Corona teema

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Selle vedela maisipudru juurde vaimuteritust. Eelmise aasta viimasel kolmandikul läbisin ja hetkel meenutab see juba kohati dokumentaalromaani -> https://www.rahvaraamat.ee/p/esimene-aa ... 9949472581



Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 726
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8781
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 128 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Praegu on päris hea poodi minna, kiivrit peast võtmata. Röövimiskavatsusega või mitte, keegi ei paista praegu pahaks panevat (tavaliselt ma ise vaatan neid kiivripedesid õela pilguga).

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 471
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

https://news.sky.com/story/coronavirus- ... n-11967943

Coronavirus: Mexican brewer suspends Corona beer production

...
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mulle praegu väga meeldib, keegi ei sunni kodust välja minema, kaugtöö on täiesti võimalik. Kui see värk aga ükskord ka palga pihta käima hakkab, siis vist enam ei meeldi.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Täiesti ka kohalikus keeles olemas see uudis -> https://maailm.postimees.ee/6941058/meh ... e-tootmine

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas franz125 »

pühak kirjutas: 03 Apr 2020, 16:03

Mulle praegu väga meeldib, keegi ei sunni kodust välja minema, kaugtöö on täiesti võimalik. Kui see värk aga ükskord ka palga pihta käima hakkab, siis vist enam ei meeldi.

Raskeveokeid kaunis raske distantsilt painutada.Ei oma piisavalt levitatsiooni võimeid.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma rääkisin endast, mul on kaugtöö praegu seetõttu võimalik, et praktiliselt kõik kommunikatsioon käib praegu niikuinii sidevahendite vahendusel. Raskeveokeid jah, veel sidevahendite ja tarkvara abiga distantsilt juhtida ei saa.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja mina pidasin silmas otseselt nende sirgeks painutamist,mitte juhtimist.Ma lähen varsti kupla nendest miljonitest artikklitest kuidas ärge ikka välja mingeja tehke tööd kodus ja jne.Maailm nagu unustaks ära et endiselt on vaja ka puhtfüüsilist kohal olekut et asju teha,parandada ja kasvõi kraavi kaevata.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7341
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
ranel kirjutas: 16 Mär 2020, 17:47

Kuidas mekk on võrreldes Eesti õlledega? On seda veel kusagilt saada?
Pilt

Enam pole üldse saada.
https://www.ccn.com/coronavirus-just-to ... rona-beer/


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Tere hommikust suur ülemus! Paar posti ülevalpool info enamlevinud keeltes olemas:P

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas pühak »

franz125 kirjutas: 03 Apr 2020, 23:32

Ja mina pidasin silmas otseselt nende sirgeks painutamist,mitte juhtimist.Ma lähen varsti kupla nendest miljonitest artikklitest kuidas ärge ikka välja mingeja tehke tööd kodus ja jne.Maailm nagu unustaks ära et endiselt on vaja ka puhtfüüsilist kohal olekut et asju teha,parandada ja kasvõi kraavi kaevata.

Eks need, kes tootva tööga tegelevad, peavadki üldjuhul reaalselt kohal olema. Seda jah, et igasugused soovitused töö kohta katku ajal antakse reeglina eeldusega, et kogu maailm istub kontorites arvutite taga ja klõbistab klahve ning raha tuleb.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

joel
Postitusi: 1799
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas joel »

franz125 kirjutas: 03 Apr 2020, 17:16

Raskeveokeid kaunis raske distantsilt painutada.Ei oma piisavalt levitatsiooni võimeid.

Võib-olla peaks küsimus pigem rumalate küsimuste teemas olema, aga kui palju raskeveokeid on üldse võimalik sirgeks painutada? Kui meedias mõni järjekordne kraavi sõitnud rekka ja propelleris poolhaagise pilt on ilmunud, siis olen korduvalt mõelnud, et kas kõvera raamiga rasketehnika läheb igal juhul mahakandmisele või on midagi võimalik päästa ka?

Joel
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7195
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

joel kirjutas: 07 Apr 2020, 12:46
franz125 kirjutas: 03 Apr 2020, 17:16

Raskeveokeid kaunis raske distantsilt painutada.Ei oma piisavalt levitatsiooni võimeid.

Võib-olla peaks küsimus pigem rumalate küsimuste teemas olema, aga kui palju raskeveokeid on üldse võimalik sirgeks painutada? Kui meedias mõni järjekordne kraavi sõitnud rekka ja propelleris poolhaagise pilt on ilmunud, siis olen korduvalt mõelnud, et kas kõvera raamiga rasketehnika läheb igal juhul mahakandmisele või on midagi võimalik päästa ka?

Kui auto on uus,siis pannakse olenevalt olukorrast uus raam,seda juhul kui muu on veel kõlblik,aga üsna tihti lähevad nad lammarisse või kindlustuse oksjonile. Raam on veoki juures mitte kõige kallim osa. Muidugi on veel mõned firmad,mis ostavadki avariilisi kokku ja ajavad neid sirgeks. Näiteks Rummus on firma ,kus tehakse seda üsna heal tasemel. Neil on ka päris korralik venituspink selleks olemas. Seda on rahaliselt mõistlik teha,kui sul on mitmeid autosid,millest siis osad saavad uue elu ja osad lähevad osadeks. Aga võtta mingi veok,mille raam on keereks sõidetud ja seda tellimus tööna nö uute B varuosadega remontima hakata on rahaliselt mõttetu. uus veduk ehk sadul auto maksab alates 80000+km ja teiseringi ehk 4-5a vana maksab 30-40000 kanti olenevalt autost ,margist ja läbisõidust. Kolmasring ehk siis 10+vana maksab 15-20000 kanti. Pakun ,et raami vahetus ilma raami maksumuseta on ka sinna 5-10000 vahele puhtalt töötundide pealt. Haagist pole üldse mõtet rihtida, need ei maksa midagi, võrreldes tööga.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Hea kui selgitab inimene kes seda "igapäeva "tööna teeb. Uusi raame paneb üldjuhul ainult mersu.Oma 17 aasta jooksul pole ma ühtegi uut raami vahetanud.Avariilistel siis.Päästekad said uued raamid need ussitasid ära.Kui raam nii nässus et peab vahetama hakkama siis on muu mudru ka nii kortsus et pole mõtet teha ja kantakse maha.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas pühak »

joel kirjutas: 07 Apr 2020, 12:46
Spoiler
franz125 kirjutas: 03 Apr 2020, 17:16

Raskeveokeid kaunis raske distantsilt painutada.Ei oma piisavalt levitatsiooni võimeid.

Võib-olla peaks küsimus pigem rumalate küsimuste teemas olema, aga kui palju raskeveokeid on üldse võimalik sirgeks painutada? Kui meedias mõni järjekordne kraavi sõitnud rekka ja propelleris poolhaagise pilt on ilmunud, siis olen korduvalt mõelnud, et kas kõvera raamiga rasketehnika läheb igal juhul mahakandmisele või on midagi võimalik päästa ka?

Vaata sinutorust "Pakistani truck" videoid. Seal päris mitmes klipis näidatakse, kuidas kõverad raamid käepäraste vahenditega sirgeks aetakse või lootusetult läbiroostetanud raami asemele lausa uus tehakse. Lisaks teevad nad ka raame lehtmetalli peale ja alla lisamise teel paksemaks, et kohalikel mägiteedel mitmekordse ülekoormusega sõita kannataks.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Leedu autovõlurite TV-kanalit pole kuskil? Sealt äkki võib veel müstilisemaid asju leida :lol:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7195
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

franz125 kirjutas: 07 Apr 2020, 14:22

Hea kui selgitab inimene kes seda "igapäeva "tööna teeb. Uusi raame paneb üldjuhul ainult mersu. Oma 17 aasta jooksul pole ma ühtegi uut raami vahetanud.Avariilistel siis.Päästekad said uued raamid need ussitasid ära.Kui raam nii nässus et peab vahetama hakkama siis on muu mudru ka nii kortsus et pole mõtet teha ja kantakse maha.

