(Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

(Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul pole Tartu vastu midagi, vahel ikka käin(seal on üks hea kingapood),aga viimasel Maamessil tegid Ühisteenuste trukkarid mulle parkimistrahvi kohas,mille üks neist mulle kätte näitas ja ütles,et täna on siin tasuta.Käskis auto veel ümber parkida,sest olin vasaku rattaga joone peal(vasakult äärmine koht),sest üks oli paremal samuti liiga joone lähedal.Parkisin selle paremal olija kinni ja läksin minema. Tagasi tulles oli üks teine trukkar mulle trahvi 40€ aknale pannud.Kuna nad seal Maaülikooli juures töllerdasid,siis kutsusin nad sinna ja see kes mulle koha juhatas ütles,et pole midagi teha,see koht on ainult 60min parkimiseks kellaga(ma seda ei näinud märk oli põlve kõrgune auto taga) ja tuleb uskuda mitte inimest vaid märki.Saatsin neile peamajja kirja mille koopia lasin ka härra linnapeale(vastas,et tema ei saa midagi teha,see eramaa ehk maaülikooli maa ja vaata ise kuidas hakkama saad),aga ikkagi oli tükk seletamist ja vaidlemist nendega.Õnneks oli kogu see jama oli jäänud pardakaamerasse,mille salvestise alusel siis lõpuks trahv tühistati,aga ülbed olid raisad. Tegelikult oli seal L-P tasuta parkimine ja see 60 min kehtis samuti ainult E-R
Pikk jutt s**t jutt,aga see jama seal viis selleni,et mina Tartu messe enam ei külasta,kui nad oma linna külalistesse nii suhtuvad.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

tehh
Postitusi: 60
Liitunud: 09 Juul 2007, 22:16
Asukoht: keila
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

(Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas tehh »

urmas66 kirjutas:
Spoiler

Mul pole Tartu vastu midagi, vahel ikka käin(seal on üks hea kingapood),aga viimasel Maamessil tegid Ühisteenuste trukkarid mulle parkimistrahvi kohas,mille üks neist mulle kätte näitas ja ütles,et täna on siin tasuta.Käskis auto veel ümber parkida,sest olin vasaku rattaga joone peal(vasakult äärmine koht),sest üks oli paremal samuti liiga joone lähedal.Parkisin selle paremal olija kinni ja läksin minema. Tagasi tulles oli üks teine trukkar mulle trahvi 40€ aknale pannud.Kuna nad seal Maaülikooli juures töllerdasid,siis kutsusin nad sinna ja see kes mulle koha juhatas ütles,et pole midagi teha,see koht on ainult 60min parkimiseks kellaga(ma seda ei näinud märk oli põlve kõrgune auto taga) ja tuleb uskuda mitte inimest vaid märki.Saatsin neile peamajja kirja mille koopia lasin ka härra linnapeale(vastas,et tema ei saa midagi teha,see eramaa ehk maaülikooli maa ja vaata ise kuidas hakkama saad),aga ikkagi oli tükk seletamist ja vaidlemist nendega.Õnneks oli kogu see jama oli jäänud pardakaamerasse,mille salvestise alusel siis lõpuks trahv tühistati,aga ülbed olid raisad. Tegelikult oli seal L-P tasuta parkimine ja see 60 min kehtis samuti ainult E-R
Pikk jutt s**t jutt,aga see jama seal viis selleni,et mina Tartu messe enam ei külasta,kui nad oma linna külalistesse nii suhtuvad.

krt. Lugesin terve selle pika jutu läbi,aga Motoexotica kohta polnud ühtki sõna? Ei pea ju igas teemas oma igapäeva elu kirjeldama.

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

(Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

tehh kirjutas:
Spoiler
urmas66 kirjutas:

Mul pole Tartu vastu midagi, vahel ikka käin(seal on üks hea kingapood),aga viimasel Maamessil tegid Ühisteenuste trukkarid mulle parkimistrahvi kohas,mille üks neist mulle kätte näitas ja ütles,et täna on siin tasuta.Käskis auto veel ümber parkida,sest olin vasaku rattaga joone peal(vasakult äärmine koht),sest üks oli paremal samuti liiga joone lähedal.Parkisin selle paremal olija kinni ja läksin minema. Tagasi tulles oli üks teine trukkar mulle trahvi 40€ aknale pannud.Kuna nad seal Maaülikooli juures töllerdasid,siis kutsusin nad sinna ja see kes mulle koha juhatas ütles,et pole midagi teha,see koht on ainult 60min parkimiseks kellaga(ma seda ei näinud märk oli põlve kõrgune auto taga) ja tuleb uskuda mitte inimest vaid märki.Saatsin neile peamajja kirja mille koopia lasin ka härra linnapeale(vastas,et tema ei saa midagi teha,see eramaa ehk maaülikooli maa ja vaata ise kuidas hakkama saad),aga ikkagi oli tükk seletamist ja vaidlemist nendega.Õnneks oli kogu see jama oli jäänud pardakaamerasse,mille salvestise alusel siis lõpuks trahv tühistati,aga ülbed olid raisad. Tegelikult oli seal L-P tasuta parkimine ja see 60 min kehtis samuti ainult E-R
Pikk jutt s**t jutt,aga see jama seal viis selleni,et mina Tartu messe enam ei külasta,kui nad oma linna külalistesse nii suhtuvad.

krt. Lugesin terve selle pika jutu läbi,aga Motoexotica kohta polnud ühtki sõna? Ei pea ju igas teemas oma igapäeva elu kirjeldama.

No lisan täpsustuse(kui sa ei tea mis asi on Maamess),et üritus toimub samas kohas ja samad korraldajad(Tartu Näitused) teevad seda. Tsitaadi esimeses lauses on ka selgelt kirjas,et mis üritusest jutt.No ei taha sinna kohta ja nendele korraldajatele oma raha rohkem viia. Korraldaja muideks isegi ei vastanud meilile,kui kurtsin muret,et nende üritusel nii käitutakse. Kui sa Maamessil kunagi käinud pole,siis on raske seletada,et kui suur pain see parkimine seal on. Ilma autota sinna minek ei mahuks mul ühe päeva sisse ära,kui sa nüüd soovitad ühistransporti kasutada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

(Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas:
Spoiler

Kuna nad seal Maaülikooli juures töllerdasid,siis kutsusin nad sinna ja see kes mulle koha juhatas ütles,et pole midagi teha,see koht on ainult 60min parkimiseks kellaga(ma seda ei näinud märk oli põlve kõrgune auto taga) ja tuleb uskuda mitte inimest vaid märki.Saatsin neile peamajja kirja mille koopia lasin ka härra linnapeale(vastas,et tema ei saa midagi teha,see eramaa ehk maaülikooli maa ja vaata ise kuidas hakkama saad),aga ikkagi oli tükk seletamist ja vaidlemist nendega.Õnneks oli kogu see jama oli jäänud pardakaamerasse,mille salvestise alusel siis lõpuks trahv tühistati,aga ülbed olid raisad. Tegelikult oli seal L-P tasuta parkimine ja see 60 min kehtis samuti ainult E-R
Pikk jutt s**t jutt,aga see jama seal viis selleni,et mina Tartu messe enam ei külasta,kui nad oma linna külalistesse nii suhtuvad.

Võta nüüd oma video välja ja näed, et sõitsid suurest ajutisest märgist mööda, et parkimine ainult maaülikooli loal. Iga aasta saavad üliõpilased parkimiskaardid, et messi külastajad parklat umbe ei ajaks. Seal saavad ikka päris paljud trahvi, kes arvavad, et neile see parkimise keeld märk ei loe. Nii iga aasta.

