Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

kaiman kirjutas:

To peet.No aga kesse keelab neile näiteks neid heategevust toompeal parklas korraldada.siis mitte ainult omad inimiesed ei näe seda tsirkust vaid turistid kah.heh riigil pole enam raha mängukarusid kah osta.ostku krt lätist siis neid,või palugu lätivalitsust..

Muidugi võiks.
Samamoodi võiks kõik need autojuhid, kellele miski ei meeldi, lasta segamatult Tln-Trt otsa, selle asemel, et kesklinna ronida.



Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Peet »

Kaiman, elu ei käi ainult Toompeal. Ei halva need paar sportliku alatooniga üritust elu linnas sugugi rohkem kui hommikune avarii Järvevanal või suvised teetööd. Lisaks on üritused alati ette teatatud ning saab oma käike vastavalt planeerida. Antud juhul toimus asi Vanalinnas, kus ei tohiks see üldist liiklust üldse häirida. Kui palju on riigil raha ja kuhu see suunatakse- sry, olen liiga rumal et avalikult oma arvamust sel teemal avaldada ;) Juba korra on ilusti öeldud, et vaadakem kaugemale kui oma visiir ja arvestage teistega :)


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Peet kirjutas:

Kaiman, elu ei käi ainult Toompeal. Ei halva need paar sportliku alatooniga üritust elu linnas sugugi rohkem kui hommikune avarii Järvevanal või suvised teetööd. Lisaks on üritused alati ette teatatud ning saab oma käike vastavalt planeerida. Antud juhul toimus asi Vanalinnas, kus ei tohiks see üldist liiklust üldse häirida. Kui palju on riigil raha ja kuhu see suunatakse- sry, olen liiga rumal et avalikult oma arvamust sel teemal avaldada ;) Juba korra on ilusti öeldud, et vaadakem kaugemale kui oma visiir ja arvestage teistega :)

Teadagi et kala hakkab peast mädanema.Peet mina olen nüüd küll see viimane mees kellele peaks soovitama kaugemale vaadata :lol: su algses pistituses oli on tunda isegi väikest nutustmekki juures.käige metsa oma heategevustega korraldage seal.kaua võib neid heategevusi korraldada aru ma ei saa ega enam tahagi saada.nagu üks siin kirjutas 30aastad vabariiki aga sittagi pole muutunud.nüüd on heategevused väljamõeldud et lollidelt raha kättesaada ja riik saaks pealiivaalla peita.ainuke heategevus mida mina veel toetan on ainult vähifond.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

kaiman kirjutas:

aru ma ei saa ega enam tahagi saada.nagu üks siin kirjutas 30aastad vabariiki aga sittagi pole muutunud.nüüd on heategevused väljamõeldud et lollidelt raha kättesaada ja riik saaks pealiivaalla peita.ainuke heategevus mida mina veel toetan on ainult vähifond.

Selliselt maailm näha tundub küll kurb :(

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Heategevus võib ju toreda tunde tekitada, aga 6000€ kogumiseks kuskil mingi liikluse kinnipanek vms on ikka täiesti naeruväärne. Näiteks sellesama mõttetu Mupo üleval pidamine maksab 8000€ päevas. Samamoodi jõulutunnel, kui võtta mingi suvaline liinibussitäis rahvast, siis maksavad nad aastaga sama palju sotsmaksu kui need annetajad, keda nädal aega järjest pisarsilmi telekas kiidetakse, kokku saavad. Päeva lõpuks naerab laialt see djuud, kes selle järjekordse meditsiinimasina sinna tunnelisse 85% juurdehindlusega maha müüb :D

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Jesper kirjutas:

Heategevus võib ju toreda tunde tekitada, aga 6000€ kogumiseks kuskil mingi liikluse kinnipanek vms on ikka täiesti naeruväärne. Näiteks sellesama mõttetu Mupo üleval pidamine maksab 8000€ päevas. Samamoodi jõulutunnel, kui võtta mingi suvaline liinibussitäis rahvast, siis maksavad nad aastaga sama palju sotsmaksu kui need annetajad, keda nädal aega järjest pisarsilmi telekas kiidetakse, kokku saavad. Päeva lõpuks naerab laialt see djuud, kes selle järjekordse meditsiinimasina sinna tunnelisse 85% juurdehindlusega maha müüb :D

Peaks ka meditsiinimasinaid müüma hakkama. :?: :? :mrgreen:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Madlobster kirjutas:
kaiman kirjutas:

aru ma ei saa ega enam tahagi saada.nagu üks siin kirjutas 30aastad vabariiki aga sittagi pole muutunud.nüüd on heategevused väljamõeldud et lollidelt raha kättesaada ja riik saaks pealiivaalla peita.ainuke heategevus mida mina veel toetan on ainult vähifond.

