Hoiatus!!!!!

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Intruder
Postitusi: 349
Liitunud: 30 Sept 2003, 14:07
Asukoht: tallinn

Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas Intruder »

Tere,

Olen saanud usaldusväärsetest allikatest teada, et antud tegeleane kellest allapool juttu tuleb on väidetavalt ka biker.ee kasutajaks end ära registreerinud, Ühesõnaga hoiatus teile!!!
Täpsemalt ühe teise autofoorumi link: http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 44220#5442
20


Kasutaja avatar

masto
Postitusi: 112
Liitunud: 28 Apr 2006, 20:34
Asukoht: saar

Lugemata postitus Postitas masto »

sellistega ei tasu tegemist teha, mina isiklikult ei hakka asja ajamagi kui mingi msni nolk hakkab midagi pakkuma(kui ma muidugi teda tean ja olen näinud
tähtis on v6it mitte osav6tt
Kasutaja avatar

Aatomik
Postitusi: 403
Liitunud: 04 Dets 2003, 23:33
Asukoht: Soome / CBR600F
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Aatomik »

Paistab paadunud tegelane olevat, otsaga lehtegi jõudnud: http://www.epl.ee/artikkel_323232.html

Väga tõenäoliselt sama tegelane:
http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php ... ahk#145412
Pilt

RKsilver
Postitusi: 454
Liitunud: 16 Mai 2006, 07:55
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas RKsilver »

endalgi temaga hv-s kokkupuuteid olnud,kasutajaga soodent hv-st saime aga temast panga abiga võitu :wink:

lubas saata p4 2.4ghz ja ühe inteli perl emaplaadi 1400.- eest aga noh, võta näpust :evil:
Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik :)

cacoya

rumal sander

Lugemata postitus Postitas cacoya »

Las laps mängib... :twisted:
Kasutaja avatar

KubsiK
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Mai 2005, 15:49
Asukoht: põlva/peugeot zenith.

Re: rumal sander

Lugemata postitus Postitas KubsiK »

cacoya kirjutas:
Las laps mängib... :twisted:
ei noh jh, sa oled kah kaval vend, las ta varastab inimestelt, kes on korralikud ja usuvad teistesse, ning on jah natuke hajameelsed , et kõike kohe usuvad? KRT MA OLEKS ÕNNELIK KUI TA SULT Paar TONNI sisse vehiks, ai ma siis naeraks :S ausalt kh mine arene.
Peugeot Zenith (Y)
Tuula kolmekas 175ccm
Proud Member of SpeedClutch!!
Pilt
Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

:D

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Ma ütleks ka las laps mängib ma ei hakka midagi niisama maksma, kui kaupa pole ! Eks igaühel oma õppetund ! S--t lugu kui sa pole seda õppetundi veel näinud aga igaljuhul ära tule siin mölisema ja mine arene ise, sest see juba nõme tite käitumine!
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas boob »


cacoya

Nitševo

Lugemata postitus Postitas cacoya »

Ega ma seda muidugi tõsiselt ei mõelnud :lol: lihtsalt õel nali

Movistar

Lugemata postitus Postitas Movistar »

mina ei saa aru kuidas lastakse mingil jobul inimesi koguaeg üle lasta ja keegi midagi ei tee.selline ahv tuleks kinni püüda ja haiglaleivale saata,mitte 25 erinevat teemat teha kuidas kedagi suutis rahast ilma jätta.

mikk46
Postitusi: 209
Liitunud: 22 Juun 2004, 20:37
Asukoht: võrumaa

Lugemata postitus Postitas mikk46 »

Movistar kirjutas:
mina ei saa aru kuidas lastakse mingil jobul inimesi koguaeg üle lasta ja keegi midagi ei tee.selline ahv tuleks kinni püüda ja haiglaleivale saata,mitte 25 erinevat teemat teha kuidas kedagi suutis rahast ilma jätta.
sest kõik ainult arvuti taga kõvad mehed. kui vaja tegutseda siis on mökk mökk. mitte et ma halva pärast aga lihtsalt mõtetu on halada selle üle. said tünga siis mine aja asi korda. see arvuti taga halamine ju su raha tagasi ei too. peace :wink:
Kasutaja avatar

Unlegal
Postitusi: 167
Liitunud: 11 Juun 2004, 18:20
Asukoht: Rakvere/

Lugemata postitus Postitas Unlegal »

Selline tegu on ju kriminaalselt karistatav, nimi on teada, keegi siis politseisse pole asja andnud? ma ei mõista, mida siin ise rusikaga patja taguda ja närvelda, kui võiks kõndida anmdetega politsei ukse taha ja olekski end of story.....
Honda CBR600F, Yamaha R1
Kasutaja avatar

