Tsikli ostmine Itaaliast

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Tsikli ostmine Itaaliast

Lugemata postitus Postitas Hans »

Tere

Alguseks: ära parem osta Itaaliast ratast. Kui sa just muidu ei saa, siis ära ikka osta. Ja kui kohe üldse muidu ei saa, no siis....pead arvestama sealse maa ärikultuuri eripäradega:

1) Inglise keelega pole midagi peale hakata
2) Asjaajamine võtab kordi kauem aega kui mujal (Saksas näit)
3) Jah ei pruugi tähendada jah
4) Ei võib tähendada ei, kuid ei pruugi...

Kust netis otsida:

http://www.secondamano.it/Auto_Moto-Mot ... ndex2.html - kuldse börsi taoline asi

www.motosupermarket.it

www.motonline.com/cvu/vetrina.do

Kahest viimasest leiab ka lingid kasutatud rataste müügiga tegelevatele firmadele (Concessionario)

Kui ratas välja valitud peab hakkama suhtlema. Ma Italianot ei pane, kasutasin "kodustatud" italiano abi: minu küsimused tema kaudu Itaaliasse ja vastused tema kaudu mulle tagasi. Mõnd küsimust pidi mitu korda küsima, mõnele ei saanudki vastust...Ka piltidest (4+1) jäi too +1 (spidokas) tulemata...Kui kaup lõpuks siiski koos, peab kas kohale sõitma v rahasid hakkama sinnapoole liigutama. Ma ei saand sõita, seetõttu kasutasin nö "middle man-i" - jällegi oma tuttavat: rahad talle, ratas siia, kui kõik ok, rahad edasi müüjale. Paberimajandusest niipalju, et siitpoolt mingit paberit vaja ei läinud (ka ostumüügi lepingut mitte), rattaga tulid kaasa tehniline pass ja nende registripaber. Ostumüügilepingut nõuab meie ARK ja nad tahavad seda saada siiski „tsiviliseeritud“ maa keeles, võtsin siit selle: http://www.ark.ee/atp/doc.php?693, tõlkisin inglishi ja faxisin sinna. Seal allkirjastati ja tavapostiga tagasi (meie ARK ei aksepti faxitud allkirju). Ratas ja 3 paberit kaasa ja ARKI, seal esmane ülevaatus, kui kõik OK, on ratas arvel ja Eesti tehn. pass käes. Kindlustus ja tehnoülevaatus sinna otsa ja võib sõita :)

Kui on plaan kohale lennata, peaks paluma müüjal ratas juba aegsasti registrist maha võtta, et saada sealt vajalik paber - see toiming võib võtta 2-3 päeva aega lähtuvalt nende asjaajamiskultuurist ja sellest, et kohalik ARK on avatud vaid 3 tundi päevas. Kui on plaanis rattaga koju sõita, peab hankima ajutised numbrid ja rahvusvahelise kindlustuse. Numbrid pidavat olema papist A4 suurused käkid. Sealse seaduse järgi ei tohi nendega Itaalias enam ringi sõita ja peab riigist kohe lahkuma, kuid olen kuulnud, et sealt auto ostnud on päevi kohapeal nendega ringi kimanud ja no probemo.

Kui on soov LASTA ratas ära tuua, siis soovitan soojalt Arco Transi - neil meeletu liiklemine sealkandis, rataste toomise kogemus ja soodsad hinnad: Treviso-Tallinn, 4K "in cash" (Apr.'06)

Mis mul läks nii nagu ma ei soovinud:

1) aeg esimestest piltidest kuni ratta saabumiseni Eestisse ca 3 kuud – saab vältida ise kohale minnes
2) mittetäpne/vale inf ratta kohta - mine parem kohale
3) ostumüügi leping saabus postiga tagasi ca 2 kuud peale ratta saabumist ja Eesti registris olemist ning sadade km läbimist - ka sellele on lahendus ;)

Lõppkokkuvõttes olen rattaga/hinnaga rahul, eks aeg näita kuidas kestab.

Hans


V-MAX

davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Minu auto on pärit Itaaliast.

Tõi selle minu vanem vend sealt, sõitis ise kohale. Ei soovita autot küll kellelgi sealt tuua. Olematu hoolduse juures on see auto seal päris palju "kuuma" saanud. Samuti on avarii tagajärjed lapitud vägagi käepäraste vahenditega (nt. stange kronsad olid kere külge keevitatud :? ), juhtmete isolatsioon on üsnagi hapraks muutunud, kõik väljapaistvad plastikdetailid on üsna halvas seisus või murenenud, värv pleekinud... Kole lihtsalt. Ei soovita kellelegi. Samas, Eestist sama raha eest sellist autot ei saa ja mul oli lihtsalt transpordi vahendit tarvis. Sõidab vähemasti:)

Paberimajandus seisuga aasta tagasi: Kohapeal tehti dokumentidest koopia ja kinnitati notariaalselt. Sõit Eestisse, siin kruvisin Itaalia numbrid küljest ja saatsin postiga tagasi. Seepeale saadeti mulle originaaldokumendid ja nendega ARKi vormistama.
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Re: Tsikli ostmine Itaaliast

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

Virago535 kirjutas:
Tere

Alguseks: ära parem osta Itaaliast ratast.

Igati vinge kirjatükk!!! Tänud (w)
Sõida... ja ära MÖLISE!!!

eplaan

Lugemata postitus Postitas eplaan »

mul tuli ratas Itaaliast (vahepeatus ta küll Hollandis, seal aga mingeid pabereid vormistatud pole).

Nüüd on ta siin, kaasas on ainult itaaliakeelne kaheleheküljeline A4 (mulle meenutab keskkooli lõputunnistust).

Kas keegi oskab õpetada, kus kohas seal passis omanik või muu oluline informatsioon on peidus. Siis teaksin kokku kirjutada lepingu (mis loodetavasti ei pea olema notariaalne ja on kodus valmistatav). Muidu on ARK-s piinlik, kui olen näiteks registrimassiga ostu-müügi lepingu sõlminud.

Igasugune abi teadjatelt on teretulnud ja tänud juba ette...
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

eplaan kirjutas:
Kas keegi oskab õpetada, kus kohas seal passis omanik või muu oluline informatsioon on peidus. Siis teaksin kokku kirjutada lepingu.
Ehh... Miks sul seda eelmist omanku vaja teada on? Tee müügileping suvalise hollandlase/sakslase/poolaka nimele... ja ARK-is ütled, et ostsid ratta HOLLANDIST/SAKSAST/VÕI POOLAST...

Kedagi ei koti see, et kes seal passis omanikuks märgitud kunagi oli....
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Kommionu kirjutas:
eplaan kirjutas:
Kas keegi oskab õpetada, kus kohas seal passis omanik või muu oluline informatsioon on peidus. Siis teaksin kokku kirjutada lepingu.
Ehh... Miks sul seda eelmist omanku vaja teada on? Tee müügileping suvalise hollandlase/sakslase/poolaka nimele... ja ARK-is ütled, et ostsid ratta HOLLANDIST/SAKSAST/VÕI POOLAST...

Kedagi ei koti see, et kes seal passis omanikuks märgitud kunagi oli....
Hm. Passi võtab ju ARK endale ja see on Itaalia oma :shock: Võib isegi juhtuda, et ta vaatab sinna sisse (ARK) :?: Uuri kuupäevi passis, millise nime juurest uuemad leiad, sellega teedki lepingu - sina ühelt ja ..sina teiselt poolt ;) Lisaks passile peaks olema ka Itaalia registripaber, mis tõendab et on sealt maha võetud :shock:

Hans
V-MAX
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

Virago535 kirjutas:
Hm. Passi võtab ju ARK endale ja see on Itaalia oma :shock: Võib isegi juhtuda, et ta vaatab sinna sisse (ARK) :?:
Ehh... Paljud saksas/hollandis/poolas/leedus müüdavad autod ja motikad on Itaalia passiga... ega see ei tähenda, et Itaalane sulle neid seal müüb... Ostu-müügi lepingu teed ju ikka sellega kes sulle ratta reaalselt müüb, mitte aga sellega, kes viimati teh passis valdajaks märgitud...
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Kommionu kirjutas:
Ehh... Paljud saksas/hollandis/poolas/leedus müüdavad autod ja motikad on Itaalia passiga... ega see ei tähenda, et Itaalane sulle neid seal müüb... Ostu-müügi lepingu teed ju ikka sellega kes sulle ratta reaalselt müüb, mitte aga sellega, kes viimati teh passis valdajaks märgitud...
Tehniline pass on omandiõigust tõendav paber v mis? :shock: Ja ostumüügi leping omandiõiguse üleminekut tõendav paber ja uus tehniline pass väljastatakse vastavalt lepingus nimetatud uuele omanikule.

Hans
V-MAX

IceManEST
Postitusi: 41
Liitunud: 04 Jaan 2007, 15:12
Tsikkel: Kawasaki Z750 2004a.
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas IceManEST »

Ma itaaliaga ei ole kursis aga kuulsin et kõige odavamalt saab ratta kätte inglismaalt, et nad pidid laskma päris hästi tingida..
Good times:
  • Suzuki GSX-R750 2000a.
    KTM 620SC LC4 2001a.
    Kawasaki ZX-6R 636B1 2003a.
.[/b]
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

IceManEST kirjutas:
Ma itaaliaga ei ole kursis aga kuulsin et kõige odavamalt saab ratta kätte inglismaalt, et nad pidid laskma päris hästi tingida..
kuule kodanik, aitab juba sellest kräpist. Kui konkreetset infot pole, jäta palun postitus tegemata.

Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

Millegi pärast ei ole vaatamata mu küsimisele ühtegi link-i tekkinud kuskile teemasse kust saaks inglismaa rattaid vaadata.

Edit:Kuna paljud inimesed ei saanud sellest lausest sama moodi aru kui mina seda kirjutades mõtlesin siis lisan siia väikse tõlkke.
Mina pidasin selle lause all silmas seda,et vaatamata igast juttudele et inglismaa on odavate rataste meka,pole ühessegi teemasse tekkinud väidete autorite poolt tõestust ega ka vastaste poolt ümberlükkavaid väiteid.
Viimati muutis Alwayslate, 26 Veebr 2007, 19:55, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Alwayslate kirjutas:
Millegi pärast ei ole vaatamata mu küsimisele ühtegi link-i tekkinud kuskile teemasse kust saaks inglismaa rattaid vaadata.
Ja mis sellel on pistmiset selle teemaga :wack:
V-MAX
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Sry for OT:

To Alwayslate: GIYF!!!

läks umbes 2 minti aega:

http://www.usedbikes.co.uk/
http://www.cusworths.co.uk/used/index.php
http://www.intabikes.co.uk/stock.php?marque=26
http://www.motorcyclenews.com/nav?page= ... enews.home

jne jne jne, kuna mind ei huvita UKst pärit tsikid, siis ei viitsi rohkem ka sinu eest otsida, point oli: googelda!

parimat,
Soul
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Lugemata postitus Postitas simp »

Virago535 kirjutas:
Alwayslate kirjutas:
Millegi pärast ei ole vaatamata mu küsimisele ühtegi link-i tekkinud kuskile teemasse kust saaks inglismaa rattaid vaadata.
Ja mis sellel on pistmiset selle teemaga :wack:
ei olegi aga no on vaja ju ikkagi välja näidata oma järjekindlust ja idiootsust :)
alwayslate:
mõtle natukene...
esimene asi proovi asjade domeene vahetada?
nt kasvõi auto24.co.uk proovi[see näide eriti idiootidele]
või siis kuldnebors.co.uk[sama sellega]
ja siis üks suhteliselt kuulus saksa koht ehk?
ja siis on veel sihuke koht olemas nagu google.co.uk ja vat kui palju infot saab

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Soultrain kirjutas:
Sry for OT:

To Alwayslate: GIYF!!!

läks umbes 2 minti aega:

http://www.usedbikes.co.uk/
http://www.cusworths.co.uk/used/index.php
http://www.intabikes.co.uk/stock.php?marque=26
http://www.motorcyclenews.com/nav?page= ... enews.home

jne jne jne, kuna mind ei huvita UKst pärit tsikid, siis ei viitsi rohkem ka sinu eest otsida, point oli: googelda!

parimat,
Soul


Need neli linki olid suht worthlessid :D
valik olematu ja nõuti postal code ka ühes.

Küll aga on põhiline koht www.ebay.co.uk ,valik tohutu,hinnad head,toomine kallim kui mujalt euroopast
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

To Raigo,

Nagu kirjas, siis kasutasin 2 minutit oma ajast, ja vaatasin läbi ca 5 esimest linki, mis google andis, point oli selles, et inimene, kasuta googlit, ei ole mõtet siin halada, et linke ei jagata ja asju kandikul kätte ei tooda.

terv,
Soul
Loud pipes save lives!!!

isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas isonts »

vaatamat teema algataja soovitusele itaaliast masinat mitte osta tuleb ikkagi suur osa eestis müüdavatest kasutatud masinatest itaaliast...

Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

Tsiish.Kohe näha mis aastaaeg on.
Pigem oli see mu välja öeldud lause mõeldud sellena,et kuigi paljud on rääkinud inglismaast kui odavate rataste mekast,ei ole kuskile teemasse tekkinud ühtegi tõestust selle kohta et see asi ka nii on,või ei ole.
Google-it oskan ise ka kasutada.
Sellega lõppeb minu poolne OT.
P.S. Inimesed kellel on närvid läbi ja esimese asjana vinguma hakkavad on piisavalt igasugustes delfi tüüpi kohtades.Natuke sallivust paluks.Hoiame selle foorumi mõistlikuna paluks.Kui kellelgil on veel midagi mulle soovitada kuhu ma võiksin kolida siis selle jaoks on ES.
P.P.S See asi ka et kui keegi ongi nii loll,et ise ei oska otsida ja küsib lolli küsimuse,ei kohusta see teid mitte millekski.Niiet pole ka põhjust vinguda et ma pean sinu eest midagi otsima.Keegi ei hoia teil nuga kõri peal.Kui ei ole viitsimist /tahtmist/aega või ükskõik mida et teist aidata siis sa EI PEA SEDA TEGEMA.Aga noh tüüpiline on esimese asjana ohkima hakata.Ahjaa siis muidugi jääb ka veel see mõnu et saad teisele sitasti öelda.
Aga noh eks olegi kõige parem variant ju see kui saad kuskil foorumis anonüümselt teist inimest järjekindlaks idioodiks sõimata.
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas korke »

tadaa...kes toob itaaliast minu punase rolleri ära ? ...raha makstud aga pole transat :(.....

Oskab ehk keegi viidata mõne firma peale ?

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

max07
Postitusi: 253
Liitunud: 29 Juun 2005, 13:08
Asukoht: Worldwide
Tänatud: 4 korda

Lugemata postitus Postitas max07 »

on keegi ise itaalias rata järel käinud? ja ehk pajatab sellest ka siin :roll: ... pikaks teekond kujunes (aeg, km), reisi ~maksumus, eelnev eeltöö, oli probleeme jne jne...

Terv,
Marek

nussa

Lugemata postitus Postitas nussa »

Kas kellelgi on plaanis tsikklit itaaliast tooma hakata?

Endal on selline asi mõttes, kuid prooviks hea meelega kulusid vähendada ning riske maandada. :)

Koos saab ikka parema tulemuse.

Henri

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Kui riske maandada tahad siis ei ole Itaalia küll parim koht selleks. Saksast ca. 50 ratast - 0 jama, Inglismaalt ca. 5 ratast - 1 jama, Itaaliast ca. 10 ja jama juba kolmega neist. Kommenteerin ainult telefonitsi.

Terv,

Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

tramm66 kirjutas:

Kui riske maandada tahad siis ei ole Itaalia küll parim koht selleks.

Mati jutt ülimalt õige... Itaalia rattad in ikka paras si?amaja.... Isegi sealt mõned toonud ja 50% ratastest ikka kaunis kehvas seisus (hooldust pole tehtud)... Saksas sellist jama enamasti ei ole...

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

C4
Postitusi: 379
Liitunud: 03 Mai 2004, 11:19
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas C4 »

isiklikult ei ostaks ma itaaliast ühtegi motikad ega ka autot, ei leia mõtet sellel odaval hinnal ja suurel riskil, pigem kogun raha juurde ja ostan usaldusväärsemast kohast :)

Have a nice day !
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ja samas, kui uskumatuid asju nad teevad: ferrari, Lambo, Duc, MG, MV Agusta jne., jne.

Ja nendes asjades on midagi enamt kui lihtsalt hobujõud või tippkiirus, midagi sellist mida sakslased või japsid kunagi ei saavuta :).

Ja väga pädevad on nad ka võidusõidutiime pidama. Vähemalt krossis on nad ühed tugevamad tuunijad.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

mx77 kirjutas:

Ja samas, kui uskumatuid asju nad teevad: ferrari, Lambo, Duc, MG, MV Agusta jne., jne.

Ja nendes asjades on midagi enamt kui lihtsalt hobujõud või tippkiirus, midagi sellist mida sakslased või japsid kunagi ei saavuta :).

Ja väga pädevad on nad ka võidusõidutiime pidama. Vähemalt krossis on nad ühed tugevamad tuunijad.

Just :!:

Lisaks sellele toodetakse sealmaal vägagi kvaliteetseid tööstusseadmeid väga mõistliku hinnaga.

Ja egas Itaallased pole ju pahad, nad on lihtsalt teistmoodi. Kui suudad leppida nende omapäraga, siis saab sealt nii üht kui teist väga hea hinna/kvaliteedi suhtega.

Hans

V-MAX

rai00
Postitusi: 107
Liitunud: 28 Nov 2007, 22:37
Asukoht: Pärnu Tallinn

Lugemata postitus Postitas rai00 »

Plaanis jaanuar-veebruar põhja Itaaliasse rattaid tooma minna.Kui kellelgi veel huvi on siis ruumi peaks jaguma.Aitan ka paberite vormistamisel.
Ei ütleks, et rattad kuidagi halvemad oleks kui Saksas.Ei pea ju "põrsast kotis" ostma..... :? : :roll:
Täpsem info: rait.raud@mail.ee


Simso

Lugemata postitus Postitas Simso »

rai00 kirjutas:

Plaanis jaanuar-veebruar põhja Itaaliasse rattaid tooma minna.Kui kellelgi veel huvi on siis ruumi peaks jaguma.Aitan ka paberite vormistamisel.
Ei ütleks, et rattad kuidagi halvemad oleks kui Saksas.Ei pea ju "põrsast kotis" ostma..... :? : :roll:
Täpsem info: rait.raud@mail.ee

Kui osta siis ainult Põhja-Itaaliast tasukski vaadata. Lõuna-Itaalias on need kõige "magusamad" pakkumised millepeale silmest kirjuks lööb ja Eestis avastad, et ratas varastatud ja muud sellist jama. Allapoole Roomat nt mina ei vaatagi ja tänu sellele olen ka vist jamadest hoidunud täielikult (ptüi ptüi ptüi)

Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

Simso kirjutas:

Kui osta siis ainult Põhja-Itaaliast tasukski vaadata.

Mul tuli ükskord üks ratas sitsiiliast.... Ilge keberniit oli see sealt kätte saada... Aga ratas oli hea.... :)

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Endalgi ratas itaaliast pärit ja olen igati rahul ei saa öelda küll et midagi kohutavat oleks. Ainukene asi mis üsna ruttu väsis ära oli sidur, uued kettad ja vedrud ning korras. Karpade ja silindite vahelise muhvid olid ka pragulised ka need sai uued pandud aga see juba seda tüüpi rataste viga et ajapikku väsivad ära. Aga töötab kenasti, käivitub kenasti ja liigub kenasti, olen küll rattaga rahul.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”