Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Selle aparaadi roolis oli siis ilmselgelt mingisugune eksamineerija või suur juht ja õpetaja. Ehk teisisõnu, selline imbetsill paremal juhul õpetab eestis välja liiklejaid, halvemal juhul aga vist suisa võtab vastu sõidueksameid!!! Ametist kõrvaldamine peaks olema antud juhul see kõige minimaalseim õppetund.
Ilgelt rahulik vend see tsiklimees, mina oleksin tüübile järgi sõitnud kuhu iganes ta teel oli ning ametnikud kohale kutsunud. Mismõttes on tänane reaalsus selline, et keegi 20kmh hetkeks kiirust ületanud vana pannakse istuma aga sellised täiesti tahtlikud huligaanid sõidavad ringi nagu õiged mehed? Täiesti absurd ju



Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma olen ka kuskil selle tegelasega maid jaganud, sündmuste järjekord oli umbes midagi sellist, et tema oli punase foori taga teine ja mina veeresin ridade vahel, aga enne läbi jõudmist tuli roheline. Kiirendasin siis neist paarist autost mööda, kes seal veel oma boksidest esimest hambapaari taga otsisid ja jään esimesse ritta 50ga tiksuma, kuni peeglist on näha et ilgem slaalom ja ralli käib taga. Tüübil oli vaja neist kahest esimesest autost mööda raiuda, minust mööda kiirendada ja siis 10 meetrit ettepoole teise ritta samuti 50ga sõitma jääda :D

A see võis muidugi ka mingi teine must Peugeot olla, numbrit ei vaadanud, muudki teha.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Olen seda aastaid rääkinud, et kui vilkurite ja sireeniga kiirabi jääb märkamata, siis tsiklistil pole lootustki...

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

Tervitusi Seati mehele (Leon FR-style vms, 2 musta tuuninkleepsu riba kapoti peal, universaal kerega,) kõigepealt raius ehitajate teel slaalomit ütleks et 80-100 vahel kõvasti rohkem kui "10 üle" järgmise foori taga olime ikka kõrvuti, peale järgmist foori tundus et on rahulikum ja siis lambist vaja brake checki teha mulle 50 pealt,
Ole sa terve.
Mõnisada meetrit hiljem keeras kadaka tee ehituse abc juurde ära. Loodetavasti on süda rahul hommikune kaaskodanike üles keeramine sooritatud :bsmile:

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tort »

Täna sai ühe umbkeelse Honda maasturi juhiga natuke kätega zhestikulatiivselt vehkida Lasnas tee ääres peale seda, kui olin ilmselt mingit kohta otsivast sõidukist ja selle järel liikuvast sõidukist möödasõitu ammu alustanud ja tagumisest sõidukist juba ka möödunud ning Honda juht hakkas siis järsku vasakule keerama, peeglisse vaatamata. Kiirust kusjuures ei ületanudki oma teada. Ehk poleks pidanud seisma jääma, aga ta lasi pikalt signaali ja see tekitas minus huvi, et milline tark juht selle auto roolis on. Oli hoopis umnik. Midagi vaielda muidugi sellisega pole, õigust üle. Lisaks ma küll räägin vabastajate keelt, aga mitte liiklusseaduse üle vaidlemise tasemel. Tahtis ilmselt tappa anda alguses, aga kui välja tulin, siis osutusin ilmselt natuke liiga suureks. Tema nägi välja pigem selline jõuline kalapüügi eripärade tüüpi tegelane, kes dünamiidiga kala võiks püüda. Vabandan stereotüübi eest.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

see lasna kant on üldse üks türastanudmaa koos oma mõttetu savipätsi kirikuga.oludesunnil pean seal käima üsna tihti,üks mõnus koht on lasnas veel olerex.see puhta p**s* bensukas,seal saab heal juhul ise rääkida eestikeeles aga vastatakse ainult venekeeles.viimati kui sai käidud seisis seal letis mingi omastarust bõkk letiääres apsull mitte tere ega midagi sellist.ma siis läksin pöördesse et mida v**u sa siin seisad nagu tsoonis oksad laiali...ära läksin siis ütles dasvidaania :roll: (lol) :bsmile: :bsmile:

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Spoiler
kaiman kirjutas:

see lasna kant on üldse üks türastanudmaa koos oma mõttetu savipätsi kirikuga.oludesunnil pean seal käima üsna tihti,üks mõnus koht on lasnas veel olerex.see puhta ps* bensukas,seal saab heal juhul ise rääkida eestikeeles aga vastatakse ainult venekeeles.viimati kui sai käidud seisis seal letis mingi omastarust bõkk letiääres apsull mitte tere ega midagi sellist.ma siis läksin pöördesse et mida vt* sa siin seisad nagu tsoonis oksad laiali...ära läksin siis ütles dasvidaania :roll: (lol) :bsmile: :bsmile:

:shock: :shock:
Korda viis suvejooksul sinna LPG tankima sattunud ja alati kõik kenasti eesti keeles noorte naistega suheldud.

