Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

P6rgukoer
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Aug 2016, 10:51
Tsikkel: HD
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas P6rgukoer »

in4r3k kirjutas:
P6rgukoer kirjutas:
in4r3k kirjutas:

Tädike halli BMW X5ga, kui teinekord 2 rida korraga ja üle pideva joone Järvevanal Pärnu mnt viadukti all ette keerad siis... Oli õnn, et kaasreisijaga sulle küljepealt sisse ei sõitnud ja ise pidurdades püsti jäime, eks karmavõlg maksab kätte.

Tädike halli BMW X5ga(milliseid on terve Tallinn täis) kindlasti loeb seda postitust siin foorumis sest absoluutselt igal inimesel siin maakeral on ju tehtud konto biker.ee-sse ja regulaarselt käivad vaatamas mis siia 05 aasta Hornetiga sõitval tsiklimehel öelda on :wack: ja siis hiljem teab ka mille eest karmavõlg on saadud :D

Päris kinni juhti ei pidanud ja peegli jätsin ka alles aga kõrvale kiirendades sai tädike näoilme järgi ehk oma eksimusest siiski aru. Loeb seda või mitte, mul tegelikult savi.
Proovime hooaja siiski tervetena ära lõpetada. :bsmile:

selles mu postituse mõte oligi, et sellistele tolbajoobidele mõjubki kohene tagasiside mitte foorumis kajastamine sest see ei jõua mitte kunagi asjaosaliseni




ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Kuna ma talvel liigun palju jalgsi, siis mulle läheb korda ka jalakäijate heaolu. Ise arvasin, et pohhui et talvel kõnniteid ei ole, autoteel saab ka käia.. postituse autor vist on šokiseisundis..

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Eks ta sihuke kaks "kanget" said kokku lugu jälle ole. Üks viskas autot purgi-pudeliga ja auto omanik andis omakorda viskajale vasta nina :wack:

SERTÃO
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Kirs kirjutas: 18 Jaan 2019, 06:10

Eks ta sihuke kaks "kanget" said kokku lugu jälle ole. Üks viskas autot purgi-pudeliga ja auto omanik andis omakorda viskajale vasta nina :wack:

Vau. Sest ilmselgelt purgi tekitatav füüsiline kahju sinu varale on võrdväärne füüsilise rünnakuga sinu isikule?!? Mitte ükski asi ei õigusta füüsilist vägivalda. Mees või asi...


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

ElectroMoto kirjutas: 18 Jaan 2019, 08:10

Vau. Sest ilmselgelt purgi tekitatav füüsiline kahju sinu varale on võrdväärne füüsilise rünnakuga sinu isikule?!? Mitte ükski asi ei õigusta füüsilist vägivalda. Mees või asi...

Rünnates füüsiliselt kedagi ole valmis ka samasuguseks reaktsiooniks. Ma ei õigusta naisterahval nina viltu löömist ega kogu seda sõna otseses mõttes haiget juhtumit üldse, aga tahan meelde tuletada, et oma sõnade ja tegude taga võiks seista alati ja olla valmis selleks, et peab seda tegema üksi suurema jõu vastu.

Muidu aga seda küll, tegelikult kiidan ma naisterahva käitumise igati heaks - siukestele autokunnidele tulebki võimalusel tagaklaasi õhuauke juurde teha. Sattus aga konkreetselt tillivaba mees olema, loodetavasti vähemalt autonumbergi jõudis politseisse koos vastava avaldusega. Ja soovitus prouale hakata kandma vähemalt gaasi kotis/taskus kaasas ning õppida seda kasutama, siis on järgmine kord suurem võimalus, et kõva mees nuttes oma limusiini kõrval püherdab natuke aega.

Tegija ema igastahes.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Eesti keeles on selline vanasõna:
"Mida külvad, seda lõikad!"