Selliselt maailm näha tundub küll kurb :(

On jh kurb.aga paraku reaalsus. :roll:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Minu reaalsus õnneks nii kurb ei ole :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ma elan ka vist õnneks mingi teises riigis, kui kaiman. Üldiselt võiks sellise ümmarguse vingumise Delfisse jätta


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Madlobster kirjutas:

Minu reaalsus õnneks nii kurb ei ole :)

Läks jh veidi karmiks aruteluks siin :mrgreen: krt mul sai tõópäev läbi just.peaks jehat tõmbama .poest läbi minema ja elu jalle lill.ega sinna seljakotti suurt ei mahu kh ainult 15purki :bsmile:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

:D

mx77 kirjutas:

Ma elan ka vist õnneks mingi teises riigis, kui kaiman. Üldiselt võiks sellise ümmarguse vingumise Delfisse jätta

No see oligi mingi suva delfi artikkel millel polnud sittagi tsiklitega pistmist.neid selliseid igapäev kümneid delfis .


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

kaiman kirjutas:

:D

mx77 kirjutas:

Ma elan ka vist õnneks mingi teises riigis, kui kaiman. Üldiselt võiks sellise ümmarguse vingumise Delfisse jätta

No see oligi mingi suva delfi artikkel millel polnud sittagi tsiklitega pistmist.neid selliseid igapäev kümneid delfis .

Antud teema on ju autodest :D


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

ttt kirjutas:
kaiman kirjutas:

:D

mx77 kirjutas:

Ma elan ka vist õnneks mingi teises riigis, kui kaiman. Üldiselt võiks sellise ümmarguse vingumise Delfisse jätta

No see oligi mingi suva delfi artikkel millel polnud sittagi tsiklitega pistmist.neid selliseid igapäev kümneid delfis .

Antud teema on ju autodest :D

loomulikult sa ttt kui samahästi siia eile tegid konto siis sa ei tea et see pole ainult autodest teema.vaid ikka tsiklitest ja nendest autodest mis nendele ette on jaanud või siis midagi on läinud valesti.selliseid postitusi nagu sa tegid siia on suht mõttetu siia postitada,inimesed näevad neid niigi ilma et sa peaksid neid siia postitama.
a sa MX77 minugipärast ela kasvõi kolmandas riigis mind jatab see väide täiesti külmaks.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ilmselgelt ei jätnud ju, muidu ei kommenteeriks.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

M.T. kirjutas:

Ilmselgelt ei jätnud ju, muidu ei kommenteeriks.

kes komenteeris mida komenteeris,oled sa valmis sed KÕIKE VASTAMA VE,see mees kes sõidab aastas vbl 100 kilomeetrit,oled sa vakis vastama tulw sõida mulle sabas iga hommik ja õhtul töölt sa situd ennasttäis ju

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

kaiman kirjutas:
M.T. kirjutas:

Ilmselgelt ei jätnud ju, muidu ei kommenteeriks.

kes komenteeris mida komenteeris,oled sa valmis sed KÕIKE VASTAMA VE,see mees kes sõidab aastas vbl 100 kilomeetrit,oled sa vakis vastama tulw sõida mulle sabas iga hommik ja õhtul töölt sa situd ennasttäis ju

Tundub, et said oma 15 purki poest kätte ja 3 neist suutnud ära juua, et sellist sogast sousti trükid. Keep going! :bsmile:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kas jäsemete amputatsioon oleks sobilik karistus sellistele?

Link

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Jaa,kui see jäse on pea,kasutust pole niikuinii.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Madlobster kirjutas:

Kas jäsemete amputatsioon oleks sobilik karistus sellistele?