Aga muidu Urmas ka. Kui Motoexotical pole käinud, siis pole mõtet ka sealset parkimise teemat üldse kommenteerida. Seal, kus muidu on Maamessi ala, on Motoexotica ajal parkla ja pole mingit probleemi parkimisega.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Olen exotikal 3 korda käinud.Veelkord selgitan,et ei läinud sel aastal SAMA KORRADAJA üritusele, sest eelmine külastus samale territooriumile SAMA KORRALDAJA teisele üritusele oli ebameeldiv ja lihtsalt nii on.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Eraldi teemaks pole nagu põhjust,sest avaldasin arvamust ikkagi Motoexotika kohta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas:

Olen exotikal 3 korda käinud.Veelkord selgitan,et ei läinud sel aastal SAMA KORRADAJA üritusele, sest eelmine külastus samale territooriumile SAMA KORRALDAJA teisele üritusele oli ebameeldiv ja lihtsalt nii on.

Ole nüüd mees ja tunnista, et sõitsid EMÜ alasse sisse ja eirasid nn telliskivi. Mitte ära aja iba Tartu Näituste suunas. Tartu Näitused ei puutu asjasse, et EMÜ-s võõrad parkida ei tohi. Näiteks 2017.a liikluskeem. Kui märke lugeda ei oska, siis pole korraldaja loll, vaid keegi teine. Täpselt samamoodi saad Tallinnas ka trahvi, kui ei suuda märke lugeda. Ala kui pargid vanalinna, aga maksad kesklinna eest.
Pilt

Aga lükkan veel natuke valeinfot ümber. Tallinnast Tartu tulev buss peatub Tartu Näitustes ehk täpselt Maamessi ukse ees sisuliselt. Umbes 100m on väravani peatusest. Teisipidi käib asi täpselt samamoodi, ainult et üle tee pead minema. See, et ühistranspordiga sinna läheb Tallinnast rohkem kui päev vms, kuulub taas ilukirjanduse valdkonda.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ranel seal ei olnud keeldu,kogu parkla oli täis ja autod sõitsid edasi tagasi(tänavalt lausa ajutine viit suunas sinna), vaid ainult üks parkimiskoht oli muru sees oleva tahvlikesega 60min ja P kella märgiga.Pildil olev paremalt esimene parkimiskoht peale seda nurka tee sees.Enne seda oli P lisatahvliga Maaülikkoli lubadega või midagi taolist.Street view ei näita siin seda tahvlit,aga tagurdasin sinna üle vasaku õla ja ei näinud seda tahvlikest,sest see oli reaalselt 50cm kõrgune maast.Ma otsisin kohta ja nägin peeglist,et sealt üks ära sõitis ja tagurdasin tema asemele.
Huikin Ühisteenuste vormis seisis seal kõrval,küsisin ekstra veel,et kuidas parkimise eest maksta saab ja öeldi,et L-P on tasuta,aga pargi palun joonte vahele,siis on kõik OK.
Nii ma tegin,vormikandja kontrollis veel üle(vaatas mõlemale auto poolele) ja see jäigi kaamerasse.Kuna kaameral on liikumis andur,siis kaamera hakkas ka filmima ,kui 15min pärast tuli teine Ühisteenuste vormis jobu auto ette,tegi pildi ja kirjutas välja sedeli,mille pani kojamehe vahele.
Ühisteenused ju tühistasid pärast video neile saatmist oma otsuse suht kohe,ilma ,et oleks isegi enne trahvi maksnud.Seda muidugi Tallinnas asuvasse peakontorisse vaide saatmise järel.Tartu kohalikud olid sellised kunnid ,et anna olla.Sama ülbe oli ka herr linnapea vastus ja maaülikooli ,kui parkla valdaja-omaniku vastus.
https://www.google.ee/maps/@58.3884055, ... 312!8i6656
https://www.google.ee/maps/@58.3880324, ... 312!8i6656

Ühesõnaga nahhui mul neid(Tartu Näituseid) vaja,neil võiks mind vaja olla(piletitulu),sest me olime 5 inimest,kes kõik olid asja peale solvunud ja lubasid sinna asutusse oma jalga enam mitte tõsta. Minuteada pole nad seda ka teinud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ranel kirjutas:

Aga lükkan veel natuke valeinfot ümber. Tallinnast Tartu tulev buss peatub Tartu Näitustes ehk täpselt Maamessi ukse ees sisuliselt. Umbes 100m on väravani peatusest. Teisipidi käib asi täpselt samamoodi, ainult et üle tee pead minema. See, et ühistranspordiga sinna läheb Tallinnast rohkem kui päev vms, kuulub taas ilukirjanduse valdkonda.