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

ElectroMoto kirjutas: 18 Jaan 2019, 08:10
Kirs kirjutas: 18 Jaan 2019, 06:10

Eks ta sihuke kaks "kanget" said kokku lugu jälle ole. Üks viskas autot purgi-pudeliga ja auto omanik andis omakorda viskajale vasta nina :wack:

Vau. Sest ilmselgelt purgi tekitatav füüsiline kahju sinu varale on võrdväärne füüsilise rünnakuga sinu isikule?!? Mitte ükski asi ei õigusta füüsilist vägivalda. Mees või asi...

Mees tegi õieti, sest tema andis algselt ainult signaali. Signaaliandmine ei ole agresiivne tegu, vaid on hoiatava iseloomuga.
Omal oli paar aastat tagasi juhus, kus kodu juures sõitsid kaks vokki suht kitsal teel kõrvuti. Tagant tulles andisn sõbralikult lühikese törtsu signaal, et nad teaks ettevaatlikumad olla, kuna külgvahe oli väga väike. Vaatamata sellele, et vokid niikuinii rikkusid eeskirju otsustas üks neist ökodest mulle näppu näidata. Eks ma siis jäin seisma ja nüpeldasin teda veidi preemiaks.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Päris OK suhtumine [mention]mx77[/mention] , et kui rikud eeskirju siis võid saada "nüpeldatud"? Ja kui nüüd tagant oleks tulnud "veel kõvem vend" ja sulle signaalitamise eest (teatavasti asulas keelatud) molli sõitnud?

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Vaata Maaks, signaalitamine on LS-is reguleeritud, selle kohta on seal vastav punkt (huvitav, kas siin foorumis keegi üldse teab LS-i?)

(3) Helisignaali võib juht anda vaid ohu tekkimisel ja väljaspool asulat ka liikleja tähelepanu äratamiseks.

Minu arvates oli tegemist ohuolukorraga, seega oli signaalitörts täiesti õgustatud.


erkil
Postitusi: 58
Liitunud: 10 Dets 2012, 14:23
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas erkil »

Noh, üks lasi sõbralikult signaali, teine lehvitas sõbralikult vastu. Vähemalt said sõpradeks :D

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas claw »

Paha lugu tõesti, et naisterahvas vastu tatti sai - selline olukord peaks saama karistatud.

Küll AGA ma väga loodan, et siis aab karistatud ka see debiilik ise, kes oma joogipurgiga autot viskas. Ise ta ju rünnakut alustas.
Kui sa ikka nii kõva mees/mutt oled, et kukud oma limpsi purgiga autosid pilduma, tuleb arvestada sellega, et konflikt eskaleerub.

Mõelge nüüd sedapidi, et kui see uudis siis oleks olnud niipidi: "Sõitsin kitsal tänaval rahulikult oma autoga ja mingi mammi ukerdas paksu lume seest tee peale. Oleks äärepealt auto alla jooksnud mul. Lasin talle hoiatuseks törtsu signaali ja vastutasuks viskas ta oma limpsipurgiga mulle vastu autot"

Mis pidi siis oleks reageerinud?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ei tea seda kohaliku olukorda, kui möödapääsmatu on autoteel lastega kakerdamine.
Aga ilmselgelt lastega libedal sõiduteel olemine on ohtlik. Täna sõidukas saab mööda manööverdatud, homme rekka võtab treilanurgaga pool peret kaasa ja aitab taevariiki.
Tõenäoliselt anti märku, et siin lastega kakerdamine on ohtlik (paljud kõndijad ei usu, et auto neile midagi teha suudab). "Supperkõndijate" pereema arvas, et kui tema oma ihuviljadega ringi paterdab (vahet pole kus) siis muu maailm peab eemale hoidma.
Mutimolli tuunimine "meesterahva" poolt näitab ilmselgelt härra vaimset "võimekust"
Aga tuunitud molliga mutile eriti kaasa ei tunne. Ei ole ta mingi naba, kes võib ennast ja teisi ohustades ükskõik, kus kakerdada ja oma lutipudeleid pilduda.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Eks neid signaalitajaid on ka igasuguseid. Saab ka sõbralikult, korra seisma jääda, aken alla lasta ja anda soovitusi kaasliiklejale. Aga enamasti käib signaaliga kaasas ikka pöörete kütmine :D Olen ise ka peaaegu molli saanud jalgrattaga autoteel sõitmise eest. Tegelikult lausa korduvalt. Siis väga kasulik on ka see kui sõita jalgratturi kõrvale ja siis signaali anda, mitte enne. Kui igav on, tasub Tallinnas autoteedel jalgrattaga sõitma hakata, seiklused on garanteeritud :D

