Õnnetused mootorratastega 2018

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas koi »

See lugu on tõesti väga arusaamatu. Kuidas sai kukkunud , pikali, lohisev tsikkel eessõitjale tagant selga sõita?
Mees ise oli siis juba rattalt maas. Tervisega mingi järsk pauk, mis keeras kiirust juurde? Ühtlase sõidu ajal olla järsku eessõitjale tagant sisse paugatanud. Ja kiirus oli olnud täiesti legaalne. Tean meest, kellele sisse põrutas. Ta on väga liiklus kiiruse kuulelik. Kurb ja arusaamatu...



Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

väikevend
Postitusi: 43
Liitunud: 23 Sept 2011, 13:48
Tsikkel: MT01

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas väikevend »

Anyways
5kaks888kuus8

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

väikevend kirjutas:

Sa pead lubama seda pilti kõikidel näha. Hetkle näevad seda vaid su sõbrad.

(The page you requested cannot be displayed at the moment. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may be broken or expired, or you may not have permission to view this page.)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

See vist on õige?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

väikevend
Postitusi: 43
Liitunud: 23 Sept 2011, 13:48
Tsikkel: MT01

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas väikevend »

Macintosh kirjutas:

See vist on õige?

jepp ....sry läks vale link jah

Anyways
5kaks888kuus8


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Aaaa vot kuidas neid siis tehakse:

Pilt

Loodetavasti keegi viga ei saanud ja piirduti ehmatusega... Krdi nutinäppijad. See on üks põhjus miks hakatakse ridadevahelt sõitma.


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ridade vahel on lõbus ummikute ajal, hiilid vaikselt huulevärvija, kohvijoojani või nutinäppijani ja keerad korra torud lahti. Parim oli huulepulgaga jutt üle näo, teinekord läigatati kohvi sülle, naeran siiamaani vahetevahel omaette sauna taga. Teine lemmiktegevus on roolis telefon kõrva ääres lobisejate kõrval keskmisest suuremate pööretega kaasa kulgeda, aknasulgemisest pole kasu ka.
Mu*n on ütlemata tore olla :)


Printer
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Juul 2016, 13:10
Tänanud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Printer »

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Ma poleks elus uskunud, et vana teepott (gixxeff) nii kõrgele hüpata võib...

フーリガン
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Krl »

Mis võrrimõõdus rehv sellel taga on?

Kasutaja avatar

võll
Postitusi: 287
Liitunud: 30 Juul 2008, 00:25
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas võll »

Krl kirjutas:

Mis võrrimõõdus rehv sellel taga on?

Originaalmõõdus rehv (togi)

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Krl kirjutas:

Mis võrrimõõdus rehv sellel taga on?

Ega neil 125cm3 polegi teab mis lai tehv taga.

SERTÃO
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas daub »

Kui seda "manöövrit" vaadata, mis too ringile minnes tegi, saab ilmselt põigete ja vastupööramiste arutelu jälle üles võtta :D

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Kirs kirjutas:

Ega neil 125cm3 polegi teab mis lai tehv taga.

Täitsa 600cc ning mehised 63kw...

フーリガン

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas oxide »

reimps kirjutas:

Ridade vahel on lõbus ummikute ajal, hiilid vaikselt huulevärvija, kohvijoojani või nutinäppijani ja keerad korra torud lahti. Parim oli huulepulgaga jutt üle näo, teinekord läigatati kohvi sülle, naeran siiamaani vahetevahel omaette sauna taga. Teine lemmiktegevus on roolis telefon kõrva ääres lobisejate kõrval keskmisest suuremate pööretega kaasa kulgeda, aknasulgemisest pole kasu ka.
Mu*n on ütlemata tore olla :)

kas see on nüüd iroonia või sa teed tõesti nii. Kui tõesti teed siis miks küll, kompleksid või varajane keskea kriis.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
oxide kirjutas:
reimps kirjutas:

Ridade vahel on lõbus ummikute ajal, hiilid vaikselt huulevärvija, kohvijoojani või nutinäppijani ja keerad korra torud lahti. Parim oli huulepulgaga jutt üle näo, teinekord läigatati kohvi sülle, naeran siiamaani vahetevahel omaette sauna taga. Teine lemmiktegevus on roolis telefon kõrva ääres lobisejate kõrval keskmisest suuremate pööretega kaasa kulgeda, aknasulgemisest pole kasu ka.
Mu*n on ütlemata tore olla :)

kas see on nüüd iroonia või sa teed tõesti nii. Kui tõesti teed siis miks küll, kompleksid või varajane keskea kriis.

Usu jah hundi juttu.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas reimps »

oxide kirjutas:

kas see on nüüd iroonia või sa teed tõesti nii. Kui tõesti teed siis miks küll, kompleksid või varajane keskea kriis.

A miks ei peaks tegema? Pole ilus vä? Roolis kõrvalise jamaga teistele ohuks olla on ok, aga sellistele närvidele käia ei tohi?
Ühe taksisti ehmatasin üleeelmisel nädalal vist omasooiharaks, hakkas numbrit küsima, tahtis vist välja kutsuda. Ometigi võiks elukutseline autojuht olla kursis, mis ta masina ümbruses toimub, mitte silmaklappidega liikluses osaleda. Minu eesmärk on natukene meelde tuletada, et kui juhid, siis juhid, mitte ei tegele kõrvalisega. Politsei selle järelvalvega igastahes hakkama ei saa.
Mul pole ka raske koputada aknale ja suuliselt märkus teha mõnele liiklushälvikule, aga olen vaikselt sellest üldse loobumas - ei taheta suhelda, no üldse mitte. Ette keerata, rammida jms trikke teha julgevad, aga kohe järgnevale arupärimisele ei taha kuidagi reageerida. Miks ma peaks laskma idikal õndsas karistamatuse teadmises lasta jätkata oma idiootset liiluskäitumist, kui ma võin äkki meelde tuletada, et on olemas liiklusseadus ja enamusele üllatusena ka seda, et ta pole päris üksi teedel.

Siinkohal olen ma 100% selle tüübi poolel, kes siin miski kuu tagasi ülbele lohhile Keskturu juures nuga ka andis, kui too märkuse tegemise peale ründas. Oli jah natsa ekstreemne, aga hädakaitse on hädakaitse. Kui rohkem inimesi liikluses debiilikutele märkuse teeks, hakkaks äkki liikluskultuur paranema ka. Riik siinkohal oma ülesannete kõrgusel küll pole, pole pikka aega olnud ja näe ka, et hakkaks olema. (Need vanad ka, kes paar päeva tagasi mingitele lontidele trollis vastu pead andsid ja välja viskasid - müts maha nende ees.)

EDIT: kompleksid kindalsti on olemas, rataski keskmisest ägedam ja võimsam. Keskeakriisi suhtes ei oska öelda, ma käitun siiani pigem nagu 20-aastane, sest ma ei viitsi elu liiga tõsiselt kogu aeg võtta. Sääste, ülikonda, alimente ja kabrioletti ka pole.

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

reimps kirjutas:

A miks ei peaks tegema? Pole ilus vä? Roolis kõrvalise jamaga teistele ohuks olla on ok, aga sellistele närvidele käia ei tohi?
Ühe taksisti ehmatasin üleeelmisel nädalal vist omasooiharaks, hakkas numbrit küsima, tahtis vist välja kutsuda. Ometigi võiks elukutseline autojuht olla kursis, mis ta masina ümbruses toimub, mitte silmaklappidega liikluses osaleda. Minu eesmärk on natukene meelde tuletada, et kui juhid, siis juhid, mitte ei tegele kõrvalisega. Politsei selle järelvalvega igastahes hakkama ei saa.
Mul pole ka raske koputada aknale ja suuliselt märkus teha mõnele liiklushälvikule, aga olen vaikselt sellest üldse loobumas - ei taheta suhelda, no üldse mitte. Ette keerata, rammida jms trikke teha julgevad, aga kohe järgnevale arupärimisele ei taha kuidagi reageerida. Miks ma peaks laskma idikal õndsas karistamatuse teadmises lasta jätkata oma idiootset liiluskäitumist, kui ma võin äkki meelde tuletada, et on olemas liiklusseadus ja enamusele üllatusena ka seda, et ta pole päris üksi teedel.

