Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Alkoraha ja kütuseraha Lätimaale, rattad Soome! Krdi seaduse oinad ei saa vist lõpuni aru, et varsti nende veskile vett enam vabsee ei tilgu ja kogu see masinavärk jääb seisma.
Ma jätaks ka selle raha eest selle pilli sinna Soome. Lisaks saab seda numbrimärki kasutada ka lumelabidana talvel. Win-win.
Ma hakkan ise jälle võitlema oma ratta värvivahetusega, kohe kui tagarehv saabub.

/vestluse algust vt siit/

Viimati muutis Macintosh, 21 Juun 2018, 09:34, muudetud 2 korda kokku.


Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas piiks »

Kauri kirjutas:
Spoiler

Alkoraha ja kütuseraha Lätimaale, rattad Soome! Krdi seaduse oinad ei saa vist lõpuni aru, et varsti nende veskile vett enam vabsee ei tilgu ja kogu see masinavärk jääb seisma.
Ma jätaks ka selle raha eest selle pilli sinna Soome. Lisaks saab seda numbrimärki kasutada ka lumelabidana talvel. Win-win.
Ma hakkan ise jälle võitlema oma ratta värvivahetusega, kohe kui tagarehv saabub.

Täna just lugesin, et midagi jääb ikka ka Eestisse. Taara käitlemisega oleme mitu head aastat tagasi kukkunud. Kõik Läti taara liigub prügimäele jälle. On ikka kuradi oinad meil ees otsas.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas yeekim »

piiks kirjutas:

......

Täna just lugesin, et midagi jääb ikka ka Eestisse. Taara käitlemisega oleme mitu head aastat tagasi kukkunud. Kõik Läti taara liigub prügimäele jälle. On ikka kuradi oinad meil ees otsas.

Romulates on eraldi artikkel- al.purgid....

Aga külka on koera koht- katsugu keegi teistmoodi väita :twisted:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

piiks kirjutas:

Täna just lugesin, et midagi jääb ikka ka Eestisse. Taara käitlemisega oleme mitu head aastat tagasi kukkunud. Kõik Läti taara liigub prügimäele jälle. On ikka kuradi oinad meil ees otsas.

Kõik ikka ei liigu. Lätist ostetud Valmiermuiza pudelid võtab automaat ilusti vastu, aga Corona pudelid lähevad küll klaasikonteineri.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

No nii vilets see lugu nüüd ka pole. Eestisse jääb ikka natuke rohkem, kui taara. Alkoholi tarvitamisest tulenevad raviarved ja probleemid jäävad ju ka kõik Eestisse.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Ja need, kes alkoga piiri ei oska pidada on kah ikka meitel endiselt alles :-)
Ja ei saa aru, miks valitsust süüdistada selles, et Lätist pärit purke Eestis tagasi ei osteta! Miks peaks mina maksumaksjana kellegi odavamale õllele veelgi peale maksma!
EDIT: Pole Lätiga seotud, aga postkasti potsatavates kaupluste reklaamides ei näidata enam alkoholi hindasid! Mis sügav mõte nende reklaamide saatmisel siis enam on?

Viimati muutis Maaks, 21 Juun 2018, 09:46, muudetud 1 kord kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Teema algataja
Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Praeguse perearsti süsteemi korral jõuad ennem kaks korda suure vaimu juures ära käia kui eriarstile aja saad. 3 lapse isana tekkib ikka täiesti hämming kui on vaja lastel klassikaline hammaste kontroll või silmaarsti visiit teha. Veel suurem hämming tekib siis kui lähed kohale ja oled kahe tunni jooksul ainus lastega persoon terve korruse peale ja määratud kellaaja asemel käib kuskil mingi kahvitauko või tiksutakse moluraamatus.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Krl »

Nahh te ise siin sitsite siis üldse?
Piirid on ammu lahti.

