase, tegelevad teiste silma alt ära olles väga kahtlaste asjadega. või siis veel üks alternatiiv, ei tegele millegagi...sest neil puudub arvamus, reaktsioon ja emotsioon mitte ainult selle ühe kitsa teema osas, vaid vastavalt ka suht kõige muu osas. aga no ei tea jah, võibolla "ideaalne ühiskond" just sellistest koosnema peabki

Närvi lähevad tõenäoliselt kõik, iseasi mismoodi keegi toime tuleb. Ühed sõidav peale keskmise sõrme nägemist tööle edasi ja teised võtavad õigluse mõistmise enda õlule ja lähevad löövad näpuga vehkinud naisterahavl klahvid sisse, et ikka oleks "õpetatud" https://m.postimees.ee/section/269/1037816
üldiselt väga tihti on reaalses elus nii, et need isikud, kes ümmarguselt öeldes avalikus ruumis ehk teiste silma all end justkui mitte kunagi mitte millestki häirida ei lase, tegelevad teiste silma alt ära olles väga kahtlaste asjadega. või siis veel üks alternatiiv, ei tegele millegagi..

Ja üldiselt väga tihti on netikangelaste tegelik igapäev Jesperi poolt ilusti lahti seletatud.
reaalselt ei hakka urmas66 ega keegi teine kedagi kuhugi rebima, sealhulgas enda tagumenti mugavast nahkistmest

Ja lihtsalt sae käigus hoidmiseks. Ma olen täitsa kindel, et nendel liiklusharijatel on näpuga vehkijate kohapealt üsna kõikuv tolerants. Kui ikka mõni Kattai sarnane mees näpuga vehib, siis ei jookse teist keegi "aabits näpus kombeid õpetama".

Kasutaja avatar

RasmusL
Tsikkel: Z1000 turbo, HD V-rod, Busa
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 161 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #152 Postitas RasmusL » 15 Jaan 2018, 21:25

Ja veel saele turbot paigaldades on Kattai vanalinnas rusikaga näkku saanud peale seda, kui norima hakkas mul tuttavaga. Peale persili kukkumist voolas mehel mööda põske krokodilli pisarad. Nii et igale kiilakale ossile leidub alati kõvem vastane :D
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

Syn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus #153 Postitas Syn » 15 Jaan 2018, 21:33

Sellepärast ma "Kattai sarnane mees" kirjutasingi :D . Kõvemaid/julgemaid leidub vast alati, lihtsalt siinsetele vabavõitlus maailmameistritele peaks see nimi niipalju tuttav olema, et mu mõte saab edasi antud. :bsmile:
Kasutaja avatar

Krl
Tsikkel: 2007 R6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 46 korda

Lugemata postitus #154 Postitas Krl » 15 Jaan 2018, 21:34

Pole kahtlustki.
Igaühe jaoks neist liikluses õpetussõnade jagajatest jätkub keegi, kes väljakutse meeleldi vastu võtab. Seda need liiklusgängsterid muidugi ei oota.
Kasutaja avatar

pühak
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Tänanud: 97 korda
Tänatud: 45 korda

Lugemata postitus #155 Postitas pühak » 16 Jaan 2018, 00:00

Loen ja hirnun omaette. Mõne mehe maanteel peetav eluvõitlus on umbes nagu vene sõjavägi, kus räägiti küll asjad selgeks, aga kui "vaja," kasutati sõnumi võimendamiseks ka ihuliikmete abi. Teise aasta lõpuks olid vähemalt meie väeosa kõige väärikamad mehed kas kinnimajas või disbatis (sõjaväe kinnimaja) ja vähem väärikad läksid koju mamma juurde tagasi.
"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Peet
Tsikkel: Suur ja kõrge 950
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus #156 Postitas Peet » 16 Jaan 2018, 09:14

Tea mis Eesti meestest siis saab, kui kord küla jaanituled, "kus alati saab keegi lõuga" kaduma peaksid ning maanteedelt kaovad inimese poolt juhitavad autod. Siis ei olegi ju mitte kusagil ennast välja elada enam. Jääb üle koju naist minna peksma...?
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 657 korda
Tänatud: 157 korda

Lugemata postitus #157 Postitas urmas66 » 16 Jaan 2018, 11:46

Pole ma juba ammu jaanituledel midagi ekstreemset näinud ja ja ka näpuga vehkijaid ja muidu nahhaale on liikluses tegelikult vähemaks jäänud.Aga see millest ma üldse siia teemasse kirjutamist alustasin oli see,et sõiduoskustega on meil jätkuvalt sitasti ja ei näe küll,et kuskilt paremaks läheks.
Soomes on ka aeglast ja uimast kontingenti,aga üldine sõisuoskus on parem.Meil pahatihti kompenseeritakse ka oma oskamatust ja sellest tulenevaid valesid sõiduvõtteid ülbe ja arrogantse käitumisega(mida kallim auto seda rohkem,aga see pole ka reegel),kasutades ära anonüümsust,mida auto justkui annab.Kui ,aga see tegelane autost välja tuleb,siis pole tavaliselt kõva meest enam kuskil,vaata et nutma ei hakka,kui käratad sellisele vähe valjema häälega.
Ma sõidan ise ka pigem ikka üle lubatud kiiruse ja ei ole mingi üli täpne reeglitest kinnipidaja,aga ma ei tee neid tegusid teiste arvelt.
Ma ei sõida mööda ja ei jää siis ette munema,ma ei lisa kiirust kui minust mööda sõidetakse, ma ei trügi paremalt läbi bussitasku ummikus 3-e kohta ette , ma ei tee tagasipööret üle pidevjoone ja ei sulge selleks kogu minu taga olevat liiklust jne.Kahjuks kõik see loeteletu on Tallinna liikluses pigem tavaline ,kui erand,aga soomes( üldiselt ka lätis) puudub pea täielikult.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Vint
Mode/Toetajaliige
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 55 korda

Lugemata postitus #158 Postitas Vint » 16 Jaan 2018, 19:21

Ehk selles see asi ongi, et kõige suurema liikluskormusega kohaks, võib lugeda Tallinna? :roll: Tartu ka mingil moel aga seal toimib väga hästi, kõrvaltänavate variant.
Oma rolli mängib siin juhtide kogenematus, linnaliikluse korraldus, ning jah- üldine suhtumine ka. Kui juba autosse minnes, tead ära, et näed vähemalt ühte idikat liikluses, oled juba natuke kaitsepositsioonil. :-||| Õnneks küll, Soome numbrimärki pelgavad ja hoiavad kaugele. :)

Liikluskorraldus jätab samuti soovida. Suht viletsalt on märgitud linnavahel, et kuhupoole peaks hoidma, kui tahad näiteks linnast välja saaada, sadama poole minna vms.
Soomes on selgelt ja palju väiksemate vahemaade järel, vastavasisulised märgid.
( Kunagi käsin üht neiut moosimas, kes toona elutses ta TTü ühikas, sealt äratulekuga siis selline kogemus. )

Mine “Vaba teema”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Syn, Viiking ja 11 külalist