Millist kaubikut valida?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mul on rida rumalaid küsimusi kaubikute kohta.

  1. Kui palju sõiduressurssi võiks olla keskmiselt alles +250K läbi sõitnud diiselkaubikul? täpsemalt on vaatluse all Renault Trafic/Opel Vivaro/ Nissan Primastar perekond
  2. Kellegi kokkupuuteid nimetatud sõidukitega? Jagage teadmisi puuduste kohta.
  3. Kas (kasutatud) kaubikut on võimalik ka sõiduautona arvele võtta st. muuta sõiduki kategooriat?
  4. Kas sellisele kaubikule on võimalik istmeid juurde lisada?


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kõigil eelmainitutel on Pranslaste käsi olnud mängus, kaasa arvatud Toyota Proace. Isiklikult ei ostaks!
Vaata parem- Sprinter, Hiace, Vito või Transit.
Muide, wikipedias on kohati üllatavalt hästi toodud üldised probleemid jms. välja. :bsmile:

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas piiks »

Macintosh kirjutas: 19 Mai 2019, 23:03

Mul on rida rumalaid küsimusi kaubikute kohta.

  1. Kui palju sõiduressurssi võiks olla keskmiselt alles +250K läbi sõitnud diiselkaubikul? täpsemalt on vaatluse all Renault Trafic/Opel Vivaro/ Nissan Primastar perekond

  2. Kellegi kokkupuuteid nimetatud sõidukitega? Jagage teadmisi puuduste kohta.

  3. Kas (kasutatud) kaubikut on võimalik ka sõiduautona arvele võtta st. muuta sõiduki kategooriat?

  4. Kas sellisele kaubikule on võimalik istmeid juurde lisada?

1. Sõltub kaubikust. Minu Vitol on ees hetkel 510 000km. Pole ühtegi probleemi. Kõik toimib ja ressurssi on veel ilmselt sama palju järgi.

2. Prantslastest tuleb laia kaarega mööda käia. Seal juba uuena eibtööta miskit. Proovisin uut Citroen Spacetourerit. Välja näeb fäänsi, aga 12 aastat vana Vito on parem ja töökindlam.

3. Seda peab ARK st uurima. Kinnise kuudiga asja ilmselt ei saa. Aga need, millel taga klaasid ja istmekinnitused olemas, neid vast ikka saab.

4. Kui kinnituse kohad on, siis saab. Uutel, millel siinid põhjas, on konfiguratsiooni lihtsam muuta.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Esimese põlvkonna Vito on küll lagunemise ja roostetamise etalon, mida isegi prantslased ei suuda lüüa.
Vivaro/Trafic ei ole väga hull, ainuke, mille kohta olen probleeme kuulnud on käigukast.


Märtt
Postitusi: 211
Liitunud: 30 Mär 2013, 22:17
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Märtt »

100 000 sõitnud traficuga on huvitav kogemus, millest teen omad järeldused.

Kiirteel sõites läks ette hoiatamata pooltelje sisemine liigend. Tulemuseks oli terve tee õli, hammasrattaid ja laagrijuppe täis. Peksis käigukasti otsa puruks.
Millisel kuradi autol läheb 100 000 peal pooltelje sisemine liigend!?

Rääkimata sellest, et kliimaplokid kukuvad laest alla, käetoed väsivad ära, tagumised turvavööd kukuvad küljest ära ja ei lukustu ning peksavad ohjeldamatult vastu küljeaknaid, uksetihendid kukuvad ära, küljeukse lukud jamavad. Neid näiteid olen kohanud mitmel traficul.

Ma ei taha ette kujutada, mis jamad 250 000 peal ootavad :)

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Macintosh kirjutas: 19 Mai 2019, 23:03

Mul on rida rumalaid küsimusi kaubikute kohta.

  1. Kui palju sõiduressurssi võiks olla keskmiselt alles +250K läbi sõitnud diiselkaubikul? täpsemalt on vaatluse all Renault Trafic/Opel Vivaro/ Nissan Primastar perekond

  2. Kellegi kokkupuuteid nimetatud sõidukitega? Jagage teadmisi puuduste kohta.

  3. Kas (kasutatud) kaubikut on võimalik ka sõiduautona arvele võtta st. muuta sõiduki kategooriat?

  4. Kas sellisele kaubikule on võimalik istmeid juurde lisada?

1. Sõber ostis pidusena, oma tuttava käest, kindla ajaloo ja regulaarse serviseskäiguga Traficu, 300 000 oli kellal.
Ainult remontis, erinevad mootorihädad. 350 000 juures loobus, kui eelsüüteküünlad plokist välja lendasid.

Pilt
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas: 19 Mai 2019, 23:03

Mul on rida rumalaid küsimusi kaubikute kohta.

  1. Kui palju sõiduressurssi võiks olla keskmiselt alles +250K läbi sõitnud diiselkaubikul? täpsemalt on vaatluse all Renault Trafic/Opel Vivaro/ Nissan Primastar perekond
  2. Kellegi kokkupuuteid nimetatud sõidukitega? Jagage teadmisi puuduste kohta.
  3. Kas (kasutatud) kaubikut on võimalik ka sõiduautona arvele võtta st. muuta sõiduki kategooriat?
  4. Kas sellisele kaubikule on võimalik istmeid juurde lisada?

Jube laguneja. Kaks sellist autot töömasinaks olnud.
Lõpuks võeti uus masin liiparisse ja tuli odavam, kui vana ülalpidamine.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas: 19 Mai 2019, 23:03

Mul on rida rumalaid küsimusi kaubikute kohta.

  1. Kui palju sõiduressurssi võiks olla keskmiselt alles +250K läbi sõitnud diiselkaubikul? täpsemalt on vaatluse all Renault Trafic/Opel Vivaro/ Nissan Primastar perekond
  2. Kellegi kokkupuuteid nimetatud sõidukitega? Jagage teadmisi puuduste kohta.
  3. Kas (kasutatud) kaubikut on võimalik ka sõiduautona arvele võtta st. muuta sõiduki kategooriat?
  4. Kas sellisele kaubikule on võimalik istmeid juurde lisada?

Minu teada on neil mootorid erinevad,aga Renault on täita hea ja võiks öelda ka töökindel. Sõita on mugav,alates 2 käigust kiirendab täiesti adekvaatselt,et liikluses püsida.
Mul on väimehel Reanault Trafic 2,0 2007a. Ls tänaseks on tal mingi 400tkm lähedale. Mootor töötab.Vahetatud on mingi aeg tagasi(300tkm pealt vist) kõik pihustid(töö hind oli umbes 3k esinduses ja keegi muu eriti ei tahtnud seda tööd ette võtta ka) ja eelmine aasta vahetati turbo,mis tuli nüüd 50tkm hiljem jälle vahetada,sest pandi mingi odavam asendus. Nüüd hankisin talle tehases taastatud nö vahetusvaruosa Garreti,hind oli alla 200 suts+vahetus. Veermiku on ta kogu selle aja jooksul ühe korra natuke tõsisemalt(esisild algosadeks ja uued jupid sisse+amordid ka) remontinud,aga see on norm hinnaga töö olnud. Tuled on trafikul pigem kehvad.Lähituled veel kuidagi ajavad asja ära,kui udukaid lisaks kasutada,aga kaugtuled on eriti lahjad. Lisatuled on vajalikud.
Auto oli enne 9 kohaline,aga tal siin koha peal vahesein pandud ja kaubikuks ümber tehtud,nüüd 6 kohaline+kong.Kui tehasest pole lisaistmete ja turvavööde kinnitusi,siis nende järelpaigaldamine on vist ainult esinduse teema,aga ilmselt enamusele ei saagi. Kui on kohad olemas,siis võib see ollagi enne sõiduautona olnud ja nüüd ümber vormistatud kaubikuks. Sellise asja kohta saad konkreetse auto andmete alusel ilmselt ARK-st pädevaima vastuse.
Vaadates kuidas tema seda autot kasutab,siis ma ütleks ,et see on isegi väga töökindel masin. Mind häirib selle kaubiku juures kõige enam päris suur sõidumüra. Ford Custom ja MB Vito on sellega võrreldes müra poolest nagu sõiduautod.

Viimati muutis urmas66, 20 Mai 2019, 14:52, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Lembit »

Ma lisaks seda juurde, et minu arust on selles Traffic/Vivaro/jms. kaubikus/bussis 190+ pikkusega inimesele päris mõnus istumisasend võimalik leida ja üldine sõiduelamus on kuidagi sõiduautolik. Ise omanud ei ole, aga rendist võttes olen seda marki eelistanud.

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas wicked »

mul 2012 aasta Trafic. 230000km läbi sõitnud.
ma ei tea, mis Traficust sa, Urmas, räägid, aga tuled on väga head. mitte mingit vajadust ei näe lisatulede järele. udutuledega sõitmine ei valgusta sul teed grammi eest ka mitte. see selleks, vana teema juba.
auto sõidab. erilist remonti veel ei ole tahtnud. ühtegi roostetäppi kuskil ei ole. 84kw liigutab küll. ma ei kujuta ette kuidas mingi 66kw versioon hakkama saab.
200000 pealt tuleb arvestada käigukasti remondiga. laagrite vahetus. eelnevalt ennab aimu 6. ja sejärel 5.käigu undamisega.ca 400€. kui laiali lasta, võid ise arvestada...
juhiistme käetugi ikaldab.
tagumise küljeukse ja tagumise ukse lingid ei jookse kergelt pesasse tagasi . alati enne ukse sulgemist tuleb ling alla vajutada. seal ei aita õlitamine ka mitte.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Siin ei ole küsimus mitte margis/mudelis vaid eelmises omanikus. Kuna nad on enamasti TÖÖautod, siis seda nendega ka tehakse 100 erineva kasutaja poolt.
Kui keegi veel mäletab vana Telliskivi tänava olukorda? Seal võis raudtee ülesõidukohtadel 100% täpsusega öelda, kes sõitis isikliku- ja kes tööautoga...

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Sõbral oli 2008a traffic kuni eelmise aastani. Uueni ostetud ja sõitis kindlasti rohkem kui keskmine inimene. Probleeme nagu ei mäletakski, et oleks sellega olnud vähemalt viimase 5a jooksul. Eelmine aasta vahetas tutika vastu välja ja see on juba päris mõnus. Oluliselt vaiksem ka, kui nii mõnigi auto. Enda cr-v laseb müra palju rohkem sisse. Samas ka üks tuttav remontija kiidab trafficut väga. Teisel sõbral vito ala 2009 ja see enamus ajast seisab kui liigub. Siin kohal tervitused tartu MB esindusele, kes teeb ikka väga head tööd. :wack: Pandi ka Vitole paak alla tagasi nii, et lint oli pm läbi roostetanud, viimased kaks mm hoidsid veel. (lol)

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kui Vivarot/Trafficut osta, siis ainult 2,5 diisliga, minekus on 1,9 ja 2,0 versiooniga võrreldes nagu öö ja päev. Kütusekulu praktiliselt sama.

Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Peet »

Mootori ressurss- Max kilometraaž mida oma silmaga nägin oli u 920 000km ning töötas väga korralikult(1,9 mootor, vedas kala põhjamaades ning hooldati väga korralikult). Uuem versioon(2,0 84kw) on samuti töökindel, kui hooldad korralikult. Traficul nõrk koht on roolilatt. See kipub logisema hakkama. Samuti tasub üle vaadata küljeukse siinid. Need on ühed kuradima kallid asjad Renaulti puhul. Wickedi mainitud laagrimure on ka tavaline asi. Tihti avaldus see veel garantiiperioodil, seega tasub uurida, kas on vahetatud juba varasemalt. Pihusteid on ka sellel masinal lennanud, aga see on loterii. Kalliks läheb lugu siis, kui pihustid on kaanega üheks saanud. Siis on lõbu laialt, ag asee võib iga teise autoga ka nii olla.
Kuldreegel ka juurde- Enne ostu lase esinduses üle vaadata. Renault puhul saab uuematel vaadata ka võtmest läbisõitu(kui on mujalt toodud auto). See on nii mõndagi ostjat s*tast päästnud...
PS: Nö automaadist(quickshift) käi kauge kaarega mööda! See on loodud inimkonnale karistuseks pattude eest.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
wicked kirjutas: 20 Mai 2019, 10:37

mul 2012 aasta Trafic. 230000km läbi sõitnud.
ma ei tea, mis Traficust sa, Urmas, räägid, aga tuled on väga head. mitte mingit vajadust ei näe lisatulede järele. udutuledega sõitmine ei valgusta sul teed grammi eest ka mitte. see selleks, vana teema juba.
auto sõidab. erilist remonti veel ei ole tahtnud. ühtegi roostetäppi kuskil ei ole. 84kw liigutab küll. ma ei kujuta ette kuidas mingi 66kw versioon hakkama saab.
200000 pealt tuleb arvestada käigukasti remondiga. laagrite vahetus. eelnevalt ennab aimu 6. ja sejärel 5.käigu undamisega.ca 400€. kui laiali lasta, võid ise arvestada...
juhiistme käetugi ikaldab.
tagumise küljeukse ja tagumise ukse lingid ei jookse kergelt pesasse tagasi . alati enne ukse sulgemist tuleb ling alla vajutada. seal ei aita õlitamine ka mitte.

2007a Trafic. Kirjutasin ju selgelt H4 lampidega on need vist. Ju siis mul on paremate tuledega autosid ka olnud :) . Väimehel on lisakaugtuled ja ühel sõbral oli ka uuena ostetud 2008,millel olid ka kohe ostes Luminatorid lisaks pandud. Käisin sellega korra Riias ja lähituled ei olnud eriti head. Kauged koos lisadega muidugi OK.
Meil firmas oli natuke aega 2016a oma ja mu meelest olid tuled sellel sama notid. 2016 oli juba 1,6TDI ja suuremat nüüd vist enam ei saagi. Tundus natuke lahjavõitu.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

See moodne 1,6 biturbo on.... mingi imelik. Korra võtsime rendist 107 kW ja no ei olnud seal neid kilovatte kuskil edasi ei läinud ja Saksa Autobahnil väga vasakpoolsetesse ridadesse asja ei olnud.


reimps

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ou, tehke oma autoteema, siin räägitakse tsiklitest.

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas h0lger »

reimps kirjutas: 20 Mai 2019, 16:09

Ou, tehke oma autoteema, siin räägitakse tsiklitest.

Siin teemas räägitakse pigem lollusi ja segadusi ma olena aru saanud.

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

bnd
Postitusi: 20
Liitunud: 04 Juun 2016, 17:59
Tsikkel: Hetkel Polaris RMK PRO
Tänatud: 1 kord

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas bnd »

Üks rumal küsimus ka vahelduseks teemasse
Kindlasti on siin ka Soomes liiklevaid kodanikke. Miks Soome tsiklimehed liiklust takistavad? Just kroomimehed.
Sõitsin just nädalavahetuse Soome pikuti läbi ja "kroomid" olid kolonnitekitajad. Vahelduvad seal ju suviti 80-90-100-110kmh alad pidevalt ja nemad lasevad rahulikult, olenemata märgist, nii 85kmh. Kuna sommid ise on kolonniuku, ehk möödasõite seal ei armastata väga (pole harvad juhused, kus tiksutakse ka traktori taga), siis sellise/selliste tsiklite taha korjas nädalavahetusel megakolonnid. Ja ma ei mäleta, et must oleks mõni tsikkel mööda sõitnud. Ise mõtlesin, et ju on põhjus apehanger-ites, mida on seal ebanormaalselt paljudel ratastel, võib-olla juba 90kmh pealt tõstab per*e sadulast õhku ja lehvid nagu tuulelipp :) Pilt muutus kardinaalselt, kui Rootsi jõudsin- olenemata ratta tüübist, lendasid kõik mööda.

IronButt 1000 R1
IronButt 2000 CBR1100XX

taat007
Postitusi: 60
Liitunud: 24 Mai 2012, 17:23
Tsikkel: jawa250 jawa350 honda650
Tänatud: 3 korda

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas taat007 »

käisin kevadel Imataras paadimootorit toomas ja seal oli paar löiku kus sõideti nagu Lätis :D
Ehmatasin kui korraga kahe realine kolmeseks tehti ja anti teed ka.
Imelikud need sommid :D

Kasutaja avatar

bnd
Postitusi: 20
Liitunud: 04 Juun 2016, 17:59
Tsikkel: Hetkel Polaris RMK PRO
Tänatud: 1 kord

Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas bnd »

Põhjas on ka paar sellist kohta, kus on võimalus 3 või 4 rida tekitada. Eks nad seal tiksuvad paremas ääres ja kui mõni napakas eestlane, kes arvab, et -20kmh pole ok ja sõidab "3ndat" rida tekitades mööda, siis tulevad päris mitmed autod kohe sappa.

IronButt 1000 R1
IronButt 2000 CBR1100XX
Kasutaja avatar

Frosch
Toetajaliige
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Veebr 2019, 11:48
Tsikkel: BMW 1200GS Adventure
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Frosch »

Lihtsam on osta passenger verisoon, ehk et istmetega kaubik kui on soov et saaks ka inimesi vedada. Lihtsam on istmed välja visata ja vajadusel sisse tagasi panna (kui et käia ark-is ümberehitust regamas vms). Eks kõik sõltub auto hoidmisest ja hooldamisest nagu siin eelpool juttu oli. Mõni sõidab 300k ilma ühegi tõsisema remondita ning korraliste hooldustega ja kuluosade vahetusega, teised käivad ja remondivad neid petrolhead-ide peeneks lastud pille. Kui saad mõne era omadis olnud massina millel 1 omanik ja korrektne hooldusajalugu siis sõltumata margist tasuks pilk peale visata.

Mini Riga - 160cc Pitrpo - Honda Hornet CB600 F - Yamaha FZ1N - Bmw 1200GS Adventure


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Kas uuem transit ei ole valikulistis? See custom?

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Alustaks nullist(0):

MILLEKS?

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Prets »

Autolehes just põhjamaade autode vastupidavuse raport, Soome tehnoülevaatuste statistika järgi. MB Vito oli seal raudselt viimane mitme aastakäigu puhul. Peamiseks roostemured. Samas, läbisõit ka neil keskmisest kuni 3x suurem.

Vitodega võib olla väga probleeme. Ja kui on, siis kallid. Aga kui ei ole, siis mugavuse ja juhitavuse poolest vastast pole.

(togi)
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Vito on probleemne eelmise põlvkonna ehk kuni 2013 W639 kerega. Alates 2014 on uus W447 kere ja see juba hoopis teine auto. Mul on 2017 Vito 119 4x4 ehk 140kw ja tegemist ongi nagu suure mahtuniversaaliga. Mul siis istmetega variant. Kui W447 Vitot vaadata esiveolisena ,siis sellel on see Renault Travicu 1,6 mootor ja ka esisild on Renault. Taga ja neliveolised on 2,2 dislad 120,160,190kw

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ahsoo, küsik teemaalgatajalt, milleks ta üldse plaanib seda kaubikut kasutada?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

urmas66 kirjutas: 21 Mai 2019, 10:58

Vito on probleemne eelmise põlvkonna ehk kuni 2013 W639 kerega. Alates 2014 on uus W447 kere ja see juba hoopis teine auto. Mul on 2017 Vito 119 4x4 ehk 140kw ja tegemist ongi nagu suure mahtuniversaaliga. Mul siis istmetega variant. Kui W447 Vitot vaadata esiveolisena ,siis sellel on see Renault Travicu 1,6 mootor ja ka esisild on Renault. Taga ja neliveolised on 2,2 dislad 120,160,190kw

See esimene tagaveolise põlvkond polnud vist kah päris see mida MB-lt ootaks? Ma mäletan vähemalt, et üks "õnnelik" omanik parkis lausa oma õnnetu eksemplari Silberauto ette, mille terve külge täitis vigade loetelu kleeps.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

yeekim kirjutas: 20 Mai 2019, 21:50

Alustaks nullist(0):
MILLEKS?

Kolm kasutust:

  1. Isiklike asjade, väiksema mööbli, mittemääriva siseviimistlusmaterjali jms transpordiks majaehituse/kolimise perioodil (kasutusaeg ca 1.5-2 aastat)
  2. Kerge endurotsikli veoks Tallinna lähiümbruses
  3. Reisitsikli veoks Euroopasse, ideaalis mahutab lisaks ühele tsiklile ja juhile 2-3 reisijat
  4. Aeg- ajalt sõiduautona, peaks mahutama lisaks juhile 3 reisijat, ideaalis 4
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Millist kaubikut valida?

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Millist pole vaja, võta kahemilline nagu anekdoot ütleb. :P
Minu kogemustepagasist on kõige meeldivamad kogemused Masteriga ja viletsamad Transporteriga. Tehnilisi nüansse enam ei mäleta, kuid 2.a jooksul vahetati Renault-il ainult õli ja muid nipet näpet asju. VW oli paras kopsuhaige oma turbomootoriga maanteel. Mõlemaga sai uhatud hommikust õhtuni ning töö sai enam-vähem ühtemoodi tehtud. Samuti oli Masteri kong parem polarise 700 kuubikuse ATV vedamiseks. Istmete sisse-välja loopimine ei olnud kummalgi keeruline.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”