Tsikli ostmine Rootsist

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

RedBeard

Re: Tsikli ostmine Rootsist

Lugemata postitus #31 Postitas RedBeard » 15 Mai 2016, 17:35

Äkki keegi teadjam jagaks mõnda linki, kust tsikleid osta saab rootsis?

Kasutaja avatar

puna
Tsikkel: 90º L2 ja KTM 690SMC
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #32 Postitas puna » 15 Mai 2016, 18:30

äkki alustad teema lugemisega algusest
Müügiks kõik mis piltidel näha: http://picasaweb.google.com/10670690264 ... 42/Sale02#
Tel. +3725654585, +358445654585

RedBeard

Lugemata postitus #33 Postitas RedBeard » 15 Mai 2016, 21:55

No need lingid ei päde või ei tee minu nutiseade neid lahti. Ega ma muidu ju ei küsikski.
Kasutaja avatar

puna
Tsikkel: 90º L2 ja KTM 690SMC
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #34 Postitas puna » 15 Mai 2016, 23:33

https://www.blocket.se/
Kasuta arvutit siis
Müügiks kõik mis piltidel näha: http://picasaweb.google.com/10670690264 ... 42/Sale02#
Tel. +3725654585, +358445654585

Loadära
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 17 korda

Lugemata postitus #35 Postitas Loadära » 12 Apr 2018, 00:13

Ahoi,

jäi korra silma, et keegi foorumis umbes paar-kolm nädalat tagasi otsis abi tsikli ära toomisel Rootsist (vist Sundsvalli poolt)...aga "rootsi" järgi otsides enam seda teemat ei leidnud!? Kas rändas juba prükki see teema, kui mitteaktuaalne...või ei oska ma lihtsalt seda taasleida?

Ning küsin üldse selle pärast, et endal aprilli lõpupäevil taas Rootsi minek ees. Marsruudil Kapellskär-Gävle-Sandviken-Stockholm ja ennekõike järelhaagisel üht autot tooma, aga kuna "veduriks" kaubik, kuhu võiks siis üks suurem, või paar väiksemat sääreväristit mahtuda...siis võiks mõelda ka variandile, et transakulude lahjendamiseks kellelegi sealtkandist veel ratta (või miks mitte ka mõne muu suurema kola , mis veel inimliku vaevaga tavalisse Transporter T5 mahub) transa/ostu abi pakkuda!

NB! Usun, et olen üle keskmise võimeline ratta tehnilist olukorda hindama- enamus oma tsiklite, nii enduro kui tänavarataste, rem.tööd ise läbi teinud-käinud.
Ja tegelikult olen tänu oma saksa keele oskusele kunagi ka mitme tuttava soovil rattaid Saksast toonud (lihtsalt siia pole seda välja hõisanud, siin selleks oma väljakujunenud inimesed olemas juba ; ), lisaks kolm enduurokat ka rootsist ostetud, seega mingi kogemus nagu oleks.
Muidugi oleks eelistatud, kui huviline esmase kontakti müüjaga ise loob ja müüja inglise/saksa keeles suhtleks (kuna "min svenska är inte bra" : ), et mul jääks pigem "kirjeldusele vastavuse" kontroll ja transapool...aga kui huvi väga suur, siis ühe ratta isegi sain ostetud müüja käest, kes viitsis ainult rootsi keeles suhelda ;)

parimat,
Meelis
5o5968o või
meeliskiri(ät)gmail.com
Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

Thesaarlane
Tsikkel: Kawasaki 636
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus #36 Postitas Thesaarlane » 12 Apr 2018, 19:28

FB kommuunist Tsiklirahvas otsiti, et kes saaks aidata Stocki ääre alt toomisega Eestisse (veel parem Tartusse). Kuid tal pidi juba olema paar varianti.
Võid pakkuda ikka.
Kasutaja avatar

Ivoonu
Mode
Tsikkel: Kawasaki VN1500 Nomad
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 26 korda
Kontakt:

Lugemata postitus #37 Postitas Ivoonu » 12 Apr 2018, 19:51

Thesaarlane kirjutas:FB kommuunist Tsiklirahvas otsiti, et kes saaks aidata Stocki ääre alt toomisega Eestisse (veel parem Tartusse). Kuid tal pidi juba olema paar varianti.
Võid pakkuda ikka.

Kui otsijaks oli Oliwer, siis talle ma saatsin juba info edasi.
Kasutaja avatar

Thesaarlane

Lugemata postitus #38 Postitas Thesaarlane » 12 Apr 2018, 20:05

Ivoonu kirjutas:
Thesaarlane kirjutas:FB kommuunist Tsiklirahvas otsiti, et kes saaks aidata Stocki ääre alt toomisega Eestisse (veel parem Tartusse). Kuid tal pidi juba olema paar varianti.
Võid pakkuda ikka.

Kui otsijaks oli Oliwer, siis talle ma saatsin juba info edasi.

Just, Oliwer oli
Kasutaja avatar

Urmas79
Tsikkel: IZ,Jawa,GSX 750F,R1,XL100
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus #39 Postitas Urmas79 » 12 Apr 2018, 22:27

No kui kellelgi peaks veel olema probleem Rootsist ratta või auto ostmisega, siis alati võib ka minu poole pöörduda. Transpordiga on rohkem joppamise teema, aga suhtluse, ostmise ja asjaajamise poole pealt saan abiks olla. Ja eelistatavalt Stockholmi ümbrus. Ma väga kaugele ei viitsi sõita. Oliweri ratas tuli ka minu kaudu, aga kuna ma veel ise ka ei tea, millal Eesti saan, siis transpordiga peab keegi teine abiks olema :)
Kasutaja avatar

Jesper
Tänanud: 73 korda
Tänatud: 171 korda

Lugemata postitus #40 Postitas Jesper » 02 Mai 2018, 14:35

Tekkis küsimus termini Landsvägsregistrerad kohta, ma saan aru et see on mingi maastikusõidukite register, aga mis on tõenäosus et ARK palub numbri andmise asemel see traktor kuuri taga sisse soolata? Kuna sõidukiks on stock KTM EXC, siis igasugu tüübikad, tuled, viled ja asjad on ilmselgelt olemas.
Kasutaja avatar

Kirs
Toetajaliige
Tsikkel: Aprilia
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus #41 Postitas Kirs » 02 Mai 2018, 17:13

Jesper kirjutas:Tekkis küsimus termini Landsvägsregistrerad kohta, ma saan aru et see on mingi maastikusõidukite register, aga mis on tõenäosus et ARK palub numbri andmise asemel see traktor kuuri taga sisse soolata? Kuna sõidukiks on stock KTM EXC, siis igasugu tüübikad, tuled, viled ja asjad on ilmselgelt olemas.

Tõenäosus on vägagi suur(pakun, et kuuri taha sind saadetaksegi), sest meie ARK ametnike asjaajamisagarus-ogarus on teada-tuntud.
TUONO

042083

Lugemata postitus #42 Postitas 042083 » 02 Mai 2018, 18:26

Peaks tähendama, et on registris. Las Rootslane saadab sulle passi koopia, siis saad ARK järgi küsida.
ARK-is millegi arvele võtmine on tõesti viimastel aegadel muutunud hirmsaks tähenärimiseks.
Kasutaja avatar

Jesper
Tänanud: 73 korda
Tänatud: 171 korda

Lugemata postitus #43 Postitas Jesper » 02 Mai 2018, 18:41

Ma hea meelega ei hakkaks härrasrahvast üldse vaevama mingite nii keeruliste küsimustega, neil on kõige lihtsam kõige kohta "ei saa" öelda ja kohvi edasi juua, noh ja siis kui hakkad protsessima on asi kohe juba põhimõtteline. Ehk siis kui selle landvägsgripeni tehniline pass on põhimõtteliselt ikka sama asutuse poolt välja antud ja laias laastus samas formaadis kui tavalise tsikli oma, siis jalutaks kalanäoga kohale ja ütleks et palun, siin on välisriigi registreerimistunnistus. Või siis pigem küsida juba Rootsi ARK-ist nõu, need seal peaks õnnelikud olema kui risust lahti saavad.

Aga mõtlesin et äkki keegi on juba läbi teinud ja asjaga kursis, sest sealmaal on osade asjade registreerimine päris omapäraselt lahendatud, näiteks laevadel vist ei pea üldse mingeid pabereid olema.
Kasutaja avatar

Thesaarlane

Lugemata postitus #44 Postitas Thesaarlane » 02 Mai 2018, 21:34

Minu teada tähendab landsvägregistrerad, et tsikel on registris. Ehk kui on tegu KTM EXC siis on sel ka vôimalus, et kasutatakse ainult kodu ümber vôi vôistlustel. Eesti ARK-s probleeme ei tohiks küll tulla. Landsväg MC on maantee rattad.

Mine “Vaba teema”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist