Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pyta »

mind täitsa huvitab,et mida siis oleks ''viisakas'' hälvik-autojuhile näidata? :)
:ner: nii või?



RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

pyta kirjutas:

mind täitsa huvitab,et mida siis oleks ''viisakas'' hälvik-autojuhile näidata? :)
:ner: nii või?

kui sõiduoskust piisab, siis võib ka kanni välgutada :mrgreen:

Kasutaja avatar

ghost-r
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Veebr 2008, 19:10
Tsikkel: SV (63,91€) S
Asukoht: Eestimaa

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ghost-r »

ishijupp kirjutas:
pyta kirjutas:

mind täitsa huvitab,et mida siis oleks ''viisakas'' hälvik-autojuhile näidata? :)
:ner: nii või?

kui sõiduoskust piisab, siis võib ka kanni välgutada :mrgreen:

Kui ise ei taha/ei jõua näidata siis palud seljakotil seda teha :mrgreen:
Pilt

Siis peaks sõnum autojuhile küll selge olema..

These things we do.That others may live!

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pyta »

oi kurja seee ehmatas praegu (help)
just sõin kah,peaaegu oleks üles tulnud :oops: (moon)

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas numan »

Hälvik ajas kellegil südame täis (video) http://ziza.ru/2009/06/22/motociklisty_protiv_avto.html

Tsiklimees on tsiklimehele sõber

Teema algataja
e-thug

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas e-thug »

Olgugi, et see oli juba kõva nädal tagasi siis polnud varem meeles postitada, keeras siis ette pirita kose poolt lasnamäele sõites mingi pagana camry, väga kahtlast värvi ka lisaks veel ning vedas, et seal madalam äärekivi oli kuhu vastu jala pistsin ning ratas varalist kahju ei saanudki kuid kokku võttes sellise trügimisega jõudsin mina enne teda ikkagi lasnamäe kanalisse..

Kasutaja avatar

chaga
Postitusi: 107
Liitunud: 23 Mai 2008, 21:31
Tsikkel: Yamaha XV700
Asukoht: tallinn-tapa

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas chaga »

eile tahtis üks tüüp musta mersuga ühte ratturit ja tema seljakotti teedelt vähemaks saada. peale järvevana ülesõitu suunal õismäe poole sõitsin lubatud kiirusel ja 70 märgi juures kiirendasin vastava kiiruseni. mersujuhile see vist ei meeldinud et ma tema kõrvale sõitsin. (ratas on mul vaikne ja kiirendus oli ka sujuv). järgmisel hetkel pidin kõigi käte ja jalgadega pidurdama, et uhke mersu meile paremalt küljelt sisse ei sõidaks. manöövri tegi ta ilma suunatuleta ja järsult. liiklustihedus oli teel täiesti olematu, kellaaeg kippus sinna 23.00 kanti. numbrit kohe ei vaadanud, lootsin temaga fooritaga juttu puhuda aga tüüp lasi üle tondi ristmiku ikka täiesti kirsipunase tulega, roosast seal polnud mingit juttu. ma nii hulljulget manöövrit teha ei julenud ja nii see mersu kadus, tolmupilv järgi. mul on seda varemgi juhtunud, et autojuhid nii teevad aga plikal oli see kogemus esimene, loodetvasti ka viimane. lootus sureb ju viimasena...

õige mees joob nii palju alkoholi, et ta suudab hiljem ära viidud taara eest pere ära toita
Kasutaja avatar

ghost-r
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Veebr 2008, 19:10
Tsikkel: SV (63,91€) S
Asukoht: Eestimaa

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ghost-r »

chaga kirjutas:

eile tahtis üks tüüp musta mersuga ühte ratturit ja tema seljakotti teedelt vähemaks saada. peale järvevana ülesõitu suunal õismäe poole sõitsin lubatud kiirusel ja 70 märgi juures kiirendasin vastava kiiruseni. mersujuhile see vist ei meeldinud et ma tema kõrvale sõitsin. (ratas on mul vaikne ja kiirendus oli ka sujuv). järgmisel hetkel pidin kõigi käte ja jalgadega pidurdama, et uhke mersu meile paremalt küljelt sisse ei sõidaks. manöövri tegi ta ilma suunatuleta ja järsult. liiklustihedus oli teel täiesti olematu, kellaaeg kippus sinna 23.00 kanti. numbrit kohe ei vaadanud, lootsin temaga fooritaga juttu puhuda aga tüüp lasi üle tondi ristmiku ikka täiesti kirsipunase tulega, roosast seal polnud mingit juttu. ma nii hulljulget manöövrit teha ei julenud ja nii see mersu kadus, tolmupilv järgi. mul on seda varemgi juhtunud, et autojuhid nii teevad aga plikal oli see kogemus esimene, loodetvasti ka viimane. lootus sureb ju viimasena...