Pilt

Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tort »

Teeninduses pole kunagi probleeme olnud ja ise ma ka umbkeelne pole ega mingites eelarvamustes ei vaevle. Lihtsalt pisut imelik, et mingid föderatsioonimehed võtavad iseenesestmõistetavana, et nad võivad vene keeles inimesi sõimata nagu mingid reamehed kuskilt Uuralite tagant ja on iseenesest mõistetav, et ma samaga vastata oskan. Ikka kazjollid ja uroodid lendasid, nagu tavaks. Minul esimene kord, aga olen veel näinud neid intsidente ja sama jutt iga kord.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Viimasel ajal on kahtlased märgid õhus jah, et tiblad pead kipuvad tõstma. Tulebki kohe mutta trampida, muidu võib see (meile) halvasti lõppeda.
Ei mõtle venelasi, aga just neid isamaata abordijäänukeid..


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

minumeelest see on juba hälvikute meistriklass :lol: http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/l ... d=83472539

seda stoorit lugedes meenus kohe üks teine "happening" sealsamas lähedal, kui üks vanamutt seisis risti keset teed oma käruga ja ise jooksis räusates oksad laiali ringi. tema järel mitusada meetrit autosid ülessõidu peal seismas, ei saa kuskile edasi, ei saa tagasi. selle käru pidin ma sealt tookord ise jõuga eest ära sõitma, vanamutt varruka küljes järel lohisemas.


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Päris hea ikka. Kas mitte liiklusõnnetuse korral ei tule esimesena tagada kõikide inimeste ohutus?


Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Täna oli siis autojuhi tõttu õnnelik kukkumine Leesi-Hara teel Juminda ristmikul. Lähenesime Hara poolt väiksema pundiga ja juba vastu tulles pälvis tähelepanu tumesinise auto kummaline käitumine. Võeti täiega sisekurvi ja ei saadud hakkama. Tulemus ei andnud ennast palju oodata. Ristmikule jõudes oli üks ratas väliskurvis külili. Sõitjatega õnneks kõik korras ja rattal vead pigem kosmeetilised. Kohapeal kirjeldas ratta juht, et auto oli olnud tugevalt väliskurvis ja ei jäänud muud üle, kui teepervelt lisa võtta. See viiski esiratta alt. Kurb, et autojuht selline mölakas oli.

Kasutaja avatar

oopisteinepoiss
Mode
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Mai 2018, 17:48
Tsikkel: Hornet, R1
Asukoht: Tööl
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas oopisteinepoiss »

Sõitsin reedel mööda Tln-Trt mnt. maale ja liikluse tempo oli päris kiire. Enamus autod lasid 130-140km/h. Kuna mul läks tuttav ees, siis hoidsin ise ka pisut üle kiirust, et järel püsida. Kaherealisel on hea nähtavus ja teeolud (üle lubatud piirkiiruse sõitmist see muidugi ei õigusta). Üks hetk jäi mu ette sinine Opel'i universaal, kes otsustas, et hakkab liikluspolitseinikuks. Kui too pikk sirge hakkas ja nägi, et ma tagant tulen, siis reastus paremalt ümber vasakusse ritta ja sõitis eesoleva sõiduki kõrvale ning jäigi sinna. Ees oli tee tühi aga nii me siis seal sõitsime. Kui olin talle juba mitu korda tulesid vilgutanud ja käega šestikuleerinud, et palun tee rida vabaks, siis kiirendas ise ka kiiruse ülesse ja tegi raja vabaks. Vilgutas paar korda tulesid ja vehkis kätega ning võttis mulle sappa. Kui liiklus kosel 90km/h uuesti käima hakkas, siis hakkas Opeli mehel kiire möödasõitmiste vajadus ja sõitis eest minema. Varsti ma teda enam ei näinudki.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kindel, et sa ise hälvik ei ole - "Kui olin talle juba mitu korda tulesid vilgutanud ja käega šestikuleerinud, et palun tee rida vabaks" kõlab küll nagu "ma ei saa möödasõiduga hakkama, palun luba mind mööda". Või oled sa nooruses palju klassikalise suusatamisega tegelenud :mrgreen: (seal mäletamist mööda küsiti rada).
Pärast ei jõudnud veel opelile järgi ... - piinlik peaks olema :roll:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Maaks kirjutas:

Kindel, et sa ise hälvik ei ole - "Kui olin talle juba mitu korda tulesid vilgutanud ja käega šestikuleerinud, et palun tee rida vabaks" kõlab küll nagu "ma ei saa möödasõiduga hakkama, palun luba mind mööda". Või oled sa nooruses palju klassikalise suusatamisega tegelenud :mrgreen: (seal mäletamist mööda küsiti rada).
Pärast ei jõudnud veel opelile järgi ... - piinlik peaks olema :roll:

Mul nüüd tekkis küll :roll: Oleks pidanud 2 kõrvuti sõitva auto vahelt läbi pressima või mismoodi see möödasõit oleks pidand toimuma?


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

M.T. kirjutas:

Mul nüüd tekkis küll :roll: Oleks pidanud 2 kõrvuti sõitva auto vahelt läbi pressima või mismoodi see möödasõit oleks pidand toimuma?

Pole küll uhke selle üle takkajärgi, aga sitaks rahul küll - olen mõned korrad sedasi just teinud. Peegliriivamine boonuseks, tõmbavad taolistel opelimeestel munad kõhuõõnde ilusti tagasi. Mu** oled, saad samamoodi mu**i käitumist tagasi ka.
Ja pole vaja hakata "pööra teine põsk ja targem annab järgi"- juttu ajama, see meie liiklus on juba selle pärast per*e keeratud.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Njah, sellised on end juba nii üles kruttinud, et kui seda splitti sekundi murdosaga ei tee siis keeravad veel refleksist peale ka. Pärast pauku, kui reaalsus kohale jõuab, on niuks niuks, et ma ei tahtnud, ma ei mõelnud nii, jne. Pointless on nendega jahmerdada imho.

A üleüldiselt võiks kogu Tartu elanikkonna kollektiivselt mingisugusele liiklus- või üldpsühhiaatria uuringule saata, idiootide konsentratsioon sellel teel on ikka mitme suurusjärgu võrra kõrgem kui Pärnu või Narva suunal. Oleks ilmselt odavam, kui teele järjest ridu juurde panna, et iga tont saaks omaette reas sõita.


joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas joel »

Jesper kirjutas:

A üleüldiselt võiks kogu Tartu elanikkonna kollektiivselt mingisugusele liiklus- või üldpsühhiaatria uuringule saata, idiootide konsentratsioon sellel teel on ikka mitme suurusjärgu võrra kõrgem kui Pärnu või Narva suunal.

Milles tartlased süüdi on, kui pealinna rahvas siin käies normaalselt sõita ei mõista? :-|||

Joel
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma ei näe küll mingit põhjust, miks keegi peaks pealinnast sinna vabatahtlikult ronima :) Noh max korra-kaks aastas käid vaatad uisuväljakut keset poodi ja Madruse tänavat. Umbes nagu loomaaias käik :D

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: RE: Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Jesper kirjutas:

Ma ei näe küll mingit põhjust, miks keegi peaks pealinnast sinna vabatahtlikult ronima :) Noh max korra-kaks aastas käid vaatad uisuväljakut keset poodi ja Madruse tänavat. Umbes nagu loomaaias käik :D

Tundub, et oled tallinnast, seega anname sulle su särava rumaluse andeks, oled niigi palju kannatanud juba.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: RE: Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Margusxx kirjutas:
Jesper kirjutas:

Ma ei näe küll mingit põhjust, miks keegi peaks pealinnast sinna vabatahtlikult ronima :) Noh max korra-kaks aastas käid vaatad uisuväljakut keset poodi ja Madruse tänavat. Umbes nagu loomaaias käik :D

Tundub, et oled tallinnast, seega anname sulle su särava rumaluse andeks, oled niigi palju kannatanud juba.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ah see troll lihtsalt kogub juba pikemat aega postitusi 8)

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma just 15 päeva sõitsin mööda ida-lõuna euroopa teid ja sellist kiuslikust liikluses ei kohta vist kuskil mujal kui meil, ehk sealpool hälvikuid justkui peaaegu polekski. Mu meelest pole hälvikud need,kes aeglastest mööda panevad ja siis kaugusse kaovad. Sellised teisi takistavad ja oma jonni ajavad kiusupunnid on meie liikluse suurim hälviklikkus.
Kogu tripi peale nägin kahte kokkupõrganud autodega avariid,kus inimesed kannatada ei saanud ja ühte rekkat,mis mägiteel kurvis oli küljeli käinud. Ehk sõidetakse sujuvalt ja kiirelt ning teisi ei takistata. Üheski linnas ei näinud tagant otsasõitu,mida näeb meil Tallinnas üsna tihti mitut päevas

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Ma olen sama täheldanud. Minu arust on ka meil liiklejad lihtsalt kiuslikud ja tohutu "ma sulle näitan" käib. Samal neljarealisel sõitsin vist ükskord liiga aeglaselt mööda kasutades vasakut rida ja selle peale üks tagant tulija möödus paremalt nii et riivas auto nurka. No milleks. Sõida siis mööda kui ei suuda ära oodata ja ruumi on. Aga ei, vaja end liikluses välja elada. Võis ka laksu all olla muidugi.. mitte et see parem oleks. Ja siis ükskord jalgrattaga olin siis üks vend arvas et tuleb minult dokumenti küsima xD Küsisin et näita ise dokumenti. Siis kohalt tõmmates tahtis veel alguses otsa tagurdada. No milleks. Tõhusam on siis juba kinni pidada (kui vaja) ja rahulikult rääkida mida teine valesti tegi. See on päris tõhus, inimestel siis tavaliselt suu vett täis :D

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

reimps kirjutas:
M.T. kirjutas:

Mul nüüd tekkis küll :roll: Oleks pidanud 2 kõrvuti sõitva auto vahelt läbi pressima või mismoodi see möödasõit oleks pidand toimuma?

Pole küll uhke selle üle takkajärgi, aga sitaks rahul küll - olen mõned korrad sedasi just teinud. Peegliriivamine boonuseks, tõmbavad taolistel opelimeestel munad kõhuõõnde ilusti tagasi. Mu** oled, saad samamoodi mu**i käitumist tagasi ka.
Ja pole vaja hakata "pööra teine põsk ja targem annab järgi"- juttu ajama, see meie liiklus on juba selle pärast per*e keeratud.

Pole ma siin jumalkartlike elutarkusi propageerinudki ja nõus, kui vahest m....-ile samamoodi vastata. Mõttekoht tekkis mul Maaksi hinnangu kohta, et kui sul ees 2 autot kõrvuti sõidab ja sa neist üle või vahelt või krt teab mis kaudu enesetapjalikult mööda ei suuda sõita, siis oled hälvik. Päriselt w (togi) ? Ju ma siis ka peast hälvik, sest sellist organidoonori kandidaadi laadset katset ma ka tegema ei kipu. Kui sellel isehakkanud mendil aju verevarustus ikka hetkel problemaatiline on, siis 50:50 võimalus, et seda jõuga pressimist ta ka F1 stiilis jõuga blokeerima asub. Tulemuseks sattumine "õnnetused mootorratastega" ja suht kindlalt ka "hälvik ratturid" rubriiki, kus samad tegelased sind jälle hälvikuks tembeldavad.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Täitsa nõus, üpris kursis ka, mis riskid on. Teod on ikka kaalutletud, ei viitsi endal küll lasta mingi vahkvihal või solvumisel pilti mustaks lüüa, aga ma olen siuke jobu, kes kas tsikli või autoga debiilikud karpi surub ja võimalusel läheb uurima, milles vigastus on või et äkki soovib midagi. Pole keegi veel kõvaks meheks osutunud ja välja astuda julgenud, ju mu 170cm kogu on piisavalt kole.
Liikluskultuur on olematu, järelvalve veel olematum, tagumine aeg, et korrektse(ma)d liiklejad debiilikuid rohkem korrale kutsuma hakkaksid. Just, propageerin pesapallikurikaid, relvalubasid ja muid legaalseid enesekaitsevahendeid, kui mõni viisaka küsimise peale ründab, pretsedente on isegi olnud ju.


