Mootorratta Rent

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
harley_girl

Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas harley_girl »

Kas keegi oskab soovitada kust saaks soodsalt mootorratast rentida? Kas on voimalik Sportster 883 ( voi 1200) laenata? Sobib ka Suzuki, Kawazaki jne. bike



Teema algataja
XT125X

Lugemata postitus Postitas XT125X »

Kasutaja avatar

fbeye
Postitusi: 177
Liitunud: 03 Mär 2006, 12:37
Tsikkel: Yamaha XV1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas fbeye »

harley_girl kirjutas:
Kas keegi oskab soovitada kust saaks soodsalt mootorratast rentida? Kas on voimalik Sportster 883 ( voi 1200) laenata? Sobib ka Suzuki, Kawazaki jne. bike
vaata, äkki leiad siit midagi:
http://www.fennek.ee/
või
http://e-rent.ee/
No need to say anything you don't care...
Kasutaja avatar

paarn
Postitusi: 559
Liitunud: 03 Juun 2004, 16:35
Tsikkel: EXC350, Lynx 600E
Asukoht: TLN - Võru
Kontakt:

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas paarn »

Tere,

Kas keegi teab, on kuskilt võimalik laenata nädalavahetuseks 3-4 krossienduuro tsiklit, et 1 päev Männikul ringi töristada, võib ka koos teejuhiga?
A la nagu www.joyride.ee värk selles teemas:
http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php ... it=joyride

Tervitustega,
Päärn Raid
5178618

Moto-orineteerumine: http://www.villamoto.ee
Kasutaja avatar

Surko
Postitusi: 111
Liitunud: 14 Mai 2007, 16:35
Tsikkel: Harley Davidson Electra Glide
Asukoht: Tartu

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Surko »

paarn kirjutas:

Tere,

Kas keegi teab, on kuskilt võimalik laenata nädalavahetuseks 3-4 krossienduuro tsiklit, et 1 päev Männikul ringi töristada, võib ka koos teejuhiga?
A la nagu http://www.joyride.ee värk selles teemas:
http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php ... it=joyride

Tervitustega,
Päärn Raid
5178618

Hr.Lärm peaks tegelema sellise teemaga, kui ei eksi siis KTM tüüpi rattad vist.

SYL81

Teema algataja
Remmu

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Remmu »

Tervist,

Oleks huvitatud ühe bike-i laenamisest paariks tunniks. Ka nõus selle eest midagi maksma ja bensiini loomulikult kinni plekkima. On romantiline idee kuidas oma tüdruku südant tagasi võita ja selleks on mul bike-i vaja ja ruttu, inimestele kellel vähemgi huvi aidata, palun saatke sõnum ja ma räägin pigemalt.

Olen eluaeg mootorrattastega sõitnud, kaasaarvatud bike-idega. Endal kahjuks bike-i veel pole. Ei mängi rolli mis nädalapäeval seda laenuks saaksin, peaasi, et õhtu poole. See oleks tõesti ülimalt suur teene. Varustus on endal olemas, kuna oman krossikat.

Võin pakkuda kõiki andmeid enda kohta, et välistada pettust, lihtsalt ma oleks VÄGA tänulik, kui keegi oleks küllalt abivalmis ja aitaks mind sellises hädas. (w)


Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Krt ma tahaks sihukest selli näha, kes võhivõõrale oma ratta laenab ilma tagatiseta. Kuigi erinevatel kokkutulekutel on teiste ratastega põristatud küll. Aga pmst, garanteeri mulle, et kukkumise korral ma kahju ei kannata..ja palun gsr600 oleks sinu. AGA! You Broke it, You´ll buy it.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas piloot »

Remmu kirjutas:

Tervist,

Oleks huvitatud ühe bike-i laenamisest paariks tunniks. Ka nõus selle eest midagi maksma ja bensiini loomulikult kinni plekkima. On romantiline idee kuidas oma tüdruku südant tagasi võita ja selleks on mul bike-i vaja ja ruttu, (w)

Noh, leiad bike, käid poosetad ära ja mis edasi..., viid ratta tagasi ja suur armastus jälle otsas :?:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Taku
Postitusi: 313
Liitunud: 28 Juul 2005, 23:56
Asukoht: tallinn

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Taku »