Link

Ja kes jälle see liiklusgeenius oli? Naisterahvas.
Kusjuures ei taha kõlada nagu mingi meesshovinist, aga vähemalt Tallinna liikluses on viimasel ajal hakanud järjest rohkem silma torkama naisautojuhid, kes ei tea Liiklusseadusest ega üldse autojuhtimisest mitte midagi.
Kas jälle on imemise eest lubasid hakatud andma?

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

mx77 kirjutas:

...viimasel ajal hakanud järjest rohkem silma torkama naisautojuhid, kes ei tea Liiklusseadusest ega üldse autojuhtimisest mitte midagi..

Või üldse millestki..


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Jüri suurel ringil on VASTASSUUNAS mulle rohkem kui kord elus vastu tuldud. Tõenäosus on suurem varahommikustel tundidel kui muu liiklus puudub.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

davidsoniharald kirjutas:

Jüri suurel ringil on VASTASSUUNAS mulle rohkem kui kord elus vastu tuldud. Tõenäosus on suurem varahommikustel tundidel kui muu liiklus puudub.

Sama siin ja on tulnud nii neid kel ongi rool valel pool, kui ka täiesti kohaliku numbrimärgiga ja keset päeva. Varahommikul kui u. 6 paiku sealt silla alt mulle nähtavust piiravat põõsaste tagant üks täishooga vastu tuli, siis mul kadus küll viimanegi uneraas silmast ja ülejäänud tee möödus :shock:
A alles umbes kuu aega tagasi tuli üks tüüp Kiili ristmikul oleva viadukti ühesuunaliselt mahasõidult hoopis üles. Lambaid jagub kõikjale. :wack:

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Nojah, ma päris vastassuunda pole sattunud, aga seal Kiili ristmikul oli talvel endal ka korra näpp suus, et mida fukkoneni nad nüüd minu käest tahavad. Kui kaks korda päevas nühkida siis jääb meelde jah, aga üldiselt tundub nagu mingid tudengid oleks lahti lastud neid ristmikke projekteerima - ühe ja sama viadukti eri otstes on vähemalt nelja erinevat loogikat kasutatud, sest jumalaeest ei saa ju nii teha et viadukt oleks sümmeetriline ja samapidi kuidas sa sinna Kiili poole said saad sa sealt ka minema. Ikka peab olema pealesõit, ristikuleht, ringtee, t-ristmik ja soovitavalt veel mingi turboring ka kuskil, siis on "plaan" täidetud!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Raha kokkuhoid, ei muud erilist. Kui maanteeamet räägib siin maantee laiuse vähendamisest raha kokkuhoiu eesmärgil, siis sildadega veel lihtsam ju.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Kuhu rubriiki see käib? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kes ütles, et oopeliga tussi ei saa (lol)

Link

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kes ütles, et see süllelangeja naine oli? Väga ebatolerantslik arvamus, noom-noom.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

No kuna ei ole rootsis filmitud siis ma arvasin, et... :roll: äkki on iki emasloomaga tegu.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Pakun et tegu lavastusega.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

davidsoniharald kirjutas:

Jüri suurel ringil on VASTASSUUNAS mulle rohkem kui kord elus vastu tuldud. Tõenäosus on suurem varahommikustel tundidel kui muu liiklus puudub.

Sama siin, minule on kaks korda viimasel ajal,peale viimast remonti või siis remondi lõpus vastutuldud.Mõlemad on olnud mehed(välimuse järgi :) ). Üks tuli samast,kust see videostaar keeras ja teine keeras välja Jüri tehnopargist,kui remondi lõpus sealt veel välja sai ja küttis kohe uuesti üles Tartu mnt. mahasõitu mööda vastasuuna poole.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Istusin garaazhis, vahetasin amordiõli, siis käis pauk:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... d=82671579
KRDI madallendur. :evil:
Tundub, et suht õnnetu auto:

http://rus.delfi.ee/daily/criminal/foto ... d=72587663

Karma. Väidetavalt, viimases laksus, kutt tuli kollase autoga kohale, andis oma tibile sõita. t*** ajavad need kihutajad haaberstis ikka tõsiselt närvi. Pidevalt mingi driftimine käib.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”