Kukepoks ehk kes on tegelikult idikas

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

pühak
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Tänanud: 105 korda
Tänatud: 48 korda

Lugemata postitus #61 Postitas pühak » 23 Apr 2018, 20:32

Allan_Merik??la kirjutas:
Spoiler:
mx77 kirjutas:Allan, sa oma juuraalaste teadmistega ei tahaks kuskil mujal sobivamas foorumis kätt harjutada, see siin siiski motofoorum vist?

Ole rahulik - harjutan ka mujal ja olen inimesi ka tasuta aidanud. Neid kel pole selleks raha olnud. Ja tulemused on seni edukad olnud.

Ja kuidas see motofoorum siin eriline on? Kui siin aetakse kelbast siis on mul seda tõsiselt halb vaadata vahepeal.

Oh suur jurist ja õpetaja: kuidas Sa küll nii madalale oled langenud, et bikeri foorumis kirjutad. :?

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Tsikkel: xChallenge Maya
Tänanud: 169 korda
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #62 Postitas ElectroMoto » 23 Apr 2018, 20:36

Mitte muhvigi ei saa aru.. Kes keda nüüd solvas (§ 1046 lõige 1) ja kes arvab, et solvang ei olnud õigustatud? (§ 1046 lõige 2) :lol:

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #63 Postitas Mariella Lünka » 23 Apr 2018, 20:38

pühak kirjutas:
Spoiler:
franz125 kirjutas:
M.T. kirjutas:Ma lähen toon nüüd mõne õlle ja popcorni. Te tootke aga edasi, pärast hea igaval hetkel lugeda :bsmile: :mrgreen:

Ole ettevaatlik nende õllede ja popcorniga-mõjub tervisele halvasti arvestades et see filosoofia kursus võib päris pikk tulla :bsmile:

Filosoofia on minu arusaamise järgi argumenteeritud värk. :D

Absoluutselt. Siinkohal soovitaks Sul tutvuda "Platoni kana" argumenteeritud teooriaga :mrgreen: .

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #64 Postitas Mariella Lünka » 23 Apr 2018, 20:40

pühak kirjutas:
Spoiler:
Allan_Merik??la kirjutas:
mx77 kirjutas:Allan, sa oma juuraalaste teadmistega ei tahaks kuskil mujal sobivamas foorumis kätt harjutada, see siin siiski motofoorum vist?

Ole rahulik - harjutan ka mujal ja olen inimesi ka tasuta aidanud. Neid kel pole selleks raha olnud. Ja tulemused on seni edukad olnud.

Ja kuidas see motofoorum siin eriline on? Kui siin aetakse kelbast siis on mul seda tõsiselt halb vaadata vahepeal.

Oh suur jurist ja õpetaja: kuidas Sa küll nii madalale oled langenud, et bikeri foorumis kirjutad. :?

Ma käin vahepeal vaatamas kas valgustatus on juba tabanud seda pimedat nurka või siis mitte? :mrgreen:

Puhas mure ühiskonna pärast, kodanikualgatus :lol:
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 149 korda

Lugemata postitus #65 Postitas M.T. » 23 Apr 2018, 21:02

franz125 kirjutas:
M.T. kirjutas:Ma lähen toon nüüd mõne õlle ja popcorni. Te tootke aga edasi, pärast hea igaval hetkel lugeda :bsmile: :mrgreen:

Ole ettevaatlik nende õllede ja popcorniga-mõjub tervisele halvasti arvestades et see filosoofia kursus võib päris pikk tulla :bsmile:

Ok, jätan popcorni ära. Õllel on raudselt mingi tervislik mõju ka, olen täitsa kindel. :bsmile: No ja seda võib puhtalt valitsuse kiusu pärast ka juua, mul 99% nagunii Läti maksumärgiga.
A muidu on lahe mingeid diskussioone lugeda, kui need labaseks solvamiseks lihtsalt ei lähe. Läbi lillede aga on juba (w) Muidu ongi siin vahest liigne vaikus.
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono V4R
Tänanud: 162 korda
Tänatud: 394 korda

