Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

tore et tervelt koju jõudsid
:bsmile:

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Üllar kirjutas:

Sel aastal on märgata ,et kui söidad tsikliga auto taga norm.pikivahega lastakse esiklaasi pesuvedelikku.
Kunas tegu on metüülalkoholi baasil mürgiga siis arusaadavalt tuleb mööduda 1 vöimalusel.
Seega paluks autojuhte mitte seda teha,sest kuumade ilmadega on kiivrivisiir avatud.
Kel vöimalik panna autole silt-märkan kaherattalist,siis vöib rahulikult taga söita.
Ma ei tunne ühtegi tsiklimeest,kes autost möödasöidul esiklaasile tatistaks.

Ma olen kah sarnast asja märganud (ja juba möödunud aasta), aga arvan et seda ei tehta kogemata. Mõni idikas vist arvab, et see on naljakas :roll:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

elbastardo16
Postitusi: 159
Liitunud: 06 Juul 2010, 14:56
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas elbastardo16 »

Maaks kirjutas:
Üllar kirjutas:

Sel aastal on märgata ,et kui söidad tsikliga auto taga norm.pikivahega lastakse esiklaasi pesuvedelikku.
Kunas tegu on metüülalkoholi baasil mürgiga siis arusaadavalt tuleb mööduda 1 vöimalusel.
Seega paluks autojuhte mitte seda teha,sest kuumade ilmadega on kiivrivisiir avatud.
Kel vöimalik panna autole silt-märkan kaherattalist,siis vöib rahulikult taga söita.
Ma ei tunne ühtegi tsiklimeest,kes autost möödasöidul esiklaasile tatistaks.

Ma olen kah sarnast asja märganud (ja juba möödunud aasta), aga arvan et seda ei tehta kogemata. Mõni idikas vist arvab, et see on naljakas :roll:

Ma ei usu et seda igakord meelega tehakse. Pean tunnistama et kogemata olen seda isegi teinud kunagi, kuna maanteel sõites pikka maad ei vaata alati peeglisse, et kes mulle sappa on jõudnud. Kuid nüüd püüan olla tähelepanelikum, kuna mul on autol kleeps küljes et märkan... :D
Aga on ka mind ennast pritsitud sellega ning olen ka suitsukonidega otse kümpi pihta saanud :)

Kasutaja avatar

-Piilu-
Postitusi: 141
Liitunud: 17 Apr 2011, 21:22
Tsikkel: Kawasaki Z750
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas -Piilu- »

Sõidu ajal pole hullu, sest üldjuhul liikumisel lendab enamus vedeliku ikkagi akna peale. Mind uputatakse tihtipeale valgusfoori ääres üle ja siis lendab see ilusa kaarega üle auto ja täpselt kiivrisse. umbes 2 korral olen täiesti kindel, et seda tehti meelega!

Kasutaja avatar

uljasvaluvelg
Postitusi: 475
Liitunud: 12 Aug 2008, 19:33
Tsikkel: Honda Transalp
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas uljasvaluvelg »

Eile u.22.30 Tabasalu mäest alla sõites sõitis üks BMW X5 mulle mingi 10 cm. kaugusele tagarattast. Pöörasin stikliseljas näo tema poole ja tegin küsiva šesti. Seepeale tõmmumat sorti 45-50 aastane mees vehkis kätega ja sõitis mulle veel lähemale. Järgnevalt sõitis ta üle igasuguste teemärgistuste mulle kõrvale selge sooviga minust sellel teel vabaneda. See aga ei sobinud minule ning kasutasin natuke mootorratta kiirendusvõimet. Enne ringteed tekkis jõmmil võimalus keskmise raja kaudu võimalus mööda sõita ja minul uitmõte, et püüaks "härraga" vestelda, seega otsustasin talle järgneda. Seepeale lõi onkel oma bemmi rattad plokki, millegipärast olin selliseks manöövriks valmis. Ringteelt lahkus ta vasakule elamurajooni vahele ja kui talle kõrvale tõmbasin, märkasin et onu helistab mobiiliga. Jõudes järeldusele, et ju ta kutsub ema appi, ning minuga ta vestelda kohe kindlasti ei taha, lugesin olukorra lõppenuks ja suundusin edasi Tallinna poole.
Kuue hooaja jooksul pole veel kordagi õnneks sellise hälviku otsa sattunud. Kahjuks unustasin suure sagimise sees ka numbrimärki vaadata.

