Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma ei arva suurt midagi ei ühest ega teisest äärmusest.
Ja kui vaadata, kuidas meil Eestis asjad on, siis ma arvan, et suures piirdes hästi. Kindlasti on mingid grupid, mis said rohkem pihta. Aga riik toimib massina ning üksiku mure ongi üksiku mure ja jääb selleks. Kui üksik suudab kohaneda jääb ellu, kui ei suuda no siis ei jää, nii on see olnud aegade algusest alates. On siis vaja kohaneda viirusega, kliimaga, masuga või millega iganes, suuri rattaid üksikisiku kiun ei peata (nagu kajakad suure laeva kõrval)
Olen nõus. Jaburdusi on mõlemas leeris rohkem kui rutsi eest. Nii see, et süstituna ja samas haigene kooberda, kus tahes ja ka selles maskiballis, seo ette, mis tahes võrk, kõik kõlbab, isegi lõualoti toetajana on enamasti ok. Kui ka need "Lõvikuningad", lamemaalastest kloorijoojad, ja absoluutselt igas tädis ja onus 007 filmi välja imevad tüübid (nüüd kindlasti tahavad kogu inimkonna ära hävitada, küll 5g ga, küll coronaga ja vaktsiinidega ja ei tea millega kõigega veel ja ainult nendesugused kirkad kriidid, kes selle kõik läbi närisid jäävad ellu)

Olin just nädal aega loengutel (küll Prahas aga). Lektor pudiseb saali ees läbi maski mikrofoni, kuula kõrv peast ära, et midagi aru saada, seejärel suundusid kõik, nii lektorid kui kuulajad kõrvalruumi kohvi jooma. Püstijala lauakeste läbimõõt ca50 cm ja vahed alla ühe meetri kõik ninapidi koos ilma maskita (kes nuuskab, kes köhib, kes räägib lihtsalt üle kõigi) ning saalis osad "tublid" jälle mässivad oma trompeti kenasti räti sisse. Samas kui läheb kellelegi midagi vaikselt ütlema, siis võtab räti eest ära ja räägib 5cm kauguselt teisele enamvähem näkku. Pargis jälle jalutab kenasti kaetud koonuga, samuti sõidab üksi autos.

St, minu arust on mõlema poole pröökajad tiba kuku.
Hambakrigin, kui elutööna loodud pihta saanud ettevõtmine halbade asjade kokkulangemiste (valele ajal võetud laenud, mingi totruse tõttu toetusest ilma jäämine jms) tõttu õhtale läheb saan aru.
Aga kahjuks siin süüdistada tädi Kaja või või kollaseid väikemehi pole mõtet. Siin on tegemist üle maakera veerenud palliga. Selge on see, et keegi võitis ja suurelt ning keegi kaotas ja samuti suurelt. Ei ole siin süüdi ükski konkreetne isik või isegi riik.
Nii lihtsalt on. Kõige mõistlikum on leida lahendusi, mitte kuskil ruiata kui ptsis kõik on ja kes selles kõik süüdi on.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

ei toimi link

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

:D Kahjuks ei toimi jh.korraks oli üleval siis läks maha
ei lase kopeerida.ei viitsi täna enam jebida siin aga link oleks seda väärt küll :mrgreen: :bsmile:

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Madlobster kirjutas: 24 Sept 2021, 19:04

Olen nõus. Jaburdusi on mõlemas leeris rohkem kui rutsi eest. Nii see, et süstituna ja samas haigene kooberda, kus tahes ja ka selles maskiballis, seo ette, mis tahes võrk, kõik kõlbab, isegi lõualoti toetajana on enamasti ok. ..

Kas midagi muud on üldse vaja teada?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas will111 »

romulus, läbipõdemisest möödus mul natuke aega tagasi 6 kuud. nii et nüüd olen jälle mõrvar :lol:

konkreetseid firmasid ei hakka siia üles loetlema, aga tegu on erinevate suuremat sorti (ütleme nii et pigem siis rahvusvaheliste) it/teaduse valdkonna ettevõtetega, mis tegutsevad või mille filiaalid tegutsevad soomes helsingis. enamasti meditsiinivaldkonna peentehnika arendusega seotud. küsimus ei olegi (kõigil juhtudel) selles, et nad konkreetselt ei võta tööle näiteks vaktsineerimata inimest, kuid nagu ilmselt isegi oskad ette kujutada siis ega asjad elus enamasti päris mustvalged polegi. teoorias võib nii mõnigi asi olla või tunduda üsnagi võimalik, praktikas aga osutuda võimatuks või lihtsalt liiga ebardlikuks, et sellega tegeleda.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Krl kirjutas: 24 Sept 2021, 21:37
Madlobster kirjutas: 24 Sept 2021, 19:04

Olen nõus. Jaburdusi on mõlemas leeris rohkem kui rutsi eest. Nii see, et süstituna ja samas haigene kooberda, kus tahes ja ka selles maskiballis, seo ette, mis tahes võrk, kõik kõlbab, isegi lõualoti toetajana on enamasti ok. ..

Kas midagi muud on üldse vaja teada?

Tegelikult on.
Sest kõik ei toeta lõualotti ja kõik ei kooberda ka tatipritsina ringi. Ja kui Mati ei nakata Katit siis Kati vanaema ei satu haiglasse ja Kati ei nakata ka Jürit ja Jüri ka ei satu haiglasse.

Kui haiglas on vähe inimesi siis Tauno ja Maimu pääsevad SPA'sse, kui haiglas on palju inimesi siis külje maha pannud tsiklimees jääb ilma abita, abita jääb ka infarktiga ja pimesoolega. See on paha paha. Seega kui kriitilne mass tegelasi ei nakata kriitilist massi tegelasi siis riik toimib ja suur enamus saavad tööle ja teatrisse. Ja kõik on hästi.
Sellist toimivat süsteemi, mis ühestki otsast tobe ei tundu ning kõik nii ümarad kui lapikud õieti kasutusele võtavad on raske isegi kirja panna, veelvähem võimalik massidesse viia.
Seega tuleb orienteeruda olemas olevas ruumis ja süsteemis nii hästi kui see võimalik on. Kes läheb vale tõendiga kinosaali köhima, kes istub üksi kodus kolm maski ees ja kolm süsti sees.
Ja siis kõik vahepealsed :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas pühak »

Irw, mis saagimine siin käib. :D Krl on täiesti omaette tase. Kas kellegi on kumminaine koroonasse jäänud või pandi selle kinnastega vehkinud tädi elektritõuks Rakvere Maxima eest pihta?

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Viimaseid uudiseid lugeda, siis hiljemalt uueks nädalaks on kõik el.tõuksideja nendega kaasnevad probleemid unustanud ning uueks probleemobjektiks saavad Bolt ja muud rendiautod.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

M.T. kirjutas: 25 Sept 2021, 12:31

Viimaseid uudiseid lugeda, siis hiljemalt uueks nädalaks on kõik el.tõuksideja nendega kaasnevad probleemid unustanud ning uueks probleemobjektiks saavad Bolt ja muud rendiautod.

Tegelikult on see tõsine probleem, ma ei ole hullemaid autojuhte liikluses näinud, kui Boldi rendiautodega sõitjad.

Kusjuures ma ei tea, kas CityBee'l oli lihtsalt nii palju vähem autosid või oli neil autoriseerimine paremini korraldadtud, kuid nende autod ei torganud nii negatiivselt silma.

Viimati muutis mx77, 25 Sept 2021, 12:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Nõus, neid renditavaid sõiduvahendeid, tõuksid-autod, saavad liiga kergekäeliselt kätte igasugused. Ka sellised, kes peaks terve oma elu ainult jala ja ühistranspordiga liiklema. Kuidas see probleem lahendatakse, ootan huviga.

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Henn »

Tõenäoliselt need sodiks sõidetud Boldid tõstavad kõikidel liikluskindlustuse hinda. Kuskilt peab ju raha tagasi tulema.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

M.T. kirjutas: 25 Sept 2021, 12:31

Viimaseid uudiseid lugeda, siis hiljemalt uueks nädalaks on kõik el.tõuksideja nendega kaasnevad probleemid unustanud ning uueks probleemobjektiks saavad Bolt ja muud rendiautod.

Ega kokkuvõttes ju vahet pole. Ega see kellegi elu halvemaks või keerulisemaks ei muuda. Kui selle juures miski ei meeldi, võib kodus ka istuda, ega keegi relvaähvardusel ei sunni koos nendega liiklusse ronima.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Kas nende boltide kindlustuse hind mitte pole juba niigi ekstrakõrge? (need on ju need masinad, mida nö. kasutatakse taksona..) Või noh, ma täpselt muidugi ei tea KUI palju kõrgemaks see hind muutub aga tean, et kindlustust tehes tuleb seda eraldi linnukesega märgistada kui autot kasutatakse taksonduses

Kasutaja avatar

Forumist
Postitusi: 136
Liitunud: 16 Apr 2015, 18:28
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Forumist »

Vaatasin huvi pärast enda auto näitel
Tavakasutus / õppesõit / alarmsõiduk / ohtlik veos: 44€
Rendiauto: 48€
Takso: 159€

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 25 Sept 2021, 23:54

Kas nende boltide kindlustuse hind mitte pole juba niigi ekstrakõrge? (need on ju need masinad, mida nö. kasutatakse taksona..) Või noh, ma täpselt muidugi ei tea KUI palju kõrgemaks see hind muutub aga tean, et kindlustust tehes tuleb seda eraldi linnukesega märgistada kui autot kasutatakse taksonduses

Rendiauto (jutt käib juba pikalt ainult Bolt Ride autodest)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”