Teelt valjas6it Tuusulan teel

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Teelt valjas6it Tuusulan teel

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

10.6.2006 14:12 Moottoripyöräilijä kuoli ulosajossa Tuusulantiellä lauantaina aamuyöllä.

Moottoripyöräilijä ajoi Tuusulantietä Hyrylän suuntaan. Hän menetti pyöränsä hallinnan oikealle kaartuvassa mutkassa noin 600 metriä ennen vanhan Tuusulantien risteystä. Kuljettaja suistui vasemmalle ja törmäsi kaiteeseen.

Poliisi epäilee turman syyksi liian kovaa nopeutta. Moottoripyöräilijä ohitti auton noin kilometri ennen tapahtumapaikkaa erittäin huomattavalla ylinopeudella. Tapahtumapaikalla oli 80 kilometrin nopeusrajoitus ja paikalla näkyivät yli 80 metriä pitkät jarrutusjäljet.

Turmassa kuoli 23-vuotias virolainen mies.
Poliisi pyytää tapahtumasta jotain tietäviä soittamaan numeroon 09-8388 8700.
Iltalehti link ei toimi varsti, seeparast tuli teha copi/paste teemast
Minu isiklik arvamus - Teadmiseks, valismaal pole uhtegi liikluspiirangut p6hjuseta!!
Viimati muutis Cowboy, 12 Juun 2006, 12:12, muudetud 10 korda kokku.


Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

ja eesti keeles kuidas kõlaks see kõik ?

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Mix
Postitusi: 1246
Liitunud: 18 Mär 2004, 16:25
Tsikkel: tsiklit netu.
Asukoht: Tartu, Estonia

Re: 23a eesti mees Tuusula teel

Lugemata postitus Postitas Mix »

Et siis... laupäeva ööl hukkus mootorrattur...
Ta sõittis Tuusula teel suunaga Hyryla poole. Kaotas juhitavuse paremkurvis umbes 600m enne vana Tuusulatee ristmikku, kaldus vasakule ja sööstis teepiiretesse. Politsei kahtlustab õnnetuse põhjuseks olevat liiga suurt kiirust. Umbes kilomeeter enne õnnetust olevat rattur sooritanud eriti suurel kiirusel möödasõidu autost. Sellel teeosal on 80km/h piirkiiruseks ja enne avariid on pidurdusjälg üle 80 meetri.
Hukkunu oli 23 a eesti mees...
-
-
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: 23a eesti mees Tuusula teel

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

Cowboy kirjutas:
Veel: Teadmiseks, valismaal pole uhtegi liikluspiirangut p6hjuseta!!
ja eesti on tuntud selle poolest, et siin on märgid ilu pärast?
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.
Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

Teadmiseks, valismaal pole uhtegi liikluspiirangut p6hjuseta!!
Isiklikult pole ka Eestis ega Venemaal näinud ühtegi põhjuseta kiirusepiirangut. Muidugi välja arvatud juhtumid kus peale tee remonti unustati märk ära võtta.
Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)

Teema algataja
Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

OT: Eestis ei toimi veel 24h liiklusmarkide markide hooldus ja vahetus. Privas on vastus.
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

Cowboy kirjutas:
OT: Eestis ei toimi veel 24h liiklusmarkide markide hooldus ja vahetus. Privas on vastus.
kui see on OT, siis miks see su teema pealkiri on? otsusta ära, kas räägime mootorratturist või märkidest. ja palun sõitke siiski ka eestis märkide järgi.
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.

Teema algataja
Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

:(

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Nojah jälle üks lahkus meieseast :(
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

mis tema nimi on ?