Ma ei ela Tallinnas ja minu koju sõidab nädalavahetusel Tallinnast ainul kaks korda päevas buss.Hommikul 9.30 linna ja õhtul kell 16.30 väljumisega Estonia eest tagasi. Ehk mida sa ümber lükata tahad,kui ei teagi mida lükata?
Algkooli matemaatikat appi võttes proovi arvutada,kas tuleb välja?
Lähteülessanne on selline:
Minnes hommikul liinibussiga Tallinna olen Estonia ees kell 10.10,sealt trammiga bussijaama miski 15-20 min.11.00 Tartu bussile,Tartu näitused umbes 2h15min pärast ehk 13.15
Ja arvad,et jõuad käia messil ja siis veel tagasi Tallinna Estonia ette enne 16.30-t
Nüüd proovi see nii paikka panna,et saaks ühe päeva sees selle tripi ühitranspordiga ära teha,lennuk ei lähe arvesse :ner:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas:
Spoiler
ranel kirjutas:

Aga lükkan veel natuke valeinfot ümber. Tallinnast Tartu tulev buss peatub Tartu Näitustes ehk täpselt Maamessi ukse ees sisuliselt. Umbes 100m on väravani peatusest. Teisipidi käib asi täpselt samamoodi, ainult et üle tee pead minema. See, et ühistranspordiga sinna läheb Tallinnast rohkem kui päev vms, kuulub taas ilukirjanduse valdkonda.

Ma ei ela Tallinnas ja minu koju sõidab nädalavahetusel Tallinnast ainul kaks korda päevas buss.Hommikul 9.30 linna ja õhtul kell 16.30 väljumisega Estonia eest tagasi. Ehk mida sa ümber lükata tahad,kui ei teagi mida lükata?
Algkooli matemaatikat appi võttes proovi arvutada,kas tuleb välja?
Lähteülessanne on selline:
Minnes hommikul liinibussiga Tallinna olen Estonia ees kell 10.10,sealt trammiga bussijaama miski 15-20 min.11.00 Tartu bussile,Tartu näitused umbes 2h15min pärast ehk 13.15
Ja arvad,et jõuad käia messil ja siis veel tagasi Tallinna Estonia ette enne 16.30-t
Nüüd proovi see nii paikka panna,et saaks ühe päeva sees selle tripi ühitranspordiga ära teha,lennuk ei lähe arvesse :ner:

Ühes teises teemas räägid oma igapäevasest Waze kasutamisest Tallinnas. Tahad öelda, et kasutad seda bussiga? :D
a)Sõida autoga Tallinna Bussijaama ja sealt edasi bussiga Tartu ning saad maamessi ukse ette. b)Sõida autoga Tartu piirile, telli omale taxify ja saad 2,50 eest maamessi ukse ette. c)võta tsikkel ja saad suht kõikjale parkida. d)võta suvaline liiklusvahend ja pargi värava juures olevasse tasulisse parklasse. e)vingu foorumis edasi keerulise maailma üle.

Suht naeruväärne vingumine juba maamessi parkimise üle. Ausalt ma ei usu, et nii saamatu oled, vaid lihtsalt tahad vinguda. :D Võimalusi kui palju. Vali üks neist. Iga aasta seal käinud ja ikka saanud ära pargitud nii kaherattalist kui neljarattalist.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
ranel kirjutas:
urmas66 kirjutas:
ranel kirjutas:

Aga lükkan veel natuke valeinfot ümber. Tallinnast Tartu tulev buss peatub Tartu Näitustes ehk täpselt Maamessi ukse ees sisuliselt. Umbes 100m on väravani peatusest. Teisipidi käib asi täpselt samamoodi, ainult et üle tee pead minema. See, et ühistranspordiga sinna läheb Tallinnast rohkem kui päev vms, kuulub taas ilukirjanduse valdkonda.