Loomulikult ei ole viisakas ei purgiga viskamine ega ka molli andmine, aga minu arust on see juhtum suurepärane näide sellest, kuidas ei taheta üksteisega arvestada. Talv on, teed on kitsad, mis teha noh.

Kõige parem oleks kui igaüks prooviks ära, kuidas ikkagi on liikuda jalgsi (autopiirkonnas), jalgrattaga, ratastooliga, bussiga, teetööautoga, teedel tööd teha jne.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Purkide loopimine pole OK aga vägivalla kasutamine veel vähem. Selle "molli" eest võib vabalt lõpuks krimiasjast end leida.
Kuhu jalakäija minema peaks, kui kõnnitee puudub ja tee on nii kitsas, et auto mööda ei mahu? Oma kodutänaval olen ka paar korda sellist olukorda kohanud kus auto seljataga nõuab korduvalt signaalitades möödalaskmist. Mul pole kuhugi mujale minna kui hekki, kraavi või kubemeni lumme. Lõpuks mööda saades ei pidanud paljuks akent alla lasta ja sõimata.

Madlobster kirjutas: 18 Jaan 2019, 10:59

Ei tea seda kohaliku olukorda, kui möödapääsmatu on autoteel lastega kakerdamine.

Mine proovi seda tänavat näiteks täna https://goo.gl/q8bB7r

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

neid olukordi on nii seinast seina. tegelikult suht mõttetu leierdada sest täpseid asjaolusid nagunii jällegi keegi ei tea.

olen isegi lugematu arv kordi käinud jalakäijana autoteel. mulle pole siiamaani keegi pidanud signaali andma. võibolla siis sellepärast, et ma näen ka autosid enda ümber ja ei pea paljuks vajadusel nende mööda laskmiseks astuda korraks võimalikult äärde, või no kasvõi lumehange kui muud üle ei jää. sa ei pea seal hanges müttama, sa võid autol minna lasta ja oma teed autoteel jätkata.
anyway, minumeelest praegu on tekkinud osadel inimestel (jalakäijatel täpsemini) mingi idiootne arusaam, et täiesti okei on jalutada KESET autoteed, täpselt keskel, nii et autoga mööda ei saa. kuigi samas kohas, sama tee peal võiks jalutada autoteel ka servas, nii et autoga saaks vabalt sealt mööda. milleks??? sest sa arvad, et kui kõnniteel on rohkem lund ja seal on raskem edasi liikuda siis muutub autodele mõeldud tee automaatselt kõnniteeks ja jalakäijale tekib automaatselt õigus seal teha, mida tahab? kas ajud jäid koju või...

