Kukepoks ehk kes on tegelikult idikas

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #1 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 16:09

Dusterx kirjutas:21 sajand ja lehekülgede kaupa arutlust, kas kivikirvega ründajat on adekvaatne samaga vastata, poole suuremaga vastata või juba mõttelennu eest kas seda üldse teha, buldooseriga üle sõita. :D
Nali naljaks, olen seda meelt, et püüdma siiski peab, kuid tänapäeval mõtleks raudselt miskit targemat välja, kui hallmetallikdiiselpassat betooni asemel. Droonid, kaameraid saab juba ebay'st (mida on nii mõnigi juba installitud, kuid siiani ei toimi), digiajastu.
Eelpoolmainitud motopolitsei mõte on ka hea ning ringrada ei peaks nühkima mitte ainult motopolitsei vaid ka diiselpassatiga kangutajad, muidu on tõesti liikluses samasugused huligaanid ja trahvid peaks vast kõigile välja kirjutama, kui mitte trelle.
Kokkuvõtvalt, kala mädaneb peast, liinitööline ei tee tootmisprotsessi muudatuse otsuseid, samamoodi ei ole kasu meie lalinast, tõenäoliselt ka mundrikandja lalinast niikaua, kuni riigiisad pidevalt ette näitavad, kuidas peaks paukus peaga ringi sõitma, kiirust ületama ja pool maakera ära varastama. Kui otsuseid teevad sellised loomad, siis muutusi polegi oodata, demokraatia on müüt ja koolide õppekava toodab debiile :D

Nõus - kala hakkabki mädanema peast ja kui riiki hallates ajada taga peamise argumendina kuluefektiivsust siis mingi hetk ületatakse tasakaalupunkt ning eesmärgipärase tegevuse efektiivsus (õiguspärasus ilmselt samuti) langeb. Siinkohal tõstaks esile just kaadrite valikut ja koolitusi. Igale puupeale ei ole mõtet anda õigust otsustada elude ja saatuste üle (hea näide Inglismaa patrullpolitseinikud kel pole isegi relvakandmise õigust - võivad vaid nuiaga tümitada). Muide selle efektiivsuse kohta on üks hea artikkel Joseph Stiglitzilt - kui õhtul aega siiis otsin üles ja lingin selle siia.

Lisaks mainiks veel seda, et meie tänasele valitsusele on näiteks isegi Laffer curve teooria tundmatu suurus - millest siis veel rääkida (kuigi minister ise on Harvardi lõpetanud!?). 100 miljonit maksuraha ohverdati lihtsalt ühe tegelase kapriiside tõttu arvestamata majandusteooriat. Isegi kui eesmärk oli üllas siis selline käitumine on lihtsalt rumal - inimlikke patte võib käskude ja keeldudega reguleerida palju tahes kuid see ei kaota nõudlust, see viib turu kas põranda alla või siis mujale nagu ilmselgelt praktika ka tõestanud on( EL piires on selliste regulatsioonide mõju eriti terav kui mitte arvestada lähiturgude pakkumist). Kui turg läheb põranda alla või siis lähiriikidesse (maksuraha laekumise problemaatika) siis see omakorda nõuab suuremaid ressursse, et neid rikkumisi tuvastada, karistada jne. Ehk siis loll regulatsioon vaid tõstab kulusid kuigi algne plaan oli kulusid (ja kahjusid) vähendada.

Samasuguse ebapopulaarse näitena tooks välja tööjõu temaatika - kuluefektiivsus. Tundub, et peamine koht kus enamasti kokku üritatakse hoida on tööjõud, see on aga samuti kahe teraga mõõk. Näide: Sul võib olla kõige moodsama sisustusega tootmisettevõte (sama loogika tegelikult ka riigihaldusega seotult) aga kui sa pole nõus investeerima oma tööjõu palkadesse ja koolitustesse siis ei saa sa häid tulemusi - sa pole lihtsalt konkurentsivõimeline ja kogu su ettevõtte sisemine korraldus on pidev kriisihaldamine. Kui tahad head tööjõudu pead olema vajadusel valmis neid koolitama ja neisse investeerima. Tänasel avatud turul oled sa suhteliselt konkurentsivõimetu kui sa just mingit lahedat maksupettust ei korralda. Nüüd on populaarne mõtlemine, et toome pagulasi - äkki sõelub sealt midagi välja, neid kes oleks nõus töötama madalate palkadega jne. Julmalt vale lähenemine. Mujalt maailmast on juba piisavalt näiteid mis toimuma hakkab - üksikud ettevõtted võibolla tõesti leiavad sealt midagi kuid suurem osa massist jääb tegelikult ülejäänud ühiskonna koormaks. Siin osade loogikat järgides võiks mingid ISIS-e tegelased panna ju patrullima politseisse - kuuleksime ilmselt igapäevaselt "kurjategijate" mahalaskmisest. Kasud vähestele, kahjud kõigile.

Jutt läks pikaks aga kogu see tõrvikumeeste mentaliteet ajab mul sita konkreetselt nii keema alati et hoia ja keela.

Et siis niipalju sellest "kalast" kelle pea mädaneb.

Ja suhteliselt samad paralleelid on riigis tervikuna - puudub täielikult visioon ja prioriteedid, toimub mingi kaootiline tõmblemine. Suht sama tulemuse annaks kui lasta valitseda Õhtulehe kommentaatoritel.
Viimati muutis Mariella Lünka, 21 Apr 2018, 18:33, muudetud 8 korda kokku.

Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono V4R
Tänanud: 171 korda
Tänatud: 416 korda

Lugemata postitus #2 Postitas reimps » 21 Apr 2018, 16:15

ja mis su mure täpsemalt oleks? Peale isikliku antipaatia, muidugi, aga sellistega olen ma harjunud ja ei morjenda.
Astu läbi, räägi murest, peaksid sel juhul ka teadma, kus ja mis ma teen.
JAWAmees kirjutas:Videotõestust Sinu tegudest või Sinu jutust mul ei ole- kirjutame selle siis Sinupoolse kõvatamise arvele. Seega kas võib ka kogu muu jutu, mida sa siia
kirjutad suvaliseks lobaks lugeda, millest sa pärast taganed ja ütled, et lihtsalt kõvatasid? (togi)

Üks küss veel- kas sa pole kunagi avalikul teel ületanud mõne oma tsikliga kiirust rohkem, kui 20km/h?
Lisaks ma arvan, et Sinu jaoks on mitte eest ärasõitmine samasugune pragmaatiline otsus nagu suvalise tondi jaoks
otsus seda teha- kui Sina käpuli asfaldil lõpetad, pead tõenäoliselt ka riigikaitsesektorist väljaspool töökohta otsima. :ner:

J.

Edit: ärasõitmise teema võiks ringi tõsta politsei eest ära sõitmise teemasse, muidu ei paista roolis söövate/joovate/ajalehti lugevate kaubikujuhtide kommentaarid välja.
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #3 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 16:28

reimps kirjutas:
Spoiler:
Allan_Merik??la kirjutas:Seda elu kaotust oleks olnud võimalik seal ära hoida - ta polnud toime pannud tegelikult mitte ühtegi seaduserikkumist, ta polnud kedagi rünnanud ega isegi ilmutanud selleks mingit tahet jne. Järelikult toimus infotöötlemine puudulikult ja võimalik, et just seetõttu oli ka reaktsioon vale.
Täitsa mööda - rünnak toimus, ainult korraldusi andnud politseiniku suhtes, mille peale pidi sekundi murdosa jooksul paarimees reageerima. Ja reageeris adekvaatselt, ohtu neutraliseerides.
Juhtimiskeskus võib seda infot analüüsida ja edastada ka reageerivale patrullile, aga sündmuspaika jõudes võib (ja reeglina ka selgub) alati tegelik olukord, seega on patrullidel reageerimisesk ning kohanemiseks suht napilt aega. Loomulikult oleks võinud seal asja ka rääkimisega lahendamist proovida, aga no näed, ei läinud nii. Misiganes põhjus(t)el, kas siis väidetava liigse jõu kasutamise, liiga järskude korralduste andmise, vähese kogemuse või hullukese keeleoskuse puudulikkus jms jms tõttu.
Pragmaatiliselt võttes - vähemalt säästeti maksumaksja rahakotist natuke raha, sest sundravi ja/või kinniminek oleks kindel olnud. See-eest kulutati umbes 10.- laskemoona näol. (See lõik on ses suhtes tundlikumatele muidugi räige, aga saab ka nii vaadata asja.). Võideti aga terve kasulik õppetund nii noaga vehkimise planeerijate, juhtimiskeskuse anaüütikute parendamise kui rünnet tõrjuvate politseinike mõttes.

Rünnak oli reaktsioon olukorrale valele reageerimisele.
Viimati muutis Mariella Lünka, 24 Apr 2018, 15:06, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Kirs
Toetajaliige
Tsikkel: BMW
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus #4 Postitas Kirs » 21 Apr 2018, 21:06

Ei no muidugi, mingite telefonikõnede peale paned diagnoosi või? Mida veel! Võib ikka keegi lolli juttu ajada!
Äkki Allan kolid oma selle Vabaduse väljaku hälviku teemaga kuhugile mujale või mis.
Viimati muutis Kirs, 21 Apr 2018, 21:15, muudetud 1 kord kokku.
SERTÃO

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #5 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 21:32

Loe teksti 1 leht tagasi.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #6 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 21:33

Kirs kirjutas:Ei no muidugi, mingite telefonikõnede peale paned diagnoosi või? Mida veel! Võib ikka keegi lolli juttu ajada!
Äkki Allan kolid oma selle Vabaduse väljaku hälviku teemaga kuhugile mujale või mis.

Asi pole mingi diagnoosi panemises vaid ohuallika profileerimises. Kui sa neil kahel asjal vahet ei tee siis ära rohkem kommenteeri.

Muide, on huvitav, et siin ühest eelmisest postitusest kustutati ära viide selle verejanulise Reimo seotusele MP-ga. Huvitav- huvitav, kas tegemist ongi provokaatoriga siin foorumis?
Viimati muutis Mariella Lünka, 21 Apr 2018, 21:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Kirs
Toetajaliige

Lugemata postitus #7 Postitas Kirs » 21 Apr 2018, 21:38

Tead lõpeta oma mula ja koli mujale!
SERTÃO

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #8 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 21:41

Kirs kirjutas:Tead lõpeta oma mula ja koli mujale!

Aga koli ise. Näiteks õhtulehte - seal sulle sobiv kaader. :)
Kasutaja avatar

Kirs
Toetajaliige

Lugemata postitus #9 Postitas Kirs » 21 Apr 2018, 21:47

Allan_Merik??la kirjutas:

No muidugi, sealt sinu profileerimisteadmised pärilt siis ongi.
SERTÃO
Kasutaja avatar

Vint
Mode/Toetajaliige
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 58 korda

Lugemata postitus #10 Postitas Vint » 21 Apr 2018, 22:01

Allan_Merik??la kirjutas:Muide, on huvitav, et siin ühest eelmisest postitusest kustutati ära viide selle verejanulise Reimo seotusele MP-ga. Huvitav- huvitav, kas tegemist ongi provokaatoriga siin foorumis?

Mina kustutasin selle lause ära sinu postitusest, mis sisuliselt oli vaid ropendamine ja solvangud, teise foorumiliikme suunal.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #11 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 22:06

Vint kirjutas:
Allan_Merik??la kirjutas:Muide, on huvitav, et siin ühest eelmisest postitusest kustutati ära viide selle verejanulise Reimo seotusele MP-ga. Huvitav- huvitav, kas tegemist ongi provokaatoriga siin foorumis?

Mina kustutasin selle lause ära sinu postitusest, mis sisuliselt oli vaid ropendamine ja solvangud, teise foorumiliikme suunal.

Ja selle Reimo pidevad solvangud teiste suhtes siin foorumis sind ei sega?

Ma ütlen ausalt - ma satun siia umbes iga poole aasta tagant - huvi pärast. Ja igakord veendun kui mõttetu solgiauk see koht siin on. Õhtuleht nr2. Sorry aga nii see on.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #12 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 22:09

Kirs kirjutas:
Spoiler:

No muidugi, sealt sinu profileerimisteadmised pärilt siis ongi.

Demagoog, tehke klubi, sul on sarnaseid vaimselt piiratuid siin kõvasti võtta. MC Debiil, Estonia. :mrgreen:
Viimati muutis Mariella Lünka, 21 Apr 2018, 22:25, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

pühak
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 54 korda

Lugemata postitus #13 Postitas pühak » 21 Apr 2018, 22:10

Spoiler:
Vint kirjutas:

Ma ütlen ausalt - ma satun siia umbes iga poole aasta tagant - huvi pärast. Ja igakord veendun kui mõttetu solgiauk see koht siin on. Õhtuleht nr2. Sorry aga nii see on.

