Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Täna pisike i3 elektribemari sõitis külma kõhuga hiiu ülesõidult tulevale suurele jeebi kolakale ette.
Ta ei saanu üldse aru, et ta midagi valesti tegi. :wack:
Kõrvale jõudes vaatasin, et väga ilusa näolapiga nooruke tibin koos väikeste lastega.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Madlobster kirjutas:

Täna pisike i3 elektribemari sõitis külma kõhuga hiiu ülesõidult tulevale suurele jeebi kolakale ette.
Ta ei saanu üldse aru, et ta midagi valesti tegi. :wack:
Kõrvale jõudes vaatasin, et väga ilusa näolapiga nooruke tibin koos väikeste lastega.

Viimasel ajal täiesti tavaline (see, et ei saada aru, et midagi valesti tehakse).

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

sauel sarnane ülesõit.
Imestan, et seal ei ole laksusi veel. Kindlsutuse jaoks kui vaja autoninast lahti saada siis sellist tüüpi ristmikul ei ole see mingi probleem.
Isegi natukene vaatamata sõidetakse peateele ette. Ja kui järsku tsikkle piirajas või suure jeebikolaka ratas silme ette kerkib läheb nägu lollimaks kui puhhi sõber iiahil.

Teine äärmus jääb ülesõidult tulles korralikult seisma ja laseb kõik kõrvalteel liiklejad läbi. Hirmust ja pahameelest punnis silmadega tahavaatepeeglist üürgava signaali allikat otsides.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kui inimesed suudavad suht tihti rongile ette sõita seda märkamata, siis ma imestan, et meil üldse neid auto+auto või auto+tsikkel ettesõite-avariisid juhtub.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

mx77 kirjutas:
Madlobster kirjutas:

Täna pisike i3 elektribemari sõitis külma kõhuga hiiu ülesõidult tulevale suurele jeebi kolakale ette.
Ta ei saanu üldse aru, et ta midagi valesti tegi. :wack:
Kõrvale jõudes vaatasin, et väga ilusa näolapiga nooruke tibin koos väikeste lastega.

Viimasel ajal täiesti tavaline (see, et ei saada aru, et midagi valesti tehakse).

No see on ikka täiesti ennekuulmatu ka et peatee suunda muudab.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

No hiljuti nägin ma ühte tädi, kes plaanis paremakäereegli alal ristmikule välja sõita ja ta vahtis pingsalt.... VASAKULE, paremale vaatas ta alles siis kui juba ristmikule välja sõitis :D


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Loogiline ju, veendun vasakule vaadates, et olen eesõigusega ja süstin minema. Kus sa oma load küll teinud oled?


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Hiiul täiesti tavaline. Ma viimane kord vaatasin ja imestasin, kuidas Laagri poolt tulijad tuimalt otse kütsid ja raudtee poolt tulnud peateel olija vaeseke ootas.. Nagu tõesti? Üks on lammas ja teised on järel? Seal saaks ka edukalt auto realiseerida. Endalegi seal korduvalt ette keeratud.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

ttt kirjutas:

Endalegi seal korduvalt ette keeratud.

Jama on siis kui taha keeratakse :mrgreen:
:bsmile:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

reimps kirjutas:

Loogiline ju, veendun vasakule vaadates, et olen eesõigusega ja süstin minema. Kus sa oma load küll teinud oled?

Täh? Mitme lamba eest SINA oma load said? Või peab küsima mitu kilomeetrit...?


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mis load?

A muidu iroonia oli enne mängus, vabandust, läks keeruliseks :)


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

M.T. kirjutas:
ttt kirjutas:

Endalegi seal korduvalt ette keeratud.

Jama on siis kui taha keeratakse :mrgreen:
:bsmile:

Jätkavad ikka ette keeramist :P
Täna kiirendasin maanteel kiirendusrajal ja siis üks maastur vasakult reast arvas, et tuleks parkima sinna. Keeras lihtsalt risti eest läbi ja siis parkima. Täiesti normaalne. Mitte et kuskil mujal ei saaks seisma jääda, kasvõi aeglustusraja ääres, mis oli hetk enne. Ja kindlasti ei ole ju mõistlik kiirendava mootorratta tagant minna.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Peeglid lõid ikka juhtmete otsa rippuma tal?


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

reimps kirjutas:

Peeglid lõid ikka juhtmete otsa rippuma tal?

Ei, sest mul võttis natuke aega, enne kui üldse aru sain, mis just toimus. Järgmine kord lähen teen juttu.

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Olid kiirendusrajal ja tagant tuli pidurdav auto kes keeras eest läbi? Pokemone käisid püüdmas v xD Vaata sõiduvõtted ja seljatagune üle, siis selliseid olukordasid ei juhtu.

kawasaki zx7r

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

jube targad sõnad. äkki peaksid profiks hakkama :lol:


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Stonekurg kirjutas:

Olid kiirendusrajal ja tagant tuli pidurdav auto kes keeras eest läbi? Pokemone käisid püüdmas v xD Vaata sõiduvõtted ja seljatagune üle, siis selliseid olukordasid ei juhtu.

