Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
jaan mmc

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

M.T. kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

Kui sa ei lugenud, siis minu kriitika oli just politsei ükskõiksuse kohta, varavastastes kuritegudes. Nii siis, neilt sa mingit abi 99% ei saa. On kahjuks olnud paar kokkupuudet, millest ühe 15 a. tagusel juhul oli politseist niipalju abi, et kuulasid mure ära ja andsid dabroo, aimatavat varast ise külastada ja küsitleda. Seda sai ka tehtud ja ese õnnega pooleks, sealt ka kätte saadud.
Kui sellises õigusruumis elada ja näha, kuidas politsei täna, üldse ei liiguta ja pigem kurjategijate poolele asub, siis on asjad kurjasti.

Lugesin küll. Kuigi arusaamatuks jääb miks sa liikluspolitseid loobid selle poriga, mis peaks teisele osakonnale kuuluma. Nagu eespool keegi näite tõi juba, siis see et ühe ettevõtte santehnikud on objektil pasa maha pannud, ei tähenda automaatselt et elektrikud oma tööd hästi ei tee. Loomulikult ühe osakonna halb maine rikub kogu ettevõtte või organisatsiooni mainet ja kujundab eelarvamusi. Eks musti lambaid jagu kõikjale, ka politseisse. Aga püüdkem siiski objektiivsed olla. Ka meie ehk ratturite hulgas on igasugu troppe, kas me siis oleme kõik automaatselt tropid? Ei ole, kuid kui mõni meist on jälle mainekujundusega tegelenud, siis Delfi kommentaaride järgi on kõik tsiklistid sellised.
Kuna sa siin oled pettunud politsei suhtumisse varavastase kuriteo osas, siis ongi ju see mida ma väitsin. Oleks rott olnud parajasti sinult tuuri pandud rattaga Läti suunas kimamas ning politsei oleks tal minna lasknud, oleks su :-||| jälle täistuuridel käinud.

Tegemist on liikluspolitseiga? Mh. on nende näol tegemist ka raha väljapressijatega, pastakast imetud väärtegude eest. Sain hiljuti aegunud tervisetõendi eest migi 150.- trahvi. Olukorras, kus mentidel oli see ligi pool aastat teada, (samas, kui mind ei teavitatud) proovige mulle seletada, kuidas selliste trahvide tegemine on ikka vältimatult vajalik, et tagada turvalisus, kord või minupärast lugupidamine politseisse.
Oleks rott minult ratta tuuri pannud, poleks mentidest mingit abi. Naad ei saa kunagi midagi kätte, nii, et ära ürita omistada neile kasutegurit, mida neil pole. Auklik BMW on ilmselt ainus, mille naad viimaste aastate jooksul kätte on saanud.



Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Macintosh kirjutas:

Tsikli number on teada - lased idioodil rahulikult ära sõita. Las arvab, et pääses puhta nahaga. Paar tundi hiljem pole õige inimese kinni pidamine ja käed raudus ära toomine teab, mis eriline riskitegevus.

Keda ja kust sa ära tood, kui siklil on USA number küljes ja krt teab, millises "kaimanisaarte" registris? (Andre juhtum)
Millest selline veendumus, et tegelane on paari tunniga kodus kotil ja käed kenasti ette sirutatud?
Aga kui reisusihiks on Rotterdamm, nagu laulusalm räägib?

Pilt
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas simp »

jaan mmc kirjutas:

Olukorras, kus mentidel oli see ligi pool aastat teada, (samas, kui mind ei teavitatud) proovige mulle seletada, kuidas selliste trahvide tegemine on ikka vältimatult vajalik, et tagada turvalisus, kord või minupärast lugupidamine politseisse.

Pean siinkohal küsima, on sul ikka ametlik isikukood@eesti.ee e-maili aadress suunatud ja eesti.ee lehel kontakttelefon määratud?

