Kommuunigaraaz Tallinnasse?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kommuunigaraaz Tallinnasse?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

tali kirjutas:

Õigus Sul on tglt... :?

On tal jee õigus. Kütab lihtsal paranoiat üles reaalselt kaasa mõtlemata või panustamata. Negatiivseid väiteid on lihtne püstitada, sest inimesed on neile vastuvõtlikud (negatiivne pask müüb). Kui seltskonnas on psühhopaat siis sa ei tea seda isegi siis, kui ta sinu lähimate sõprade hulka kuulub - nad pasiatavd alati väga normaalsed välja.



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kommuunigaraaz Tallinnasse?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas:

Kui seltskonnas on psühhopaat siis sa ei tea seda isegi siis, kui ta sinu lähimate sõprade hulka kuulub - nad pasiatavd alati väga normaalsed välja.

Öeldut otseselt teemaga seostamata,siis sul on tegelikult õigus.

Aga kui teemasse,siis ilmselgelt on palju lihtsamaid ja kiiremaid viise kuidas oma musti tegusid teha,kui seda oleks kommuunigaraazi pidamine.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Kommuunigaraaz Tallinnasse?

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Olin ammu (1985 -L- Saksast) kommuniliige. 500 ruut - kenasti varustatud tsikli ja autoremondijaoks - ja kõigidest saime hakkama.
Kõik liiged ühendas üks mõtte - kui ma lahkun majas, siis minu töökoht näeb paremini välja kui sellest hetkest kui ma tulin majas sisse. Punkt - ja aamen.

Kahjuks pean ma tunnistama, et asi ikka lagunes. Peale teatud ajad muutuvad liikmete huved (ma ei tule enam nii tihti, kas ma pean ikka niiiii palju maksama, sest seda vool, vett, jne ei ole ma iialt tarbinud, tulevad asjad nagu: kuule, minu sõbra tuleb ka, ja teeb lihtsalt kiiresti...ja kaaos jääb, politsei on raudukses ees ja küsib ebaviisakas kas oleme näinud et,... maksuamaet tunneb huvi mis kuradimaa sealt ukse taga käib, ...

Oli põnev aeg! Aga mina kindlasti iialt enam ei usu, et selliseid kommuunid toimivad pikkalt.

Tahan mainida, et MC-vormis tegelevad klubid saavad asjad nüüd küll teistmoodi olla ja järelpidavus on tagatud.

Isiklik pigem pooldan, et keegi võttab asjad enda kätte, ja üürib näiteks päeva, nädala või kuude kaupa mingi tööpind välja, on ise kohapeal ja annab samuti tööriistad, vahendid, jne. raha ees välja. Oled sa siis haldaja, rikkas sa vist ei saa, aga ma kujutan küll ette, et oma leivaraha suudad sa niimoodi teeninda - kui pind on olemas ja pind ei ole suure kohustustega koormatud.

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kommuunigaraaz Tallinnasse?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Neeme pakkumisel on iva kindlasti sees. Olen isiklikult kordades kasutanud keset tööpäevi tuttavate autoremondiettevõtteid, et oma saani lappida. Aegajalt võtan enda tööriistad kaasa (tihti tekitab jama sellises süstemis see, et samat võtit on mitmel vennal korraga vaja või pole veel jõutud kasti tagasi panna jne, sellele kulub rohkem aega, kui 13võti taskus kohale ronida), kuid mitte alati. Neid asju, mida ei oska teha, saab alati nõu küsida ja selle eest, et keegi aitaks näiteks mootori aiste vahelt ära tõsta on aegajalt isegi mootorratastel vaja. See know-how on tegelikult kõikidest asjadest peale normaalsete töötingimuste kõige olulisem, sest siis julgeb teha asju, mida üksi näiteks kogemuste puuduse tõttu lihtsalt ei riski ette võtta. Kuna mina käin näiteks graafikuga tööl, siis tihti sügan sita suusailma aegu üksipäini kotte nädalasees, selleasemel võiks tõesti kusagil pädevate järelvalve all omale haamriga piki näppe peksta...

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Kommuunigaraaz Tallinnasse?

Lugemata postitus Postitas piiks »

See teema maha kantud?

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

reimps

Re: Kommuunigaraaz Tallinnasse?

Lugemata postitus Postitas reimps »

piiks kirjutas: 25 Dets 2018, 13:33

See teema maha kantud?

Kas see üllatab sind?
Kui ei ole juhti(mist) ega kindlat plaani, siis maakuulamisest üksi jääb väheks, eriti kui positiivseid stsenaariume iseg paari aasta lõikeski ei prognoosita..

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kommuunigaraaz Tallinnasse?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

piiks kirjutas: 25 Dets 2018, 13:33

See teema maha kantud?

Ei ole. Mul tuli korraga nii palju erinevaid asju ette, et võhma lihtsalt kõigeks ei jätkunud. Tähelepanu said olulisemad. Ilmselt kusagil veebruariks on selge ja siis saab teemaga uuesti tegeleda.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”