2006 REISISIHID

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Ca 50 ratast vurab järgmise kolmapäeva õhtul väljuvale Rootsi laevale. Reisisiht - Vinstra väikelinn Norras ning Super Rally 2006.

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light


Riding with a King!
Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1272
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Lugemata postitus Postitas isakene »

Juuli algul Põhja-Norra, seekord on plaanis Nordkinn, ehk Skandinaavia maismaa kõige põhjapoolsem tipp (Nordkap on teatavasti saar) ära vallutada. Kui jõuab, käime Haldil ka ära. Seega siis mõned tuhanded kilomeetrid ratastel ja sadakond jalgsi mööda kaljusid.

...ja väike unistus on sügisepoole Iirimaale või Šotimaale jõuda, kui vinants lubab... :)
Kasutaja avatar

linnakas
Postitusi: 17
Liitunud: 26 Apr 2005, 21:17
Tsikkel: Buell 1125R
Asukoht: Tallinn

ahvenamaale

Lugemata postitus Postitas linnakas »

eelmisel aastal sai Ahvenamaal käidud ja omalt poolt soovitaks minna Turu tagant väikeste praamidega, siis saab pikemalt sõita, tee hea ja palju huvitavam kui suure laevaga loksuda. Väiksed praamid on samasugused mis käivad Saaremaa vahet ja saartest tuleb omal rattal üle sõita. Kui võtta 1 öö majutust ühel vahepealsel saarel, siis on sõit praamidega tasuta (nagu kohalikule elanikule). Vihma kätte sealkandis muidugi sattuda ei soovita sest seal kallab lausa otse pangest. Endal õnnestus seda kogeda ja kui sadas, siis teed näha ei olnud. Tagasi võib tulla siis suure paadiga kas Helsingi kaudu uuendatud Silja Line paadi või Tallinkiga.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Oli plaan itaalias käia ja täna sai see trip ka lõpetatud. 8)
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

Teema algataja
diio2
Postitusi: 88
Liitunud: 23 Apr 2006, 22:32
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas diio2 »

Täna koos sõbraga läbi Stockholmi Hollandisse. Umbes 07.06 stardin üksi Poola kaudu tagasi. Kui keegi on Euroopas ripakil võiks teada anda - koos oleks lõbusam tagasi pigistada.
... life begins @ 1000 cm3 (996cm3)

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

olen tagasiteel läbi poola 9-10 (reede ,laupäeva)paiku.aga autoga.
Kasutaja avatar

mqs
Postitusi: 308
Liitunud: 23 Mai 2006, 16:53
Tsikkel: Husky SM610
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Lugemata postitus Postitas mqs »

kui nüüd kuidagi läbi hiina imevalemi ratta kätte saab, siis arvatavasti augustis minek musta mere äärde.

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

CB500 kirjutas:
Oli plaan itaalias käia ja täna sai see trip ka lõpetatud. 8)
teksti,pilte ;)
Kasutaja avatar

madismad
Postitusi: 33
Liitunud: 20 Jaan 2005, 13:45
Asukoht: Võhma-Põltsamaa

Rootsi

Lugemata postitus Postitas madismad »

Rootsis käidud
Bensuhinnad on 11.95 sek
Diislihinnad on 11.00 sek

ilmad olid ilusad, teed olid viimasepeal
tee ei ole parkimise jaoks
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Raigo kirjutas:
CB500 kirjutas:
Oli plaan itaalias käia ja täna sai see trip ka lõpetatud. 8)
teksti,pilte ;)
Lühidalt: Läksime laevaga rootsi ja sõitsime lõuna poole(vihma sadas), ööbisime-kuivasime lõuna rootsis. Edasi taani, sillad olid muljetavaldavad, tõesti väga suured on, kahjuks pilte neist ei teinud, kuna seal peatuda ei saa ja eelnevalt ununes fotokas välja võtta. ah jaa see päeva ka sadas!. Ööbisime-kuivasime kesk saksas. Jätkasime saksamaa läbimist, ei saanud ka see päev vihmata, öö olime natuke enne austria piiri, õhtusöögiks tellitud praade ära süüa ei jõudnud, -sakslastel on teistsugune isu.
Järgmine päev sattusime juhuslikult saksa poolel enne piiri Neuschwansteini lossi juurde, see on see mäe otsas olev loss puzzle piltidelt. Läbisime austria, seda juba valdavalt mitte-kiirteel ja sisenesime p-itaaliasse, õhtul jõudsime Bolzanosse kus ka linnaservas ööbisime. Ilm oli jahe, kuid esimene päev kus ei sadanud. Kuna ümberringi olid kõik mäenõlvad viinamarja istandusi täis sai ka võõrustajatelt õhtuks omatehtud vein osta. Bolzanost jätkasime Dolomiitidesse Cortina suunas, kus tee sugugi Grossglockneri mäestikule alla ei jäänud. Kohustuslik igale motomehele kes sinnakanti satub ;)
Kuna ilm oli endiselt kohati pilves, nuhkisime veebist juba eelnevalt ilmaennustusi ja otsustasime minna veneetsia poole kus lubas eelolevateks päevadeks päikest.Veneetsia lähedal kämpingus 2 ööd, ilmad suvised. Veneetsiast jätkasime itaalia lääneranniku suunas(ilmad päeval +27c!!!), vahepeal põikasime ka Maranellosse kuna mul oli tahtmine Ferrari kodu näha. Maranello on väike linnake, ei paista suurt millegi muuga silma kui see, et tänaval keskmisest rohkem Ferrarisid vastu tuleb.
Külastasime muuseumi ja poode, kus meened ei olnud mitte kallid vaid ülikallid, võtmehoidja näiteks 85euri.
Läänerannikul veetsime päeva pisalinnas, torn on tõesti päris viltu, nagu ka üks suurem kupliga hoone sama platsi peal, ei süvenenud küll mis see täpselt oli :oops: Seal õnnestus ka vist mingi parkimistrahvi sarnane asi saada, vist selle pärast, et see dokument suht loetamatu/arusaamatu on.
Seejärel olime paar päeva rannikul linnas nimega Viareggio, ilm endiselt sügavalt suvine. Ostsin seal ka oma fotokale uue mälukaardi, kuna juba tehtud rohkem kui paarisajast pildist ei olnud tahtmist ühtegi kustutada.
Jätkasime juba ülespoole, kuna nagunii pidi hakkama vaikselt ka kodu poole tulema, veetsime paar päeva ühes hipikommuuni laadses kämpingus oliivisalus, -tingimised siiski eksisteerisidja inimesed olid ka tavalised. Õhtul muidugi kohalik vein.. mida kasvõi pudeli ära võib juua, ilma, et hommikul midagi tunda oleks. Edasi põhja poole Como järve äärde, -ilus järv ja rikkurite villad. Pärast Como ääres veedetud ööd oli aeg itaaliast lahkuda, otsustasime seda huvi pärast teha läbides natuke šveitsi. šveitsis läks ilm kohutavalt külmaks, nii külmaks, et keerasin sisse ühte kohalikku motopoodi ja ostsin sealt omale kindad. Enne šveitsi piiri mägedes sadas lund!!! Temp oli üleval vist nulli lähedal, sest kiivriklaas läks jäässe! Piirivalvur meie värisemisest ei hoolinud ja kadus putkasse pikemaks ajaks passe uurima. Päris shokeeriv külm oli, kuna hommikul olime alles ca +20 käes. šveitsis hakkasime taas lisaks külmale ka vihma saama, väga tugevat vihma kusjuures. šveitsist läksime taas saksamaale, kus päevad vahelduva eduga taas vihmased :? Poola-läti-leedu õnnestus imekombel läbida vihmata. Eestisse jõudes keeras ilm taas ära, viimased sadakond kilomeetrit tallinnasse taas külmas värisedes ja märjana. Tallinna sisenedes arvab Laagris ilmselge motovaenulik autojuht, et mootorratturi koht ei ole liikluses, annab signaali ja ainult iseenda kahe rea vahel laveerimisele pääsen rammimisest. Seejärel näitab meile rusikat ja pritsib viimased kuivad kohad märjaks. Welcome to Estonia!

674AHD ja vana valge 190 Mercedese suhtes kannatab ettevaatlik olla.

Kunagi tuleb ka täpsem jutt ja pildid, -hea mees kes lubabki. :)
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Karupoiss
Postitusi: 301
Liitunud: 12 Apr 2006, 09:30
Tsikkel: Z750
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Karupoiss »

Kas keegi plaanib ka augusti lõpus minna Rootsi-Saksamaale?
Endal on plaan sõita alguses laevaga Rootsi, sealt mööda maad ja praami Saksamaale ning mõni päev Rostocki lähedal rannas kohalike sõpradega aega veeta ning siis paar päeva hiljem mööda maad Poola-Leedu-Läti teid pidi tagasi sõita.

Kui keegi teaks aidata, siis kas internetis on ka kuskil häid teekaarte leida selle marsruudi kohta? Oleks hea enne minekut võimalikult täpselt teekond välja arvutada.
...Tänapäeva mugav elu - ei viitsi paberkaarti ette võtta... :roll:
Kawasaki Z-fighter

Ära sõida kiiremini, kui mõtelda suudad!
Kasutaja avatar

m6mmik
Postitusi: 87
Liitunud: 27 Dets 2004, 18:00
Tsikkel: Honda XRV 750 Africa Twin
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas m6mmik »

augusti lõpp olen ma isiklikult küll rootsis. tulen norra poolt, kui seltskond on normull ja tegemist väga uhamisega ei ole, siis kannataks isegi mõõta seda trippi. kui pika aja peale sul on plaanitud see ring kihutada? kaarte ei vaja sest toimiv gps on rattal külges
Twinnipoeg Puhh :)
Kasutaja avatar

Karupoiss
Postitusi: 301
Liitunud: 12 Apr 2006, 09:30
Tsikkel: Z750
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Karupoiss »

Uhamist ei ole ja punt on superlahe - mina üksi.. :lol:
...Mõnel meil vist on lihtsalt see viga küljes, et tahab olla lonely rider... :roll:

Kahjuks aga pean sind kurvastama, sest reis on seekord kindla eesmärgiga. Nimelt ühe minu väga hea sõbra pisike õde läheb sellel aastal seal kooli ja ma olen palutud ühinema nendega selle pidustustel, seega teatasin, et sõidan tsikliga sinna ning viibin paar päeva oma sõpradega mere ääres ja hiljem ühe sõbra peres.

Kahjuks aga praeguse infoga ei ole kuulnud Poola teede kohta kohe mitte ühtegi positiivset kommentaari, seega võimalik, et minu tuur saab olema hoopis Eesti-Rootsi-Taani-Saksamaa-Taani-Rootsi-Eesti.
Kawasaki Z-fighter

Ära sõida kiiremini, kui mõtelda suudad!

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

karupoisile soovitaks tagasi tulla mööda poola põhjarannikut.elamus missugune.käisin paar aastat tagasi.ainult vastupidises suunas.reisikiri on üleval MC rebellionsite kodukal.see on praegu ümber tegemisel nii et seda momendil ei näe.aga paar kohanime..Kolobrzeg,Malbrok jne.üldiselt on tegemist ex saksaga st. preisimaa.kui viitsid otsida netist,siis peaks leidma ka hitleri hundikoopa üles.seal peaks praegu muuseum olema.
edu sulle ja anna pärast teada mis nägid.

Teema algataja
diio2
Postitusi: 88
Liitunud: 23 Apr 2006, 22:32
Asukoht: Tln

Lugemata postitus Postitas diio2 »

oma sõidud olen alati planeerinud www.viamichelin.com abil
... life begins @ 1000 cm3 (996cm3)

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

üles leidsin selle millest enne rääkisin.tegemist siis nn.Hitleri hudikoopaga.kui sul karupoiss on aega otsi üles.usu mind asi on seda väärt. http://www.reise-nach-ostpreussen.de/Ma ... chanz.html
Kasutaja avatar

m6mmik
Postitusi: 87
Liitunud: 27 Dets 2004, 18:00
Tsikkel: Honda XRV 750 Africa Twin
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas m6mmik »

Karupoiss kirjutas:
Uhamist ei ole ja punt on superlahe - mina üksi.. :lol:
...Mõnel meil vist on lihtsalt see viga küljes, et tahab olla lonely rider... :roll:

Kahjuks aga pean sind kurvastama, sest reis on seekord kindla eesmärgiga. Nimelt ühe minu väga hea sõbra pisike õde läheb sellel aastal seal kooli ja ma olen palutud ühinema nendega selle pidustustel, seega teatasin, et sõidan tsikliga sinna ning viibin paar päeva oma sõpradega mere ääres ja hiljem ühe sõbra peres.

Kahjuks aga praeguse infoga ei ole kuulnud Poola teede kohta kohe mitte ühtegi positiivset kommentaari, seega võimalik, et minu tuur saab olema hoopis Eesti-Rootsi-Taani-Saksamaa-Taani-Rootsi-Eesti.
mis seal ikka :) eks ma olen siiamaani üksi kulgend ja pean seda ilmselt ka edaspidi tegema. igatahes ohutut teed ja nael kummi. mine hullu tea võib olla kuskil euroopa epal kohtume :)
Twinnipoeg Puhh :)
Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

Karupoiss kirjutas:
... hiljem mööda maad Poola-Leedu-Läti teid pidi tagasi sõita.
Kui keegi teaks aidata, siis kas internetis on ka kuskil häid teekaarte leida selle marsruudi kohta? Oleks hea enne minekut võimalikult täpselt teekond välja arvutada.
Mis neil Poola teedel siis nii viga on? Ma soovitaks, nagu juba keegi eelkõneleja, ka Poolast põhja poolt läbi sõita. Seda enam, kui Rostocki kandis juba oled.
Teekonna planeerimiseks on väga hea http://www.uk.map24.com/.

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”