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas M.T. »

jaan mmc kirjutas:

Tegemist on liikluspolitseiga? Mh. on nende näol tegemist ka raha väljapressijatega, pastakast imetud väärtegude eest. Sain hiljuti aegunud tervisetõendi eest migi 150.- trahvi. Olukorras, kus mentidel oli see ligi pool aastat teada, (samas, kui mind ei teavitatud) proovige mulle seletada, kuidas selliste trahvide tegemine on ikka vältimatult vajalik, et tagada turvalisus, kord või minupärast lugupidamine politseisse.
Oleks rott minult ratta tuuri pannud, poleks mentidest mingit abi. Naad ei saa kunagi midagi kätte, nii, et ära ürita omistada neile kasutegurit, mida neil pole. Auklik BMW on ilmselt ainus, mille naad viimaste aastate jooksul kätte on saanud.

Ok, sinu maailmavaade selles osas on selge. Politsei on ment ja that’s it. Ja nagu Aza mainis, siis küsimusele vastamisvõime pole ka just tugev.
Ma ei pea ka õigeks tervisetõendi aegumise eest 150.- määrata, aga oma sügava kibestumuse kõrvalt võiks olla võimet ka peeglisse vaadata ning mõelda kas endal ka mingeid kohustusi on. Ei ole ülemõistuse keeruline võtta internet lahti ja sealt oma tervisetõendi kehtivust kontrollida. Miskipärast aga eeldad, et politsei peab olema sulle teavituasutus, kes sulle seda meelde peab tuletama. Äkki veel arstile kohale ka viima? Kui sa oma passil või ID-kaardil aeguda lased ning see avastatakse alles lennujaamas lennule registreerides, siis on ka Politsei- ja Piirivalveamet süüdi, et sul nüüd puhkusele sõitmata jäi? Äkki oleks aeg suureks saada ja suuta ise oma asjade korrasolu ja kehtivuse eest hoolt kanda.
Eelpool öelduga ei kaitse 150.- määramist sellise juhtumi korral, see on tõesti liig. Aga kui su suhtlus või hoiak nendega kokkupuutel oli siis samasugune, siis ei maksa ka imestada, miks ära väänati.


Teema algataja
jaan mmc

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

rannamees kirjutas:
Spoiler
Macintosh kirjutas:

Tsikli number on teada - lased idioodil rahulikult ära sõita. Las arvab, et pääses puhta nahaga. Paar tundi hiljem pole õige inimese kinni pidamine ja käed raudus ära toomine teab, mis eriline riskitegevus.

Keda ja kust sa ära tood, kui siklil on USA number küljes ja krt teab, millises "kaimanisaarte" registris? (Andre juhtum)
Millest selline veendumus, et tegelane on paari tunniga kodus kotil ja käed kenasti ette sirutatud?
Aga kui reisusihiks on Rotterdamm, nagu laulusalm räägib?

Vot siin lööb välja üks globaliseerumis või mis iganes korralagedus kultuur, kus kaimanisaarte või minupärast ka lähivälismaa numbrimärkidele viidates, õigustatakse kohalikel rangluude puruks sõitmist. Ma ei pea oma registreerimisnumbrit kasutades eeldama, et ment käitub minuga kui ärandatud tsikliga narkot vedavat kaimanisaare pätti. EI PEA. Kui ment arvab, et võib siis ma arvan, et ment, või siseministeerium on ise pätid.


Teema algataja
jaan mmc

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

simp kirjutas:
Spoiler
jaan mmc kirjutas:

Olukorras, kus mentidel oli see ligi pool aastat teada, (samas, kui mind ei teavitatud) proovige mulle seletada, kuidas selliste trahvide tegemine on ikka vältimatult vajalik, et tagada turvalisus, kord või minupärast lugupidamine politseisse.

Pean siinkohal küsima, on sul ikka ametlik isikukood@eesti.ee e-maili aadress suunatud ja eesti.ee lehel kontakttelefon määratud?