t*** kus sellised ajavad närvi. paras oleks mõni selline jobu vahele võtta kuidagi ja näidipoomine teha. :evil:

These things we do.That others may live!
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Väga suure tõenäosusega juhtus see tavaline- autojuht sattus olema tüüp, kes korra päevas peeglisse vaatab- hommikusel habemeajamisel. Kui lõpuks märkas, et oli tsiklit puksinud, siis tundus eelseisev jutuajamine nii ebameeldiv, et maasikapunane tuli tundus ohutum olema :mrgreen: Nirusid autojuhte me sõitma õpetada ei suuda, aga päris tore on mõnele sigatsevale blondiinile küljealla sõita, aknapihta koputada ja manitsevalt näppu viibutada (mitte keskmist! :twisted: ), kogemus näitab, et peale seda käitub sigatseja tükk aega ülihoolika juhina.


hotsepp
Postitusi: 260
Liitunud: 01 Mai 2009, 22:32
Tsikkel: Suzu DL1000
Asukoht: Saku külje all

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas hotsepp »

Overkilla kirjutas:

Peeglid on suht naljapärast, see oleks võinud vabalt rattur olla: http://www.totallyupyours.com/4a252cfc2 ... _hard.html

Juhtusin vähe põhjalikumalt seda videod vaatama ja tegelikult on seal näha ju kahte idiooti, või on nad vennad-idioodid. Esimene sõidukas kõige ees möödub pideva joonega ja tagant tulev superidioot möödub ka tegelikult pideva joonega, vähemalt alustas kindalsti möödasõitu pidevaga. Vaene eesmine mees muidugi oleks võinud ja pidanud ennem veenduma, et tal on vaba tee hakata manöövrit sooritama aga no mis sa teed, ta eeldas, et lubatud kiirusega ei tule keegi idi tagant aga tuli. Ma kjutan ette, et kui oleks laks käinud siis oleks sel idioodil veel õigust ülegi jäänud rsk :evil: .


Teema algataja
miil

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas miil »

juhtus siis selline tore asi sugulasega Tartus, et talle ei antud teed ja roolis oli naisterahvas, ning tema kõrval olev mees nätas talle veel keskmist sõrme. Järgmise fooritaga sõitis sugulane ilust selle naise kõrvale, tegi auto ukse lahti ja ütles sellele naisel" et ütle nüüd oma mehele, et võib selle näpus sulle vitu toppida". Naine läks näost punaseks ja nii kui roheline fooris põlema hakkas, põrutas see teisele autole sisse. Ju ajas naise ikka parajalt närvi- ja eks sai ka oma õppetunni.

Kasutaja avatar

christian
Postitusi: 220
Liitunud: 07 Veebr 2009, 21:14
Tsikkel: K3 fighter

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas christian »

:D :mrgreen:

päris hästi, selle peale polegi veel tulnud :twisted:

pahadeplaneet kirjutas:
Aga kuidas käib 1000 bike kui on 25kw piirajad :shock:
on sellega võimalik üldse sõita nii et kiivrit märjaks ei nuta :?:
Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Tea kas meesjuhtidele tuleks siis sama soovitada, aga et nende naine selle protseduuri läbi viiks ja siis juba mujale auku. (togi)

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130

kullar1234
Postitusi: 145
Liitunud: 06 Mai 2009, 18:45
Tsikkel: Honda VFR 1200 X Crosstourer
Asukoht: Hämeenlinna Viljandi

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kullar1234 »

EILE SÕITSIN NEOON ROHELISES VIHMARIIETES VILJANDIST TLN LAEVALE JA ENNE SADAMAT JÕUDIS IKKA ÜX TIBLA ETTE KEERATA.VÄHEMALT VABANDAS.OLI NAINE JA VAHTRA LEHEGA.


rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

kui vabandas siis ei olnud ju hälvik, juhtub ju vahtralehega

...nagu ratta peal...
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas madone »

Tok-tok: (lol)

Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 478
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Junzu »

Eile olevat Tln-Trt mnt-l Laevas ka mingi pauk olnud. Mingile matkarattale olevat keegi ette keeranud. :evil:

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re:

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

matukas kirjutas:

Arvan, et selliste rammijate/närvitsejate suhtes oleks kõige õigem tee servas peatuda ja neil edasi lasta sõita. Keskmise näitamisest võib ainult kahju tekkida. Pole mõtet nii madalale laskuda. Mõni vajabki provokatsiooni ja ega ei tea, mis joobes sell võib vastu sattuda.