Honda Transalp
Kasutaja avatar

rasmus2
Postitusi: 69
Liitunud: 06 Sept 2012, 08:31
Tsikkel: Yamaha YZF-R125
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas rasmus2 »

uljasvaluvelg kirjutas:

Eile u.22.30 Tabasalu mäest alla sõites sõitis üks BMW X5 mulle mingi 10 cm. kaugusele tagarattast. Pöörasin stikliseljas näo tema poole ja tegin küsiva šesti. Seepeale tõmmumat sorti 45-50 aastane mees vehkis kätega ja sõitis mulle veel lähemale. Järgnevalt sõitis ta üle igasuguste teemärgistuste mulle kõrvale selge sooviga minust sellel teel vabaneda. See aga ei sobinud minule ning kasutasin natuke mootorratta kiirendusvõimet. Enne ringteed tekkis jõmmil võimalus keskmise raja kaudu võimalus mööda sõita ja minul uitmõte, et püüaks "härraga" vestelda, seega otsustasin talle järgneda. Seepeale lõi onkel oma bemmi rattad plokki, millegipärast olin selliseks manöövriks valmis. Ringteelt lahkus ta vasakule elamurajooni vahele ja kui talle kõrvale tõmbasin, märkasin et onu helistab mobiiliga. Jõudes järeldusele, et ju ta kutsub ema appi, ning minuga ta vestelda kohe kindlasti ei taha, lugesin olukorra lõppenuks ja suundusin edasi Tallinna poole.
Kuue hooaja jooksul pole veel kordagi õnneks sellise hälviku otsa sattunud. Kahjuks unustasin suure sagimise sees ka numbrimärki vaadata.

Peegli lõid ikka küljest? :twisted:

YAMAHA
Kasutaja avatar

uljasvaluvelg
Postitusi: 475
Liitunud: 12 Aug 2008, 19:33
Tsikkel: Honda Transalp
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas uljasvaluvelg »

See mõte käis korduvalt peast läbi :)

Honda Transalp
Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ylari »

Üllar kirjutas:

Sel aastal on märgata ,et kui söidad tsikliga auto taga norm.pikivahega lastakse esiklaasi pesuvedelikku.
Kunas tegu on metüülalkoholi baasil mürgiga siis arusaadavalt tuleb mööduda 1 vöimalusel.
Seega paluks autojuhte mitte seda teha,sest kuumade ilmadega on kiivrivisiir avatud.
Kel vöimalik panna autole silt-märkan kaherattalist,siis vöib rahulikult taga söita.
Ma ei tunne ühtegi tsiklimeest,kes autost möödasöidul esiklaasile tatistaks.

Autod on juba kümneid aastaid oma esiklaasi pesnud. Ei mahu minuarust see kurtmine hälvikute teemasse.

Kui autojuhid sõidavad puhta klaasiga siis võibolla isegi märkavad mootorrattureid ja muud liiklust ka vastupäikese puhul.

zr-7 99' > vfr800 99'
Kasutaja avatar

Mahvalda
Postitusi: 20
Liitunud: 16 Aug 2011, 14:43
Tsikkel: Honda CBX 550 F; Honda CB500T
Tänanud: 3 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Mahvalda »

uljasvaluvelg kirjutas:

Eile u.22.30 Tabasalu mäest alla sõites sõitis üks BMW X5 mulle mingi 10 cm. kaugusele tagarattast. .

Tabakal isegi seda kogenud, kui alla sõites BMW tagarattas sõidab.....See on vist kohalike diagnoos...


minim2gnus
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Mai 2012, 11:32
Asukoht: Kambja / Tartu.
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas minim2gnus »

Täna päeval sai Tartus, Turu tänaval, täpsemalt siis Kesklinna suunas liikudes sõimatud omaette kiivrisse ning pärast valgusfoori all ka juhile, kes akend alla ei tahtnud miski pärast lasta. Nimelt siis Kuusakoski juures olev teelõik kus nn kaherealine Turu tänav läheb kokku üheks, sai pikalt ja rahulikult tuldud autodega samas tempos, nimelt sõitsin nn sisemises rajas ning minu kõrval rajas auto, kiirus oli umbes 60-65km/h. Sellel pikal lõigul ronis PIIKS Toyota Avensis. Alustuseks sõitsin rahumeeli edasi. Kui jõudsin teelõigu lõppu, kus pidin ümber reastama, andsin gaasi ning sõitsin kõrval olevast autost mööda, selle peale ei jõudnud Avensisise juht ( edaspidiselt : ajukääbik ) oma pedaali läbi auto põhja vajutada ning mööda suruda omakorda minust, siis viisaku kodanikuga lasin gaasi maha ning võtsin ääre poole, suure vuhinaga möödus ajukääbik ning tol hetkel tundus kõik normaalne, et närvihaigeid ka välja lastud, muidu poleks ju päev korda läinud. Koheselt kui olin ajukääbikule järele jõudnud vajutas eelmainitu oma auto rattad blokki nii et kogu auto käis risti, testisin siis elus esimest korda ohuolukorda oma masinal ning uut tagurehvi ( Siinkohad tänud Sava rehvifirmale, kes nii hea pidamisega rehvi tootsid :roll: ). Jäin ehmunult paarkümmend meetrit tahapoole sõitma ning kohtusime Sõbra Selveri valgusfoori all. Kuna punane tuli oli piisavalt pikk, sain akna taga vehitud ning lärmatud, kuna ta ei suvatsenud akend alla lasta, vaid kätega vehkida siis polnud mul ka midagi teha. ( Tol hetkel ei tulnud ka meelde põhireegel: peegel küljest, esitulikatki või mis iganes ! ) Selle närvitsemise peale näitasin talle näpuga kiivrikaamera peale ja siis läks kahjuks roheliseks ning liikusin järgmise valgusfoori alla. Ehk Hansa hoovi juures olev valgusfoor, kahjuks oli mul punane ja vaja otse sõita, kuid tema pööras ära kõva vilega ning näitas oma sitast keskmist sõrme.
Pärast sai mindud rahustuseks Kesklinna Statoili ja joodud üks kohv ning siis kättevärinal koju sõidetud.

Sellise jutu peale tekkis lihtsalt küsimus, kas tõesti on siin maailmas neid debiilikuid vähe ?! Täpselt selliste asjade pärast juhtub palju õnnetusi. Kõik jäi ka kiivrikaamera salvestusse, kui heledus mingil põhjusel väga põhjas, autot näha, aga nr märki pole. Keegi oskab heledust muuta ning numbri märgi välja selgitada oleks tänulik . :bsmile:

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1273
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas isakene »

ylari kirjutas:
Üllar kirjutas:

Sel aastal on märgata ,et kui söidad tsikliga auto taga norm.pikivahega lastakse esiklaasi pesuvedelikku.
Kunas tegu on metüülalkoholi baasil mürgiga siis arusaadavalt tuleb mööduda 1 vöimalusel.
Seega paluks autojuhte mitte seda teha,sest kuumade ilmadega on kiivrivisiir avatud.
Kel vöimalik panna autole silt-märkan kaherattalist,siis vöib rahulikult taga söita.
Ma ei tunne ühtegi tsiklimeest,kes autost möödasöidul esiklaasile tatistaks.

Autod on juba kümneid aastaid oma esiklaasi pesnud. Ei mahu minuarust see kurtmine hälvikute teemasse.

Kui autojuhid sõidavad puhta klaasiga siis võibolla isegi märkavad mootorrattureid ja muud liiklust ka vastupäikese puhul.

Neile aknaküürijatele tuleb eraldi kleebis tagaluugile teha: "Märgan Mootorratturit". :bsmile:


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

minim2gnus kirjutas:

Täpselt selliste asjade pärast juhtub palju õnnetusi. Kõik jäi ka kiivrikaamera salvestusse, kui heledus mingil põhjusel väga põhjas, autot näha, aga nr märki pole. Keegi oskab heledust muuta ning numbri märgi välja selgitada oleks tänulik . :bsmile:

Siit saad ehk abi.


minim2gnus
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Mai 2012, 11:32
Asukoht: Kambja / Tartu.
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas minim2gnus »

reimps kirjutas:
minim2gnus kirjutas:

Täpselt selliste asjade pärast juhtub palju õnnetusi. Kõik jäi ka kiivrikaamera salvestusse, kui heledus mingil põhjusel väga põhjas, autot näha, aga nr märki pole. Keegi oskab heledust muuta ning numbri märgi välja selgitada oleks tänulik . :bsmile:

Siit saad ehk abi.

