Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Märtt
Postitusi: 211
Liitunud: 30 Mär 2013, 22:17
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Märtt »

Ei ole küll vastav teema, aga müts maha nende paljude autojuhtide ees, kes küljepeeglist tsiklit nähes sõiduraja äärde tõmbavad. Muidugi on ka erandeid, kelleks peamiselt kramplikult Cajenne'i/Rangeroveriga keset teed kulgevad tibinad, kuid eks tsiklistidegi seas leidub liiklushälvikuid küllaga. Üldjoontes saab vähemalt Tallinna liikluses väga hästi sõidetud ja paistab, et mototeemalised liikluskampaaniad on hakanud enda ülesannet täitma.



Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madris »

Ja tihtipeale ei ole juhid meelega hälvikud (nii raata, kui auto). Eks ikka juhtub olukordi, kus pidurdamine jääb tiba hiljaks, uimerdad või teed reastumisel mingi patu. Eks isegi olen vahest nö hälvikute kategooriasse sattunud.
Meelega nussijaid on ikka väga üksikud.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Selle "tal on kiire las minna" asjaga on nii ja naa. Ma sõidan viimased 9a tööle ja töölt tagasi ühte ja sama marsruuti mööda ja igal kr..di hommikul (ja õhtul) on kiire ühtedel ja samadel s..tapeadel! Alati nad "unustavad" ära milline rida kuhu suundub, ja ikka ja alati on neil vaja just enne ristmikku rida vahetada, või proovida bussitasku kaudu teistest mööda hõõruda. Kiire my ass!
Siinjuures minu tervitused sinisele skodaraiderile (töötab kusagil Betooni tänaval), FLT lõpuga avensise omanikule ja sinise 3-da seeria bemmivennale (keevitus.ee kleepsuga) :mrgreen: Ma teen ka edaspidi kõik endast sõltuva, et te minu seljataha saaksite reastuda :twisted:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mõlemad on küll autod, aga mõte jääb samaks.
[youtube][/youtube]

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

Märtt kirjutas:

Ei ole küll vastav teema, aga müts maha nende paljude autojuhtide ees, kes küljepeeglist tsiklit nähes sõiduraja äärde tõmbavad. Muidugi on ka erandeid, kelleks peamiselt kramplikult Cajenne'i/Rangeroveriga keset teed kulgevad tibinad, kuid eks tsiklistidegi seas leidub liiklushälvikuid küllaga. Üldjoontes saab vähemalt Tallinna liikluses väga hästi sõidetud ja paistab, et mototeemalised liikluskampaaniad on hakanud enda ülesannet täitma.

Just, ise ka märkasin, et viisakalt keeratakse foori taga võimalikult kõrvale, et kaherattalised vahelt läbi mahuksid. :bsmile:


kenk
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Apr 2013, 10:26
Tsikkel: SpeedTriple 1050
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kenk »

Splittides tõesti võib üldolukorda kiita - kes näeb teeb kohe lisaruumi. Mõni erandlik pärl ikka vahest harva leidub aga tõesti erandina.

I like them naked.
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

ma tervitaks ka neid hälvikuid, kellel koguaeg kiire on seal ristiku tänava otsas, mis on telliskivi ristmikust paldiski maanteeni. mõni seal natuke lõikab, et vasakusse ritta saada, aga mingid tüübid ikka lasevad regulaarselt terve tänava jagu vastassuunas. sest nad on ju teistest paremad.

.
Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas tfr »

lextastic kirjutas:

ma tervitaks ka neid hälvikuid, kellel koguaeg kiire on seal ristiku tänava otsas, mis on telliskivi ristmikust paldiski maanteeni. mõni seal natuke lõikab, et vasakusse ritta saada, aga mingid tüübid ikka lasevad regulaarselt terve tänava jagu vastassuunas. sest nad on ju teistest paremad.