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tort »

Eks maksab mõelda, kas mingi ettekeeramise või möödasõidu takistamise pärast on isu kellegagi nahku taguda tee ääres. Varem või hiljem sellise otsa satud ja siis tagasiteed ei ole. Lisaks, kas viitsid pärast ametiasutuses aru andmas käia. Ega sa täiskasvanud debiilikule niikuinii selgeks ei tee, et ta debiilik on. Samas vabastajatelt peksad austuse välja vähemalt võidu korral, seda küll. Neil kipub nii olema minu meelest, et kõik on dibil ja urod, aga mõnda tuleb lihtsalt austada. Aga no milleks?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mind üritas üks jobu kolm aastat tagasi "oma ritta" tagasi suruda ja möödasõitu takistada. Ikka päris tõsiseltvõetavalt. Sest ma olevat (tema arust) mootorratta sadulas liikluseadust rikkunud ning see justkui andvat talle õiguse meetmeid võtta. Honda elektraiautoga värdjas. Pärast keeras parklasse, istus oma auto kaitsvas varjus, kattis näo kaamera eest ja muudkui korrutas nagu papagoi: "Aga ise sa rikkusid liikuseeskirju". Lõpuks, sai meheks, tuli autost välja ja ütles käte ja hääle värisedes: "Ma vihkan neid kuradi mootorrattureid! Järgmisel korral teen täpselt samamoodi, mis sa mulle ikka teha saad!" Ega ei saanud õigupoolest teha küll misikit. Aga puändiks tegi politseissse avalduse, et ma olevat tsiklivõtmega ta auto külje ja tagumise otsa udupeene klaaspaneeli tsiklivõtmega ära kraapinud. Kahju olevat olnud 900€. Aga ikka ikka nii kõva mees oli, et politseis avaldust tehes ei saanud märkimata jätta, et vihkab mootorrattureid.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Just sellepärast, et sinised vormid istuvad kuskil suht paikelt ja nende silme all on kõik kukupaid liiklejad. Nii kui kurvi taha jõutakse, hakkab ralli ja ärapanemine pihta, ja see on veel ilustades öeldud. Olen sel suvel päris palju Tallinnas sõitnud nii ratta, auto kui suurema bussiga ringi ja täitsa ausalt on tõsiselt kõrini teistega mittearvestamisest ning lauspuiselt kas meelega või oskamatusest normaalselt toimiva liikluse takistamisest. Riskid on igas asjas olemas, aga mida rohkem foori taga minnakse aknale koputama arupärimiseks, keritakse kõrvuti olles aken alla ja öeldakse, et ou, tegelt on esiteks liiklusseaduses sedasi kirjas või ou, mis sul, su peeglitel ja oskustel viga on või tehakse märkus muud moodi idikatele, seda paremaks see kultuur ehk muutub. See "ehk" on muidugi väga ehku peale, aga siiski, parem kui mitte midagi teha, selg küüru tõmmata, et "mis see ikka aitab" ja loota olematu liiklusjärelvalve peale. See on suht fakt, et juurde õhukesele riigile korrakaitset ei tule, protsess on piisavalt pöördumatult per*e keeratud ses osas. Ega me keegi siin mingid inglid pole oma liiklusseaduse järgimises, aga neljarattalisega (ma kusjuures tõesti loodan) liiklevad siin foorumis kaasa löövad inimesed keskmisest lexusetibist-jeebimehest-valgestkaubikust-jne-jne märksa paremini.
Mhmh, kohati ma unistan, aga võiks ju siiski igaüks oma pisikese panuse anda (liiklus)ühiskonna parendamiseks, kes kuidas oskab-tahab-julgeb?

Eile lausa kaks korda hakkan keerama peatänavalt kõrvaltänavasse, kust tuleb välja üks rida, sisse läheb üks rida. Mis te arvate, kas järsku oli seal tänav kaherealiseks tehtud ja polnudki nagu kuhugi enam keerata? Ma nagu tõesti ei saa sellisest asjast aru - sa kas ei oska üldse liigelda või on tõesti nii poh*I? Igastahes kodanikud said mõnuga ja pikalt tagurdada, sest jah, ma olen see mu**, kes ei jäta jonni ja loodan, et mõneks päevaks jäi see neile meelde ka, et vastassuunas punase tule all oodata on ikka päris hale, isegi mitte naljakas enam.

EDIT: mac, ma tean, et mu mantra on suht õhukesele jääle minek - osalt võiks jah nunnu olla, helistada 110 vms see krdi number oligi, aga värdjatele see ei mõju enam ammu.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:

EDIT: mac, ma tean, et mu mantra on suht õhukesele jääle minek - osalt võiks jah nunnu olla, helistada 110 vms see krdi number oligi, aga värdjatele see ei mõju enam ammu.

Kusjuures ma helistasin. Hiljem menetluse käigus otsiti seda salvestust tikutulega taga aga ei suudetud mitte kusagilt leida.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”