Jah, maanteel olin kiirendamas kiirendusrajal (ja mitte aeglustusrajal), et siis suunduda õigele rajale. 110 ala. Seljatagune oli jumala okei, ma nägin teda kaugelt, aga ei oodanud, et ta kiirendusrajale mu ette keerab ja siis pidurdab seal. Kui ta oleks 100ga teepeenrale sõitnud ja seal plokki pidurdanud, palun väga, aga ta tuli mu ette seisma, nii et pidin kiirendamise asemel hoopis pidurdama (kohe rida vahetada ka ei saanud sest kiirus ei olnud veel piisav et teiste tihedalt järgi tulevate autode vahele reastuda.. pole nagu mõtet seisma minna autode vahele). Ma ei tea, ma just käisin ARKis mälu värskendama, peaks päris hästi meeles olema, kuidas ja milleks kiirendus/aeglustusradasid kasutatakse.
Aga no eks iga päev saab jälle imestada millegi üle. Paistab, et maastureid ei osteta enam riista pikenduseks vaid ajude puudumise kompenseerimiseks. Noh et suuremal on eesõigus vms.

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

will111 kirjutas:

jube targad sõnad. äkki peaksid profiks hakkama :lol:

Ei tea kas just proff olen aga tunnen kahte märki, millest üks on külili kollane ruut ja teiseks tagurpidi kolmnurk.

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas wicked »

ttt kirjutas:
Stonekurg kirjutas:

Olid kiirendusrajal ja tagant tuli pidurdav auto kes keeras eest läbi? Pokemone käisid püüdmas v xD Vaata sõiduvõtted ja seljatagune üle, siis selliseid olukordasid ei juhtu.

Paistab, et maastureid ei osteta enam riista pikenduseks vaid ajude puudumise kompenseerimiseks. Noh et suuremal on eesõigus vms.

Nonoh, ära nüüd üldistama ka kipu...
Sõidad ise ilmselt plastikust seljakotiga või mingi kolme turboga 1,1L õmblusmasinaga? :D


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

tsikliga sõidab. ilma turbota..

aga anyway, ega neid maastureid pole ammu juba enam ainult riista pikenduseks ostetud...sest vähemalt pooltel maasturijuhtidel lihtsalt pole riista kui sellist. näo järgi vähemalt loodaks, et ei ole :lol: nii et ajude kompenseerimiseks on sedatüüpi masinad juba ammusest ajast kasutuses olnud, põhiliselt. ning üldistada võib täiesti vabalt, sest üldiselt lihtsalt nii on, see on täiesti selge fakt. täpselt samamoodi nagu bemmidega sõidab üldiselt rohkem rullnokki kui näiteks, noh daciatega. see, et mõnel inimesel on maastur juhuslikult ehk ka mingil muul, äkki lausa praktilisel põhjusel on eesti mõistes seega pigem väärastus :D


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Bemmidega ja Lexustega tehakse ju väidetavalt kõige rohkem õnnetusi :D
Siiski eeldaks, et inimesed faking MÕTLEVAD. Pole isegi juhiluba vaja selle jaoks.

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas wicked »

Ikka-ikka :D
Kôik mehed on ka m****d ja naised litsid : D
Vaesed lapsed.
Riistadega poisid arvavad, et neil pole maasturit vaja, sest neil on ju RIIST.
Neeger peaks sel juhul puhta kulmude peal käima?
Tegelikkuses on väga suur probleem selles, et enamusel tänapãevastel mootorratturitel on ratas mille iganes pikenduseks. Paljudel sellele lisaks veel vest ka :D


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

wicked kirjutas:

Ikka-ikka :D
Kôik mehed on ka m****d ja naised litsid : D
Vaesed lapsed.
Riistadega poisid arvavad, et neil pole maasturit vaja, sest neil on ju RIIST.
Neeger peaks sel juhul puhta kulmude peal käima?
Tegelikkuses on väga suur probleem selles, et enamusel tänapãevastel mootorratturitel on ratas mille iganes pikenduseks. Paljudel sellele lisaks veel vest ka :D

Neegrid käivadki riista peal, midu oleksid nad heal juhul pooleteise meetrised. :idea:
Mul koduõues igatsugu ratastel kola, seega riista pikkus vist miinusmärgiga. :?

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

thunderfrost
Postitusi: 99
Liitunud: 27 Okt 2011, 11:01
Tsikkel: kawa z750, kawa z1000
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas thunderfrost »

Täna hommikul sattusin kokku kahe hälvikuga, üks oli blond naine 333TEX kes tuimalt ette keeras, viimasel hetkel sain pidama. Blond ei teinud teist nägugi ja sõitis edasi.
Teine hälvik tuli vastu Saku-Tõdva teel, kus vasak kurvis kallutades beezi skoda juht otsustas minu sõiduvööndisse sõita ja üritas ähvardavalt mind teelt välja suruda.
mõlemate hälvikutega sattusin kokku 20 min jooksul. Lisaks sattusin eile õhtul kokku vene diblaga kes ei osanud oma tillipikendusega (s500 045BRD) manööverdada ja peale mölisemist sõitis minema nii et kivirahe lendas ratta pihta. Kuradi Talentide linn see Tallinn on.

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

thunderfrost kirjutas:

Täna hommikul sattusin kokku kahe hälvikuga, üks oli blond naine 333TEX kes tuimalt ette keeras, viimasel hetkel sain pidama. Blond ei teinud teist nägugi ja sõitis edasi.
Teine hälvik tuli vastu Saku-Tõdva teel, kus vasak kurvis kallutades beezi skoda juht otsustas minu sõiduvööndisse sõita ja üritas ähvardavalt mind teelt välja suruda.
mõlemate hälvikutega sattusin kokku 20 min jooksul. Lisaks sattusin eile õhtul kokku vene diblaga kes ei osanud oma tillipikendusega (s500 045BRD) manööverdada ja peale mölisemist sõitis minema nii et kivirahe lendas ratta pihta. Kuradi Talentide linn see Tallinn on.

Mitte üksi Tallinnas :D
2016a. poolas tuli kaubik pimedas kurvis räigelt vastaspoole, keerasin põllule, sest isegi teepervele ei jäänud ruumi.....järgmine kurv.....10min. vahet ja täpselt sama ainult see kord sõiduauto! Siis olin juba ettevaatlikum ja kiirus oli tühine....ja jälle põllule. Istusin maha ja mõtlesin elu üle järgi....igaks juhuks 10m teest eemal, mine sa tea :wack:

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

See käib vist siia: https://www.postimees.ee/5738867/video- ... -soidurida

Ise teeb tee vabaks, et mootorrattur ei peaks möödasõiduks vastassuunda põikama ja siis karjub ajakirjanduses, et oh õudust... :wack:

Kasutaja avatar

shortcut
Postitusi: 123
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:28
Tsikkel: HD FXDWG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas shortcut »

Eile 18.07.18
Asukoht: Tallinn, Viljandi mnt

Tallinnast töölt autoga koju sõites sattusin ma üpriski kahetsusväärse situatsiooni pealtnägijaks.
Asi algas sellest, kui keerasin autoga Pärnu mnt-lt Viljandi mnt-le (Järve Keskuse juurest). Kuskilt ei tea kus kohast järsku ilmus minu kõrvale üks Peugeot, mis jubedalt tahtis ennast enne Viljandi mnt raudtee ülesõitu minu ette reastada. Lasin sellel Pugeotil siis kenasti ära reastuda enda ette ja sõit kulges rahulikult edasi.

70 alal, mis on peale Valdeku risti, sattus minu taha üks mootorrattur kelle ma kenasti endast mööda lasin, liiklus oli kõvasti alla piirkiiruse je venis.
Kui too mootorrattur siis selles Peugeotist tahtis möödasõitu sooritada siis hakkas autojuht mootorratturit takistama, blokeerides tal teed, sõites isegi keset teed. Ühesõnaga ta tegi kõik selleks, et mootorrattur ei saaks temast kummaltki poolt mööda. Raudalu foori taga mootorrattur sai sellest debiilikust ikkagi mööda. Müts maha mootorratturile, et ta selle situatsiooni juures säilitas külma kõhu!

Ühesõnaga olge valvsad, kui teie ette peaks sattuma selline Prantsuse plekihunnik, mille küljes ripub number 300VVV. Selle rooli taga ei ole kõige tervema mõistusega inimene!

Pilt

Kavasaki GPZ900R
Honda Transalp 650
Honda Dominator
Suzuki DRZ400
Harley-Davidson FXDWG


Melx
Postitusi: 390
Liitunud: 03 Mai 2006, 16:15
Tsikkel: Freewind|Bandit 1250 SA|B-King
Asukoht: Saaremaa
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Melx »

Tehnoülevaatuse liik: Korraline Õppe- ja eksamisõiduk

Äkki tegi õppesõitu ? :D

Ziccel

Ohverdan bensiini !
Kasutaja avatar

shortcut
Postitusi: 123
Liitunud: 30 Apr 2012, 17:28
Tsikkel: HD FXDWG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 26 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas shortcut »

Antud auto on osalenud ka kahes õnnetuses, millest ühes on ise süüdi olnud. MIne tea vb üritab liikluses "koolitada" teisi.
Aga ennemuiste said sellised tüübid poe taga ise "koolitatud".

Kavasaki GPZ900R
Honda Transalp 650
Honda Dominator
Suzuki DRZ400
Harley-Davidson FXDWG

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”