Kunagi vanasti seal oligi 2 rida Paldiski mnt suunas ja üks Kopli suunas, millalgi on teistpidi keeratud. Aga piisavalt ammu, et jooned suht kustunud on juba. Kuna ma sinna väga tihti ei satu, siis paar päeva tagasi sain ise tsikliga samasuguse hälviklusega seal peaaegu maha, enne kui neid õhkõrni joonejäänuseid märkasin.

TransAlp '02
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

see kalamaja liiklus on ka ikka kohutav. kalamajase on keeruline sisse saada ja samakeeruline on sealt välja saada. oleneb kus sa elad. mulle hommikul tuli vastu üks tüüp suure jeebiga sealt boheemi poolt, ja tahtis keerata vana-kalamaja tänavale. esiteks ta tuli ühesuunalise tänava valelt poolt ja tahtis keerata omakorda ühesuunalisse tänavasse valelt poolt. tahaks teada kuidas ta sai sinna üldse.

.
Kasutaja avatar

Veikosib
Postitusi: 140
Liitunud: 17 Juul 2012, 21:19
Tsikkel: R1
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Veikosib »

lextastic kirjutas:

see kalamaja liiklus on ka ikka kohutav.

ei ole seal kohutavat midagi - kõikidesse suundadesse on võimalik minna - kuid jah need ühekordsed sisserändajad miskipärast ei suuda tihti ühesuunalise tänava märke jälgida. Ise olen Kungla-Vabriku tänaval stop märgi taga peatudes paar korda alla jäänud autodele kes miskipärast on otsustanud seal Vabriku tänaval vastuvoolu sõita! Liiklus on seal hõre ja ju seepärast mõeldaksegi, et ahh....lipsan läbi!

Aga küsimus suurele ringile - kui paljud teist vaatavad STOP märgi juures peatudes ristuva tänava mõlemile poole kui STOP'i kohal on ka ühesuunalise tänava märk? Mina varem ei vaadanud - aga peale esimest nappi allajäämist teen seda alati! :wack:

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

ilmselt oleneb kus paikned, ma olen täpselt sellises kohas kuhu on kokku voolanud kõik ühesuunalised ja muud ebameeldivad seltsimehed ja kodunt ära ning koju tuleb reisida läbi ussimunni :|

.

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

lextastic kirjutas:

tahaks teada kuidas ta sai sinna üldse.

Jeebiga :-)

Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Isegi õismäe välisringil sinilille peatuse kandis, kus on aegade algusest peale olnud nii, et kaks rida ühes suunas, haljasala vahel, ning kaks rida teises suunas, suudetakse sõita ühesuunalisel vales suunas.... :wack:

Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Mul on Jüri ringil (Tartu mnt silla all) tuldud 4x vastu ja enamus neist Eesti reg.nr. autod :wack: Kui mõni kaasmaalane ei suuda isegi ringteel õiges suunas minna, mis siis tavalisel tänaval imestada.
Ja kui ikka ringil sisekurvis lähed ja siis sillapostide tagant ilmub ühel hetkel sulle üks vastutulija, siis võtab ikka põnevaks


Saadan
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Mai 2005, 19:52
Tsikkel: CBR1000RR

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Saadan »

Küsimus seltskonnale kes sõitsid täna ratastega 13 paiku Sauelt Paldiski poole. Kas teie nö saateauto (must Range Rover) juht oli lihtsalt keset päeva purjus või on hälvikul mingi tõsisem vaimne puue ja talle peaks hoopis kaasa tundma?

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaval »

in4r3k kirjutas:
Märtt kirjutas:

Ei ole küll vastav teema, aga müts maha nende paljude autojuhtide ees, kes küljepeeglist tsiklit nähes sõiduraja äärde tõmbavad. Muidugi on ka erandeid, kelleks peamiselt kramplikult Cajenne'i/Rangeroveriga keset teed kulgevad tibinad, kuid eks tsiklistidegi seas leidub liiklushälvikuid küllaga. Üldjoontes saab vähemalt Tallinna liikluses väga hästi sõidetud ja paistab, et mototeemalised liikluskampaaniad on hakanud enda ülesannet täitma.

Just, ise ka märkasin, et viisakalt keeratakse foori taga võimalikult kõrvale, et kaherattalised vahelt läbi mahuksid. :bsmile:

üks olen nendest mina,kuna ratast pole siis kulgen autoga !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis

kenk
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Apr 2013, 10:26
Tsikkel: SpeedTriple 1050
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kenk »

Minu kord bitchida. Pole niimoodi vist palju aastaid vihastanud kui täna. Vabaõhumuuseumi tee suunaga Kakumäe, peale kooli 30 ala algas 40 ja sõidan suht aeglaselt liikuva BMW X3 maasturi taga. Vastutulev liiklus u 100m hiljem möödas ja hakkan suht rahulikult möödasõitu tegema ja niikui hakkasin BMWni jõudma keeras see lihtsalt tühjal teel vasakule mulle vastasuunda külge ja hakkas metsa ära suruma. Pidurdasin ja võtsin vahe sisse ja maastur jäi keset teed sõites edasi blokkima tänavat. Ei hakanud seal mööda suruma ja eluga rohkem riskima , sain turvalise möödasõidu võimaluse natuke hiljem kuid siis **** nii kees, et jäin teeäärde seisma ja võtsin uuesti sappa. BMW jõudis koduni ja kahjuks tuli roolist välja 60+ taat oma naisega. Õigustuseks oli see, et tema sõitis lubatud kiiruse piires ja mina ei tohi temast mööduda , kas ma liiklusmärke ei tunne (kiiruse) Krt oleks ma mingi 100kmh maniakk seal olnud aga ei, tõsiselt rahulik möödasõit oli. Kahju lausa, et taat nii vana oli sest noorema puhul ei oleks vist karjumise ja ühe vaikse põsepatsutamisega piirdunud. Lihtsalt käis vist ego pihta, et ratas temast mööda julgeb sõita. Vanainimene, võiks ju mõistust olla juba. Ratturina saan aru kui mõni tähele ei pane mind ja teeb autoroolis vea - juhtub ja käib asja juurde. Aga tahtlikult teelt ära oma ego pärast suruda..... ei mõista selliseid.

I like them naked.

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Peegli oleks võinud küll mälestuseks võtta :P

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas puna »

Kas tänapäeval vanurid enam arstitõendit ei vaja lubade saamiseks.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma olen sel aastal juba muide märganud, et isehakanud mente on rohkem kui mullu.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas puna »

Ka siin foorumis on neid nagu rohkem kirjutamas.


kenk
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Apr 2013, 10:26
Tsikkel: SpeedTriple 1050
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kenk »

Oleks vist tõesti pidanud mälestuseseme võtma. Oli ikka väga suur tahtmine mõni sinikas sinna jätta aga nii vana meest nii noomitada oleks ka näotu olnud.

I like them naked.
Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kägu »

kenk kirjutas:

Oleks vist tõesti pidanud mälestuseseme võtma. Oli ikka väga suur tahtmine mõni sinikas sinna jätta aga nii vana meest nii noomitada oleks ka näotu olnud.

Minu viimane noomimine läks mulle 840€ niiet vaadake ette kuidas ja kus noomite. Muidugi kui üle viskab (nagu mul juhtus) siis pole midagi parata.


kenk
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Apr 2013, 10:26
Tsikkel: SpeedTriple 1050
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kenk »

Tõsi. Aga kes ütles, et õiged asjad elus tasuta on? ;)

I like them naked.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

kenk kirjutas:

Kahju lausa, et taat nii vana oli sest noorema puhul ei oleks vist karjumise ja ühe vaikse põsepatsutamisega piirdunud.