mis selle tädiga täpselt oli, ei viitsi spekuleerida aga noh, üks asi on küll ilmselge...ega ta täiesti nullist ikka piki piilumist ei saanud ka. see, et sulle signaali lastakse ei ole põhjus kellegi autot mingite esemetega pilduma hakata. olen suhteliselt kindel, et oleks sel tädil relv põues olnud, oleks ta selle sealt tõmmanud ja auto pihta paar lasku ka teinud (no kes teab muidugi, kas need oleks ka auto pihta läinud, või äkki mõne ümberkaudse jalakäija).
kui probleem on tegelikult teede/ teede hooldusega siis tuleks oma viha suunata sinna, kus on tegelikud süüdlased. mine siis viska mingir krdi huijoobanõi taavi aasa selle pepsipurgiga vastu pead. ega autojuht ei ole ka süüdi selles, et jalakäija osa teest on lumat puhastamata. pealegi autojuht enamasti ei ole sellest teadlik sest tema jälgib teeolusid seal, kus tema parasjagu liikleb. signaali andmine on siiski järkuvalt vaid märguanne, mis ei vigasta kedagi ei riku kellegi vara. esemete loopimise kohta ei saa seda öelda. molli panema minna ei olnud loomulikult õige lahendus autojuhi poolt - aga mina isiklikult ei tahaks näha tänavatelka rohkem jalakäijaid, kes pilluvad minu auto pihta suvalisi esemeid sest neile miski asi ei meeldinud

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

ttt kirjutas: 18 Jaan 2019, 11:18

Kõige parem oleks kui igaüks prooviks ära, kuidas ikkagi on liikuda jalgsi (autopiirkonnas), jalgrattaga, ratastooliga, bussiga, teetööautoga, teedel tööd teha jne.

(w) nii on. Kõigile kuluks vahepeal ära liikumine mõnel teisel viisil, kui tavaline igapäevane liikumisviis. Kui ikka otse maja ukse eest autosse istud ning sihtkohas jalgsi liikumine piirdub autost hoone välisukseni liikumisega, siis ei saagi jalakäiatest aru. Või jalgratturitest, mootorratturitest ja veel vähem liikumispuudega inimestest. Ja ka vastupidi, põlised jalakäiad oleks vaja ka kuidagi autosse suruda ning tutvustada neile maailma läbi auto- või veel parem rekka- või bussijuhi silmade. 99% liiklejaid hakkaks teistest paremini aru saama ja neisse lugupidavamalt suhtuma. Ülejäänud 1% ei paranda nagunii miski ning need jäävad Maailmanabaks edasi, kuni kohtuvad-põrkuvad mõne veel suurema Maailmanabaga.
Sellest ei maksa nüüd järeldada, et ma ise oleks viisakas ja viks liikleja nagu mõni puukallistaja. On paremaid ja halvemaid päevi ning teinekord saab ikka oma arvamus kaasliiklejale :evil: stiilis avaldatud ja mõnigi kord tahaks ise endale :wack: teha.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas: 18 Jaan 2019, 11:38

Selle "molli" eest võib vabalt lõpuks krimiasjast end leida.
Kuhu jalakäija minema peaks, kui kõnnitee puudub ja tee on nii kitsas, et auto mööda ei mahu? Oma kodutänaval olen ka paar korda sellist olukorda kohanud kus auto seljataga nõuab korduvalt signaalitades möödalaskmist. Mul pole kuhugi mujale minna kui hekki, kraavi või kubemeni lumme. Lõpuks mööda saades ei pidanud paljuks akent alla lasta ja sõimata.

Mu pärast saagu om krim asi kaela. Asja eest saaks kah. Kaaskodanike sihverplaadi tuunimine oma käe järgi peakski nii lõppema.

Mis puutub tuuninguni jõudmise asjaolusid siis iga kodanik peaks arvestama, et iga reaktsioon võib põhjustada vastureaktsiooni ja vastureaktsioon ei pruugi suupärane olla.

Lutipudeli pildumisele eelnev on aga üsna hall. Kus pardimamma oma tibudega tuias (jalutas pikki tänavad keset teed ja täitsa kama et juba näiteks kolm autot taga venivad, või oli võimalikult tee ääres ja jõmmi mersu lihtsalt ei mahu kuskilt läbi) ei ole teada ning selle kohta on raske hinnangut anda. Enamasti vastastikune viisakus pääsatab päeva. Aegsasti märgatud liiklusvahendile hange servas enda ja tupsukeste turvalisuse tagamiseks möödumiseks piisav ruum tekitada ei tohiks teab mis keeruline situatsioon olla.

Loll saab kirikus ka peksa!

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kris. »

Sõidudeel jalutades, on selleks siis objektiivne põhjus või mitte, peadki arvestama võimalusega auto alla jääda. Ei maksa pahandada kui sind selle eest signaaliga hoiatatakse. Olles ise põhiliselt roolis, ei ole mul küll probleemi jalakäijana lumehange astuda, et auto mööda lasta. Nõuda autolt sinu pärast tee pealt maha keeramist (loe: riskid sattuda teed ääristava kivi otsa, lund täis sadanud kraavi jne) on ikka väga egoistlik lähenemine.

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Ma olen 99% kindel, et mammi enam pudeleid ei pillu tulevikus...

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas wicked »

"Meie kandis ei ole paljudel tänavatel üldse kõnniteesid, küll aga on siia ehitatud suur spordihoone, kuhu Eestile omaselt inimesed tulevad autodega, kuigi läheduses on nii bussi- kui trollipeatused,» rääkis naine."
see lause ütleb juba ise ära, et tegemist on puudekallistajast põhimõttelise autovihkjaga...ilmselgelt üks korralik võstupaika käis.

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Ilmselt ta mingi hipster/feminist vms taoline tegelane ole (vaadates ta kahtlast kulmurõngast) kuid nõrgemale sugupoolele ju rusikaga näkku ikka ei löö. Tõukand ta persili lumme vms

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Tegemist on ülikooli õppejõu, kunstiteadlase ja ajakirjanikuna, aga see pole hetkel teema.

Ma ei tea mida siin keegi silmas peab, aga ma olen huvi pärast pildistanud täiesti jaburaid kohti, pidasin silmas ikka midagi sellist, mitte seda et kõnniteel on natuke lund või natuke libedam kui autoteel.. vaid seda et reaalselt pole kuhugi minna. Ühel pildil on näha kuidas jalajäljed lähevad. Ja see Õismäe koht on selline, et autod on kõnnitee täis parkinud, seal ei ole ka suvel kuskil käia, ammugi mitte talvel. Nii et kui keegi leiab et tema autot on trennikotiga nühitud siis sorry :P

Aga noh õnneks enamus autojuhte on siiski normaalsed ja hoolivad. A mõni tropp ikka satub vahel.

Biker.ee_Photo 15-01-2019, 11 49 44.jpg
Biker.ee_Photo 09-01-2019, 20 25 32.jpg

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

kris. kirjutas: 18 Jaan 2019, 15:52

Sõidudeel jalutades, on selleks siis objektiivne põhjus või mitte, peadki arvestama võimalusega auto alla jääda. Ei maksa pahandada kui sind selle eest signaaliga hoiatatakse. Olles ise põhiliselt roolis, ei ole mul küll probleemi jalakäijana lumehange astuda, et auto mööda lasta. Nõuda autolt sinu pärast tee pealt maha keeramist (loe: riskid sattuda teed ääristava kivi otsa, lund täis sadanud kraavi jne) on ikka väga egoistlik lähenemine.

Ma küll pahandaks kui keegi mind reaalselt alla üritab ajada ja vihaselt signaalitab seejuures, ise nähes et mul pole kuhugi minna. Keegi ei nõuagi midagi muud peale selle et, võiks hoo maha võtta ja rahulikult mööduda.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Spoiler
ttt kirjutas: 18 Jaan 2019, 16:39

Ma küll pahandaks kui keegi mind reaalselt alla üritab ajada ja vihaselt signaalitab seejuures, ise nähes et mul pole kuhugi minna. Keegi ei nõuagi midagi muud peale selle et, võiks hoo maha võtta ja rahulikult mööduda.