Krt, mul on alati sama kihk sõita selle pifi kõrvale, kel telefon kõrva külge kleebitud ja oma üksik silinder korralikult puhtaks köhatada.. Nii kõva mees ma pole, et kellelegi midagi ütlema hakata, aga rattal laseks küll hea meelega rääkida. Enamasti on aga need liiklejad nii aeglased, et mul pole kannatust pikemaks "seletama" jääda...
Üldiselt aga ma ootan juba seda hetke, kus need inimesed, kes ilmselgelt ei taha liikluses liiklemisega tegeleda, seda enam tegema ei pea ja sellega tegeleb auto nende eest. Ma iga kell usaldan pigem automaatikat kui inimest. Tulevikus võiks juhilube jagada ikkagi inimestele, kes reaalselt sõita tahavad ja siis ka seda põhikohaga teevad.. Ülejäänud lasku seda teha "targematel"


keegimuu
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Veebr 2014, 11:23
Tsikkel: xjr 1300
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas keegimuu »

reimps kirjutas:
oxide kirjutas:

kas see on nüüd iroonia või sa teed tõesti nii. Kui tõesti teed siis miks küll, kompleksid või varajane keskea kriis.

A miks ei peaks tegema? Pole ilus vä? Roolis kõrvalise jamaga teistele ohuks olla on ok, aga sellistele närvidele käia ei tohi?
Ühe taksisti ehmatasin üleeelmisel nädalal vist omasooiharaks, hakkas numbrit küsima, tahtis vist välja kutsuda. Ometigi võiks elukutseline autojuht olla kursis, mis ta masina ümbruses toimub, mitte silmaklappidega liikluses osaleda. Minu eesmärk on natukene meelde tuletada, et kui juhid, siis juhid, mitte ei tegele kõrvalisega. Politsei selle järelvalvega igastahes hakkama ei saa.
Mul pole ka raske koputada aknale ja suuliselt märkus teha mõnele liiklushälvikule, aga olen vaikselt sellest üldse loobumas - ei taheta suhelda, no üldse mitte. Ette keerata, rammida jms trikke teha julgevad, aga kohe järgnevale arupärimisele ei taha kuidagi reageerida. Miks ma peaks laskma idikal õndsas karistamatuse teadmises lasta jätkata oma idiootset liiluskäitumist, kui ma võin äkki meelde tuletada, et on olemas liiklusseadus ja enamusele üllatusena ka seda, et ta pole päris üksi teedel.

Siinkohal olen ma 100% selle tüübi poolel, kes siin miski kuu tagasi ülbele lohhile Keskturu juures nuga ka andis, kui too märkuse tegemise peale ründas. Oli jah natsa ekstreemne, aga hädakaitse on hädakaitse. Kui rohkem inimesi liikluses debiilikutele märkuse teeks, hakkaks äkki liikluskultuur paranema ka. Riik siinkohal oma ülesannete kõrgusel küll pole, pole pikka aega olnud ja näe ka, et hakkaks olema. (Need vanad ka, kes paar päeva tagasi mingitele lontidele trollis vastu pead andsid ja välja viskasid - müts maha nende ees.)

EDIT: kompleksid kindalsti on olemas, rataski keskmisest ägedam ja võimsam. Keskeakriisi suhtes ei oska öelda, ma käitun siiani pigem nagu 20-aastane, sest ma ei viitsi elu liiga tõsiselt kogu aeg võtta. Sääste, ülikonda, alimente ja kabrioletti ka pole.

Lihtsalt omaette siin imestan seda juttu lugedes, et kas sa ise ka taipad irooniat, kui kirjeldad teiste inimeste liikluskuulekust aga samas ületad kiirust/sõidad ridade vahel?

Ma ise teen samamoodi aga ma ei saa päris hästi aru kuidas sa oma käitumisele annad passi, kuid teistelt nõuad seaduse järgimist?