Lugemata postitus #66 Postitas reimps » 24 Apr 2018, 08:27

Mul on lihtsalt igav oma enamjaolt ilusti põhjendatud lausetega olla osapool vestluses, kus vastu tuleb vaid suht tühje sõnu ja "vaata ise" või "ma ei ütle, vaid jätan enda teada" stiilis vihjeid. Ma pole vist peale nipliteema oma kergestiärrituva oponendi poolt muus osas asjalikku juttu kuulnud. Aga samas, ma pidada väidetavalt debiil ja sõjament jms ka olema, me ei peagi pööblist kõrgema klassi asjadest aru saama :)
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #67 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 10:25

reimps kirjutas:Mul on lihtsalt igav oma enamjaolt ilusti põhjendatud lausetega olla osapool vestluses, kus vastu tuleb vaid suht tühje sõnu ja "vaata ise" või "ma ei ütle, vaid jätan enda teada" stiilis vihjeid. Ma pole vist peale nipliteema oma kergestiärrituva oponendi poolt muus osas asjalikku juttu kuulnud. Aga samas, ma pidada väidetavalt debiil ja sõjament jms ka olema, me ei peagi pööblist kõrgema klassi asjadest aru saama :)

Sa ju tõestad seda viimast lauset siin 24/7.
Kasutaja avatar

reimps
Tsikkel: Tuono V4R
Tänanud: 162 korda
Tänatud: 394 korda

Re: Kukepoks ehk kes on tegelikult idikas

Lugemata postitus #68 Postitas reimps » 24 Apr 2018, 10:50

Ma tahaks kordki lugeda, kuidas sa oma väiteid põhjendad. Palun, on see siis palju soovitud? Korrektne ja ilusti struktureeritud postitus, kust ma (ja teisedki) saaks üheselt välja lugeda selle, mis seisukohtade põhjal ma sinusugusest übermenschist alam olen. Põhjendatult pole sellistel seisukohtadel miskit viga, seni aga jätad sa endast väga piiratud mulje - raiud oma võõrsõnu ja asju, aga sisu su jutul pole.
I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #69 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 10:53

reimps kirjutas:Ma tahaks kordki lugeda, kuidas sa oma väiteid põhjendad. Palun, on see siis palju soovitud? Korrektne ja ilusti struktureeritud postitus, kust ma (ja teisedki) saaks üheselt välja lugeda selle, mis seisukohtade põhjal ma sinusuguses übermenschist alam olen. Põhjendatult pole sellistel seisukohtadel miskit viga, seni aga jätad sa endast väga piiratud mulje - raiud oma võõrsõnu ja asju, aga sisu su jutul pole.

Kas sa ei oska lugeda v? Viited olid olemas - loe. Sa oled ju siin pidevalt õigusega seonduvalt väga tark - kuidas nüüd siis tarkus otsa sai?
Viimati muutis Mariella Lünka, 24 Apr 2018, 15:08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 95 korda
Tänatud: 127 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #70 Postitas mx77 » 24 Apr 2018, 10:58

Allan_Merik??la kirjutas:[
Kui oled nõus mu töö kinni maksma saadan sulle mitu lk põhjendusi kui vaja. Vihjed olid sulle antud - võiks ise öelda väga otsesed.

Nii kõrvaltvaatajana jääb küll mulje, et sul ajagraafik küll väga tihe ei ole?

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #71 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 11:00

mx77 kirjutas:
Allan_Merik??la kirjutas:[
Kui oled nõus mu töö kinni maksma saadan sulle mitu lk põhjendusi kui vaja. Vihjed olid sulle antud - võiks ise öelda väga otsesed.