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

möödunud nädalavahetusel põhjanaabri juures kilomeetreid mõõtes (küll autoga) oli minu jaoks üllatavalt palju tsikleid liiklemas näha. ja no see oli ikka meeldiv üllatus :) kusjuures, kihutamas nägin neist ma ainult 1 (loe: ühte). ja samas oli minnes ja ka tulles nema-vähem ühe koha peal eri suundades siis hunnik (mingi 4-5) motopolitseid. minnes, reede õhtul, oli nende juures "ülevaatusel" omakorda mingi 5-6 tsiklit ja mõni auto.

miks see konkreetne tsikkel välja pani? arvan, et tal sai nagu mulgi kopp ette pidevatest 80 km/h piirangutest (ristmike juures), mis tundusid kohati täiesti mõtetud. samas, pidev võimalus saada "pildistatud" võttis minul igatahes uljuse maha. ju siis tollel tsiklistil mitte. ning kõigi eelduste kohaselt ka tühi tee oli selleks "ahvatluseks" gaasi keerata...

igatahes, kahju, et hea ja tühi tee teeb julgeks, eriti kui võib arvata, et inimene ei olnud nendel teedel igapeävane sõitja...

mumm@loodab mitte trahvikviitungit koju saada
väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

mumm kirjutas:
miks see konkreetne tsikkel välja pani? arvan, et tal sai nagu mulgi kopp ette pidevatest 80 km/h piirangutest (ristmike juures), mis tundusid kohati täiesti mõtetud. samas, pidev võimalus saada "pildistatud" võttis minul igatahes uljuse maha. ju siis tollel tsiklistil mitte...
Minu teada Soomes siianii kõik kaamerad pildistavad eest, seega tsikli number peale ei jää ...

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas piloot »

Pidi see nüüd jälle meite mees olema... Eilegi üle lombi Turus käies, seekord küll keerasin omale neli ratast külge, tsiklisõitjaid oli ikka tohutult liikvel ja kõik ülimalt tagasihoidliku kiirusega, no max +20 mõned üksikud. Isegi üks Busamees ei ületanud kordagi kiirust üle +10, sealt maalt, kus tuleb üks "keharing" teha, kuni sinnamaani kus neid tuleb juba kolm tükki väänata.... ja foori alt ka niimoodi minema, et ma tal Navaraga taga püsisin. Ise küll poleks suutnud... No jääd on neil küll kõvasti kiivri all.
Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Teema algataja
Cowboy
Postitusi: 232
Liitunud: 30 Jaan 2005, 00:24

Lugemata postitus Postitas Cowboy »

kris. kirjutas:
Minu teada Soomes siianii kõik kaamerad pildistavad eest, seega tsikli number peale ei jää ...

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Jaab kull ka tsikli number peale, tehnika on arenenud, teeb nii ees kui tagant pildi.
Lisaks k6igele on teatud l6ikudel taevast ulevalt alla vahtivad militaar satelliidi pildid reaalajas politsei ekraanidel..
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Lugemata postitus Postitas sang »

Good Lord Tuleks nüüd natuke maa peale tagasi.
Lisaks k6igele on teatud l6ikudel taevast ulevalt alla vahtivad militaar satelliidi pildid reaalajas politsei ekraanidel..
Reaalajas ei ole militaarsati pilt politseil kindlalt kättesaadav mitte üheski maamuna riigis. Eestis on küll õhuväe helikopter mõnikord liikluspolitseid aidanud (k.a. kaameratega liiklust jälginud), aga üldiselt on tsiviliseeritud maailmas militaar ja politsei teineteisest jäigalt ja selgelt eraldatud ning mingit ressursside jagamist, eriti reaalajas, ei toimu.

ja kas sa tõesti arvad, et Soomel on militaarsatelliidid?
Viimati muutis sang, 12 Juun 2006, 17:02, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Cowboy kirjutas:
kris. kirjutas:
Minu teada Soomes siianii kõik kaamerad pildistavad eest, seega tsikli number peale ei jää ...

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Jaab kull ka tsikli number peale, tehnika on arenenud, teeb nii ees kui tagant pildi.
Lisaks k6igele on teatud l6ikudel taevast ulevalt alla vahtivad militaar satelliidi pildid reaalajas politsei ekraanidel..
See on küll "tore" et nüüd ka tagant pildistavad ... viimati kui ise neid "pesakaste" uurisin neil tagumisel poolele optikat polnud.
Militaar satelliite ei oska kommenteerida, küll aga varitseb seadusesilm palju madalamal, helikopteri näol.
Soomes naljalt kiirust ületavat mootorratast ei kohta ...

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

mina vaatasin ka neid kastikesi. ja mulle jäi üldse mulje, et nende asetus on selline, et nad ainult mööduvat sõidukit pildistavadki. muidugi on see ebatõenäoline, kuna vahepealses reas olevad autod ju segaksid seda. aga selline tunne mulle jäi igatahes.

mumm@ei ole tehnikaga sinapeal :p
väike kuri mootorrattur

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

Cowboy kirjutas:
kris. kirjutas:
Minu teada Soomes siianii kõik kaamerad pildistavad eest, seega tsikli number peale ei jää ...

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Jaab kull ka tsikli number peale, tehnika on arenenud, teeb nii ees kui tagant pildi.
Lisaks k6igele on teatud l6ikudel taevast ulevalt alla vahtivad militaar satelliidi pildid reaalajas politsei ekraanidel..
Hirmul suured silmad ... Ma olin poolteist kuud tagasi helsingis tsikliga, tööl olid närvilised ajad ja ma siis vahest keerasin seal seda rulli ka mõnel õhtul. Sai linna sees tiirutatud kui ka äärelinnas (Lahti jms) käidud.
Kui nädala lõpuks koju läksin, siis tollis politsei ytles muuseas, et olevat neile helistatud, et sama numbriga tsiklil keegi rikkus eeskirju :twisted:
Tegelt oli nii, et jäin laevale hiljaks ja tegin paar möödasõitu, pisiasjad. Ja yks somm pidi mind õhtul autoga alla ajama kuna sõitis punase tulega läbi.
Ei maksa neist soomlastest ideaalseid liiklejaid teha, pole nad kaugeltki seda. Jalakäijaid ei lasta paremini üle tee kui siin ja kui õhtu pimedaks läheb, siis tsiklimeeste kiirused ka kasvavad ;)
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

Kurat, äkki keegi teab, kust hollandi kaamerad pildistavad, eest või tagant.
On küll vist OT, aga ma vist vega fotogeeniline siin :oops:
Harva kodus
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

mumm kirjutas:
samas, pidev võimalus saada "pildistatud" võttis minul igatahes uljuse maha. ju siis tollel tsiklistil mitte. ning kõigi eelduste kohaselt ka tühi tee oli selleks "ahvatluseks" gaasi keerata...
ehh.. Mis sul selle pildistamise vastu nii kangesti on? Paksuks läinud vää? Mulle kahh peale jämenemist enam fotograafid ei meeldi.... :twisted:

Nii... Pilt tehakse ju alati eest ja selle põhjal ei ole võimalik ju motikat identifitseerida (reg.number pole ju näha)... ja sõitjat läbi kiivri kahh vaevalt et keegi ära tunneb....
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas makuke »

mu isa kogemata natu ületas norras kiirust autoga ja enne laevale minekut tollitädi ütles et ennem laevale ei lähe kui trahvi kohe maksad. nii me siis maksimegi 86 euri trahvi ja vsjoo
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Lugemata postitus Postitas kris. »

Jack kirjutas:
Kurat, äkki keegi teab, kust hollandi kaamerad pildistavad, eest või tagant.
On küll vist OT, aga ma vist vega fotogeeniline siin :oops:
No aga vaata järgi kui ise sealkandis liigud. Kas pesakastil on auk ühel või kahel pool?
makuke kirjutas:
mu isa kogemata natu ületas norras kiirust autoga ja enne laevale minekut tollitädi ütles et ennem laevale ei lähe kui trahvi kohe maksad. nii me siis maksimegi 86 euri trahvi ja vsjoo
Ja nii kohe oligi et Norras maksid Eurodega?

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light
Riding with a King!
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Lisaks sellele tuleb norrast lahkudes ka tollitädi otsimisega vägapalju vaeva näha...
hälvik
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

Kurat! Selgub et on nii ja naasuguseid! Kuna ma siin häid teid nautides vahest ka võibolla liiga hoogu sattusin, tuleb vist pilte oodata!

On kellelgi kogemust olnud, et pildid ja trahvinõude kusagilt välismaalt pärast suveniiriks saanud! Või on kõik nii korralikud!
Harva kodus

urkky
Postitusi: 67
Liitunud: 04 Aug 2004, 23:08
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas urkky »

Hukkunu nimi oli Kaupo ja ta elas Helsingis.
Reede õhtul sai koos temaga bomberile sõidetud, mingil põhjusel otsustas ta laupäeva varahommikul koju minna, õnnetus juhtus tema kodu lähedal - tee tal arvatavasti tundmatu ei olnud.
Meie seltskond sai sellest teada laupäeva lõuna ajal, peale seda enam laagriplatsil tsikliga tiirutamise isu ei olnud. Kahju, et nii läks, väga tore inimene oli.

Erkki
Kasutaja avatar

musttank
Postitusi: 117
Liitunud: 30 Dets 2005, 23:30
Asukoht: Tartu; Soome Tikkurila

Lugemata postitus Postitas musttank »

http://www.rate.ee/userinfo.php?id=338112
Kaupo oli minu tydruku klassiõe vend. ostis alle ratta. kahju :(
Honda cbr 600 F4i 02.a. from the usa.
Buell Firebolt XB12R 04.a. samuti usast.

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

musttank kirjutas:
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=338112
Kaupo oli minu tydruku klassiõe vend. ostis alle ratta. kahju :(
mis ratas oli? Kas jälle tuttav lugu siis ...
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Alati on masendav, kui statistika tagant hakkavd paistma konkreetsed inimesed. 36 a hukkunud mehest saab ühtäkki 2 lapse isa Martin... näiteks.

Läheb isiklikuks. Ikka on keegi, kelle tuttava tuttava lehma lellepoeg kedagi tundis ja kes kellega puuda viina on ära joonud.

Miks ma seda jahu ajan?
Kusagil siin keegi mainis, et kui on biker või foorumlane, siis nagu rohkem oma. Vaat nii ongi -- oled inimesest justnagu osa saanud, ja tal on sinu jaoks mingil määral realne kehand. Kuigi pole näinud, oled ikka suhtestunud. Selles pole iseenesest midagi valet.

Ent...

Samal viisil võib ka mittebaiker muutuda statistikast reaalsuseks. Maailm on väike ja kast on kast -- ja nii nagu tundmatu mootorratturi siinsel virtuaalhaual on nüüd nimi Kaupo, võib tundmatust hukkunust leheveerul saada hoopis keegi teine. Elik... palju siis ikkagi on vahet statistikal ja tuttaval?

Sai vist veidi üldine ja OT mõtteavaldus, aga ajendiks on mitmed hiljutised teemad ja mõttearendused nende raames. Mitte, et need oleksid loogiliselt valed olnud. Aga ei ole võimalik analüüsida mätast, kui vestluspartner istub teise otsas.
:roll:

PS! Kui keeegi leiab, et see idu siia ei sobi, siis --> action!
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Kasutaja avatar

shadows
Postitusi: 284
Liitunud: 10 Mai 2005, 21:10
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas shadows »

Väga õige jutt.
Loed artiklit, mõtled, ja varsti on ununenud...
Kuid siis tuli rate.ee kasutajanimi ja selle vaatamisest juba, isikut ennast nähes, komentaare, iseloomustuse ja muud sellist, tekib kohe suur kahjutunne. :(
Bikerlane või mitte Bikerlane, kihutas või mitte, kuid üks eestlane jälle surnud, niigi meid vähe. :(
Mülkas kinni koguaeg !

Pilt
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

scryth kirjutas:
Läheb isiklikuks. Ikka on keegi, kelle tuttava tuttava lehma lellepoeg kedagi tundis ja kes kellega puuda viina on ära joonud.
Eesti on väike. Kui ma orkutis ükskõik kelle eestlase nimel klõpsan, siis max tunnen teda läbi kolme inimese. Aga seal ei ole ju kõiki tutvusi sees, tegelikult on iga hukkunu kellegi sinu tuttava tuttava tuttav ilmselt.
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”