Delfi on hullem. :ner:
Aga ega keegi Sind seda foorumit lugema ei sunni, kui ainult Sinu oma uudishimu. :-|||
"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #14 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 22:15

pühak kirjutas:
Spoiler:
Vint kirjutas:

Delfi on hullem. :ner:
Aga ega keegi Sind seda foorumit lugema ei sunni, kui ainult Sinu oma uudishimu. :-|||

Ega ei sunnigi, selles suhtes on sul õigus :wack:

Aga ma käin veendumas iga mõne aja tagant, et äkki on valgustatus saabunud :mrgreen:
Kasutaja avatar

reimps

Lugemata postitus #15 Postitas reimps » 21 Apr 2018, 22:16

Allan_Merik??la kirjutas:Ja selle Reimo pidevad solvangud teiste suhtes siin foorumis sind ei sega?
kas mitte viimane kord, ca aasta tagsi, ei lõppenud su selleteemaline sõnavõtmine ka sellega, et sa pole suuteline oma laimuhõnguliste sõnavõttude jaoks tõendeid pakkuma? Palun too nüüd vähemalt ükski näide, kus ma kedagi solvanud olen? Ja kaalu lisab tõendusmaterjal, kus see "pidevus" ka väljenub.
Kui sul juba nii hullult vastukarva käib mu (sinu diagnoosi järgi piiratud teovõimega) isik, siis astu läbi, võid mulle sama näkku ka öelda. Oma sõnul sa ju tead, mida ma teen ja kus.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #16 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 22:19

reimps kirjutas:
Spoiler:
Allan_Merik??la kirjutas:Ja selle Reimo pidevad solvangud teiste suhtes siin foorumis sind ei sega?
kas mitte viimane kord, ca aasta tagsi, ei lõppenud su selleteemaline sõnavõtmine ka sellega, et sa pole suuteline oma laimuhõnguliste sõnavõttude jaoks tõendeid pakkuma? Palun too nüüd vähemalt ükski näide, kus ma kedagi solvanud olen? Ja kaalu lisab tõendusmaterjal, kus see "pidevus" ka väljenub.
Kui sul juba nii hullult vastukarva käib mu (sinu diagnoosi järgi piiratud teovõimega) isik, siis astu läbi, võid mulle sama näkku ka öelda. Oma sõnul sa ju tead, mida ma teen ja kus.

Et Biker.ee vaimse tegevuse autoriteet tegi ettepaneku rusikavõitluseks v? :mrgreen: t*** sa oled ikka rumalam kui ma arvasin :mrgreen:

Over and out, näeme umbes poole aasta pärast. Arene veits vahepeal - küsi oma ülemustelt mingeid koolitusi vms.
Viimati muutis Mariella Lünka, 21 Apr 2018, 22:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Vint
Mode/Toetajaliige

Lugemata postitus #17 Postitas Vint » 21 Apr 2018, 22:19

On seganud ja on ka läinud prügikasti neid.
Keegi ei sunni sind foorumit lugema. Kui argumenteerimisoskus jääb viletsaks, pole vaja labaseks minna.
Kasutaja avatar

reimps

Lugemata postitus #18 Postitas reimps » 21 Apr 2018, 22:21

Kuskohas selline ettepanek tuli? :shock:
Ma lihtsalt tahaks näha, kas sa silma vaadates sama moodi tihkad öelda. Lihtsalt sportlik huvi. Ma nimelt ise jälestan vägivalda ja ei kasuta seda misiganes põhjusel ründamiseks.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #19 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 22:22

Vint kirjutas:On seganud ja on ka läinud prügikasti neid.
Keegi ei sunni sind foorumit lugema. Kui argumenteerimisoskus jääb viletsaks, pole vaja labaseks minna.

Minu argumenteerimisoskus jääb viletaks jah? :mrgreen: Loe viimast 3 lehte siin, argumenteerija.

Lisaks veel niipalju, et argumenteerida on võimalik inimestega kel on vastav tase ja võimekus. Lollidega on vaja rääkida neile arusaadavas keeles, enamasti.
Kasutaja avatar

reimps

Lugemata postitus #20 Postitas reimps » 21 Apr 2018, 22:25

Spoiler:

Minu argumenteerimisoskus jääb viletaks jah? :mrgreen: Loe viimast 3 lehte siin, argumenteerija.