Võimalusi kui palju. Vali üks neist.

Ma ei küsinud sinu käest võimalusi,need ma valin ikka ise.
Aga sa lükkasid suure suuga midagi ümber mis osutus soojaks auruks.Lükka siis ümber,mis niisama kelgid
Niisama kelkida oskab iga tola,aga proovi nüüd teha mida väitsid. Seda ,et minu kodust saab ühistranspordiga nädalavahetusel Tartusse ja tagasi ning ka vahepeal messi külastada.
Loomulikult ma ei tuleks sinna elu sees bussiga,aga ära lahmi,kui pole teemaga kursis.
Sa oled ju ise ka Tartu kandist,kui nii väga skeptiline oled,keera sinna teinekord sisse. Mine uuri,kuidas parkimis korraldus seal on,kui muidu rahu ei saa

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Oot kas tõesti on messide ajal, isegi laup-pühap seal emü parklas parkimine keelatud ? Krt ma pargin alati sinna kui miskine suurem näitus on ja pole elusees trahvi saanud. Ja pargin sp sinna, sest ei viitsi seal krdi mudases põllupeal ukerdada ja pigem kõnnin natuke. Urmasele sattus päevades vaevlel kontrollija peale lihtsalt :mrgreen: :mrgreen:

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas:

Aga sa lükkasid suure suuga midagi ümber mis osutus soojaks auruks.Lükka siis ümber,mis niisama kelgid

Teen otsa lahti. Palun, esimene link. Kuna nagunii teekonna kokku panek oleks aja raiskamine, siis ma ei hakka oma aega terve marsruudi peale raiskama.
https://transport.tallinn.ee/#plan/2190 ... -1,21107-1
Ülejäänuga saad vast ise hakkama.

RasmusL. Ega eelmise aasta maamess on vist ainus, mis tuleb meelde, kus märgid terve nv ja isegi esmaspäeval olid osad veel koristamata. Rohkem sellises mastaabis üritusi seal ju nagunii pole. Eks kui mingi päev on kooli asja(ilmselt homme tuleb raamatukogust läbi käia), siis teeb pildi ka Urmase kurikuulsast parkimiskohast ära. :lol:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas claw »

Mulle teeb nalja see, et kui saad parkimistrahvi ja otsustad selle vaidlustada, siis saadad koopia linnapeale ja solvud, sest ta ei tegele.
Inimesed eksivad, kuulu järgi parkimiskontrolörid teevad seda ekstra tihti. Vaideid pidi palju olema. Kõik linnapeale saata? Sa Tallinnas Edgarile kurdad, kui trahvi saad?

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Ma olen Tartu messikeskuses paljudel üritustel läbi aegade käinud, pole kunagi mingit parkimise teemat olnud. Mõnedel vblla lihtsalt ei tule see autode ja parkimise värk lihtsalt välja, eriti, kui autos on 5 inimest ja keegi matsu ei jaga :D Iga laup näeb neid maainimesi linnas ukerdamas, kes suurematel ringidel/ristmikel nagu peata kanad, aga no, mis ikka, eks kõik taha käia ja olla.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas pühak »

urmas66 kirjutas:

Olen exotikal 3 korda käinud.Veelkord selgitan,et ei läinud sel aastal SAMA KORRADAJA üritusele, sest eelmine külastus samale territooriumile SAMA KORRALDAJA teisele üritusele oli ebameeldiv ja lihtsalt nii on.