Kui raha siia enam ei jää, siis üks mis kindel. Virisejaid jääb siia veel mõneks ajaks :D

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Maaks kirjutas:

Ja need, kes alkoga piiri ei oska pidada on kah ikka meitel endiselt alles :-)
.....
EDIT: Pole Lätiga seotud, aga postkasti potsatavates kaupluste reklaamides ei näidata enam alkoholi hindasid! Mis sügav mõte nende reklaamide saatmisel siis enam on?

Piirid on alati tunde ja kokkuleppe küsimus. Nagu riigipiirid, mida saab nihutada ja edasi lükata, kuni minnakse liiga kaugele ja impeerium või siis antud juhul tervis laguneb tükkideks.
See on selleks, et sa läheksid kauplusesse suurest uudishimust seda hinda vaatama ja kuna see endiselt võrreldes Lätiga märgatavalt kallim on, siis ostad enda tuju parandamiseks näiteks šokolaadi :mrgreen:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Vestlesin hiljuti ühe hea tuttavaga, ühe sellisega, kelle puhul eladeski ei arvaks, et ta endale Lätist alkoholi toob. Ütles, et sõitis töö asjus Lätist läbi ega plaaninudki osta aga kui uudishimust poodi läks siis tuli sealt välja õige mitme kasti naturaalse siidriga. Tema argumentatsioon oli lihtne: see on umbes kogus, mis erinevatel tähtpäevadel nende peres (koos külalistega) aasta jooksul ära tarvitakse. Hinnavahe oli kahekordne, ehk võrreldes Eestiga oli iga teine pudel tasuta.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Macintosh kirjutas:
Spoiler

Vestlesin hiljuti ühe hea tuttavaga, ühe sellisega, kelle puhul eladeski ei arvaks, et ta endale Lätist alkoholi toob. Ütles, et sõitis töö asjus Lätist läbi ega plaaninudki osta aga kui uudishimust poodi läks siis tuli sealt välja õige mitme kasti naturaalse siidriga. Tema argumentatsioon oli lihtne: see on umbes kogus, mis erinevatel tähtpäevadel nende peres (koos külalistega) aasta jooksul ära tarvitakse. Hinnavahe oli kahekordne, ehk võrreldes Eestiga oli iga teine pudel tasuta.

Nii on, tulin isegi sealt päris mitme kasti õllega välja. Suvel grilli kõrvale ikka kulub ja Jaanipäev ka kohe ukse ees. Spetsiaalset alkotrippi sinna teha ei viitsi, kui just suuremat juubelit või pulma pidama ei peaks, siis tasuks ka spetsiaalne trip sinna teha. Aga kuna tööasjus pean Riias nagunii käima, siis aega-ajalt saab tagasitulles ka väike seljasirutus ja kärulükkamine seal piiril tehtud.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Lätis käies ei viitsinud midagi osta, kuid viimane kord Rootsis laevaga käies üllatusin, et see alko, mida ma joon, on odavam isegi, kui Lätis. Kuna olin tsikliga, siis palju ei ostnud aga ühtteist seljakotti ikka sai pandud :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Piipz kirjutas:
Spoiler

Lätis käies ei viitsinud midagi osta, kuid viimane kord Rootsis laevaga käies üllatusin, et see alko, mida ma joon, on odavam isegi, kui Lätis. Kuna olin tsikliga, siis palju ei ostnud aga ühtteist seljakotti ikka sai pandud :)

Seal tax-free kaubanduses on vist kõik maksud ju tasumata, sealt see vahe. Tallink ostab oma kraami ka mujalt kui kohalike maaletoojate käest ja kui sa veel teaks mis hinnaga neil omad töötajad saava osta, siis :shock:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas kaiman »

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/rikas- ... d=81384831
kes pole veel joppanud seda lugema siis tasub lugeda :bsmile: :bsmile: :mrgreen:


Pezzi
Postitusi: 278
Liitunud: 18 Mai 2008, 20:46
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Pezzi »

kaiman kirjutas:

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/rikas- ... d=81384831
kes pole veel joppanud seda lugema siis tasub lugeda :bsmile: :bsmile: :mrgreen:

Jah. Käisin ka hiljuti ühes uues Läti poes. Palju osta ei saanud, sest polnud millega ära viia. Aga see hakkas silma küll, et vaesed lätlastest poetöötajad pidid naba paigast venitades kaste riiulitele upitama et eestlased ja soomlased neid sealt kohe alla saaks laadida. Nii et õigus on pigem Kivirähkil kui Ossinovskil. :wink:

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Peamine on kui vaadata ostjate (eestlaste) nägusid! Kõik on rõõmsad, nägu naerul, kärud täis, rahaga ei koonerdata.....nagu "kungla rahvas kuldsel aal"! Mitte nagu siin eestis kus oleme kõik mornid ja mossis.

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kaiman kirjutas:

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/rikas- ... d=81384831
kes pole veel joppanud seda lugema siis tasub lugeda :bsmile: :bsmile: :mrgreen:

Nii toidu,kui alko poes tunnen end Saksamaal veel rikkamana ,kui Lätis. Ja seda oli tunda isegi enne aktsiisi tõusude algust.
Viimane kord mai algul käidud ja naudin siiani veinid 0,7l 150-2,0€, vino frizzante 0,7l 1,1€,proseccot hinnaga 0,7l 1,59€ ja õlle purk 0,5l 0,29€. 6x0,5l plastpudelis õlu 1,76€.Sixpackile lisandus pant 25senti.Õlu oli sama 4,8% belgias tehtud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Tort »

Peenematest jookidest ma ei tea, aga kes õllest midagi mõikab, see neid 30 sendiseid Saksa pilsnereid tõenäoliselt hinnast hoolimata ei joo.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Tort kirjutas:

Peenematest jookidest ma ei tea, aga kes õllest midagi mõikab, see neid 30 sendiseid Saksa pilsnereid tõenäoliselt hinnast hoolimata ei joo.

Need 30 senti on jamad, aga alates 60 senti on juba täitsa OK.
Mul laual viimaselt reisilt kaasa haaratud Itaalia Lidli kampaanialeht - 0,5l Tuborg 0,75 eur (ja see on see õige maitsega Tuborg, mitte see imelik Leedus või kus pruulitud solk), veinide hinnast ei hakka rääkimagi, kusjuures mitte suvaline Vino Tavolo solk vaid korralikud DOCG tähisega veinid.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tort kirjutas:

Peenematest jookidest ma ei tea, aga kes õllest midagi mõikab, see neid 30 sendiseid Saksa pilsnereid tõenäoliselt hinnast hoolimata ei joo.

Tegemist oli täiesti normaalse pilkuga(nime ei suuda meenutada,aga Koneberg vms) ja toodetud oli see Belgias.Ma olen pigem väga valiv ja kehv õlle läheb otse peldikusse kohe kiirelt.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Asi on alati maitses ehk kellele ema, kellele tütar. Ehk mis Urmasele hea, see minu arust võib-olla piss ja vastupidi.
Ja nagu uudised alles mõned päevad tagasi kuulutasid, siis oleme 5 vaesema seast end välja rebinud ning Läti jääb meist maha. Seega võime neid toetada küll :bsmile:
Ainult, et Leedukatel pidi veel paremini minema :mrgreen:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

M.T. kirjutas:
Spoiler

Asi on alati maitses ehk kellele ema, kellele tütar. Ehk mis Urmasele hea, see minu arust võib-olla piss ja vastupidi.
Ja nagu uudised alles mõned päevad tagasi kuulutasid, siis oleme 5 vaesema seast end välja rebinud ning Läti jääb meist maha. Seega võime neid toetada küll :bsmile:
Ainult, et Leedukatel pidi veel paremini minema :mrgreen:

Ok,mitse maitseks,aga ütlen siis et õlu oli kvaliteetne,mitte mingi suva lake.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Fox2
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Sept 2014, 20:21
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Fox2 »

Pehmed olete või? Ok, kahel rattal 100+l alkot nadi kaasa tassida. 2018.a olen Lätist ostnud vaid 400+l õlut ja 50+l kanget laket...Kaminapuid, kasvuturvast jne. Kütustest rääkimata. Esmaspäeval lähen toon Lätist jälle peaparandust.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Fox2 kirjutas:
Spoiler

Pehmed olete või? Ok, kahel rattal 100+l alkot nadi kaasa tassida. 2018.a olen Lätist ostnud vaid 400+l õlut ja 50+l kanget laket...Kaminapuid, kasvuturvast jne. Kütustest rääkimata. Esmaspäeval lähen toon Lätist jälle peaparandust.