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas kaimex »

keegimuu kirjutas:

Lihtsalt omaette siin imestan seda juttu lugedes, et kas sa ise ka taipad irooniat, kui kirjeldad teiste inimeste liikluskuulekust aga samas ületad kiirust/sõidad ridade vahel?

Ma ise teen samamoodi aga ma ei saa päris hästi aru kuidas sa oma käitumisele annad passi, kuid teistelt nõuad seaduse järgimist?

Lane-split on lubatud... :roll:


keegimuu
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Veebr 2014, 11:23
Tsikkel: xjr 1300
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas keegimuu »

kaimex kirjutas:
keegimuu kirjutas:

Lihtsalt omaette siin imestan seda juttu lugedes, et kas sa ise ka taipad irooniat, kui kirjeldad teiste inimeste liikluskuulekust aga samas ületad kiirust/sõidad ridade vahel?

Ma ise teen samamoodi aga ma ei saa päris hästi aru kuidas sa oma käitumisele annad passi, kuid teistelt nõuad seaduse järgimist?

Lane-split on lubatud... :roll:

Mis ajast?


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kust see kiiruseületamine nüüd järsku tuli? Möödasõitu ka ei tee, möödun hoopis.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas kaimex »

keegimuu kirjutas:

Mis ajast?

viewtopic.php?f=8&t=92701&hilit=lane+split


keegimuu
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Veebr 2014, 11:23
Tsikkel: xjr 1300
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas keegimuu »

kaimex kirjutas:
keegimuu kirjutas:

Mis ajast?

viewtopic.php?f=8&t=92701&hilit=lane+split

Olen laisk ja ei viitsi otsida, seega äkki oskad täiendada millise paragrahvi alusel on lubatud lane splittimine Eestis? Või sa räägid sellest kui sa üle eraldusjoone ei liigu ja samas sõidurajas autost möödud?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Tallinnas on mingid jooned kuskil või? :lol:

Kasutaja avatar

Nõmmik
Postitusi: 249
Liitunud: 01 Veebr 2013, 22:10
Tsikkel: Yamaha V-Star
Asukoht: Tallinn , Nõmme
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Nõmmik »

Olen alati arvanud, et Eestis peavad ´põdradend ülbelt üleval, seda nii linnas kui maal! Kolmapäeval võttis nõuks üks noor isend mind päisepäevaajal mootorratta seljast maha joosta. Õnneks ei olnud kiirus väga suur, sest pidin just rajalt maha keerama, aga ratas tegi sellegi poolest kolm tiiru ümber telje. Kutt pani enne põgenemist jalaga veel paar toud- ühe kiivrisse ja teise põlve. Kui püsti sain oli ta juba kaugel. ´Tsikk läks siiski käima, kuigi kahjustusi ei jõua üles lugeda. Pole autogagi sellist kohtumist üle elanud, aga motikaga põdrapulli kõhu alt läbi sõita on väga hirmutav! Nüüd olen sunnitud jalad seinale lööma vähemalt paariks päevaks ja mõtisklema oma õnne üle. Õnnetus juhtus Vaidasool Lilleoru kurvi ligidal.

Argipäevas on vähe värvi - ole vähemalt ise nähtav !
Motoratturi diagonaalse helkur tähelepanu rihmade tootmine ja müük ...
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Nõmmik kirjutas:

...Kutt pani enne põgenemist jalaga veel paar toud- ühe kiivrisse ja teise põlve. Kui püsti sain oli ta juba kaugel.

Muidu oleksid lõuksi sõitnud w? :mrgreen:
A krdi hästi läks sul küll siis, sellist elamust ise ei sooviks. Auto + kits oli juba piisav ja mul käis õnneks kits auto kõhu alt läbi, mitte nagu sul vastupidi oli. Kaitseinglile vala nüüd 1 pits. :bsmile:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Autoga kokku põrganud mootorrattur põgenes joostes
https://m.postimees.ee/section/246/4501663

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2018

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kaks viimast õnnetuste posti on päris huvitavalt teistlaadi sisuga. Olgu selle ärajooksmisega kuidas on aga kährik paneb kõigele muule pika puuga ära.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Suletud

Mine “Vaba teema”