Nii kõrvaltvaatajana jääb küll mulje, et sul ajagraafik küll väga tihe ei ole?

Tuled sekretäriks aega loendama v?
Kasutaja avatar

mx77
Tsikkel: YZ250F, XV 750 Cafe Racer
Tänanud: 95 korda
Tänatud: 127 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #72 Postitas mx77 » 24 Apr 2018, 11:02

Puhka jalga.

Sa oled endale tegelikult totaalselt vee peale tõmmanud. Mees, kes lubab, et ta enam foorumisse vähemalt pool aastat ei kirjuta ning on kümne minuti pärast jälle klaviatuuri toksimas ja kes kaebab, et ta aeg on jube kallis aga tiksub pidevalt foorumis ühelauselisi vastuseid. Joke
Viimati muutis mx77, 24 Apr 2018, 11:04, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #73 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 11:03

mx77 kirjutas:Puhka jalga

Puhka ise kah - samaväärne vastus.
Viimati muutis Mariella Lünka, 24 Apr 2018, 15:09, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #74 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 11:07

mx77 kirjutas:Puhka jalga.

Sa oled endale tegelikult totaalselt vee peale tõmmanud. Mees, kes lubab, et ta enam foorumisse vähemalt pool aastat ei kirjuta ning on kümne minuti pärast jälle klaviatuuri toksimas ja kes kaebab, et ta aeg on jube kallis aga tiksub pidevalt foorumis ühelauselisi vastuseid. Joke

Mida mingi tõrvikuhoidja arvab on mul sügavalt poogen :lol: .

oil
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 11 korda

Lugemata postitus #75 Postitas oil » 24 Apr 2018, 12:52

Siin peaks juba selgelt psühhiaater sekkuma.

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #76 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 13:09

Kui teemadele pannakse modede suvade järgi pealkirju ja liigutatakse tekste edasi-tagasi ühest teemast teise oma suva järgi siis jah, psühhiaater peaks sekkuma. Need moded võivad ennast siin sisse soolata koos Reimpsi ja Co-ga.

Mina seda teemat siin algatanud pole - see on järjekordne modede suva !!!
Viimati muutis Mariella Lünka, 24 Apr 2018, 15:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Kauri
Tsikkel: VN 750 custom
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 41 korda

Lugemata postitus #77 Postitas Kauri » 24 Apr 2018, 14:52

Ennevanasti oli ilus kõnekäänd, kus öeldi, et targem annab järele. Ma olen seda vada siin vaikselt jälginud ja tõsiselt kahju on inimestest kes ei suuda hetkeksi raamidest välja vaadata, aru saada irooniaga vürtsitatud huumorist jne. Mille kuradi pärast on vaja ronida nii isiklikuks? Keegi lõi kellegi naise üle või koer kuses tagarehvi peale?
Võtke endale tuba või jätkake oma verbaalset pasanteeriat privas edasi.
Kõik tööriistad ühest kohast, http://www.motoral.ee
kauri@motoral.ee
553 4250

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #78 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 15:13

Kauri kirjutas:Ennevanasti oli ilus kõnekäänd, kus öeldi, et targem annab järele. Ma olen seda vada siin vaikselt jälginud ja tõsiselt kahju on inimestest kes ei suuda hetkeksi raamidest välja vaadata, aru saada irooniaga vürtsitatud huumorist jne. Mille kuradi pärast on vaja ronida nii isiklikuks? Keegi lõi kellegi naise üle või koer kuses tagarehvi peale?

Esitasin modedele soovi, et mu konto kustutataks siit foorumist koos postitustega - ei soovi siin enam osaleda. Siin käib värk nii suvaliselt, et pole isu siin enam osaleda.
Viimati muutis Mariella Lünka, 24 Apr 2018, 15:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Krl
Tsikkel: 2007 R6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 47 korda

Lugemata postitus #79 Postitas Krl » 24 Apr 2018, 15:14

Kauri kirjutas:Ennevanasti oli ilus kõnekäänd, kus öeldi, et targem annab järele. Ma olen seda vada siin vaikselt jälginud ja tõsiselt kahju on inimestest kes ei suuda hetkeksi raamidest välja vaadata, aru saada irooniaga vürtsitatud huumorist jne. Mille kuradi pärast on vaja ronida nii isiklikuks? Keegi lõi kellegi naise üle või koer kuses tagarehvi peale?

No nii ongi endiselt.
Seda reeglit kinnitab ilmekalt ka olukord, kus on sattunud kokku kaks umbes sama tarka indiviidi, kes siis jätkavadki jauramist kuni internet täis.
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 149 korda

Lugemata postitus #80 Postitas M.T. » 24 Apr 2018, 15:33

Ei-ei, ärge nüüd teemat lukku pange või kusagile omaette vaidlema-solvama kolige. Rahvale meeldib tsirkus ja naer pidi tervislik olema, seetõttu :-||| teemad nii populaarsed ongi.
Kui nüüd kõrvaltvaatajana sõna sekka öelda, siis hetkel kaldub teema ühe osapoole kasuks. Kuigi teine osapool nii ei arva või õigemini tal on savi, suva, poogen või mis iganes ning on veendunud, et on kõrgema IQ-ga, siis tegelik olukord paistab vastupidine. Antud osapoolest on kloun kujunenud, keda siis aegajalt keegi torgib, et ta taas lugemismaterjali toodaks ja meelelahutus jätkuks. Tema arvates on aga ülejäänud seltskond siin foorumis pehmelt öeldes madalalaubalised kelle tase temani ei küündi ja kellega argumenteeritud diskussiooni pidada pole võimalik ning väljendab seda n.ö. üleolekut erinevate oskussõnade kasutamisega. Mis seda klouni kuvandit veelgi kinnitab ja (togi) jätkub.
Kui nüüd oleks soov või oskus ülejäänud pööblile tõestada enda erudeeritust ning sõna otses mõttes suu kinni panna, siis oleks ju lihtne vastata Reimpsi küsimusele "puust ja punaseks" näitega. Kuna seda ei tule, siis kinnistub ülejäänutes veelgi uskumus, et sisu seal jutu taga pole ja kogu teadmistepagas piirdubki oskussõnade kasutamise ja VÕS-ile viitamisega.
Nii et jätkakem ja tsirkust ning leiba kõigile. Ok, leiva vedelal kujul ma leian ise, te tootke tsirkust :mrgreen:

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #81 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 15:39

M.T. kirjutas:Ei-ei, ärge nüüd teemat lukku pange või kusagile omaette vaidlema-solvama kolige. Rahvale meeldib tsirkus ja naer pidi tervislik olema, seetõttu :-||| teemad nii populaarsed ongi.
Kui nüüd kõrvaltvaatajana sõna sekka öelda, siis hetkel kaldub teema ühe osapoole kasuks. Kuigi teine osapool nii ei arva või õigemini tal on savi, suva, poogen või mis iganes ning on veendunud, et on kõrgema IQ-ga, siis tegelik olukord paistab vastupidine. Antud osapoolest on kloun kujunenud, keda siis aegajalt keegi torgib, et ta taas lugemismaterjali toodaks ja meelelahutus jätkuks. Tema arvates on aga ülejäänud seltskond siin foorumis pehmelt öeldes madalalaubalised kelle tase temani ei küündi ja kellega argumenteeritud diskussiooni pidada pole võimalik ning väljendab seda n.ö. üleolekut erinevate oskussõnade kasutamisega. Mis seda klouni kuvandit veelgi kinnitab ja (togi) jätkub.
Kui nüüd oleks soov või oskus ülejäänud pööblile tõestada enda erudeeritust ning sõna otses mõttes suu kinni panna, siis oleks ju lihtne vastata Reimpsi küsimusele "puust ja punaseks" näitega. Kuna seda ei tule, siis kinnistub ülejäänutes veelgi uskumus, et sisu seal jutu taga pole ja kogu teadmistepagas piirdubki oskussõnade kasutamise ja VÕS-ile viitamisega.
Nii et jätkakem ja tsirkust ning leiba kõigile. Ok, leiva vedelal kujul ma leian ise, te tootke tsirkust :mrgreen:

Suurepärane tase - eeskujulik näide sellest foorumist :lol:
Kasutaja avatar

Krl
Tsikkel: 2007 R6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 47 korda

Lugemata postitus #82 Postitas Krl » 24 Apr 2018, 16:18

Macintosh kirjutas:
Allan_Merik??la kirjutas:Suurepärane tase ...

Sa oled kuulnud midagi irooniast, sarkasmist ja mitmetähenduslikkusest sõltuvalt kontekstist?

Eelnevalt kõne all olnutest, kelle postitustest neid asju välja kannatab lugeda?

Minuarust enamus siin kõlavast irooniast, sarkasmist jne on nii halb, et tavaliselt selle tootja peab ise vajalikuks lisada oma huumori lõppu, et see pidi olema üks, teine või kolmas :D Krt teab mis jama see tegelikult oli.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 512 korda
Tänatud: 455 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #83 Postitas Macintosh » 24 Apr 2018, 16:39

Me teeme nüüd nii, et lõpetame üksteise tagumise ära. Sõltumata sellest, kes "baarikaklust" alustas ja kes hiljem liitus ning kellele öeldi halvasti või kes arvas, et talle halvasti öeldi. Minge kirjutage ja arutlege mototeemadel. Ruumi siin selleks on piisavalt.
Kui keegi usub, et väike vabandus on ära kulunud ja tema poolt asi üle käte läinud siis nüüd on õige aeg seda siin tunnistada. Kõikide muude juhtude jaoks väike vihje: varumeeste pink on pikk.
Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #84 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 17:07

Macintosh kirjutas:Me teeme nüüd nii, et lõpetame üksteise tagumise ära. Sõltumata sellest, kes "baarikaklust" alustas ja kes hiljem liitus ning kellele öeldi halvasti või kes arvas, et talle halvasti öeldi. Minge kirjutage ja arutlege mototeemadel. Ruumi siin selleks on piisavalt.
Kui keegi usub, et väike vabandus on ära kulunud ja tema poolt asi üle käte läinud siis nüüd on õige aeg seda siin tunnistada. Kõikide muude juhtude jaoks väike vihje: varumeeste pink on pikk.

Sai Maciga pikemalt vesteldud filosoofilistel teemadel telefonis ja otsustatud, et aitab sellest jamast siin.

Minupoolne viga oli see, et ma allusin siin teatud tegelaste provokatsioonidele ja läksin oma üldistuses liiga kaugele - seega vabandan selle osa ees siit foorumist kel kombeks sisukamaid kommentaare esitada.

Tuli arutluseks ka see kuidas siin mõningatel tegelastel on kombeks teemad ära tappa isiklike solvangutega, laimamisega, provotseerimisega jne - minu seisukohalt võiks sellised tegelased otsejoones puhkama saata koos oma sõnavõttudega - piirab otseselt edasise kahju tekkimist siinsele keskkonnale. See võib olla õpetab pikemajaliselt veidi käitumist (Pavlovi tingreflekside meetod). Eesmärgiks oleks see, et sellel foorumil sisu veidi rohkem oleks kui suvalisel muul kommentaariumil kus käibki vaid loosungite loopimine, solvamine, sõimamine. Mind isiklikult huvitaks sisukamad arutelud ja ma pean õigeks kui moded sekkuvad koheselt kui asjad hakkavad lappesse minema. Sarkasm ja iroonia on väga tervitatavad kuid mitte laimamine, solvamine jne - see pole okei. Ja seletasin Macile ka põgusalt lahti selle VÕS temaatika, lisaks veel veidi juriidilist (olen nõus modedele koostama väikse spikri neil teemadel kui see nende töös siin neid aitab). Väga mõistlik tegelane ja minu soovitus oleks veidi karmima käega riisuda siin foorumis.