Lisaks veel niipalju, et argumenteerida on võimalik inimestega kel on vastav tase ja võimekus. Lollidega on vaja rääkida neile arusaadavas keeles, enamasti.

Sa pidid just "over and out" tegema. Ära ole nii kannatamtu, pool aastat möödub suht kiirelt, saad siis uuest postitada. Või kipud pidevalt oma sõnu sööma?
Kasutaja avatar

Vint
Mode/Toetajaliige

Lugemata postitus #21 Postitas Vint » 21 Apr 2018, 22:26

Teistsuguse vaatega inimesed ei pruugi kohe lollid olla. Katsu aru saada, et peale sinu on ka teised olemas, meeldib see sulle või mitte, probleem on hetkel sinu peas.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #22 Postitas Mariella Lünka » 21 Apr 2018, 22:27

reimps kirjutas:
Spoiler:

Sa pidid just "over and out" tegema. Ära ole nii kannatamtu, pool aastat möödub suht kiirelt, saad siis uuest postitada. Või kipud pidevalt oma sõnu sööma?

Ilusat õhtut ja järgnevat poolaastat (spetsiaalselt sulle). Over and out.
Kasutaja avatar

reimps

Lugemata postitus #23 Postitas reimps » 21 Apr 2018, 22:28

Allan_Merik??la kirjutas:Ilusat õhtut ja järgnevat poolaastat (spetsiaalselt sulle). Over and out.
Ei usu, mu jaoks ei ole sust muud muljet jäänud, kui et eriti sõnapidajana sa esineda ei suuda.
Kasutaja avatar

pühak
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 54 korda

Lugemata postitus #24 Postitas pühak » 21 Apr 2018, 22:29

Spoiler:
reimps kirjutas:

Ilusat õhtut ja järgnevat poolaastat (spetsiaalselt sulle). Over and out.

2 minutit sellest postitusest juba möödas ja ikka veel foorumis? Ootan kannatamatult. :mrgreen:
"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

reimps

Lugemata postitus #25 Postitas reimps » 21 Apr 2018, 22:30

Oota, las ma nüüd proovin seda provokaatorirolli, mida hr Meriküla mulle proovib külge pookida :)

JAWAmees
Tsikkel: R1200GS
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus #26 Postitas JAWAmees » 22 Apr 2018, 00:07

reimps kirjutas:ja mis su mure täpsemalt oleks? Peale isikliku antipaatia, muidugi, aga sellistega olen ma harjunud ja ei morjenda.
Astu läbi, räägi murest, peaksid sel juhul ka teadma, kus ja mis ma teen.
JAWAmees kirjutas:

Antipaatiat kindlasti ei ole- nii vähe või palju, kui oleme isiklikult suhelnud oled igati norm tegelane tundunud :bsmile:

J.
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 98 korda
Tänatud: 129 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #27 Postitas mx77 » 22 Apr 2018, 09:06

Huvitav, miks see biker.ee foorumi Ahto Lobjakas nii kiiresti närvi läks?
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 72 korda
Tänatud: 153 korda

Lugemata postitus #28 Postitas M.T. » 22 Apr 2018, 09:56

mx77 kirjutas:Huvitav, miks see biker.ee foorumi Ahto Lobjakas nii kiiresti närvi läks?

Rohud võtmata, mis muud. Ja iga 1/2 aasta tagant foorumiskäimise muster viitab ülejäänud ajal raviasutuses viibimisele. Sealt siis lastakse aegajalt välja koduste valve alla, aga siis on rohud võtmata ja võimalus internetti pääseda. Eks see igapäevane koosviibimine kõiksugu Napoleonide, Rootsi kunnide, Einsteinide, jne. kaadriga tekitab ju palju toredaid mõtteid ja teooriaid :wack: ning kui siis 1/2 aasta järel taas klaviatuurile ligi pääsed..... :mrgreen:
A muidu pole õrna aimugi, mis teda vaevab.
Viimati muutis M.T., 22 Apr 2018, 16:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 558 korda
Tänatud: 482 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #29 Postitas Macintosh » 22 Apr 2018, 12:22

Spoiler:
reimps kirjutas:

Et Biker.ee vaimse tegevuse autoriteet tegi ettepaneku rusikavõitluseks v? :mrgreen: t*** sa oled ikka rumalam kui ma arvasin :mrgreen:

Over and out, näeme umbes poole aasta pärast. Arene veits vahepeal - küsi oma ülemustelt mingeid koolitusi vms.