ära ole nüüd nii karm palun, mees üritab mingil viisil enda neidu tagasi saada, aitaksin hea meelega, kuid sain just paar päeva bikest lahti :)


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas piloot »

Püüdsin lihtsalt endale piltlikult ette kujutada :wink: :lol:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Hitchiker kirjutas:

Krt ma tahaks sihukest selli näha, kes võhivõõrale oma ratta laenab ilma tagatiseta. Kuigi erinevatel kokkutulekutel on teiste ratastega põristatud küll. Aga pmst, garanteeri mulle, et kukkumise korral ma kahju ei kannata..ja palun gsr600 oleks sinu. AGA! You Broke it, You´ll buy it.

Kus asud? Mis maksab päevake jöristamist?

Let the good times roll.


Teema algataja
entusiast

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas entusiast »

alati on vöimalik ju teha asi ametlikult, teha mingi leping, pildid värgid särgid, et siis hiljem ei tekiks pretensioone, kuid siis peab ka ratta omanik teavitama olemas olevatest probleemidest!

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Idee ju hea - kannab tagatisraha (ratta väärtuse) laenaja pangakontole ja sõitku ringi palju soovib. Midagi reipalt katki kukub, siis kontole jääb katkikukutud eseme(te) summa järele. Karmima kukkumise puhul jääb raha kontole ja ratas laenajale.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Teema algataja
entusiast

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas entusiast »

rendi möte ongi ju see et ei peaks välja käima ratta hinda?
tavalised rendi firmad ju ei nõua sult auto hinda 200 000.- enda kontole?
kui asi on juriidiliselt paigas saab ka ainult rendi hinnaga korda asjad, plus siis näiteks mingi kindlustus vms raha

http://www.abcautorent.ee/index.php?page=86
siin on suvalise autorendi firma nöudmised ja tingimused.

Kasutaja avatar

randmevääne2
Postitusi: 187
Liitunud: 06 Sept 2006, 00:18
Tsikkel: Yamu,KTM,Kawa
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas randmevääne2 »

Tere kõigile!
Ei hakka uut teemat tegema kuna mu idee haakub suuremalt osalt selle pealkirjaga.
Põhimõte siis sellest,et paar enduroratast leiavad minu poolt vähe kasutust ,kuid maha ka ei soovi neid müüa. Et otsisin siin foorumis rentimise teema üles ja lugesin läbi. Kõik soovisid rentida ,aga neid,kes oma ratast loovutada tahtsid, oli muidugi vähe. Ja samuti on siin leida palju teemasid proovisõidu kohta,milles soovitakse üht ja teist ratast katsetada enne kui omale ostmiseks läheb. Ma pole eriti kursis,kui palju sellised tsiklirendiga tegelevaid firmasid on.
Idee siis selles,et võiksin välja laenutada/rentida oma ktm-id. Kuid selle juurde kuulub juba igasugune juriidiline värk,seadused jms. ja ei teagi täpselt kuidas seda teha. Kuna mind ennast paberimajandus ei huvita ja hiigelkasumeid ei soovi,siis ei pane ka rõhku sõnale "business". Asi peaks töötama nii,et inimene tuleb ,sõidab ja maksab ratta kasutuse eest sümboolselt ning ongi kõik. Et ei peaks hakkama ratast transportima kuskile,siis on mul endal välja pakkuda piisavalt põldu,kus künda.Kuna endal ka metsa ,siis saaks sinna mingi raja valmistada(pakkuda liiva,muda,kraave,sood ja kõva pinnast).Loomulikult ei taha konkureerida kestvuskrossi korraldajatega. Põhimõte ikka selles,et algaja harrastaja saaks tulla proovima tsikliklit ja oma võimeid. Rohkem polegi hetkel midagi lisada. Et siis jääks Teie arvamusi,soovitusi ja pealekaebamisi :D ootama . Ja muidugi kõige tähtsam jääb mainimata :D Ratasteks oleks pakkuda ktm lc4 (-98)ja ktm 525 (-05)

Ärge siis näkku lööge,kui oma tänase ideega väga rumalana tundun
Tänud

Kasutaja avatar

hellcruiser
Postitusi: 134
Liitunud: 19 Juul 2007, 14:45
Asukoht: Viljandimaa

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas hellcruiser »

mispärast sul neid nii palju on? :D

A-team builds, Chuck Norris destroys, McGuyver repairs.
I dont crash, I stop with style.
4 strokes are like seeds....every fruit has them.
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas bash »