Allan Meriküla
Kasutaja avatar

Madlobster
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 233 korda
Tänatud: 276 korda

Lugemata postitus #85 Postitas Madlobster » 24 Apr 2018, 17:16

Allan_Merik??la kirjutas: minu soovitus oleks veidi karmima käega riisuda siin foorumis.

A mulle just meeldib, et jutuvada on rohkem kui busa turbotamine ja ülihuvitav motomatk Nepaalis. St kui sul viimased varnast võtta pole siis peab vait olema.

See, et vahest virtuaalselt lõuga saab ei tohiks keskmisel motomehel veel kõhtu lahti võtta.
üks alla, viis üles
Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu :idea:
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 512 korda
Tänatud: 455 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #86 Postitas Macintosh » 24 Apr 2018, 18:13

Madlobster kirjutas:A mulle just meeldib, et jutuvada on rohkem kui busa turbotamine ja ülihuvitav motomatk Nepaalis. St kui sul viimased varnast võtta pole siis peab vait olema.
See, et vahest virtuaalselt lõuga saab ei tohiks keskmisel motomehel veel kõhtu lahti võtta.

Jutuvada on igati OK. Vatra aga, selleks meil motokommun ongi, et kõigest saaks rääkida. Eriti, kui sa parasajagu ei taha turbodest, parimast rehvivalikust kiiretele teedele või oma viimasest ümbrmaailmareisist rääkida. Aga olgem ausad, see asi läks siin tiba käest ära. Kiskus baarikakluseks, kus ammu on selgus kadnud, et miks üksteist taotakse. Nõrgema näviga mehed lasid end suhteliselt lollilt provotseerida. Mõned osalised said targemaks, mõned muutusid lollimaks. Meenutas väga Salomon Vesipruuli ja Jaan Tatika lugu.

Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Teema algataja
Mariella Lünka

Lugemata postitus #87 Postitas Mariella Lünka » 24 Apr 2018, 21:32

Macintosh kirjutas:
Madlobster kirjutas:A mulle just meeldib, et jutuvada on rohkem kui busa turbotamine ja ülihuvitav motomatk Nepaalis. St kui sul viimased varnast võtta pole siis peab vait olema.

Jutuvada on igati OK. Vatra aga, selleks meil motokommun ongi, et kõigest saaks rääkida. Eriti, kui sa parasajagu ei taha turbodest, parimast rehvivalikust kiiretele teedele või oma viimasest ümbrmaailmareisist rääkida. Aga olgem ausad, see asi läks siin tiba käest ära. Kiskus baarikakluseks, kus ammu on selgus kadnud, et miks üksteist taotakse. Nõrgema näviga mehed lasid end suhteliselt lollilt provotseerida. Mõned osalised said targemaks, mõned muutusid lollimaks. Meenutas väga Salomon Vesipruuli ja Jaan Tatika lugu.

Kõik õige aga üldiselt võiks vabandada ka need tatipritsid. Oleks nagu õiglane.
Kasutaja avatar

tuman
Tsikkel: essveetuhatenn
Tänanud: 40 korda
Tänatud: 28 korda

Lugemata postitus #88 Postitas tuman » 24 Apr 2018, 21:36

Sorry aga see teema lõpetus meenutab juhtumisi lapsepõlvest, kus peale suure tülitsemise, milles mõlemad osapooled ehk võrdselt süüdi olid, läks üks osapool emmele kitule ja siis tuli koos emaga tagasi ja tema seljatagant hakkas teiselt vabandust välja kerjama? :wack:

Mine “Vaba teema”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist