Motomaania ilmus!

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Vasta

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Motomaania ilmus!

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Homsest üle Eesti värske Motomaania number müügis.
Seniks www.motomaania.ee

Tervitab
Sverre[b][/b]


Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Ohohh aga millal tellijate postkastidesse ajakiri siis potsatada võiks, kui homsest juba avalikult müügis :?:

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Tellijate kogus homme varahommikust Eesti Posti käes, päeva-kahega jõuab tellijate postkastidesse.

Parimat
Sverre
Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Mina ei tea, kas ma elan Tallina äärealadel ja see käib kolkaküla koefitsendi alla Eesti Posti silmis, et seepärast ajakirjandusega asi ei toimi, kuid negatiivse üllatuse sain jällegi.
Nimelt, eelmine laupäev külastades Rimi kauplust avastan müügist värske Motomaania numbri. Peast käib läbi, et ehh mul ju ka ajakiri tellitud, kuid kohale pole jõudnudki.
Ostsin siis poest ajakirja, et seda õhinal lugema asuda. Sellel teisipäeval siis jõuab ka kauaoodatud ajakiri postkasti.

Kulla Motomaania toimetajad, kas oleks võimalik selliselt asju ajada, et enne jõuab ajakiri tellijateni ja pärast levisse. Mingi privileeg ju tellijatel peaks siiski olema.

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Pärast värske numbri valmimist on esimene käik trükikoja laost pakid peale ja Eesti Postile tellijate kogus ära viia. Järgmisel päeval läheb kogu ülejäänud tiraazh (toimetusse jääb ka väike kogus) Lehepunkti kesklattu. Lehepunkt korjab vana numbri müügilt, sellega läheb umbes päev. Nii et tellijad peaksid põhimõtteliselt ajakirja saama päev varem kui see levisse jõuab.
Samas nii Eesti Post kui ka Lehepunkt on hiigelsuured kombinaadid, kuidas seal asjad täpselt liiguvad, mina ei tea.
Esialgu liiguvad siiski suhteliselt hästi, vaid paari tellija ees peame vabandama.
Loodan mõistvale suhtumisele, sest ajakirja väljaandmisega tegeleb vaid paar fanaatikut pluss mõned kaasautorid.
Ja suur tänu tellijatele, sest muidu oleks see projekt juba oma otsa leidnud.

Sverre
Kasutaja avatar

arx805
Postitusi: 261
Liitunud: 02 Apr 2005, 19:03
Tsikkel: Suzuki Hayabusa `08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas arx805 »

Sverre, Tänud vastuse eest. Tean, et tegemist fanaatikutega, kes hoolimata kõigest ajakirja vedamise korralikult kätte võtnud. Eks isegi tänu sellele tellijaks hakkasin.
Esk siis edaspidi tean, et kui ajakiri lettidel siis minu Tallinna ääreala uuselamurajooni jõuab ta +3 päevaga 8) Mis teha, Eesti Post on suur ja võimas aga lonkav.
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Lugemata postitus Postitas fotek »

Mis tähendab müstiline aretis nagu "(sic!)" külgkorvi artikli tekstis?
Smailide kasutamine pealkirjades on ka natuke naljakas.

Muidu aga jõudu!
Siim
#609

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Vabas tõlkes võiks sõna sic! vasteks olla näiteks "enneolematu!", "ennekuulmatu!", "üllatus, üllatus!", "vaata, aga vaata!".

Veidi edasi aitab ehk ka wikipedia.
http://en.wikipedia.org/wiki/Sic

;)

Tervitab Sverre

errorcode12
Postitusi: 168
Liitunud: 20 Juun 2006, 20:41
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas errorcode12 »

Värske MM sisaldab viimase aja kirkamat ajakirjandusliku pärlit erinevate "zanrite miksist". Kullo rebib ikka täiega (lol) :bsmile:

"Tunnen, kuidas kuklakarvad püsti tõusevad ja potentsiaalne pauk hargivahe kuumaks kütab."

Mis teil seal Võrtsjärve võsas ikka õieti toimus?

Samas vaimus edasi, jõudu ja jaksu

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Errorcode repliigi peale lõin ehmunult Motomaania viimase numbri lahti, sest enda arvates olen kogu aeg tõsimeelset motoajakirja, mitte Cosmo ja FHMi segu müügilettidele paisanud...
Pärast Kullo loo lugemist võin kergendatult ohata: "potentsiaalne pauk", mis Kullo "hargivahe kuumaks kütab", ei seostu antud loos siiski füsiloogiliste toimingutega, vaid bensiiniaurude võimaliku plahvatusega.
Ja jumal tänatud!

Sverre
:D

mayhem
Postitusi: 136
Liitunud: 14 Mai 2006, 20:12

Lugemata postitus Postitas mayhem »

artiklis "Erzbergrodeo ja Red Bull Romaniacs: kaks enduuroüritust "ainult hulludele"" jäi silma keegi BMW tehasesõitja "lendav soomlane" Simo Jussi. Kas Simo Kirssi on nüüd juba erru saadetud sest leidub temast veel vingemaid "lendavaid soomlasi"?
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mella »

Kui teema puudutab Eesti Posti, võib vabalt selle Force Majeure'ks lugeda. Vähe sellest, et nad õigeaegselt ei suuda tooteid laiali vedada.. nad vahetavad ka ilma piisavalt ette teatamata teie koduse sihtnumbri ;)
kogu kandepool on täiesti süüdimatu.

Teema algataja
Sverre
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär 2004, 11:49
Tänatud: 15 korda

Lugemata postitus Postitas Sverre »

Kuigi Eesti Postiga veidi segadust on olnud, pean neid siiski tunnustama.
Probleemide ilmnemisel reageeritakse kiiresti. Paari tunni jooksul saan tavaliselt juba tagasisidet oma küsimustele, asjadega hakatakse kohe tegelema. Masinavärk on neil ju hiiglaslik.

Sverre

MotoMarko

Lugemata postitus Postitas MotoMarko »

Uus number järgmine nädal!

Viimati muutis MotoMarko, 23 Nov 2007, 13:19, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

kas alates 26 tuleb ta poodidesse v alates 26 tasub vaadata postkasti?


MotoMarko

Lugemata postitus Postitas MotoMarko »

sepp kirjutas:

kas alates 26 tuleb ta poodidesse v alates 26 tasub vaadata postkasti?

Tuleb poodidesse! Ja ma usun, et ka postkasti!

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas speedvana »

sepp kirjutas:

kas alates 26 tuleb ta poodidesse v alates 26 tasub vaadata postkasti?

et kuida saab kiiremini, ahjupeale maaniat lugema :lol:

Kasutaja avatar

dimi1974
Postitusi: 778
Liitunud: 22 Aug 2007, 20:05
Tsikkel: Honda CBF 1000
Asukoht: Harjumaa

Lugemata postitus Postitas dimi1974 »

Motomaania ei jõua minu postkasti kuidagi normaalsel ajal.Ei ole teda ka praegu.Autolehaga oli sama jama ja see ei jõudnudki vahest minuni.Peale helistamist mis toimus kolm korda said nad sides inimesed tööle.Nüüd Motomaaniaga õrritavad.Polegi erilist mõtet Eestis posti koju tellida kui suudad ennast sellepärast seaks vihastada.Tehnikamaailm käib ka nagu jumal juhatab.Poes lettidel juba nädal olnud kui mulle posti prantsatab.
See ei ole siin kellelgi suunatud lihtsalt räägin probleemist mis mind praegusel hetkel õrritab.Aga usun,et pole ainus kellel posti saamisega probleeme.Tähitud kirjad jõuavad ainult ennem kohale kui neid kirjutama hakatakse. :D

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Lugemata postitus Postitas 417 »

dimi1974 kirjutas:

Motomaania ei jõua minu postkasti kuidagi normaalsel ajal.Ei ole teda ka praegu.Autolehaga oli sama jama ja see ei jõudnudki vahest minuni.Peale helistamist mis toimus kolm korda said nad sides inimesed tööle.Nüüd Motomaaniaga õrritavad.Polegi erilist mõtet Eestis posti koju tellida kui suudad ennast sellepärast seaks vihastada.Tehnikamaailm käib ka nagu jumal juhatab.Poes lettidel juba nädal olnud kui mulle posti prantsatab.
See ei ole siin kellelgi suunatud lihtsalt räägin probleemist mis mind praegusel hetkel õrritab.Aga usun,et pole ainus kellel posti saamisega probleeme.Tähitud kirjad jõuavad ainult ennem kohale kui neid kirjutama hakatakse. :D

pöördu Riisalu poole tal kogemusi selles vallas

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele

kullokas
Postitusi: 192
Liitunud: 10 Okt 2003, 16:20
Asukoht: Tagadi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kullokas »

See, et tellijad ei saa ajakirja varem kui asi vabamüüki jõuab, on kahetsusväärne, ent kala on tehnilist laadi. Trükikoda viib valminud tiraazhi Lehepunkti, kust Motomaania inimesed ise toimetavad tellijate eksemplarid omakorda Eesti Posti. Meie poolt pole see aeg kunagi olnud pikem kui üks päev. Lehepunkti ja Eesti Posti kui suurte organisatsioonide toimimiskiirust Motomaania toimetus paraku mõjutada ei saa ja kui Lehepunkt liigutab end kiiremini, võibki osades müügipunktides olla asi enne kohal kui tellija postkastis. Ainus võimalus seda vältida oleks müügieksemplaride kunstlik kinnihoidmine, ent seda siis Lehepunkti laopinnal, millest nad loogiliselt huvitatud pole.

Kasutaja avatar

olll111
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Sept 2007, 15:44
Tsikkel: sv650n
Asukoht: Keila/Tallinn

Lugemata postitus Postitas olll111 »

Esmaspäevast saati olen poodides ja putkades ringi uhanud, siiamaani on veel eelmised numbrid lettidel :cry:

SV650s; XT600; SV650n

kullokas
Postitusi: 192
Liitunud: 10 Okt 2003, 16:20
Asukoht: Tagadi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kullokas »

Eile saime alles ise kätte ja jõudis Lehepunkti, seega parimal juhul on mõtet otsida alates homsest.
Kaas on selline http://www.motomaania.ee/?p=1206

Kasutaja avatar

Aizar
Postitusi: 259
Liitunud: 28 Aug 2004, 18:33
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Aizar »

kullokas kirjutas:

Eile saime alles ise kätte ja jõudis Lehepunkti, seega parimal juhul on mõtet otsida alates homsest.
Kaas on selline http://www.motomaania.ee/?p=1206

Eh? Huvitav, kas ma sain siis Torupilli selverist piraatversiooni v :)

Aivar

kullokas
Postitusi: 192
Liitunud: 10 Okt 2003, 16:20
Asukoht: Tagadi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kullokas »

Näed siis... :D Nagu juba kirjutasin:
"Lehepunkti ja Eesti Posti kui suurte organisatsioonide toimimiskiirust Motomaania toimetus paraku mõjutada ei saa ja kui Lehepunkt liigutab end kiiremini, võibki osades müügipunktides olla asi enne kohal kui tellija postkastis."

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

MotoMarko kirjutas:
sepp kirjutas:

kas alates 26 tuleb ta poodidesse v alates 26 tasub vaadata postkasti?

Tuleb poodidesse! Ja ma usun, et ka postkasti!

Pole jälle teda minu postkastis...
jube äge.. enne jõuab tavaliste ostjateni kui tellijateni... peax olema ikka vastupidi.
imelik see,et just motomaania ei jõua kunagi postkasti... kõik teised tellitud lehed ja ajakirjad jõuavad alati ilusti?!?!

Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

sepp kirjutas:

imelik see,et just motomaania ei jõua kunagi postkasti... kõik teised tellitud ajakirjad jõuavad alati ilusti?!?!

Kallu, Penthouse, Menbox, Genere jne. :twisted:
kes ees, see mees

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Re.

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Laekus minu harjumaa ääreala postkasti kolmapäeva hommikul. Mis traagikat seal ikka kui tuleb ka päevake või paar hiljem, ega see nädalaleht ole. Mõistlik oma postiljonile noomitus teha.

K1200S

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Re.

Lugemata postitus Postitas piloot »

Bladyhell kirjutas:

Mõistlik oma postiljonile noomitus teha.

Ja soovitavalt füüsiline, pidavat väga effektiivselt mõjuma :wink: :twisted:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Re.

Lugemata postitus Postitas sepp »

Bladyhell kirjutas:

Laekus minu harjumaa ääreala postkasti kolmapäeva hommikul. Mis traagikat seal ikka kui tuleb ka päevake või paar hiljem, ega see nädalaleht ole. Mõistlik oma postiljonile noomitus teha.

eelmist numbrit ma ei ole siiani leidnud enda postkastist ;)
Või Sa ei ootax kui oled maksnud???

Peale Sverrega suhtlemist toimetas eelmise nri mulle Sverre isiklikult kohale :bsmile:
Liahtsalt huvitav,et kus asub see nõrk lyli,et asjad ei toimi.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Re.

Lugemata postitus Postitas sepp »

piloot kirjutas:
Bladyhell kirjutas:

Mõistlik oma postiljonile noomitus teha.

Ja soovitavalt füüsiline, pidavat väga effektiivselt mõjuma :wink: :twisted:

No mina ei tea seda postiljoni tööd... aga pakun,et tema veab seda laiali mis talle antaxe kätte... loog,et tal pole panna mulle midagi postkasti kui temani ntx ei jõuagi ajakiri!?!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”