Tänuväärt idee randmevääne2, peaasi, et su heatahtlikust ära ei kasutata. Mõtlen just sellel näol, et juriidiliselt reguleerimata oleksid kahjude tekitamine, käna panemine. Loomulik, et metsas võib ikka juhtuda. 99% inimestest vast maksab need kahjud kinni aga vat see 1% võib ilusa eelarve augu teha. Aga loodan, et su idee läheb siiski käiku.

Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

randmevääne2
Postitusi: 187
Liitunud: 06 Sept 2006, 00:18
Tsikkel: Yamu,KTM,Kawa
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas randmevääne2 »

Eks jah seda kahjukäsitluste ja pettuse asju peab ikka uurima nendelt,kes sellise väljarentimisega tegelenud on.Liiga lihtsalt ei tahaks ikka ratast kätte anda muidugi,mingid käsirahad vms peaks olema.


Teema algataja
mart211

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas mart211 »

randmevääne2 kirjutas:

Eks jah seda kahjukäsitluste ja pettuse asju peab ikka uurima nendelt,kes sellise väljarentimisega tegelenud on.Liiga lihtsalt ei tahaks ikka ratast kätte anda muidugi,mingid käsirahad vms peaks olema.

Prindid hunniku lepingu blankette välja, kus rentija paneb oma andmed ja on kohustatud vastutama tekkivate kahjude eest ja allkiri ka. Abiks ikka.

Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Nigga »

bash kirjutas:

99% inimestest vast maksab need kahjud kinni aga vat see 1% võib ilusa eelarve augu teha. Aga loodan, et su idee läheb siiski käiku.

Nende protsentide osas oled ikka väga naiivne sellisel juhul....

Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas bash »

Nigga kirjutas:
bash kirjutas:

99% inimestest vast maksab need kahjud kinni aga vat see 1% võib ilusa eelarve augu teha. Aga loodan, et su idee läheb siiski käiku.

Nende protsentide osas oled ikka väga naiivne sellisel juhul....

Vb. tõesti, puudub kogemus. Ma liiga ausate inimeste poolt ümbritsetud, et silmaklapid peas :D

Just enjoy ... nothing less, nothing more
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Tegelen igapäevaselt kaherattaliste mootoriga sõidukite (kuigi veidike kergemate, aeglasemate ja odavamate) rentimisega. Kergeid kukkumisi on olnud umbes igal viiendal sõitjal. Enamus päädinud pisiasjade nagu kraabitud peeglikorpuse või jalapulgaotsa kaoga ja ei ole hakanud seda kelleltki kunagi küsima. Kahe suvega paar paarisajakroonist lõhutud gaasikäepidet ja pidurilinki olen pidanud sisse kasseerima. Enamus on siiani ise tulnud kurva näoga sõidust tagasi jõudes, et näe, juhtus, mis ma võlgnen. Aastas 4-5 korda on olnud ka juhuseid, kus kogu peotäie masinate rendi eest olen lihtsalt arve kaasa andnud, et kandke üle. Siiani on kõik maksnud, kuigi väikeste ajaliste siia-sinna kõikumistega, nagu igasugused maksmised momendi majandusseisus ikka käivad.
Eks ma olen alati valinud ka kliente, et kellega üldse suhtlen, aga tõenäoliselt on mul ka lihtsalt vedanud.

Kasutaja avatar

hullmaks
Postitusi: 57
Liitunud: 29 Mär 2005, 21:31
Asukoht: tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas hullmaks »

Soojal maal Rentisin Tsikli siis tehti mingi krediitkaardi arve et kui jalga lasen või miskit kahju tekitan, siis krediitkaardi pealt oleks see summa maha läinud. Ratas oli muidugi odav, kasutatud ja väikesekubatuuriline, hinnaks 500 euri, Tõin ratta tagasi ja arve tagastati mulle


Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Rentisin Egiptuses tsikli, noh sealsete kohalikkude pohhuismile on meil põhjamaades raske midagi vastu panna. Tsikkel anti päevaks pihku ja rent maksis 16 $. BEna oli paak täis ja sellelst mulle piisas, midagi juurde ei küsitud. Lube ka ei küsitud, aga noh ma kahtlen kas egiptuses üldse load on ametlikult tehtavad. Igatahes oli 150 kuubise rattaga funni lahedalt. Kiiver anti ka pika küsimise peale..ilgelt sheff munakoor oli, nii 100km/h juures lendles ta ca 20 cm peast eemal.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600
Kasutaja avatar

mqs
Postitusi: 308
Liitunud: 23 Mai 2006, 16:53
Tsikkel: Husky SM610
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas mqs »

Tere kõigile!
Ei hakka uut teemat tegema kuna mu idee haakub suuremalt osalt selle pealkirjaga.
Põhimõte siis sellest,et paar enduroratast leiavad minu poolt vähe kasutust ,kuid maha ka ei soovi neid müüa. Et otsisin siin foorumis rentimise teema üles ja lugesin läbi. Kõik soovisid rentida ,aga neid,kes oma ratast loovutada tahtsid, oli muidugi vähe. Ja samuti on siin leida palju teemasid proovisõidu kohta,milles soovitakse üht ja teist ratast katsetada enne kui omale ostmiseks läheb. Ma pole eriti kursis,kui palju sellised tsiklirendiga tegelevaid firmasid on.
Idee siis selles,et võiksin välja laenutada/rentida oma ktm-id. Kuid selle juurde kuulub juba igasugune juriidiline värk,seadused jms. ja ei teagi täpselt kuidas seda teha. Kuna mind ennast paberimajandus ei huvita ja hiigelkasumeid ei soovi,siis ei pane ka rõhku sõnale "business". Asi peaks töötama nii,et inimene tuleb ,sõidab ja maksab ratta kasutuse eest sümboolselt ning ongi kõik. Et ei peaks hakkama ratast transportima kuskile,siis on mul endal välja pakkuda piisavalt põldu,kus künda.Kuna endal ka metsa ,siis saaks sinna mingi raja valmistada(pakkuda liiva,muda,kraave,sood ja kõva pinnast).Loomulikult ei taha konkureerida kestvuskrossi korraldajatega. Põhimõte ikka selles,et algaja harrastaja saaks tulla proovima tsikliklit ja oma võimeid. Rohkem polegi hetkel midagi lisada. Et siis jääks Teie arvamusi,soovitusi ja pealekaebamisi :D ootama . Ja muidugi kõige tähtsam jääb mainimata :D Ratasteks oleks pakkuda ktm lc4 (-98)ja ktm 525 (-05)

Käidud-nähtud-proovitud.

Peremees lahke ning rattad sõidetavad. Kel ratas talveunes, kuid näpud sügelevad, sel soovitaks kindlasti minna ja lumes müttamist proovida. Me käisime, siis oli põllu peale lahti lükatud "kardirada" ning töristada sai veel metsa vahel, kus aeg-ajalt läks mõnusaks takistussõiduks. Kuna ma varem pole õige krossariga sõitnud, siis juba see oli omaette kogemus. Minu poolt 5+ ettevõtmine :bsmile:

PS! Kes ilusti küsib, võib peale sõitu ka saunamõnusid nautida:)

Väheke värvilisemat: http://www.flickr.com/photos/35339588@N06/sets/

http://www.velonaut.ee
http://www.greenbikerent.ee

You've bought yourself a new bike. Keep the rubber side down!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Piipz »

oot kas see www.fennek.ee koht ei tööta enam?
praegu pole ühtegi firmat mis rendiks motikaid?
mul üks sõber tuleb itaaliast siia mingi umbes juulikuus ja midagi oleks talle vist vaja :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

salukas
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Mai 2006, 22:12
Tsikkel: GSX-R 750 L0
Asukoht: Lõuna osariigid

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas salukas »

Kasutaja avatar

Inartšik
Postitusi: 102
Liitunud: 22 Dets 2008, 20:17
Tsikkel: Yamaha XJ6
Asukoht: Tallinn

Re: Mootorratta Rent

Lugemata postitus Postitas Inartšik »

salukas kirjutas:

Jaa, see koht täitsa toimib. Kuna enda ratas ikka veel pekkis, siis võtangi sealt nädalavahetuseks Suzuki Banditi.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”