Just. Mul praeguses elukohas on sellised rööpad, et ma ei riskigi üle 10 lasta inimestest möödumisel ja kui siis ka kahtlane tundub, võin vabalt seisma jääda ja ta ära oodata. Pole häbi vaikselt tiksuda, kiiremat marsruuti kasutangi siis, kui on kiire kojujõudmisega ja seal ei ole nii kitsas.
Samas kui ma end nüüd enda tänavas paneks jalakäija olukorda ja libeda+lumega rattajäljes või seal kõrval ukerdades mingi vend selja taga tuututama hakkaks, jääks küll keset teed seisma ja võrdleks peenisepikkusi. Molli saada ei karda, sest siis on alust seaduslikult hädakaitset rakendada.
A mul siin 30-piirangu + samaliigiliste ristmike ala ka :)

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kris. »

"Reaalselt alla ajada üritamine" on ühe poole nägemus pudeliga loopimise ja molli andmisele eelnenust. Mis seal tegelikult toimus, ei tea meist keegi. Täitsa võimalik, et naisterahval tekkiski tunne, et teda üritati tahtlikult tappa. Ühe inimese ajus tekkinud kujutuspilt aga ei tähenda veel seda, et see ka tegelikult nii oli ...


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

ja ajakirjandus kajastab asja kokkuvõtvalt selliselt: "Meesautojuht lõi lastega tänaval kõndinud naist rusikaga näkku" :D :D :D väga täpne värk

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Kas ma saan õigesti aru siin füüsilise vägivalla õigustajastest, et kui teil kodus naine viskab emotsiooni ajel teie poole mingi suvalise asjaga, mis reaalset ohtu teie elule või tervisele ei kujuta, siis ikkagi põhimõtte pärast lähete lööte molli sisse? Puhtalt selle pärast, et teile tundub, et tal polnud õigus?


aivar_
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Juul 2012, 17:09
Tsikkel: yamaha yfz 450
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas aivar_ »

Ega naisel molli sisseloomine ka ju ei kujuta reaalset ohtu elule ja tervisele- pealegi kui emotsiooni ajel juhtub nii. Mõlemil emotsioon üleläheb tuuakse hari ja kühvel ning külmakott külmkapist. Palju toredaid emotsionaalseid inimesi ja rõõmsalt järgmise korrani

Kasutaja avatar

Hipponen
Postitusi: 119
Liitunud: 03 Aug 2016, 00:30
Tsikkel: Yamaha XJR1200
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 10 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Hipponen »

RasmusL kirjutas: 18 Jaan 2019, 16:25

Ilmselt ta mingi hipster/feminist vms taoline tegelane ole (vaadates ta kahtlast kulmurõngast) kuid nõrgemale sugupoolele ju rusikaga näkku ikka ei löö. Tõukand ta persili lumme vms

Ei taha nüüd küll pahasti öelda ja õigustada kedagi, aga krt pimedal tänaval vihahoos vb ei saaks aru kah kas tegu mehe või naisega antud juhul. :roll:
Muidugi füüsilist vägivalda ei õigusta miski - lolli parandab nkn ainult haud. :lol:

Varasemalt: Honda CB1; Honda CB600F; Suzuki SV650; KTM 250 EXC-F Hetkel: Yamaha XJR1200 + Yamaha Bolt 950 '15 + Voshod 1969

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

will111 kirjutas: 18 Jaan 2019, 18:19

ja ajakirjandus kajastab asja kokkuvõtvalt selliselt: "Meesautojuht lõi lastega tänaval kõndinud naist rusikaga näkku" :D :D :D väga täpne värk

Olen kodus Delfist lugenud, kohvitass käes, et mind just vahistati. No mitte nimeliselt, aga uudisnupukesena. Mhmh, muigasin rohekm kui arvata võiks. Peale teatud episoodi.

true_story.png
true_story.png (31.05 KiB) Vaadatud 2828 korda
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”