Aizar
Postitusi: 259
Liitunud: 28 Aug 2004, 18:33
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Aizar »

Unlegal kirjutas:
Selline tegu on ju kriminaalselt karistatav, nimi on teada, keegi siis politseisse pole asja andnud? ma ei mõista, mida siin ise rusikaga patja taguda ja närvelda, kui võiks kõndida anmdetega politsei ukse taha ja olekski end of story.....
Ei oleks. Selliste summadega (a la 100-1000 eeku per nasa) petturid on niivõrd edukad sellepärast, et:
a) nende peamiseks sihtgrupiks on alaealised, kes tavaliselt ei oska-taha-julge pettasaamisest isegi vanematele rääkida
b) kirjalik leping puudub (ja mingi msn logi EI OLE leping ega ka tõestav)
c) tehing toimub läbi kolmanda isiku (post/cargo jne), kusjuures puudub ühene võimalus tõestada, kas ntx kiri pandi posti või mitte.
d) tehing toimub keskkonnas, kus ettemaks/virtuaalne suhtlemine on normiks
e) ühekordne summa on liiga väike, et enamikele kahjukannatajatele politsei/kohtu jama ära tasuda -- inimesed EI TEA oma õiguseid, ntx mis juhul pöörduda politseisse, mis juhul kohtusse, kuidas pabereid vormistada jne, kusjuures advokaati selle summa tagasisaamiseks ei ole mõtet võtta.

Kokkuvõttes, avalikul häbipostil on IMHO oma preventatiivne mõju ja mõte täiesti olemas. Lihtsam on inimesi harida, kui jätta nad teadmatusse ja loota, et pettur ka süüdi mõistetakse.
Aivar
Kasutaja avatar

Kawaix
Postitusi: 75
Liitunud: 21 Dets 2007, 18:26
Tsikkel: Aprilia RST Futura/HD Electra
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas Kawaix »

Ei hakanud uut teemat tegema ja panen oma hoiatuse siia.Nimelt kui keegi läheb oma tsiklile esmast reistreerimist tegema ja see peaks juhuslikult bussis olema ning ise üksi ja alla-pealesõidu teed kaasas pole siis ärge Sauele minge.Nimelt täna nõudsid nad mult,et tsikkel peab ise veerema nende uksest sisse (nendel on mingid kaamerad ja sisekonroll :wack: jne. ) ühesõnaga tõstsin seal kaabut .Tallinas ei mingit sisekontrolli,käis bussis sees vaatas asja üle ja kõik ok :bsmile:

Kes sõidab see võidab !

oja
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Juun 2007, 00:11
Asukoht: göteborg

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas oja »

vapsee ülevaatus sul kui ei pea isegi maha ajama bussist.

Kasutaja avatar

Kawaix
Postitusi: 75
Liitunud: 21 Dets 2007, 18:26
Tsikkel: Aprilia RST Futura/HD Electra
Asukoht: Harjumaa
Tänatud: 3 korda

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas Kawaix »

Jutt käib esmasest ülevaatusest,mitte tehnoülevaatusest

Kes sõidab see võidab !
Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Mul ei käidud esmasel ülevaatusel ratast isegi mitte vaatamas. Kontori aknast võibolla vaatas :)

Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 302
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas Sadness »

Kawaix kirjutas:

Ei hakanud uut teemat tegema ja panen oma hoiatuse siia.Nimelt kui keegi läheb oma tsiklile esmast reistreerimist tegema ja see peaks juhuslikult bussis olema ning ise üksi ja alla-pealesõidu teed kaasas pole siis ärge Sauele minge.Nimelt täna nõudsid nad mult,et tsikkel peab ise veerema nende uksest sisse (nendel on mingid kaamerad ja sisekonroll :wack: jne. ) ühesõnaga tõstsin seal kaabut .Tallinas ei mingit sisekontrolli,käis bussis sees vaatas asja üle ja kõik ok :bsmile:

Tartu ARKis oli alguses sama jutt, et ratas tuleb maha ajada. Väitsid, et nad ei saa bussis raaminumbrit kontrollida. Õnneks said mu pikast näost ikka aru, et 60-kilone tüüp üksi 0,5 m kõrgusest bussist 200-kilost ratast ikka maha ja pärast tagasi peale ei tõsta ja said lõpuks bussis üle vaadatud. :P Ühesõnaga: igaks juhuks tasub arvestada sellise võimalusega, võib-olla ARKi-meestel mõni päev paha tuju ja sellele vastav jonn.