Mul endalgi Paksu Margareeta juures üks vahtralehega blondeeritud naisjuht sõitis Soo tn poolt tulles eest napikalt läbi, kuigi tal teeandmise kohustus sealt poolt tulles. Vaatas veel sellise pilguga otsa, et mida sa tsiklimees siit otsid, mina sõidan siin. Ega sellistel puhkudel tuleb enda õigusest loobuda, kui tahad, et ratas/ise terveks jääksid.

Mina mõtlen koguaeg, et mul ei ole eesõigus, siis jään arvatavasti terveks.

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Mind terroriseerivad naabrid oma autodega. Kuna mul ei ole lube ja tulesi ka ei ole, siis arusaadavalt ma ei tohi sõita aga, nemad arvavad et see on nende tee siis koguaeg juravad. Mul oli nii: lõpuks oli lumi ära sulanud ja mina asun siis külateel sõitma, ja eks ma sõitsin seal koguaeg mingi 50-60 km/h juba mingi poolteist nädalat igapäev ja siis ükspäev lihtsalt üks nahaalselt keeras mulle võpsiku tagant ette, täiesti risti kohe. Ma ei jõudnud pidurdada ja siis pidin sõitma n-ö kraavi. Sõidan mingi 25m ja vaatan vend mul sabas, mina sõitsin ikka oma kiirusega edasi, siis jõudsin pööramis kohta kus ma pidin ära pöörama, ja ma võtsin hoo maha ja ta jõudis suht lähedale mulle. Karjus aknast midagi, mina jäin seisma , tahtsin teada mis see mees räägib. Tema hakkab rääkima mulle, et sõida põllu peal jne jne. Ja et kui ma veel sõidan siis võtab tsikli võtmed ära. Mina ütlesin jajah, ja jätkasin teed. Peale seda ei ole ta mulle midagi ütlend, ja ma sõidan ikka rahumeeli edasi. Nädal hiljem tema poeg tuli kooli ähvardama, et kui ma sõidan veel siis tirib mu juukset pidi menti jne. Ja nüüd siis kohtusime külateel temaga, ta tuli autoga, mina sõidan ilusti paremalpool teed, ja siis avastan, et tema pöörab minu vööndisse ja hakkab kaugelt pidurdama, eks mina jäin ka seisma ja niimoodi me vastamisi olime. Tema irvitades üritas mulle öelda, et pööra ringi ja mine tagasi, mina siis karjusin, et sina ei ole mingi keelaja ja lahkusin kruusarahe saatel. Nüüd jään uut episoodi ootama kui nad ähvardavad/võimutsevad.

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

jegesmesh kirjutas:

.

Vaevalt, et neid eriti loksutab su sõiduõigus või ratta tehn. seisukord. Ju oled pasa keema ajanud kas ootamatute manöövritega või mitte-kõige-vaiksema sumpaga n+1 korda päevas nende ajusid kottides.
Hoopis kummalisem on see, kui noored mehepojad lähevad raudtee tõkkepuu ees seistes minu soovist autode rivist mööda sõita ja tsikkel käekõrval raudtee ületada nii pöördesse, et keeratakse autonina ette ja terve mets keskmisi näppe ilmub esiklaasi taha. Tsikkel jalale ja auto uks lahti, sees istuvad neli ennast nüüd juba ÜLIVIISAKALT üleval pidavat mehepoega, kes mind teietades seletasid, et mul polevat ju kuhugi niikuinii minna olnud. Kahjuks ei osanud nende viisakusele samaga vastata ja seletasin neile füsioloogilisi eripärasid- et kust tavaliselt inimesed sünnivad ja millisest avausest nemad esmakordselt ilmavalgust said piiluda. Krt, saan aru kolmveerand sajandit vanadest tsiklipõlguritest, aga et noored inimesed... Ühesõnaga- "loll" ei ole vanus ega rahvus, kabjajuurikaid leidub igas vanuses ja rahvuses.


Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Ma ei jõua kahekäe sõrmedel ülesgi lugeda autojuhte, kes mulle ette on sel nädalal keeranud... Üks oli ülbe kah, näitas sõrmekesi. Peale vestlust juba vabandas.
Üks rekkamees, täislaadung liiva kastis, pistis kisama, kui ma läksin kahe auto vahele punase fooritulega. Sõimas mind ja pasundas ei ei trügi ette... Ette trügid siis surub mind teise auto vastu. :wack: Kujutage ette, kuidas ma naerda sain. Seletasin talle massist ja hobujõududest tulenevaid kiirenduse eripärasid ja sõitsin rohelisega minema :mrgreen:

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

ishijupp kirjutas:
jegesmesh kirjutas:

.

Vaevalt, et neid eriti loksutab su sõiduõigus või ratta tehn. seisukord. Ju oled pasa keema ajanud kas ootamatute manöövritega või mitte-kõige-vaiksema sumpaga n+1 korda päevas nende ajusid kottides.
Hoopis kummalisem on see, kui noored mehepojad lähevad raudtee tõkkepuu ees seistes minu soovist autode rivist mööda sõita ja tsikkel käekõrval raudtee ületada nii pöördesse, et keeratakse autonina ette ja terve mets keskmisi näppe ilmub esiklaasi taha. Tsikkel jalale ja auto uks lahti, sees istuvad neli ennast nüüd juba ÜLIVIISAKALT üleval pidavat mehepoega, kes mind teietades seletasid, et mul polevat ju kuhugi niikuinii minna olnud. Kahjuks ei osanud nende viisakusele samaga vastata ja seletasin neile füsioloogilisi eripärasid- et kust tavaliselt inimesed sünnivad ja millisest avausest nemad esmakordselt ilmavalgust said piiluda. Krt, saan aru kolmveerand sajandit vanadest tsiklipõlguritest, aga et noored inimesed... Ühesõnaga- "loll" ei ole vanus ega rahvus, kabjajuurikaid leidub igas vanuses ja rahvuses.

Ma ei tee ebavajalikke manöövreid ja mu sumpsist ei tule kah siukest häält nagu mõne rolleri äralõhutud sumpsist.

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Panthera kirjutas:

Ma ei jõua kahekäe sõrmedel ülesgi lugeda autojuhte, kes mulle ette on sel nädalal keeranud... Üks oli ülbe kah, näitas sõrmekesi. Peale vestlust juba vabandas.
Üks rekkamees, täislaadung liiva kastis, pistis kisama, kui ma läksin kahe auto vahele punase fooritulega. Sõimas mind ja pasundas ei ei trügi ette... Ette trügid siis surub mind teise auto vastu. :wack: Kujutage ette, kuidas ma naerda sain. Seletasin talle massist ja hobujõududest tulenevaid kiirenduse eripärasid ja sõitsin rohelisega minema :mrgreen:

Viimane lause oli hea:D :bsmile:

Kasutaja avatar

pacaan
Postitusi: 976
Liitunud: 25 Veebr 2005, 12:15
Tsikkel: ZX12R turbo
Asukoht: Tallinn / Eesti
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pacaan »

mul seevastu, veidral kombel, õnnestub viimasel ajal pigem paranemise märke näha autoroolis istuvate isikute liikluskäitumises mootorrattaga lähenemisel. eriti just maanteel. viimasel ajal veidi tihemini sõitnud, enamasti nõksa kiiremini kui autoga liiklejad (puhtalt enda ohutuse huvides... ei viitsi seletada kuidas ja miks) ja VÄGA suur osa autojuhte tõmbab ratast märgates paremale, teeserva poole ära - tehes maanteesõidu sellega ülisujuvmugavaks. esineb ka muidugi erandeid aga kui neist ennast mitte liigselt häirida lasta siis on praegu minu arust täitsa ok liigelda juba.

8,64 @ 1/4 - Kawasaki ZX12R turbo
9,09 @ 1/4 - Suzuki Hayabusa turbo
9,8x @ 1/4 - Kawasaki ZX6R

rtf
Postitusi: 44
Liitunud: 29 Juul 2008, 20:33
Tsikkel: Bandit 1200S
Asukoht: Tartu-Tallinn-Pärnu

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas rtf »

Tervitaks siin kohal Honda Civic juhti, kes sõitis Tartus välja Valga poole. Jäi keset teed seisma, piduri ega suuna tuled taga ei töötand. Peale paremalt tee äärest mööda hiilimist selgus, et ees ikkagi vasak suund vilkus.
Krt, vähemalt pidurituled võiks ikkagi korras hoida ju.


triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas triplekix »

Hälvikutest rääkides tekkis eile tuline viha mingi golf 3 rondi peale, kellel olid tagatuled perverrsset rohelist tooni "toonitud" ja pidurituled ei põlenud.
Krt ma oleks kõrvalistmel kaineks ehmatanud, kui mu naine talle peaaegu sisse oleks tagant põrutanud.
Arusaamatu, et kuidas politsei pole sellisele juba kanni keeranud. Tuled olid täpselt autoga ühte värvi ja läbi ei paistnud. Väga äge on kui selline tont sul maantepeal ees seisab, paned kohe täie rauaga vist tagant sisse pimedas. Krt tuled peaks ikka läbi ka paistma. p*** võiks ikka sellistele autodele teha, mis liikluses ei sõida.....

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.
Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

ishijupp kirjutas:
jegesmesh kirjutas:

.

Vaevalt, et neid eriti loksutab su sõiduõigus või ratta tehn. seisukord. Ju oled pasa keema ajanud kas ootamatute manöövritega või mitte-kõige-vaiksema sumpaga n+1 korda päevas nende ajusid kottides.
Hoopis kummalisem on see, kui noored mehepojad lähevad raudtee tõkkepuu ees seistes minu soovist autode rivist mööda sõita ja tsikkel käekõrval raudtee ületada nii pöördesse, et keeratakse autonina ette ja terve mets keskmisi näppe ilmub esiklaasi taha. Tsikkel jalale ja auto uks lahti, sees istuvad neli ennast nüüd juba ÜLIVIISAKALT üleval pidavat mehepoega, kes mind teietades seletasid, et mul polevat ju kuhugi niikuinii minna olnud. Kahjuks ei osanud nende viisakusele samaga vastata ja seletasin neile füsioloogilisi eripärasid- et kust tavaliselt inimesed sünnivad ja millisest avausest nemad esmakordselt ilmavalgust said piiluda. Krt, saan aru kolmveerand sajandit vanadest tsiklipõlguritest, aga et noored inimesed... Ühesõnaga- "loll" ei ole vanus ega rahvus, kabjajuurikaid leidub igas vanuses ja rahvuses.

Nüüd tuli meelde, et see esimene vend kes mulle järgi sõitis küsi lubade kohta ka, ja kui kuulis et mul neid pole siis hakkas alles rääkima, et sõida põldudel aga mitte tee peal. Niiet ma arvan, et ikka loksutab küll

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

jegesmesh kirjutas:

Nüüd tuli meelde, et see esimene vend kes mulle järgi sõitis küsi lubade kohta ka, ja kui kuulis et mul neid pole siis hakkas alles rääkima, et sõida põldudel aga mitte tee peal. Niiet ma arvan, et ikka loksutab küll

Ja need hälvikud tegelevadki päevad läbi sellega, et lasevad mööda Jõgevat ringi ning valimatult kotivad ja nõuavad lube kõigilt tsiklistidelt? Või oled sa millegipoolest nii eriline, et kohe kutsub ilma põhjuseta kottima :wack: ?

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

ishijupp kirjutas:
jegesmesh kirjutas:

Nüüd tuli meelde, et see esimene vend kes mulle järgi sõitis küsi lubade kohta ka, ja kui kuulis et mul neid pole siis hakkas alles rääkima, et sõida põldudel aga mitte tee peal. Niiet ma arvan, et ikka loksutab küll

Ja need hälvikud tegelevadki päevad läbi sellega, et lasevad mööda Jõgevat ringi ning valimatult kotivad ja nõuavad lube kõigilt tsiklistidelt? Või oled sa millegipoolest nii eriline, et kohe kutsub ilma põhjuseta kottima :wack: ?

Eiei, nad on mu naabrid, ja ma sõidan igapäev nende maja juurest mööda. Aga mina ei tea miks ma neile silma jäin.

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Kogesin siis minagi ühte põhimõtteliselt ettesõitu. Nimelt sõidan mina oma 90-100 ja naudin ilusat suveilma. Sõidan peateel, eest siseneb peateele selline lauge paremkurv (ehk siis auto kes tuleb kõrvalteelt, et sõita peateele on see kurv talle selline hea lauge). Ja tuleb sealt mingi mondeo ja olen kindel, et ta nägi mind, sest korra ta ka pidurdas, siis aga otsustas et keerab (äkki arvas, et olen rollerimees ja tulen 50km/h). Vahemaa millal nägin, et keeras ette oli üks 150m. Tema keeras ette ja hakkas kiirendama. Kui nägi, et tulen ikka kiiresti siis tõmbas paremale poole tee äärde natuke. Kuid eest tuli auto vastu ja tuli teha päris korralik pidurdus.

Teine juhus oli ka taoline kus autojuht keeras lihtsalt julmalt teele ja tõmbas paremale ja arvas, et on kõva mees. Ilmselt arvas, et mul väike masin, mahun mööda küll.

Krt nii see kepp ei kõnni. Oota oma korda ja siis keera

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”