Ma ei käi Saku Suurhalli üritustel, kuna halli operaatorfirma lasi seal kunagi mingisugusel soolapuhujal esineda ja see rüvetas kogu halli. :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas Krl »

pühak kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Olen exotikal 3 korda käinud.Veelkord selgitan,et ei läinud sel aastal SAMA KORRADAJA üritusele, sest eelmine külastus samale territooriumile SAMA KORRALDAJA teisele üritusele oli ebameeldiv ja lihtsalt nii on.

Ma ei käi Saku Suurhalli üritustel, kuna halli operaatorfirma lasi seal kunagi mingisugusel soolapuhujal esineda ja see rüvetas kogu halli. :ner:

Ma sinu asemel ei jooks sellise jama peale enam Saku õlut ka.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mulle kõik muu on muidu selge, aga arusaamatu on et kuidas selline suurepärane programm nagu Waze ei sisalda juhiseid Tartus parkimiseks ?!!??

Korralagedus, ma ütlen! :ner:

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

claw kirjutas:

Mulle teeb nalja see, et kui saad parkimistrahvi ja otsustad selle vaidlustada, siis saadad koopia linnapeale ja solvud, sest ta ei tegele.
Inimesed eksivad, kuulu järgi parkimiskontrolörid teevad seda ekstra tihti. Vaideid pidi palju olema. Kõik linnapeale saata? Sa Tallinnas Edgarile kurdad, kui trahvi saad?

Ma saatsin lihtsalt linna üld meilile,sest Korraldaja ütles(helistasin,kirjale ei vastatud),et see pole nende asi,kuidas linnas pargitakse,see on Tartu linna asi(Ühisteenustel on leping Tartu linnaga, teglikult oli Maaülikooliga).Kuigi seal oli ajutine märk ,mis näitas,et seal on parkla(eeldasin,et korraldatud juba näitusekorraldaja poolt nii).Peale kirja saatmist,järgmise päeva hommikul tuli vastus, Hr linnapea isiklikult vastas ja juba varakult oli kirjutanud,miski kell 7 paiku.Ma pole kuskil öelnud,et mina talle kirjutasin.

RasmusL sul on ilmselt õigus,kõik need kontrolörid olid naissoost ja üks isegi kena :mrgreen: ja see parkla on nädalavahetusel tasuta,seda ju ütles mulle ka kontrolör,kellelt küsisin ,kuidas maksta.
Parkimiskella puudumiseta parkimise eest trahv,sellel 60min kohal, tühistati ka selle viitega,et kui on tasuta siis ei pea ka kellaga mässama ehk nende kontrolör eksis. Aga enne seda sain ma pikkalt ajukeppi,et selleni jõuda.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: (Motoexotica teemaline) parkimine Tartus

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

ranel kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Aga sa lükkasid suure suuga midagi ümber mis osutus soojaks auruks.Lükka siis ümber,mis niisama kelgid

Teen otsa lahti. Palun, esimene link. Kuna nagunii teekonna kokku panek oleks aja raiskamine, siis ma ei hakka oma aega terve marsruudi peale raiskama.
https://transport.tallinn.ee/#plan/2190 ... -1,21107-1
Ülejäänuga saad vast ise hakkama.

RasmusL. Ega eelmise aasta maamess on vist ainus, mis tuleb meelde, kus märgid terve nv ja isegi esmaspäeval olid osad veel koristamata. Rohkem sellises mastaabis üritusi seal ju nagunii pole. Eks kui mingi päev on kooli asja(ilmselt homme tuleb raamatukogust läbi käia), siis teeb pildi ka Urmase kurikuulsast parkimiskohast ära. :lol:

Sügisel oli ka see Motorshow kuhu liitlasväed olid oma sõjatehnika toonud. Samuti polnud kusagile mujale parkida kui emü parklasse :mrgreen: Trahvi ei saanud ja isegi korraldajad suunasid sinnapoole parkima. Kuid samuti jäi ka see meelde, kui ûks ägedamaid eesti messe kus ma käind olen. Sügisesel näitusel käib kordades rohkem rahvast kui exotical, tundub et autohuvilisi kõvasti rohkem.

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”