Pean siin vajalikuks küsida, kas see on kodaniku kohus?
Ma ei tea neist eeeee-dest midagi, küll aga mäletan, kuidas EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.
Nüüd normaalse inimesena, ma eeldan, et KUNA POLITSEIL ON OLEMAS MINU MOBIILTELEFONI NUMBER SIIS NEIL ON ÜHESELT OLEMAS MINU KONTAKT, PUNKT.


Teema algataja
jaan mmc

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

M.T. kirjutas:
Spoiler
jaan mmc kirjutas:

Tegemist on liikluspolitseiga? Mh. on nende näol tegemist ka raha väljapressijatega, pastakast imetud väärtegude eest. Sain hiljuti aegunud tervisetõendi eest migi 150.- trahvi. Olukorras, kus mentidel oli see ligi pool aastat teada, (samas, kui mind ei teavitatud) proovige mulle seletada, kuidas selliste trahvide tegemine on ikka vältimatult vajalik, et tagada turvalisus, kord või minupärast lugupidamine politseisse.
Oleks rott minult ratta tuuri pannud, poleks mentidest mingit abi. Naad ei saa kunagi midagi kätte, nii, et ära ürita omistada neile kasutegurit, mida neil pole. Auklik BMW on ilmselt ainus, mille naad viimaste aastate jooksul kätte on saanud.

Ok, sinu maailmavaade selles osas on selge. Politsei on ment ja that’s it. Ja nagu Aza mainis, siis küsimusele vastamisvõime pole ka just tugev.
Ma ei pea ka õigeks tervisetõendi aegumise eest 150.- määrata, aga oma sügava kibestumuse kõrvalt võiks olla võimet ka peeglisse vaadata ning mõelda kas endal ka mingeid kohustusi on. Ei ole ülemõistuse keeruline võtta internet lahti ja sealt oma tervisetõendi kehtivust kontrollida. Miskipärast aga eeldad, et politsei peab olema sulle teavituasutus, kes sulle seda meelde peab tuletama. Äkki veel arstile kohale ka viima? Kui sa oma passil või ID-kaardil aeguda lased ning see avastatakse alles lennujaamas lennule registreerides, siis on ka Politsei- ja Piirivalveamet süüdi, et sul nüüd puhkusele sõitmata jäi? Äkki oleks aeg suureks saada ja suuta ise oma asjade korrasolu ja kehtivuse eest hoolt kanda.
Eelpool öelduga ei kaitse 150.- määramist sellise juhtumi korral, see on tõesti liig. Aga kui su suhtlus või hoiak nendega kokkupuutel oli siis samasugune, siis ei maksa ka imestada, miks ära väänati.

Suht mõttetu argumentatsioon sul. Mina olen süüdi,kuna kujundan oma seisukohad, politsei suhtumisest minusse. Jõudu paraadiks.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas Krl »

Minuarust ei korraldagi politsei tervisekontrolle, et nad kedagi sinna ajama peaks. Samamoodi ei õpeta nad kellelegi liikluseeskirja, ega broneeri tehnoülevaatusele aegasid. Nad kontrollivad vaid, et see mis seadusega ette on nähtud, seda ka täidetakse.
Kas politsei seda tegema peaks, või võiks kontrolli ja trahvimisega tegeleda mõni muu asutus, on muidugi omaette teema.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas M.T. »

jaan mmc kirjutas:

Suht mõttetu argumentatsioon sul. Mina olen süüdi,kuna kujundan oma seisukohad, politsei suhtumisest minusse. Jõudu paraadiks.

Mulle hakkab tunduma, et arstlik komisjon, kes su tervisetõendit pikendas, juhul kui seda tegi, tuleks ise kontrolli saata. Sest hetkel tundub nende poolt ebaadekvaatne otsus olevat tehtud. Sul ikka kupli all päris korras pole kõik, päris ausalt kohe. Naine jättis maha või milles su probleem on, aga mõtlemisvõime on hetkel küll ikka konkreetselt häiritud. Loodetavasti mitte pöördumatult ja pikkade käistega importsärk ning vooderdatud tuba pole koheselt vajalikud.
PS! Kui sa siin nõrgale argumentatsioonile vihjad, siis sul endal puudub see üldse. Pori lendab ainult, aga ühtegi objektiivset väidet su kirjutistest küll pole leidnud.

