SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kui ahv ei oska haamrit kasutada, ei tähendada, et haamer oleks loll, vaid pigem ikka keegi muu ... :bsmile:
Endal kevadel kogu passi teema võttis kokku 20 min, 10 min pildi järjekorras putkas, kodus tegin avalduse arvutis ära ja järgmine kord läksin juba järgi. Ülimugav süsteem. Tegelikult oleks saanud ise pildi ka saata, aga kuna jäi nagunii tee peale, siis oli lihtsam putkas pilt ära teha, kui korralikku pilti teha. :bsmile:



http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Teema algataja
will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas will111 »

image.png
image.png (182.07 KiB) Vaadatud 2768 korda
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Fox kirjutas: 29 Okt 2019, 11:30
Spoiler
urmas66 kirjutas: 29 Okt 2019, 10:51

See arvutiga mitte läbisaamine on ka isikus endas kinni. Sa kas tahad seda osata või oled puiselt vastu.

Loomulikult on. Minu jutu mõte oli pigem selles, et vara on veel maailma nr 1 e-riigi loorberitele puhkama jääda. Mitmeid asju annab ikka veel palju kasutajasõbralikumaks teha ja alati ei kipu rakenduste uusversioonid paremad olema, pesuveega on ka laps välja visatud.

Seda küll,igati nõus. Super hea näide on Telia,kus iga uuendus teeb koduka ainult keerulisemaks. Kungi oli see Elionina päris mugav ja lihtne kasutada, aga see ei saa ju nii olla. Tegelikult on Swedbanki leht seoses nutisõbralikumaks muutmisega natuke kehvem suures arvutis kasutada. Krt eks kui tuletama hakata, siis saab siit pikalt edasi minna tõesti.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Jesper kirjutas: 29 Okt 2019, 19:05

Ma üritasin selle naljaga illustreerida olulist erinevust isiku tuvastamise ja tema tahte fikseerimise vahel. Selleks, et mingi tehing saaks toimuda, peavad mõlemad asjad kuidagi tehtud saama.

Selleks on spetsiaalne apstraat, mis mõõdab neerupelasete tööd, ning sealt vallanduvate ärevushormoonide hulka. Eeldades, et tahtevastaselt võõra moosipalli eest makstes on ärevus laes, nii jääb kurikael pika nina ja tühja kõhuga

no t*** ma ytlen mis joorupit peab siin nüüd talv läbi ajam :mrgreen:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ka sellega juba tegeletakse, vt ntx Converus EyeDetect. Aga noh allkirjastamist see ei asenda ega pole selleks ka mõeldud. Üldiselt ma ütleks kokkuvõtvalt, et tulevik on juba ammu kohal, pole mõtet punnitada mingeid uhuu-ennustusi sulepeast välja imeda, reaalsus on palju põnevam :)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Jesper kirjutas: 29 Okt 2019, 19:57

Ka sellega juba tegeletakse, vt ntx Converus EyeDetect. Aga noh allkirjastamist see ei asenda ega pole selleks ka mõeldud. Üldiselt ma ütleks kokkuvõtvalt, et tulevik on juba ammu kohal, pole mõtet punnitada mingeid uhuu-ennustusi sulepeast välja imeda, reaalsus on palju põnevam :)

uhuu või mitte uhuu igasugu tehnoloogilisi vididinaid, mis kunagi kasutusse ei jõua on väga palju.
Elon viib meid varsti marsi peale, eks siis paista, milline pass seal kehtib.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas isakene »

Möödunud aastal käisin Saksast omale kaubikut toomas. Transiitnumbrite jaoks oli vaja kolme erineva ametniku juures käia koos hunniku arusaamatute paberitega, kusjuures ühe juures kaks korda ning üks neist paarsada meetrit eemal teises majas. Iga kord sai sabas ka korralikult seista. Aga automüüjast sakslane rõõmustas - heh, ainult kolm tundi läkski! Polevat üldse harv juhus, kui terve päev ära kulub.

Kui ma talle seletasin, kuidas Estlandi Autozulassungsstelle's asjad käivad - paned netis aja kinni, ettenähtud kellaajal astud uksest sisse ja kümne minuti pärast välja ning lihtsaks omanikuvahetuseks ei pea kodust väljagi minema - siis tüüp ohkas, pööritas silmi ning arvas et enamus ta armsa isamaa riigiametnikke on üks suur punt Arschloch'e, kes tuleks kaikaga laiali peksta. Nii et ei midagi erinevat kodumaisest meelsusest. A ega ta mind vist väga uskuma ei jäänud, niikuinii valetab, donnerwetter... :D

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

isakene kirjutas: 30 Okt 2019, 00:00

Möödunud aastal käisin Saksast omale kaubikut toomas. Transiitnumbrite jaoks oli vaja kolme erineva ametniku juures käia koos hunniku arusaamatute paberitega, kusjuures ühe juures kaks korda ning üks neist paarsada meetrit eemal teises majas. Iga kord sai sabas ka korralikult seista. Aga automüüjast sakslane rõõmustas - heh, ainult kolm tundi läkski! Polevat üldse harv juhus, kui terve päev ära kulub.

Kui ma talle seletasin, kuidas Estlandi Autozulassungsstelle's asjad käivad - paned netis aja kinni, ettenähtud kellaajal astud uksest sisse ja kümne minuti pärast välja ning lihtsaks omanikuvahetuseks ei pea kodust väljagi minema - siis tüüp ohkas, pööritas silmi ning arvas et enamus ta armsa isamaa riigiametnikke on üks suur punt Arschloch'e, kes tuleks kaikaga laiali peksta. Nii et ei midagi erinevat kodumaisest meelsusest. A ega ta mind vist väga uskuma ei jäänud, niikuinii valetab, donnerwetter... :D

Nii on,see mul ka korduvalt kogetud teema. Sel suvel Nürnbergis oli kohalikus registris vaja enne kella 13 kohal olla,et saaks 2-3 tunniga asjad korda. Läks 2 tundi ja seda tegi müüja ise. Peale kella 13 tulijaid ei pidavat üldse jutule võtma.Ei saa järjekorra numbritki. Meil veel lennuk ka hilines ja oli sekundi pealt jõudmine. Ehk 5min hiljem oleks tulnud hotell võtta ja järgmist päeva oodata. Nii kui asjad sealt käes tegin tahvlis broneeringu Tallinna arki esmasele ja laevast otse sinna.Kui tüübikas käes,siis broneerisin aja registrisse ja jälle 10min ja kõik tehtud.
Ma ei tea kuidas täna ,aga vanasti(10a tagasi) sai Lätis ARK töötaja kohale kutsuda ostu müüki vormistama. Tuli koos printeriga autos ja tegi kõik kohapeal ära. Mis maksis ei tea,see oli müüja teema tookord.Me ostsime haagist.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 301
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas Sadness »

Sõitsin maanteeameti ukse taha, võtsin järjekorranumbri, 10 min pärast kutsuti sisse. Saadeti kukele. Öeldi, et kui vead kõrvaldatud, siis regagu ma järgmine kord igaks juhuks netis aeg ette - iga kord ei pruugi nii kohe löögile saada. Regasin netis aja, sõitsin aegsasti kohale, tahtsin võtta numbrit. "Te tulite liiga vara, palun tulge 10 minutit enne registreeritud aega." Ootasin autos, et millal siis see "10 min enne" saabub. Maanteeameti mees kõndis õues minu auto juurde. Ütlesin talle, et mul on veel 3 minutit aega, enne kui saan oma numbri võtta. Vastas: meil pole praegu järjekorda, võtke üldjärtsu number ja sõitke kohe sisse. Kuna kolmas kord veel vaja minna, siis eks näis, kuidas läheb.

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas claw »

Ükspäev käisin maximas. Ostsin kapsast, õlut ja õunu vms. Tavalises kassas kedagi ei olnud, läksin iseteenidusse. Õllega hakkas see kassa seal lärmama, oli vaja teenendajat. Vähemalt 2 minutit ootasin, kuni tuli teenindaja ja ära piiksutas - ta nimelt tassis korvihunnikut väravate taha ja ei saanud kohe sekundiga reageerida.
Järgmisetel valimistel pean meeles, raisk. E-riik või asi.


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas ttt »

Sadness kirjutas: 01 Nov 2019, 14:04

Regasin netis aja, sõitsin aegsasti kohale, tahtsin võtta numbrit. "Te tulite liiga vara, palun tulge 10 minutit enne registreeritud aega." Ootasin autos, et millal siis see "10 min enne" saabub.

Olen sama kogenud, et jõudsin liiga vara ja ei saanud nö teada anda, et ma olen kohal. Minu meelest on neil paremat disaini vaja :P

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas Krl »

Sadness kirjutas: 01 Nov 2019, 14:04

Sõitsin maanteeameti ukse taha, võtsin järjekorranumbri, 10 min pärast kutsuti sisse. Saadeti kukele. Öeldi, et kui vead kõrvaldatud, siis regagu ma järgmine kord igaks juhuks netis aeg ette - iga kord ei pruugi nii kohe löögile saada. Regasin netis aja, sõitsin aegsasti kohale, tahtsin võtta numbrit. "Te tulite liiga vara, palun tulge 10 minutit enne registreeritud aega." Ootasin autos, et millal siis see "10 min enne" saabub. Maanteeameti mees kõndis õues minu auto juurde. Ütlesin talle, et mul on veel 3 minutit aega, enne kui saan oma numbri võtta. Vastas: meil pole praegu järjekorda, võtke üldjärtsu number ja sõitke kohe sisse. Kuna kolmas kord veel vaja minna, siis eks näis, kuidas läheb.

Ma sinu asemel hakkaks täie pasaga süsteemi vastu mässama ja ei läheks enam kolmas kord kohale, kui need vtupead ei võta sind vastu, kui lähed kokkulepitd ajast erineval kellajal kohale. Soomes sellist asja juhtuda ei saaks.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Järgmisetel valimistel pean meeles, raisk. E-riik või asi

Mida sa meeles pead? Et nehui maximasse minna?Valimistel ei mõjuta midagilubatakse mida iganes.Eriti veel analoogseid sellega et lubame pinssi 100 tugriku võrra suuremaks aga saad 7.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sadness kirjutas: 01 Nov 2019, 14:04

Öeldi, et kui vead kõrvaldatud, siis regagu ma järgmine kord igaks juhuks netis aeg ette - iga kord ei pruugi nii kohe löögile saada. Regasin netis aja, sõitsin aegsasti kohale, tahtsin võtta numbrit. "Te tulite liiga vara, palun tulge 10 minutit enne registreeritud aega.

Kui sa regasid aja netis, siis said ka vastuse e-mailile, kus see 10 min jutt on kirjas üsna selgelt ja EESTI keeles. Sa lihtsalt ei süvenenudki sellesse ja siis on süsteem süüdi. Sama jutt on kirjas ka MNT kodukal.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas claw »

urmas66 kirjutas: 02 Nov 2019, 19:12
Sadness kirjutas: 01 Nov 2019, 14:04

Öeldi, et kui vead kõrvaldatud, siis regagu ma järgmine kord igaks juhuks netis aeg ette - iga kord ei pruugi nii kohe löögile saada. Regasin netis aja, sõitsin aegsasti kohale, tahtsin võtta numbrit. "Te tulite liiga vara, palun tulge 10 minutit enne registreeritud aega.

Kui sa regasid aja netis, siis said ka vastuse e-mailile, kus see 10 min jutt on kirjas üsna selgelt ja EESTI keeles. Sa lihtsalt ei süvenenudki sellesse ja siis on süsteem süüdi. Sama jutt on kirjas ka MNT kodukal.

Mis hullu juttu sa nüüd ajad? Mehed ei loe kasutusjuhendeid ja väikest teksti pakenditel.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: SAETEEMA: Meie e-riik on täis fuckin joke (või vähemalt nii on arvatud).

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma ükskord istusin vetsus ja võtsin shampoonipudeli kätte (sest telefon jäi laadima) ja siis oli see "väike tekst pakendil", et "noh, istud vetsus ja midagi muud pole lugeda?". Ausõna, sain üksi pelleris kõvasti naerda.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”