See oli nagu reaalne küsimus, auto on ju minu kõrval selgelt näha, lihtsalt numbrimärk peegeldab heledust ning toda pole näha (crash)


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma saan aru, mu humoorikas link oli lihtsalt vahepalaks. Üldiselt kui reflektor peegeldab, siis väga mingit lootust pole seda sealt välja võluda (vähemalt mitte kommiraha eest). Mõnest varjulisest kohast mööda ei sõitnud, ehk seal on näha? Vaata ka, et äkki on mingi muu objekti (stange, kõrvalsõitev auto, majaaken vms) peegeldusest loetav see number, muud nagu ei oskagi soovitada. Järgmine kord oled targem: a) peegel küljest ja b) jäta number meelde.

Harju ära, viimasel ajal on autojuhtide suhtumine oluliselt paranenud, lihtsalt need üksikud m**n* liikluses on vahepeal veel m**n* muutunud. Seega - kui ta ründab sind oma masinaga, ründa teda vastu millega iganes (rusikas, saabas, nukid jne). Kuna sellistel nokutapoistel on auto üks tähtsamaid asju elus, saavad nad seeläbi palju rohkem haiget kui lihtsalt sõim läbi autoakna. Eriti kui sul on kaamera ja (põhimõtteliselt) vigastamispüüd/mõrvakatse (kasutades autot) on näha, sest see ju tingiski su afektiseisundis käitumise :)

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas korke »

Saapa Titaan slideriga õrnalt silitada küljekarpi.... :mrgreen:

reimps kirjutas:

Seega - kui ta ründab sind oma masinaga, ründa teda vastu millega iganes (rusikas, saabas, nukid jne). Kuna sellistel nokutapoistel on auto üks tähtsamaid asju elus, saavad nad seeläbi palju rohkem haiget kui lihtsalt sõim läbi autoakna.

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Mulle suudeti laupäeva ennelõunal Tartus Maci taga ja Zeppelini taga 200 m jooksul 2 korda julmalt ette keerata. Tänud headele piduritele ja väikesele kiirusele:) Esimene oli blondiinist vahtraleht (2 halba asja ühes autos) oma Audiga ja teine üritaja oli vist Korea linnamaasturi juht. Peale rusikatega vehkimist tekkis mõlemal korral soov autode tahavaatepeegleid demonteerima hakata :)

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas 426f »

Kiilukas kirjutas:

Mulle suudeti laupäeva ennelõunal Tartus Maci taga ja Zeppelini taga 200 m jooksul 2 korda julmalt ette keerata. Tänud headele piduritele ja väikesele kiirusele:) Esimene oli blondiinist vahtraleht (2 halba asja ühes autos) oma Audiga ja teine üritaja oli vist Korea linnamaasturi juht. Peale rusikatega vehkimist tekkis mõlemal korral soov autode tahavaatepeegleid demonteerima hakata :)

su rattal on ees üks kandilisemat sorti tuli ka.fj1200 yamahal on sarnane ja pidevalt keerati ette.ninjal on ees 2 tuld ja ei ole veel olnud juhust kus keegi üritaks ette keerata

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Mul on küll 2 tuld, aga jah tunnistan, et ei sõida päeval kaugtuledega, nii, et põleb jah üks korraga .

Kasutaja avatar

motomatkaja
Postitusi: 119
Liitunud: 06 Jaan 2007, 20:20
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas motomatkaja »

... nad ei vaata peeglisse ka siis kui ukse lahti teevad :wack:
Nii-se umbes toimub -

HONDA NTV 650 Revere

Davidson
Postitusi: 15
Liitunud: 17 Veebr 2011, 10:26

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Davidson »

Mõned päevad tagasi sain minagi aknapesu vedelikku. Kadriorust Kristiinesse jõudes lausa 3x ja kahel neist olid pihustid nii üles regullitud et linna kiirusel üle auto laseb. Tekkis tahtmine millegi samaga vastata. Tundub et see on ikka väga massiline kui nii lühikesel sõidul nii mitu jobu oli. Usun et 2 neist olid sihilikud ratturitele sitturid, kolmandaga võib ehk kahelda.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Autol, millel klaasipesudüüdid umbes keset kapotti on, tulebki need natuke üle reguleerida, muidu lendab vesi maanteesõidu ajal kuhugi kojameeste alla. Aga eks siingi on terve mõistus nii vee laskmisel kui ka pihustite reguleerimisel abiks. Mõni tõenäoliselt ei teagi, et pihusteid koduõuel tavalise õmblusnõelaga soovitud suunda sättida saab. See kõik muidugi ei õigusta liiklusvoolus taga seisvale või aeglaselt liikuvale motomehele vett vastu vahtimist lasta. Olen seda isegi saanud ja sellisel puhul on end raske taltsutada, et mitte vee laskjast mööda pressida ja tema nina all natuke kummi põletada.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Möku »

kõik, kes klaasipesuvedeliku pritsmete üle kurdavad, siis teid on ammu juba muinasjuttu kirjutatud:
http://www.folklore.ee/tagused/nr24/hernes.htm

OT: tuleb talvel rohkem sõita, siis on klaasipesuvedelikus rohkem etanooli :bsmile:

Usinus-Kasinus-Cosinus
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas puna »

Eile järvevanas vihmaga oli päris hea kui taksojuht vaatas vist, et liiga kuiv äkki ja lasi rööpast juurde vett.
Esimene mõte oli, et fooriall temast möödudes tuleb jalaga ka peegel kaasa, aga asi ajas ennast lõpuks naerma ja alles ta peegel jäi seekord.


wessel
Postitusi: 55
Liitunud: 09 Sept 2012, 12:51
Tsikkel: Mille

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas wessel »

Toetan autojuhtide represseerimist!
Kuid väga kahtlane kogu see kõvatamine siin peeglite küljestlöömise osas. Kes vähegi füüsikaseadusi tunneb, saab aru, et see suht keeruline teostada. Ok, füüsikat polegi vaja, piisab loogilisest mõtlemisest.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas puna »

Kui tead kuidas need küljes on ei ole just kunst alt üles löögiga see eemaldada.
Ei oleks esimene kord :D

Kasutaja avatar

Sniff
Postitusi: 54
Liitunud: 26 Mai 2013, 20:36

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Sniff »

wessel kirjutas:

Toetan autojuhtide represseerimist!
Kuid väga kahtlane kogu see kõvatamine siin peeglite küljestlöömise osas. Kes vähegi füüsikaseadusi tunneb, saab aru, et see suht keeruline teostada. Ok, füüsikat polegi vaja, piisab loogilisest mõtlemisest.

Eks see oleneb autost aga Lada puhul ei ole see eriline raskus: http://www.youtube.com/watch?v=kCCI1i781CI (Ei toeta selle ratturi käitumist siin videos)
Kui mingit elektroonikat täis siis raskem, kuid katki suudab ikka lüüa.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas puna »

Minupuhul oli vana roheline punnsilm mersu millel tuleb alt ülesse lüüa.
Ja tema tegu oli sihilik ehk siis minu kastmine.


karue38
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2013, 22:19
Tsikkel: 1 R1 on Wheelie Machine,+R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas karue38 »

Mõned stiilinäited... Keegi ehk tunneb ennastki seal audi kallal ära, puhta kodumaine üllitis ju...

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Võibolla tasuks hakata kaamerat kasutama ja videoklipid hälvikutega foorumisse üles. Võib ka lihtsalt reg nr ja toimunu kirjeldus. Siis iga mees, enne kui sõitma läheb, prindib omale lehe välja, kus hälvikute reg numbrite loetelu, igaühe järel tehtud sigadus ja selle eest ette nähtud karistus: kerge juhtum - peegel küljest, kui sellega kaasnes hälvikupoolne sõim - küljeaken sisse ja juhi pihta sülitamine või alternatiivina võimaluse korral rehvid läbi torgata. Avarii põhjustamine - korralik munakivi täie sõidu pealt esiklaasi. Kui avariiga kaasnes kannatanu vigastada saamine või hukkumine - tinatablett või viis tolli rootsi terast süüdlasele. Nimekirjas kiirema orienteerumise huvides võiks mingi koodisüsteemi aretada. Näiteks tähtedega, A - peegel küljest... kuni D - tina. Siis leht kaarditaskuga paagile ja tuld: hälvikute jahile; karistusaktsiooni ellu viima.
(crash) (togi) :twisted:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas puna »

Kisub vähe käest ära juba :D

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”