Head paranemist!


Teema algataja
jaan mmc

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Ee läinudki palju kui, jõudsidki delfi tasemele.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

jaan mmc kirjutas:
Spoiler
simp kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

Olukorras, kus mentidel oli see ligi pool aastat teada, (samas, kui mind ei teavitatud) proovige mulle seletada, kuidas selliste trahvide tegemine on ikka vältimatult vajalik, et tagada turvalisus, kord või minupärast lugupidamine politseisse.

Pean siinkohal küsima, on sul ikka ametlik isikukood@eesti.ee e-maili aadress suunatud ja eesti.ee lehel kontakttelefon määratud?

Pean siin vajalikuks küsida, kas see on kodaniku kohus?
Ma ei tea neist eeeee-dest midagi, küll aga mäletan, kuidas EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.
Nüüd normaalse inimesena, ma eeldan, et KUNA POLITSEIL ON OLEMAS MINU MOBIILTELEFONI NUMBER SIIS NEIL ON ÜHESELT OLEMAS MINU KONTAKT, PUNKT.

Kas sa tõesti eeldad, et politseil pole mitte midagi targemat teha, kui igale saamatule idioodile helistada ja meelde tuletada dokumentide aegumine? See on ikka saamatuse tipptase.

PS. Eesti Vabariik EI TEGELE domeenide haldamisega, tee see endale selgeks.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas tuman »

jaan mmc kirjutas:

Ee läinudki palju kui, jõudsidki delfi tasemele.

Natuke kauem ikka läks kui sul :)

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas simp »

jaan mmc kirjutas:

Pean siin vajalikuks küsida, kas see on kodaniku kohus?
Ma ei tea neist eeeee-dest midagi, küll aga mäletan, kuidas EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.
Nüüd normaalse inimesena, ma eeldan, et KUNA POLITSEIL ON OLEMAS MINU MOBIILTELEFONI NUMBER SIIS NEIL ON ÜHESELT OLEMAS MINU KONTAKT, PUNKT.

Kohustus ei ole, aga igasuguste automaatsete teavituste saamise eeldus küll.


Teema algataja
reimps

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas reimps »

Krt, ACAB-mehel võiks rohkem ikka argumente ja tatti jätkuda, täitsa lõbus lugemine.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas Krl »

Alati on võimalik demostratiivselt pass põletada ja venemaale tagasi kolida. Sinna kus riik rahvast tõeliselt hoolib.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

jaan mmc kirjutas:

Ma ei tea neist eeeee-dest midagi, küll aga mäletan, kuidas EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.

:shock: :shock: :shock:
Rahu rahu nüüd. homme lubab juba ilusat ilma :D
Oled sa kindel, et sul ikka oli see eeeeee domeeee eeen või mis ta nüüd ongi?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

simp kirjutas:
Spoiler
jaan mmc kirjutas:

Pean siin vajalikuks küsida, kas see on kodaniku kohus?
Ma ei tea neist eeeee-dest midagi, küll aga mäletan, kuidas EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.
Nüüd normaalse inimesena, ma eeldan, et KUNA POLITSEIL ON OLEMAS MINU MOBIILTELEFONI NUMBER SIIS NEIL ON ÜHESELT OLEMAS MINU KONTAKT, PUNKT.

Kohustus ei ole, aga igasuguste automaatsete teavituste saamise eeldus küll.

Mul on küll tulnud automaatne teavitus nii juhiloa lõppemise, tervisetõendi lõppemise kui ka ülevaatuse lõppemise kohta ja kõin need on tulnud kuu aega enne konkreetse asja lõppemist. Seega ei saa kuidagi öelda, et ei teavitataks.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas M.T. »

jaan mmc kirjutas:

Ee läinudki palju kui, jõudsidki delfi tasemele.

Kuna mul igapäevaselt päris palju suhtlemist erinevate inimestega, siis jah, ma üritan alati rääkida sellel tasemel millel vastaspool on. Aga nagu näha, siis ega see ka alati aita.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas M.T. »

reimps kirjutas:

Krt, ACAB-mehel võiks rohkem ikka argumente ja tatti jätkuda, täitsa lõbus lugemine.

Tatti ju on, argumente pole veel näinud.


Teema algataja
jaan mmc

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Ivoonu kirjutas:
Spoiler
simp kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

Pean siin vajalikuks küsida, kas see on kodaniku kohus?
Ma ei tea neist eeeee-dest midagi, küll aga mäletan, kuidas EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.
Nüüd normaalse inimesena, ma eeldan, et KUNA POLITSEIL ON OLEMAS MINU MOBIILTELEFONI NUMBER SIIS NEIL ON ÜHESELT OLEMAS MINU KONTAKT, PUNKT.

Kohustus ei ole, aga igasuguste automaatsete teavituste saamise eeldus küll.

Mul on küll tulnud automaatne teavitus nii juhiloa lõppemise, tervisetõendi lõppemise kui ka ülevaatuse lõppemise kohta ja kõin need on tulnud kuu aega enne konkreetse asja lõppemist. Seega ei saa kuidagi öelda, et ei teavitataks.

Mulle kindlasti mingit teavitust ei saadetud ja ARK inimene ütles, et ei saadetagi kõigile. Väitis, et ainult mingite uuemate lubade omanikele.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas bitter »

simp kirjutas:

Üks võimalik lahendus rikkuja väiksema kahjuga peatamiseks:

https://www.theengineer.co.uk/issues/oc ... -from-50m/

Töötab ainult pritsega masinate puhul

  1. versioon kaalub 350 kg. Täitsa huvitav - kui reaalne on sellega mööda kihutavat ratast tabada ja kui kaua võtab aega tsikli ecu restart peale segaja toime lõppemist... Auto tabamine jätaks juhi ilma hüdraulilisest roolivõimendist ja mõni hetk hiljem ka pidurivõimendist. Tundub nagu põhjus miks see tehnoloogia ei ole 5 aastaga liiklusjärelevalvesse jõudnud.
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Veits OT, aga just tuli ilusti igapäevamailile meeldetuletus, et tervisetõend aegub täpselt kuu aja pärast.

Pilt
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas rannamees »

jaan mmc kirjutas:

Mulle kindlasti mingit teavitust ei saadetud ja ARK inimene ütles, et ei saadetagi kõigile. Väitis, et ainult mingite uuemate lubade omanikele.

Udujutt, mul praegu kehtiv luba alates 2008 kuni 2018 ja saadeti teade.

Pilt
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

jaan mmc kirjutas:
Spoiler
Ivoonu kirjutas:
simp kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

Pean siin vajalikuks küsida, kas see on kodaniku kohus?
Ma ei tea neist eeeee-dest midagi, küll aga mäletan, kuidas EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.
Nüüd normaalse inimesena, ma eeldan, et KUNA POLITSEIL ON OLEMAS MINU MOBIILTELEFONI NUMBER SIIS NEIL ON ÜHESELT OLEMAS MINU KONTAKT, PUNKT.

Kohustus ei ole, aga igasuguste automaatsete teavituste saamise eeldus küll.

Mul on küll tulnud automaatne teavitus nii juhiloa lõppemise, tervisetõendi lõppemise kui ka ülevaatuse lõppemise kohta ja kõin need on tulnud kuu aega enne konkreetse asja lõppemist. Seega ei saa kuidagi öelda, et ei teavitataks.

Mulle kindlasti mingit teavitust ei saadetud ja ARK inimene ütles, et ei saadetagi kõigile. Väitis, et ainult mingite uuemate lubade omanikele.

