Fredy / Fredy OÜ / Fredy.ee . Valesti elatud elu ja OÜ-tatud tsiklid (suukorvistatud)

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
biker.bot
Postitusi: 60
Liitunud: 07 Dets 2016, 16:24
Tänatud: 20 korda

Fredy / Fredy OÜ / Fredy.ee . Valesti elatud elu ja OÜ-tatud tsiklid (suukorvistatud)

Lugemata postitus Postitas biker.bot » 25 Jaan 2019, 08:39

Teema splititi antud kommentaarist sellele postitusele.
viewtopic.php?p=819941&view=single_post#p819941

Allolev teema on algatatud seoses Fredy OÜ ja tema kliendi vahelise mootorattaehituse teenuse osutamsiest tuleneva vaidlusega. Lisaks konkreetseid tellimusi ja sõidukeid puudutavatele postitustele tekkis selless teemasse kommentaare Fredy.ee klientidelt, nii rahulolevaid, kui ka selliseid milles esitati pretensioone ning väljendati selget rahuolematust ettevõtte ja tema esindajate toimimise viiside üle. Nelja aasta vältel tekkisid üha uued ja uued teema teemad ning järjekordsed inimesed võtsid sõna, väljednades kas oma poolehoidu või nördimust.

Fredy OÜ ei pidanud võimalikuks tema vastu esitatud pretensioonidele foorumis vastata ja otsustas selle asemel advokaadibüroo Ellex Raidla vahendusel ning hiljem ka Mets & Co Õigusbüroo abiga ähvardada biker.ee saidi haldajaid kohtusse pöördumisega juhul kui talle mittesobivaid kommentaare teemasid täies ulatuses ei eemaldata. Lisaks esitati ebaseaduslik nõue, et antud teemal ei tohi rohkem arutleda (vt allolevat viidet ja seal olevat kirjavahetust). Kuna Fredy OÜ otsustas jõuga vaigistada Eesti motoentusiastide kogukonna seletamata, mis päriselt juhtus siis ei saa me lubada tal jätkata selle liikmena. Tema kasutajakonto on nüüdsest määramata ajaks suletud. Kui Fredy peab vajalikuks avada lugu nii nagu see päriselt oli (Fredy väitel oli tõde teistsugune) siis me avaldame selle siin meelsasti ning taasavame tema konto ja ta on võrdväärse kommuniliikmena taas teretulnud.
Seniks on Fredy OÜ ja tema esindajad siin persona non grata.

Biker.ee saiti haldaval mittetulundusühingul puuduvad võimalused, et kontrollida esitatud väidete tõesust ning vahendid enda ja siin sõna võtvate liikmete õiguste kaitsmiseks kohtus. Seetõttu on ülalviidatud teemad ajutiselt eemaldatud kuni on selgunud uut, faktiliselt tõendatavat informatsiooni ja Fredy OÜ või tema esindajate teadaandeid.


Faktilise informatsiooniga saate tutvuda siin:
viewtopic.php?f=102&t=107904

(ülalolev tekst on suures ulatuses kopeeritud USA autoentusiastide kogukonna foorumist
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=48159)

Viimati muutis ranel, 31 Jaan 2019, 17:59, muudetud 1 kord kokku.


Suletud

Mine “Vaba teema”