Ega muud polegi öelda, et hea meel su üle, et nii palju sõita saad :-)
Ma tõin jaanijoogid (3L Don Simon pakivein+2x ... cava) kohalikust poest - edasi-tagasi kokku 3km ainult.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas piiks »

Maaks kirjutas:
Spoiler
Fox2 kirjutas:

Pehmed olete või? Ok, kahel rattal 100+l alkot nadi kaasa tassida. 2018.a olen Lätist ostnud vaid 400+l õlut ja 50+l kanget laket...Kaminapuid, kasvuturvast jne. Kütustest rääkimata. Esmaspäeval lähen toon Lätist jälle peaparandust.

Ega muud polegi öelda, et hea meel su üle, et nii palju sõita saad :-)
Ma tõin jaanijoogid (3L Don Simon pakivein+2x ... cava) kohalikust poest - edasi-tagasi kokku 3km ainult.

Ma tõin köögist veinikapist ja 2.korruse panipaigast. Kokku oli ca 10m + trepist üles ja alla.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Fox2
Postitusi: 102
Liitunud: 14 Sept 2014, 20:21
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Fox2 »

Mul ei ole nii head naist, kes külmkappi õllega jne. täidaks :D
Sai tänagi ise Lätti sõidetud. Ligi pool Eesti keskmist palka jäi Lätti. Peaparandus, kütus jne.


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Prets »

Peab tunnistama, et varasematel juttudel tõsi taga, isegi Rootsis maa peal on nüüd alkohol odavam kui Eestis. Systembolagetis saab pooleliitrise enam-vähem premmi või orikalaadse õlle 10-11 kohalikuga, mis on umbes-täpselt 1-1.10 eurides. Eestis poest enam sellise hinnaga ei saa...

(togi)
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Ära hakka - rootsi õlu käib kerest sellise kiirusega läbi, et isegi värv ei jõua muutuda! Orikaga nüüd küll ei ole mõtet seda asja võrrelda :-)
PS Aga miks meil peavad kõik asjad odavamad olema kui teistel? Tahtsime ju 5-e rikkama riigi hulka, hakkme vist vaikselt kohale jõudma :mrgreen:
Kunagi ühelt töökaaslaselt kuulsin (ilmselt iidne Tõstamaa vanasõna): "Karda väikseid sissetulekuid mitte suuri väljaminekuid!". Pärast tuli muidugi välja, et talle mu tööandja pakutud palk ei sobinuid ja "liikus karjääriredelil" edasi :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Maaks kirjutas:

Karda väikseid sissetulekuid mitte suuri väljaminekuid!

Hulluks läinud, mõtle ka mida sa räägid. Kogu aeg ja energia kulub ju alkoholi hinna peale mõtlemise, ostureiside planeerimise ja läbiviimise, tarbimise, hilisema peaparanduse jne peale, kust ma võtan veel aega oma sissetulekute suurendamiseks?!?? :lol:

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Ei saa me läbi Lätita (ja ilmselt ka Soometa)

Lugemata postitus Postitas kaimex »

M.T. kirjutas: 21 Juun 2018, 00:18

Kõik ikka ei liigu. Lätist ostetud Valmiermuiza pudelid võtab automaat ilusti vastu, aga Corona pudelid lähevad küll klaasikonteineri.

Soomes saab corona eest ka pandi tagasi. Sõber viis Eestis ka prismas ja sai tagasi. 🙄

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”