Sellistele tuleb kohe ära vajutada ja alles hiljem mõelda ja ette-taha vabandada, et ei saanud aru, et nii vana, et tundus ju neljakümnendates olevat. Sellistel nagunii juba sahtel tühi, ehk ei juhtu neil midagi hullu paari laksimise järel.

Kägu kirjutas:

Minu viimane noomimine läks mulle 840€ niiet vaadake ette kuidas ja kus noomite. Muidugi kui üle viskab (nagu mul juhtus) siis pole midagi parata.

Mille eest? :shock:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Närvid peavad ikka päris läbi olema, et mingi idika pärast endale veel krim. asi kaela tõmmata.

SERTÃO

kenk
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Apr 2013, 10:26
Tsikkel: SpeedTriple 1050
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kenk »

Krim asjadega mul tegemist ei ole olnud kunagi aga hakkan vist mõistma kuidas neid ka "tavalised" rahulikud inimesed kaela võivad saada.

I like them naked.
Kasutaja avatar

uljasvaluvelg
Postitusi: 475
Liitunud: 12 Aug 2008, 19:33
Tsikkel: Honda Transalp
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas uljasvaluvelg »

kenk kirjutas:

Minu kord bitchida. Pole niimoodi vist palju aastaid vihastanud kui täna. Vabaõhumuuseumi tee suunaga Kakumäe, peale kooli 30 ala algas 40 ja sõidan suht aeglaselt liikuva BMW X3 maasturi taga.

Sealkandis tasub BMW X seeria autodest kindlasti eemale hoida. Minul rammiti eelmisel aastal Tabasalu mäest alla tulles tagumist ratast X5-ga. Õismäe-Tabasalu trajektoori tasub võimalusel rattaga vältida, X meestel (keda on sealkandis palju) läheb vist mootorratast nähes silmeees mustaks! :wack:

Honda Transalp
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Sten »

Teeme väikse erandi ja kiidame ka autojuhti .

Eile 28.04. ca 2140 Klooga tee otsas paldiski mnt.-l vilgutas vastutulev auto täistulesid . Kaks põtra olid just teele kargamas (togi) ning kuna sõitsin madala tulega ja suhteliselt ruttu , siis ilma hoiatuseta oleks väga suure tõenäosusega ühele neist sisse kühveldanud (crash) .

Ma ei tea kes see tegelane oli aga seekord mina kiidan ja tänan (w) (w) (w)

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

saigon
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Juul 2013, 20:57
Tsikkel: Kawasaki Z750 2004
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas saigon »

See, mille tunnistajaks täna kella 16:00 paiku Kristiine keskuse taga olin, ajas küll kopsu üle maksa. Jalutasin mööda Tulika teed Taksopargi poole ja tahtsin teed ületada. Teiselt poolt teed lähenesid ülekäigurajale kaks 5-8 aastast plikatirtsu, rulluisud kaenlas. Esimesel rajal sõitnud hõbehall linnamaastur jäi aegsasti pidama ning tüdrukud astusid teele. Hakkasin sama tegema, kui mõistsin, et teisel rajal umbes 40 km/h sõitev tumesinine kupee-mersu ei kavatsegi pidurdada. Tõstsin refleksist käe üles ja andsin selle roolis olnud naisterahvale peatumismärguande. Targem oleks olnud vast proovida tüdrukuid peatada, kuna mersujuht hakkas pidurdama alles siis, kui viimaks autost umbes poole meetri (võis olla ka veidi rohkem, kuid kindlasti alla meetri) kaugusel lapsi märkas, ning selleks ajaks oli auto nina nendega juba peaaegu kohakuti. Pidama sai ta 10-15 meetri pärast. Tüdrukud ehmatasid veidi ning kõndisid siis rõõmsalt edasi. Mersujuht vahtis vaid veidi aega tagasi.

Ma ei mõista, mida see naine mõelda võis - kui eespool olev auto ülekäiguraja ees pidama jääb, siis on ju ilmselgelt keegi teed ületamas või ületama asumas :wack:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”