Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Oleks vaja puksi möödus 28-30mm pikk, diameeter mitte suurem kui 25mm ja M10 polt võiks läbi mahtuda. Võiks olla pigem mingi plastik. Oskab öelda kust võiks sarnaseid asju leida või kus selliseid asju tehakse?



HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kalju1 kirjutas:

See Tallinna vee haljastusmuld võib esialgu haisema jääda. Eriti peale vihma.

Mul krundi piiril jaotusvõrk tegi midagi ja pärast tasandasid sellega muru,haises ikka terve eelmise suve ja üsna intensiivselt.Sel aastal pole veel seal käinud. Lisaks kasvab seal kõik täpselt 3 korda kiiremini,kui tavalise mulla peal ehk,kui muru külvata,siis tuleb vist kord nädalas niita,kui mitte tihedamini.ma muidu niidan kõrval olevat looduslikku muru 1,5-2 nädala tagant,aga seal on selle ajaga nii pikk,et saab ainult trimmerdada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Peale muru ei soovitaks selle soga sees midagi kasvatada.
Ma pole väga kindel, et ma seda oma hoovi isegi murualuseks tahaks.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Madlobster kirjutas:

Peale muru ei soovitaks selle soga sees midagi kasvatada.
Ma pole väga kindel, et ma seda oma hoovi isegi murualuseks tahaks.

Ja kui nüüd mõelda kust see mateeria kõik algselt pärit on, siis hakkab lausa halb :mrgreen:
Ehk klassikuid tsiteerides: parem väljas kui sees.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

mellpoiss
Postitusi: 185
Liitunud: 19 Okt 2012, 20:29
Asukoht: 5O4633O
Tänanud: 58 korda
Tänatud: 28 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mellpoiss »

Wtf, kas keegi tõesti tooks oma koju seda "kogu mendelejevi tabelit ja enamatki veel" mida siin soovitate?
Minu jaoks lahendus Järvekülast leitud, korralik sõelutud põllumuld.

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 368
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Henn »

Tere,
Tootmisettevõtte kontorisse oleks vaja riidenagi. Ülemisele riiulile peaks mahtuma 4-5 ehitaja kiivrit, jopede riputamiseks 6 nagi ja jalanõu riiul 6 paari turvakingade jaoks. Pärnu mööblipoodides on ca 6 nädalat tellimisaeg. On mõni metallitöö ettevõte või metallmööbli edasimüüja, kes sooviks pakkumise teha? Kui see ettevõte asub Pärnumaal ja tegeleb treimise, freesimise ja värvilise metalli keevitamisega, siis võib tulevikus veel koostööd teha.

Kasutaja avatar

tyyp
Postitusi: 104
Liitunud: 31 Aug 2009, 18:02
Tsikkel: TDM900, 08
Asukoht: Vääna
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas tyyp »

Kas keegi siin ka survepesuritega tegeleb? Enda jaoks olen mõelnud, et alates Kärcher K5 ja edasi. Mark iseenesest ei oma tähtsust, peaasi, et töötab korralikult ja peale esimest pesu asju kokku ei paki.

Uppuja päästmine on õlekõrre enda asi...
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

tyyp kirjutas:

Kas keegi siin ka survepesuritega tegeleb? Enda jaoks olen mõelnud, et alates Kärcher K5 ja edasi. Mark iseenesest ei oma tähtsust, peaasi, et töötab korralikult ja peale esimest pesu asju kokku ei paki.

Anna teada kui hea pakkumise saad.

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Bandit »

M.T. kirjutas:
tyyp kirjutas:

Kas keegi siin ka survepesuritega tegeleb? Enda jaoks olen mõelnud, et alates Kärcher K5 ja edasi. Mark iseenesest ei oma tähtsust, peaasi, et töötab korralikult ja peale esimest pesu asju kokku ei paki.

Anna teada kui hea pakkumise saad.

ma ei saa aru, et kas see pole poolmuidu?
https://www.k-rauta.ee/p/survepesur-kar ... -plus/2mn9

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

tyyp
Postitusi: 104
Liitunud: 31 Aug 2009, 18:02
Tsikkel: TDM900, 08
Asukoht: Vääna
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas tyyp »

Bandit kirjutas:
M.T. kirjutas:
tyyp kirjutas:

Kas keegi siin ka survepesuritega tegeleb? Enda jaoks olen mõelnud, et alates Kärcher K5 ja edasi. Mark iseenesest ei oma tähtsust, peaasi, et töötab korralikult ja peale esimest pesu asju kokku ei paki.

Anna teada kui hea pakkumise saad.

ma ei saa aru, et kas see pole poolmuidu?
https://www.k-rauta.ee/p/survepesur-kar ... -plus/2mn9

Nii ja naa :D Olen neid hindu natuke jälginud ja vägisi tekib selline tunne, et tavahinnale lisatakse 25 prossa ja siis soodukaks näidatakse -30 prossa 8)

Uppuja päästmine on õlekõrre enda asi...
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Bandit kirjutas:
M.T. kirjutas:
tyyp kirjutas:

Kas keegi siin ka survepesuritega tegeleb? Enda jaoks olen mõelnud, et alates Kärcher K5 ja edasi. Mark iseenesest ei oma tähtsust, peaasi, et töötab korralikult ja peale esimest pesu asju kokku ei paki.

Anna teada kui hea pakkumise saad.

ma ei saa aru, et kas see pole poolmuidu?
https://www.k-rauta.ee/p/survepesur-kar ... -plus/2mn9

Ei ole ju, -30% ainult :wink:
Krt, enam ei mäleta mis hind eile Stokkeris veel olu.


Tiiger800
Postitusi: 48
Liitunud: 14 Mär 2018, 16:41
Tsikkel: VFR1200xd
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Tiiger800 »

Omast kogemusest soovitaks muude parameetrite kõrval jälgida ka voolikut, see võiks olla ikka kummist ja pihusti otsik metallist. Tööl on eelmise põlve k5 ja selle plastvoolik ajab ikka korralikult närvi, lisaks pihusti plastik düüs kulus üsna kähku läbi. Uuel k5 on ehk need puudused juba kõrvaldatud.
Koju valisin kallima nilfiski p150 ja sellega on ikka lust pesta. Odavamad nilfiskid on ka tgelikult paremad kui kärcherid, espakist saab neid vahest üsna hea hinnaga.

Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas pea »

Tiiger800 kirjutas:

Omast kogemusest soovitaks muude parameetrite kõrval jälgida ka voolikut, see võiks olla ikka kummist ja pihusti otsik metallist. Tööl on eelmise põlve k5 ja selle plastvoolik ajab ikka korralikult närvi, lisaks pihusti plastik düüs kulus üsna kähku läbi. Uuel k5 on ehk need puudused juba kõrvaldatud.
Koju valisin kallima nilfiski p150 ja sellega on ikka lust pesta. Odavamad nilfiskid on ka tgelikult paremad kui kärcherid, espakist saab neid vahest üsna hea hinnaga.

Meil on ka tsiklite pesemiseks üks odav, umbes 100.- nilfilsk. Surve võiks tugevam olla aga selle raha eest küll. Ilmselt kui pekki peaks minema siis ostan uue ja võimasama nilfiski. Sai samuti soovituste järgi võetud, et see "sinine" survekas pidi hea olema, metall labadega (või korpusega ei mäleta) pump juba odavatel ja ikka tunduvalt odavam, kui "kollased" survekad. Erinevatel inimestel juba aastaid kasutuses olnud ja pole saba andnud.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tiiger800 kirjutas:

Omast kogemusest soovitaks muude parameetrite kõrval jälgida ka voolikut, see võiks olla ikka kummist ja pihusti otsik metallist. Tööl on eelmise põlve k5 ja selle plastvoolik ajab ikka korralikult närvi, lisaks pihusti plastik düüs kulus üsna kähku läbi. Uuel k5 on ehk need puudused juba kõrvaldatud.
Koju valisin kallima nilfiski p150 ja sellega on ikka lust pesta. Odavamad nilfiskid on ka tgelikult paremad kui kärcherid, espakist saab neid vahest üsna hea hinnaga.

Jutt jumala õige,jäik voolik on ebamugav ja selle K5-e saab ka pehme vooliku komplektsuses osta.
https://www.stokker.ee/survepesur-k-5-p ... Id=2277564
Mul ka plaan see sama soetada. Spetsialist soovitas.
Omast käest tean,et surveka pesusurve peaks vähemalt 130 olema ,aga parem kui rohkem on.Sellel on 145. Autopesulates on tavaliselt alates 180-200 kanti kasutusel,et autod puhtaks ka saaks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Põhja Siil
Postitusi: 208
Liitunud: 21 Sept 2007, 22:43
Tsikkel: Tiger 900 RP; GSX1400
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Põhja Siil »

Tervist!

Vajaksin väikemast sorti treitööd.
Nimelt vajan 2 keermega puksi või siis üleminekut, mille välimine keere on M16x2 ja sisemine keere M6x1.
Materjaliks võiks ola kas roostevaba või siis tugevamat sorti (töörista) allumiinium.

Ise oleksin nii, et võtaks M16 roostevaba poldi, keermepikkusega 35mm. Treipingil laseks keskele augu ja laseks keerme sisse. Siis lõikaks poldil pea paha.
Kuid kahjuks pole minul treipinki...

On kellegil võimalust, aega ja viitsimist abiks olla, mõistliku tasu eest?

Manused
M16-M6_puks.png
Kasutaja avatar

tyyp
Postitusi: 104
Liitunud: 31 Aug 2009, 18:02
Tsikkel: TDM900, 08
Asukoht: Vääna
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas tyyp »

M.T. kirjutas:
tyyp kirjutas:

Kas keegi siin ka survepesuritega tegeleb? Enda jaoks olen mõelnud, et alates Kärcher K5 ja edasi. Mark iseenesest ei oma tähtsust, peaasi, et töötab korralikult ja peale esimest pesu asju kokku ei paki.

Anna teada kui hea pakkumise saad.

K-Rautast sai siis K7 vôetud. Koos selle 30 prossaga ja lisaks veel ka firma käibekas kujunes hinnaks vist 375.

Uppuja päästmine on õlekõrre enda asi...

motard
Postitusi: 95
Liitunud: 19 Mai 2005, 14:42
Tsikkel: Husqvarna 450TE KawasakiGPZ750
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas motard »

Kes pakuks põrandakütte ja puuküttega katla lahendust?

Kasutaja avatar

Pinchu
Postitusi: 372
Liitunud: 01 Veebr 2005, 18:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Pinchu »

Maaks kirjutas:
mellpoiss kirjutas:

200 tonni (10 koormat) head murumulda, soodsam ilmselt sõelumata aga siis peab hea põllumuld olema.
Tõdva kant, hetkel endal vedaja olemas.

Muru kasvatamise jaoks sobib väga hästi Tallinna vee "Haljastusmuld", ehk siis veepuhastusest järele jäänud tahke sete. AIAMAALE EI KÕLBA! Varem sai seda niisama, nüüd tuleb jäätmeluba hankida (juhis sealsamas olemas).

Ei soovita seda "haljastusmulda" - me tellisime rohkem täiteks ja nüüd aias täpselt need laigud on roomavat tulikat täis ja see muudkui laieneb. Sellest põrgulisest ei saa kuidagi lahti.

... hetkel rattatu ...
Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kauri »

motard kirjutas:

Kes pakuks põrandakütte ja puuküttega katla lahendust?

Iga enesest lugupidav butiik peaks saama hakkama.
Üldiselt on jäänud mulje, et sedasorti asjadega on kaks varianti, kas teed kõik ise või tellid teenuse sisse koos garantiiga. Varasemad valestiarvutused, hilisemad seadistamised võivad jube valusad olla tulevikus +võimalikud lekked jne.
Ma ise otsin ka hetkel sama asja, aga ma olen ennast kinnistanud uuele Atmose katlatüübile kus on halupuu (puugaas, more bang for the buck) ja pellet koos, nii et ei peaks tõmblema mingite ustevahetuste ja muude tiluliludega.
Kui olen kodus ajan jämedat sisse, kui miskit peaks juhtuma siis võtab pellet automaatselt üle. Ootan kuni hind normaalsemaks muutub.
Ega sel midagi keerulist ei ole. Akupaak (pelleti puhul ei ole oluline aga soovituslik, säästad põletit), kolmikventiil segusõlm, tsirgupump ja paisupaak.


aivar_
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Juul 2012, 17:09
Tsikkel: yamaha yfz 450
Tänatud: 9 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas aivar_ »

Kui 35kw katlasüsteem butiigipakkumises ca 8500 siis sellest materijaalsed asjad ca 4000 ja ülejäänu töö ja kasum. kahekesi kulub kokkupanemiseks ca kaks päeva ja asi toimib.

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Bandit »

4kilo eest ma jätaks oma põhitöö ja võiks need torud sul ise ka kokku panna + katla sebida. Kontaktid on olemas mul.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

aivar_
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Juul 2012, 17:09
Tsikkel: yamaha yfz 450
Tänatud: 9 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas aivar_ »

butiigipakkumise number tulenes eelnevalt "Kes pakuks põrandakütte ja puuküttega katla lahendust" teematõstatajale tehtud pakkumisest. materjaalseosa hinnad on väikese varuga ja kui arvestada et 250x4 päevapalgaks siis ca 3000 oleks ikka nagu maast leitud. garantii on pumpadel katlal jne nagunii seadmepõhine ja toruliitmike kokkukeeramine on suht rikivaba sest kui ei saanud ideaalne keerad uuesti. põhitöö kasumlikkuse mõiste on ajas muutuv ja hetkel on suisa kahjulik paljudes valdkondades põhitööd teha teha kui võtta aluseks butiigipakkumine

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Nukraks teeb meele kahjuks see, et paljud tegelased on täna võimelised ainult ekraanitaga istudes asju ehitama ja vastu rinda lööma. Kui mees kohale tuleb, siis puudub absoluutselt igasugune elementaarne käeline tegevus ja arusaamine kõige lihtsamatest füüsikaseadustest. Just käisin sõbral ümberehitamas Soomest tagasitulnud spetsialistide paigaldatud veetorustikku uude majja. Kaevust 32PEM, otse hüdrofori -ei tagasilöögiklappe, ei kraane. Sealt edasi läbi rõhuregulaatori ühenduse 1" sisse ja 1/2" (no milleks krt) välja filtrikorpusesse 3/4" - ei mingit kraani. Filtrikorpusest välja 1/2" mini kuulkraan ja kogu maja veevarustus sealtmaalt 1x16mm alupex (tualett, duss, köök, boiler ja tagatippu veel kastmisvesi. Ausaltöeldes võttis üsna sõnatuks.
Ja neid näiteid tuleb aina juurde.
Eks kipubki olema, et kas teed asja endale väga hästi selgeks ja teed ise - võtad mingi suvalise allapakkuja ja loodad et joppab (vahest joppabki) - annad asja üle pika tegevusajalooga proffidele. Jah, maksad rohkem, samas on sul olemas kindlustunne ka 5 või 10 aasta pärast juhul kui miskit feilib.
Asjale lisavad vürtsi veel ka tundmatud liitmikud ja asjad mis turul. Pole haruldased juhtumid, kus press liitmikud purunevad või annavad järgi kuna hiinlane on tolerantsidest oma arusaama kujundanud.

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Madris »

Kes tahaks mulle valmis meisterdada raami, kuhu kinnitada kütuse kannister? Värvida ei ole vaja.

Abi saadud ja raam valmistatud.

Manused
34644264_1995808247157016_7367955064155013120_n.jpg
34644264_1995808247157016_7367955064155013120_n.jpg (60.51 KiB) Vaadatud 4125 korda
Viimati muutis Madris, 20 Juun 2018, 14:57, muudetud 1 kord kokku.

Peoneeger
Postitusi: 10
Liitunud: 02 Juun 2017, 12:03

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Peoneeger »

Keegi siin võtmete valmistamisega ka tegeleb?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Peoneeger kirjutas:

Keegi siin võtmete valmistamisega ka tegeleb?

Minuteada on Sepp tõsine võtmekunn, iseküsimus, kas ise ka seda tunnistab ja sellega uhkeldab.

Sepp kirjutas:

...


🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Ahoi,

kas keegi siinsetest treimistöödega ka tegeleb...või on kogu maailm juba 3d printimisele üle läinud? :mrgreen:

Nimelt oleks vaja ühte alumiiniumist distantspuksi, mõõtudega 3520,1 (vms, mis iganes see "tolerants" siis seal olla võiks, kui võll on täpselt 20mm mõõduga!?)12,5 paksus. Ning väliskülje "pinnaviimistlus" peaks ikka selline olema, et tavalise simmerlingi huult kohe nahka ei pistaks. Selline vidinas siis:

IMG_20180605_214154.jpg

ehk äkki leidub keegi, kellel on materjal ja võimalused? Väga kiiret poleks, vaja läheks järgmiseks reedeks...kuid tasu võiks siiski pigem kuhugi kuuspaki hinnaklassi jääda!?

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas koi »

Veidi nõrguke projekt tundub. Simmer alumiiniumile libisema - sööb selle puksi ruttu ära. Puks võllile pluss mõõdus ei jää ju tihedaks õlile või mis iganes simmer peab tihendama. Puks vajaks siis sisse vähemalt O rõngast, või...

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui see on distantpuks ja läheb (ratta) teljele ja simmer tuleb siia peale (ümber), siis need on ju kõik täpselt nii tehtud. Või saan ma siin nüüd millestki valesti aru?

front_wheel.png
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

koi kirjutas:

Veidi nõrguke projekt tundub. Simmer alumiiniumile libisema - sööb selle puksi ruttu ära. Puks võllile pluss mõõdus ei jää ju tihedaks õlile või mis iganes simmer peab tihendama. Puks vajaks siis sisse vähemalt O rõngast, või...

Nii on,kui see just liikumatu lahendus ei ole.Ehk puks ja simmer seisavad paigal. Muul juhul peaks puks ikka mingist kulumiskindlamast materjalist olema.Näiteks roolikarbi võlli simmer kulutab 5-6 aastaga terasest võllile soone sisse.Rooli võll just eriti kiirelt ei pöörle.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”