Ei tee igapäeva tööna,aga Volvo Estonias on läbi aegade mitu raami ja ka kabiini vahetatud ja tean veel paari kohta,kus neid oksjoni surmasid kokku klapitakse. On ka lolle juhuseid,kui lõhutaksegi suht uuel autol raam ära. Minu igapäeva töö on täna rohkem remonte tellida nende eest arveid saada ja hoida asjad kontrolli all. Ise ei hakkaks elu sees sellist autot remontima,kus raam keere. Õnneks pole sellist asja ka juhtunud. Kui kindlustus maksab,siis pole muidugi vahet, aga meie kindlustus üritab selle raami ka mingi sossepa juures võimalikult odavalt korda saada,mis pole minu meelest normaalne. Mersu raame vahetatakse selleks ,et need on liiga jäigad ja neid ei saa lihtsa vaevaga sirgeks, see on üldteada asi ja MAN-l ka sarnane teema. Minu jaoks on see raamide õgvendamine ja jätkamine ning muud sarased jutud 90-ndate teema. Täna on muud lahendused lihtsamad. Aga eks igale asjale mida pakutakse ole tellija ja kui ollakse rahul,siis on kõik hästi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Paned täiega mööda nii Mersu kui Mani kohapealt.Mersu tahab lihtsalt raame müüa,jäika pole seal midagi.Ja ka Mani raam on tavaline löntsik nagu Scanngi.Volvo on kõva pähkel õhuke ja kerge ning sitke teras,raske mõjutada.Raami õgvendamise hinnast ja sellele minevast ajast ma ei räägi aga ka sellega paned mööda.
Rohkem ei kommenteeri,tööpäev sai 2,5h tagasi läbi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7195
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

franz125 kirjutas: 07 Apr 2020, 19:19

Paned täiega mööda nii Mersu kui Mani kohapealt.Mersu tahab lihtsalt raame müüa,jäika pole seal midagi.Ja ka Mani raam on tavaline löntsik nagu Scanngi.Volvo on kõva pähkel õhuke ja kerge ning sitke teras,raske mõjutada.Raami õgvendamise hinnast ja sellele minevast ajast ma ei räägi aga ka sellega paned mööda.
Rohkem ei kommenteeri,tööpäev sai 2,5h tagasi läbi.

Ära võta asja isklikult ,mul pole sinu tegemiste vastu midagi, tee mida oskad ja kui hästi teed,siis on põhjust rahul olla. Mersu ja Man kohapealt ütles seda mulle KB-Auto inimene,keda ma tunnen aastaid ja neil on ilmselt kogu lähi riikide vingeim uus tutikas venitus pink. Mul endal kokkupuuteid mersuga ja maniga pole. Volvo raam on töödeldav ja ka keevitatav, olen soomes seda tööd näinud, aga nagu ma ütlesin siis minu jaoks on sellised autod ja sellised tööd ikkagi möödanik. Töö hinda pidasin silmas kui vahetatakse kogu raam Volvo Estonias ja selleks tööks on ettenähtud teatud arv tunde,mis maksavad teatud arvu eurosid. Summa ümardasin.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas pühak »

M.T. kirjutas: 07 Apr 2020, 15:13

Leedu autovõlurite TV-kanalit pole kuskil? Sealt äkki võib veel müstilisemaid asju leida :lol:

Leedukad toksivad sõiduautosid. Vaata "Arthur Tussik" sinutoru kanalit. Kui vene keelt mõistad, saad jutust ka aru. Arthur Tussik on Leedu venelane.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7195
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

pühak kirjutas: 10 Apr 2020, 21:30
Spoiler
M.T. kirjutas: 07 Apr 2020, 15:13

Leedu autovõlurite TV-kanalit pole kuskil? Sealt äkki võib veel müstilisemaid asju leida :lol:

Leedukad toksivad sõiduautosid. Vaata "Arthur Tussik" sinutoru kanalit. Kui vene keelt mõistad, saad jutust ka aru. Arthur Tussik on Leedu venelane.

Eelmine aasta Vilniuses üks taksojuht hoiatas Uberi ja Bolti Toyota Priuste eest, et pidavat enamus olema kahest kokku klopsitud,turvavööde pingutid ja turvavarustus ei tööta jne. On ka juhus olnud,kus auto kergesse avariisse sattudes pooleks läks ning tagaistmelt klient sai surma.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas M.T. »

urmas66 kirjutas: 10 Apr 2020, 21:52
Spoiler
pühak kirjutas: 10 Apr 2020, 21:30
M.T. kirjutas: 07 Apr 2020, 15:13

Leedu autovõlurite TV-kanalit pole kuskil? Sealt äkki võib veel müstilisemaid asju leida :lol:

Leedukad toksivad sõiduautosid. Vaata "Arthur Tussik" sinutoru kanalit. Kui vene keelt mõistad, saad jutust ka aru. Arthur Tussik on Leedu venelane.

Eelmine aasta Vilniuses üks taksojuht hoiatas Uberi ja Bolti Toyota Priuste eest, et pidavat enamus olema kahest kokku klopsitud,turvavööde pingutid ja turvavarustus ei tööta jne. On ka juhus olnud,kus auto kergesse avariisse sattudes pooleks läks ning tagaistmelt klient sai surma.

Taksojuht hoiatas Uberi ja Bolti autode ohutyse eest..., no sealt pole palju vaja edasi mõelda. Karmis konkurentsis on kõik võtted lubatud.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1467
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Ain »

M.T. kirjutas: 10 Apr 2020, 22:06
Spoiler
urmas66 kirjutas: 10 Apr 2020, 21:52
pühak kirjutas: 10 Apr 2020, 21:30
M.T. kirjutas: 07 Apr 2020, 15:13

Leedu autovõlurite TV-kanalit pole kuskil? Sealt äkki võib veel müstilisemaid asju leida :lol:

Leedukad toksivad sõiduautosid. Vaata "Arthur Tussik" sinutoru kanalit. Kui vene keelt mõistad, saad jutust ka aru. Arthur Tussik on Leedu venelane.

Eelmine aasta Vilniuses üks taksojuht hoiatas Uberi ja Bolti Toyota Priuste eest, et pidavat enamus olema kahest kokku klopsitud,turvavööde pingutid ja turvavarustus ei tööta jne. On ka juhus olnud,kus auto kergesse avariisse sattudes pooleks läks ning tagaistmelt klient sai surma.

Taksojuht hoiatas Uberi ja Bolti autode ohutyse eest..., no sealt pole palju vaja edasi mõelda. Karmis konkurentsis on kõik võtted lubatud.

Aga nii ongi.. Need platvormid...et sõidujagamisteenus... kus otsast? Tegelikult absurd kuubis! Iga loll saab ju aru mis on sõidujagamine- lähen Tartust Tallinnasse ja võtan sõbra kaasa. :D Seal hoitakse kõige pealt kokku kus saab.. Nii, et ei imestaks..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas softail84 »

Maailm on ikka mõne jaoks must ja valge - kõik, mis Leedust tuleb on suisa saast ja kolmest sõidukist koosnev, olgu see siis ratas või auto või murutraktor.

Mul on hetkel päris mitmes auto, mille omale toonud olen Leedust, enne tõmbab sulle koti pähe teine eestlane kui normaalne leedukas.
Kui sa igast tsurkade käest asju ostad, siis süüdista oma lolluses ainult ise ennast ja seal ei ole kyll enam vahet, kas sa ostad selle Lasnamäelt, Raadi Autoturult, Saksamaalt, Moldaaviast või Leedust.

Lihtsalt seda “keegi kuskil kunagi rääkis” juttu ei ole mõtet ajada.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7195
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1857 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

softail84 kirjutas: 11 Apr 2020, 00:46

Maailm on ikka mõne jaoks must ja valge - kõik, mis Leedust tuleb on suisa saast ja kolmest sõidukist koosnev, olgu see siis ratas või auto või murutraktor.

Mul on hetkel päris mitmes auto, mille omale toonud olen Leedust, enne tõmbab sulle koti pähe teine eestlane kui normaalne leedukas.
Kui sa igast tsurkade käest asju ostad, siis süüdista oma lolluses ainult ise ennast ja seal ei ole kyll enam vahet, kas sa ostad selle Lasnamäelt, Raadi Autoturult, Saksamaalt, Moldaaviast või Leedust.

Lihtsalt seda “keegi kuskil kunagi rääkis” juttu ei ole mõtet ajada.

Jutt ei olnud Leedust toomisest, vaid Leedu pealinnas Vilniuses kasutatavatest Toyota Prius marki Uberi ja Bolti taksodest. Mis siia puutub ost või toomine? Ehk rääkis mees, et neid tuuakse avariilistena usast koormate kaupa kokku ja kasutatakse Leedus taksodena, sest väidetavalt neid müüa ei õnnestuks isegi Leedus.Seda rääkis mulle Vilniuses hotelli tellitud taksos, roolitaga istunud mees(nimekaart oli ka nähtaval ,aga tõesti ei jäänud meelde) ehk taksojuht.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas softail84 »

Ei - neid tuuakse salvage title’t omavana mis võib tähendada USA mõistes mida iganes ajuvabat, mille tõttu on auto maha kantud, enamasti mitte seda et tellin kolm Priust romulast et yks kokku ehitada. Leedu on selle vahega erand, et nende asutusi ei huvita salvage title nagu igal pool mujal. Salvage Title saab USAs väga lihtsalt ja selleks ei pea isegi meeletu damage olema.

PS terve Aasia ja enamus Lõuna Ameerikat sõidab ringi asjadega, mis meie jaoks on sõidukõlbmatud. Soomes sõidab hunnik tsikleid ringi, mida Eestis arvelegi ei saa jne.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas will111 »

+1 eelnevale jutule. Täpselt nii ongi!

Aga noh, eks mingi suvaline leedu taksojuht on ju alati see kõige suurem spetsialist rääkima kuidas kõik maailma asjad käivad :D


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Tort »

Sina will tead ilmselt lisaks kõikidele muudele asjadele täpselt, kuidas ka Leedu taksoturg toimib.

Rääkisin ühe meie Bolti Leafi juhiga mingi aeg, pidi olema kange järelturg neile autodele. Selle mõttega küsisin, et kuidas kestab ja kas Leaf 2 ei võta ligi. Mis meil läbi aetud, need ostetakse a la Valgevenesse ja Ukrainasse, et taksot edasi lasta. Tema ka valetas?

Edasi mõtleme ise, et kui sa tahad Bolti või Uberi sõitmise jaoks Priuse osta, kas sa siis valid auto24-st kõige kallima või hoopis kõige odavama, mis vähegi talutav tundub.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Corona teema

Lugemata postitus Postitas Krl »

Huvitav, et mingid suvalised taksistid üldse teavad, kuidas see äri suuremas plaanis käib. Kas nende asi ei ole mitte käsu peale punktist A punkti B sõita?

Sama hea, kui minna mõne CikleK teenindaja käest aru pärima, et miks vaatamata maailmaturu nullilähedasele toornafta hinnale on 95 ikka sama hinnaga, mis tippaegadel?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”