Allan?! Mis viga? Mis juhtus? Allan Merik??la, Reimps palus endale seda näkku öelda, mitte ei lubanud sind näkku lüüa. Palun ära demagoogitse, me siin väga ei salli sellist käitumist. Teiseks, kui Reimps on meil vaimse tegevuse autoriteet siis mina olen Tsaar Saltaan (ma tean päris kindlalt, et ma seda pole). Meil vist pole siin absoluutseid autoriteete. Ühtlasi sellest rääkides siis Allan, palun saa tuttavaks kojanarriga (no offence Reimps). Ja lõpuks, kui sa esimese korra peale, kus kojanarr midagi ütleb kohe ema juurde kaebama jooksed siis palun ära sõida mootorrattaga - see jätab kõikidest teistest mootorratturitest halava muje.
Muus osas: head kevadet ja uut hooaega, Allan!
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #30 Postitas Mariella Lünka » 22 Apr 2018, 13:30

Spoiler:
Allan?! Mis viga? Mis juhtus? Allan Merik??la, Reimps palus endale seda näkku öelda, mitte ei lubanud sind näkku lüüa. Palun ära demagoogitse, me siin väga ei salli sellist käitumist. Teiseks, kui Reimps on meil vaimse tegevuse autoriteet siis mina olen Tsaar Saltaan (ma tean päris kindlalt, et ma seda pole). Meil vist pole siin absoluutseid autoriteete. Ühtlasi sellest rääkides siis Allan, palun saa tuttavaks kojanarriga (no offence Reimps). Ja lõpuks, kui sa esimese korra peale, kus kojanarr midagi ütleb kohe ema juurde kaebama jooksed siis palun ära sõida mootorrattaga - see jätab kõikidest teistest mootorratturitest halava muje.
Muus osas: head kevadet ja uut hooaega, Allan!

No sina esindad siin foorumis minu jaoks seda mõistlikumat osa - sellist kellega saab midagi arutada, argumenteerida ja vaielda - sisukalt ja võrdselt. Reimps ja muu selline kaader lihtsalt tekitab minus suhteliselt kiirelt emotsiooni nad pimedasse kohta saata kuna enamasti toodetakse sealt jubedat verbaalset sõnnikut. Peale selle, kaebama pole ma jooksnud - saan piisavalt hästi erinevates olukordades ka ise hakkama. Seega ära sellist käitumist mulle palun omista siin ja edaspidi, eks?

Ja teiseks - kohati on selle foorumi reeglid siin kuidagi imelikud, osadele on lubatud solvamine jne, teised saavad bloki. Asi taandub tihti mingite modede ja tegelaste isiklikele suhetele ja väärtushinnangutele jne. Ühesõnaga - reeglid on arusaamatult subjektiivset laadi.

Vaata näiteks siin kodanik M.T kommentaari enne sinu viimast - kuidas see tundub sulle? Ja mis sa arvad kas sellised kommentaarid tekitavad tahtmise astuda siia foorumi aruteludesse pikemate ja sisukamate arutluskäikudega või mitte? Mina arvan, et pigem mitte - selle foorumi üldisel tasemel on lastud minna selleni, et see ongi koht kus mingit arutelu tegelikult ei toimu vaid toimub mingite loosungite loopimine.

Ja näed, tulingi enne poolt aastat tagasi aga seda vaid selleks, et vastata Maci kommentaarile.

Ja kui siin kellelgi eelneval tekkis kahtlusi minu kinnises raviasutuses viibimise suhtes siis mingis mõttes on see õige - ma olen käinud hullaris kohtupsühhiaatria loenguid kuulamas :mrgreen:. Ja üldiselt üldpsühholoogiast, õiguspsühholoogiast ja kohtupsühhiaatriast ma mõningaid teadmisi siiski oman (kui siin keegi eelnevalt viitas, et ma olen need teadmised omandanud Õhtulehest siis tegelikult hoopis Tartu Ülikoolist õigusteaduse õpingute raames).
Viimati muutis Mariella Lünka, 22 Apr 2018, 13:37, muudetud 2 korda kokku.

Mine “Vaba teema”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist