Soomest ratta ostmine

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Soomest ratta ostmine

Lugemata postitus Postitas Stern »

Foorumites on juttu olnud tsikli ostmisest Saksamaalt kuid kas keegi teab mismoodi näeb see välja Soomest tuues :?: Selle all mötlen ma paberite ajamist ja igasugu makse mis sellega kaasnevad ning paluks kirjutada vöimalikult täpselt :!:



Jack99

Lugemata postitus Postitas Jack99 »

soomest ratta ostmine näeb välja täpselt sama moodi nagu saksamaalt ainult ratta HIND on Palju kallim. mõnikord on odava hinnaga kindlustuste müügil avariilised rattad...aga korras ratas maksab ikka liiga palju... V.A 125-sed(need on suht-koht odavad....) :idea:
Kasutaja avatar

Teema algataja
Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

Kusjuures mitte ilmtingimata :lol: Plaanisin osta Suzuki GS500E ja juhuslikult ostis sama masina ka Soome töökaaslane ja hind ei olnud sugugi suurem Eesti omast, arvestades veel kaasa saadud lisvarustust ja tsikli korrasolekut.Kallimaks teeb ainult yletoomine ja maksud :x

Jack99

Lugemata postitus Postitas Jack99 »

Oot-oot, ma nagu rääkisin saksamaa ja soome hinna võrdlusest! ja kui eestis on sama hind mis soomes, miks siis yldse soomest ratta toomist uurida??? :wink: OK olen nõus,et yksikud väiksed rattad võivad olla samas hinnas eestiga aga yldjuhul on ikka soomes palju kallim :!:

roadrunner

Milleks soomest?

Lugemata postitus Postitas roadrunner »

Saksas on hinnad oma 30-70% madalamad. Kui otsida siis asju saab kätte praktiliselt muidu eest. Veel kõne alla tulevad Šveits ja Austria. Kui mitte sealt siis juba Eestist - siin saab uurida praktiliselt iga ratta ajalugu.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”