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 414 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Hmmm....bussis? Peale ja mahasõit? :shock: Minu Itaaliast toodud ratas võeti Pärnu ARKis arvele ilma igasuguse ülevaatuseta. Jätsin ratta ARKi hoovile, viisime müüjaga mingid rattaga kaasaantud dokumendid amentnikule, see uuris neid natuke, tegi arvutis paar klõpsu ja oligi valma. Ratast ta ei vaadanudki. Kui see nüüd on muidugi see sama esmase registreerimise protsess, millest te räägite.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas pacaan »

Nozzu kirjutas:

Hmmm....bussis? Peale ja mahasõit? :shock: Minu Itaaliast toodud ratas võeti Pärnu ARKis arvele ilma igasuguse ülevaatuseta. Jätsin ratta ARKi hoovile, viisime müüjaga mingid rattaga kaasaantud dokumendid amentnikule, see uuris neid natuke, tegi arvutis paar klõpsu ja oligi valma. Ratast ta ei vaadanudki. Kui see nüüd on muidugi see sama esmase registreerimise protsess, millest te räägite.

kõik need erinevad kogemused räägivad ainult ühest - ARK ametnike viitsimisest või mitteviitsimisest.

Reaalselt peaksid nad vähemalt kontrollima ratta VIN koodi vastavust dokumentidega (ja seda nagu on veic raske putka aknast piiludes teha...) - kas seda tehakse ratas bussis, treilal või kuskil mujal - selle kohta nüüd küll minu teada mingeid piiranguid pole - bussist vaatamisest keeldumiseks saab olla ainult üks ettekääne - liiga pime, et kontrollida VIN-i

Agaramad üritavad peedistada ka paljude muude asjadega - NÄIDE: rattal oli tagaistme asemel pandud selle asemele pandav kate küljes (tehasetoodang) ning tagumised jalarauad eemaldatud - Tallinna ARK büroo töötaja (mingi semjonov vms - sellesamaga muudki jura lahendada vaja olnud) keeldus ratast 2-kohalisena (nii nagu tüübikood, muide - ette näeb) arvele võtmast enne kui katte asemele paigaldatud sadul ning külgekruvitud tagumised jalarauad :shock: Ühesõnaga - liigne agarus on kurjast, veelgi enam - täisidiootne aga samas ei pea ma õigeks ka ilma VIN kontrollimata suvaliselt asju arvele võtta.

8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R

taux
Postitusi: 282
Liitunud: 06 Veebr 2008, 18:40
Tsikkel: VTX 1800
Asukoht: Tallinn.Randvere
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas taux »

Ju siis härrastel oli paha tuju.Või sattusid mingi hälbega tegelase peale. Mõned aastat tagasi oli nii ,et teatud päevadel sai härra kohale kutsuda sinna,kus su masin juhtus olema.Loomulikult teatud tasu eest. Ei tea kas see nüüd veel kehtib aga mõned aastatd tagasi sai härraga muuga sadamas käidud ja paldiskis jne.Aga äkki on nüüd töökorraldust muudetud.Hinda ju tõsteti ja eks siis vaja tööd ka vähem teha. Varti peab regajale tsikli laua peale tõstma.Muidu venitab äkki selja ära kui peab oma pe.se toolilt üles vedama. :D

Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas Antik »

väike tähelepanek: Üks asi on ülevaatus (mis ei puutu ARK'i otseselt), teine asi on arvele võtmine. teema algataja minu arusaamist mööda hoiatas siiski tehnoülevaatuses esmaülevaatuse tegemisest, mitte ARK'is arvele võtust ?! ärge ajage segi erinevaid asju, seltsimehed! :bsmile:

Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas boob »

Mina sain Rakvere ARK's ilma ratast bussist maha ajamata asjad korda, härra suutis bussi astuda ja seal VIN koodi ning värvust kontrollida. Ka ülevaatuspunktis ei pidanud ratast maha ajama, tuled ja viled kontrolliti bussis ära, samuti ka pidurid. Mõlemas kohas sai viisakalt uuritud, et kas saab bussis asjad aetud :wink:

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Sama siin. Jõhvis oli esmaregamine ja Rakveres ülevaatus, mõlemad tehti "tsikkel kärus".

Pilt
Kasutaja avatar

harrastaja
Postitusi: 345
Liitunud: 28 Aug 2005, 23:39
Asukoht: Viimsi

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas harrastaja »

Väike hoiatus - Tallinnas väänatakse nüüd ka 50'alas 66'ga sõites trahv ära. Ma sain eile laksu kätte. Kusjuures politseivormis kodanik jooksis autole keset liiklust teise ritta sedasi vehkides ette, nagu peataks tagaotsitavat, kes just mingi rämeda kriminaalsusega hakkama on saanud. Hakkasin juba ise ka mõtlema, et mis nüüd siis lahti.. selgus, et 16 oli üle. päris nõutuks võtab..

ZX10R '12
KX250F '14

reimps

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas reimps »

harrastaja kirjutas:

Väike hoiatus - Tallinnas väänatakse nüüd ka 50'alas 66'ga sõites trahv ära.

No see nüüd küll mingi uudis pole. LE on LE, mis siis, et kõik on harjunud liiklusvooluga, mis on 50+10 km/h.
Pakun, et omajagu oli seal kindlasti ka miilitsa isiklikku viha. Teiseks, liiklusvoolust erinev kiirus ka - 66 vs 58-60 paistab tahes-tahtmata silma.

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas allan777 »

Väike hoiatus - Tallinnas väänatakse nüüd ka 50'alas 66'ga sõites trahv ära. Ma sain eile laksu kätte. Kusjuures politseivormis kodanik jooksis autole keset liiklust teise ritta sedasi vehkides ette, nagu peataks tagaotsitavat, kes just mingi rämeda kriminaalsusega hakkama on saanud. Hakkasin juba ise ka mõtlema, et mis nüüd siis lahti.. selgus, et 16 oli üle. päris nõutuks võtab..

Seda nimetatakse persekukkunud Banaania eelarve täitmiseks. Et miilitsaonud ikka ilusasti vorsti kah leivaviilu pääle saaks. Pidime 5-e rikkama riigi sekka ju saama krt...tundub, et liigume 5-e kõige persekukkunuma riigi sekka. Peaks kedagi krt kohtusse kaebama alusetute lubadust eest :mrgreen:

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas creativ »

kehvad ajad! eks kõik hoiavad praegu küüned enda poole. mentidel peenike pihus. aga selle taustal on halenaljakas nende "arvamusliidrite" avalik jutt meedias et ei meie küll ei tee trahvi trahvimise pärast. meie tublide politseide töö on seotud ainult ennetustööga.... :wack:
kurb on tõdeda, et enamus riigiametnike seas on levinud eelarvamus, et tavakodanik on imbetsill kes aru ei saa mis paska
talle räägitakse.

a mis nad siis selle 66-e eest tegid? kiirmenetlus? näitasid ka radarinäitu? taadeldud ikka oli? palju trahvi väänati?

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 246
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas Jannes »

harrastaja kirjutas:

Väike hoiatus - Tallinnas väänatakse nüüd ka 50'alas 66'ga sõites trahv ära. Ma sain eile laksu kätte. Kusjuures politseivormis kodanik jooksis autole keset liiklust teise ritta sedasi vehkides ette, nagu peataks tagaotsitavat, kes just mingi rämeda kriminaalsusega hakkama on saanud. Hakkasin juba ise ka mõtlema, et mis nüüd siis lahti.. selgus, et 16 oli üle. päris nõutuks võtab..

Saan ma õigesti aru, et linnas sees oli reaalne kiirus 66km/h, s.o. spidomeetril ca. +20km/h? Mille üle siin veel haliseda, said asja eest sutsu kätte ja õpi oma veast. :wack:
Peatamise meetodi mõistlikkust ei kommenteeriks.

P.S. Saaksin aru hoiatusest, et: "oli 56km/h, peeti kinni ja tehti trahvi!"

Sui generis
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Hoiatus!!!!!

Lugemata postitus Postitas bash »

Sõber sai siin Sauel täpselt +10 km/h ka ära. Autoga. Vot see on juba üsna debiilsus. Krt kas tõesti on ohutum liigelda, kui pead 1/3 sõiduajast spidomeetrit jälgima, et kindel olla oma kiiruse täpsuses ??!! Vaadates, kuidas endal püsikiiruse hoidja töötab siis on see debiilsuse tipp - raskemates oludes (püsikiiruse hoidja jaoks, mäest üles-alla, kurvid jne) kõigub kiirus mingi 5-7km/h + spido valetamine. Ma eeldan, et minu jalg ei suuda igapäevastes liiklustingimustes oluliselt täpsem olla. Politsei, kui suunav asutus. UNUSTAGE ÄRA OMA LOOSUNG !

Just enjoy ... nothing less, nothing more
Suletud

Mine “Vaba teema”