Minu meelest pead sa ise need teavitused oma meilile tellima-aktiveerima eesti.ee lehelt,niisama vist ei saadetagi.Võin hetke seisuga eksida,aga varem oli nii. Ja kindlasti ka eesti.ee lehel olev meil suunata oma igapäeva meilile,muidu ei näegi neid teavitusi mujalt ,kui eesti.ee-st.Ma saan neid teavitusi vist juba päris mitmeid aastaid, sest tegin selle kohe ära,kui süsteem toimima hakkas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas bitter »

Madlobster kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

...EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.

Oled sa kindel, et sul ikka oli see eeeeee domeeee eeen või mis ta nüüd ongi?

.ee domeen oli aastaid tasuta ja mingi hetk määrati kallis haldustasu. Loomulikult jätsid paljud selle tasumata ja need domeenid kustutati. Eks eesmärk oligi register "igaks juhuks" regatud domeenidest puhtaks saada. Tasuta lõunaid ei ole. Hoolimata sellest, et meil üks erakondlik linnavalitsus üritab vastupidist väita :bsmile:.

E: @madlobster - praeguseks on aastatasusid korduvalt langetatud. Tasu määramise hetkel oli .ee oluliselt kallim kui mõnigi .com. Mina ei ole kurtnud, maksan 3 aastat korraga.

Viimati muutis bitter, 16 Apr 2018, 11:37, muudetud 2 korda kokku.

Teema algataja
jaan mmc

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Krl kirjutas:

Alati on võimalik demostratiivselt pass põletada ja venemaale tagasi kolida. Sinna kus riik rahvast tõeliselt hoolib.

Milleks põletada vanaaegset igandit passi, ID kaart muutub ise regulaarselt kehtetuks.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

bitter kirjutas:
Spoiler
Madlobster kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

...EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.

Oled sa kindel, et sul ikka oli see eeeeee domeeee eeen või mis ta nüüd ongi?

.ee domeen oli aastaid tasuta ja mingi hetk määrati kallis haldustasu. Loomulikult jätsid paljud selle tasumata ja need domeenid kustutati. Eks eesmärk oligi register "igaks juhuks" regatud domeenidest puhtaks saada.

8€ aasta :?
Kui korraga ei jaksa maksta maksa kuu kaupa siis

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
jaan mmc

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Spoiler
bitter kirjutas:
Madlobster kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

...EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.

Oled sa kindel, et sul ikka oli see eeeeee domeeee eeen või mis ta nüüd ongi?

.ee domeen oli aastaid tasuta ja mingi hetk määrati kallis haldustasu. Loomulikult jätsid paljud selle tasumata ja need domeenid kustutati. Eks eesmärk oligi register "igaks juhuks" regatud domeenidest puhtaks saada.

Just nimelt, sellisest "igaks juhuks" ettevõtte nimega domeenist ma ilma jäingi.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

rannamees kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

Mulle kindlasti mingit teavitust ei saadetud ja ARK inimene ütles, et ei saadetagi kõigile. Väitis, et ainult mingite uuemate lubade omanikele.

Udujutt, mul praegu kehtiv luba alates 2008 kuni 2018 ja saadeti teade.

Ja mul oli luba alates 2006 ning kuukene enne lõppu saadeti teade.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Politsei kui repressiivorgan ehk raha väljapressimine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Spoiler
jaan mmc kirjutas:
bitter kirjutas:
Madlobster kirjutas:
jaan mmc kirjutas:

...EV tühistas minu kunagi registreeritud domeeni, või kuidas iganes seda kutsutakse.

Oled sa kindel, et sul ikka oli see eeeeee domeeee eeen või mis ta nüüd ongi?

.ee domeen oli aastaid tasuta ja mingi hetk määrati kallis haldustasu. Loomulikult jätsid paljud selle tasumata ja need domeenid kustutati. Eks eesmärk oligi register "igaks juhuks" regatud domeenidest puhtaks saada.

Just nimelt, sellisest "igaks juhuks" ettevõtte nimega domeenist ma ilma jäingi.

Kes sul tasuda keelas? Kõik domeeniomanikud said vastava teate. Ahjaa, sulle vaesekesele ei saadeta ju teateid.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”