Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

bitter kirjutas:
M.T. kirjutas:

Tegelt aga asub mõisakontor väljaspool Eestit ja siin midagi regatud pole, seega hr. Ratas saab :ner:

Kodanik Ratas saab palka, veeretab oma ümmargust juttu ja tal on sügavalt savi kus su mõisakontor asub. Kui petad, siis petad oma riiki aga mitte üht poliitikut.

Aga ei peta ja J.O.K.K. on sõna otses mõttes.
Ja riik saab ka minult piisavalt, iseasi kas ma võrdväärselt vastu saan. Kui tahaks n.ö. petta, siis võiks oma maksud ka siit kergelt välja viia, aga näe ei tee seda. A õlle toon küll ilma süümepiinadeta Lätist :bsmile:
Tegelt läheb jube OT-ks ja lähme ikka teemasse tagasi. Muidu teeb mõni mode varsti teema M.T. ja tema suhtumine oma kodumaasse :mrgreen:



Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

M.T. kirjutas:
bitter kirjutas:
M.T. kirjutas:

Tegelt aga asub mõisakontor väljaspool Eestit ja siin midagi regatud pole, seega hr. Ratas saab :ner:

Kodanik Ratas saab palka, veeretab oma ümmargust juttu ja tal on sügavalt savi kus su mõisakontor asub. Kui petad, siis petad oma riiki aga mitte üht poliitikut.

Aga ei peta ja J.O.K.K. on sõna otses mõttes.
Ja riik saab ka minult piisavalt, iseasi kas ma võrdväärselt vastu saan. Kui tahaks n.ö. petta, siis võiks oma maksud ka siit kergelt välja viia, aga näe ei tee seda. A õlle toon küll ilma süümepiinadeta Lätist :bsmile:
Tegelt läheb jube OT-ks ja lähme ikka teemasse tagasi. Muidu teeb mõni mode varsti teema M.T. ja tema suhtumine oma kodumaasse :mrgreen:

Võiks teha küll sellise teema. :twisted:
Hakkasin lihtsalt mõtlema, et kui kogu Eesti rahvas saaks riigilt tagasi võrdväärselt sellega, mis ta andnud on, siis oleks leiutatud Eesti Vabariigi nimeline perpetum mobile. Mingit sorti loomulik kadu on iga asja juures olemas, lisaks tuleb emale-isale, samuti ka vanaemale pensioni maksta jne. Seda kõike arvesse võttes ei nuta ma isegi sellepärast, et minu palga pealt makstakse mingi 3-4 tuhat euri sotsmaksu igal aastal, millest ma ise kulutan arsti juures käimise ja muu sellisega praegu maksimaalselt paarsada euri aastas. Valmidus mulle arstiabi anda ja ükskord pensioni maksta maksab ka midagi.

Selle postituse võib ka ülalmainitud uude perspektiivikasse teemasse tõsta. :bsmile:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Poliitikateemad ei kõlba siia. Üldiselt ma jälestan poliitikat, selle arvustajaid ja poliitikuid. Tegelt jälestan ma suht kõike ja kõiki :)

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

See on paratamatus, et kui inimestel enam pärisprobleeme ei ole, tänu arenenud ühiskonnale ja üldisele heaolule, siis hakatakse virisema mingite lambiasjade pärast ja tehakse neist omale koormav mure, mis stressi tekitab.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Reimps, kuna siin on rattafoorum ja peaminister meil ka juhuslikult Ratas (crash) , siis kõik JOKK jällegi ju :mrgreen:

pühak kirjutas:

Võiks teha küll sellise teema. :twisted:
Hakkasin lihtsalt mõtlema, et kui kogu Eesti rahvas saaks riigilt tagasi võrdväärselt sellega, mis ta andnud on, siis oleks leiutatud Eesti Vabariigi nimeline perpetum mobile. Mingit sorti loomulik kadu on iga asja juures olemas, lisaks tuleb emale-isale, samuti ka vanaemale pensioni maksta jne. Seda kõike arvesse võttes ei nuta ma isegi sellepärast, et minu palga pealt makstakse mingi 3-4 tuhat euri sotsmaksu igal aastal, millest ma ise kulutan arsti juures käimise ja muu sellisega praegu maksimaalselt paarsada euri aastas. Valmidus mulle arstiabi anda ja ükskord pensioni maksta maksab ka midagi.
Selle postituse võib ka ülalmainitud uude perspektiivikasse teemasse tõsta. :bsmile:

Et siis teema stiilis "mida ma teen/ei tee Eesti riigi heaks ja mida riik mulle vast annab"? Tänast s.tta sõiduilma vaadates saaks :-||| küll :mrgreen:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krl kirjutas:

See on paratamatus, et kui inimestel enam pärisprobleeme ei ole, tänu arenenud ühiskonnale ja üldisele heaolule, siis hakatakse virisema mingite lambiasjade pärast ja tehakse neist omale koormav mure, mis stressi tekitab.

Võib ka vastupidi olla, et inimestel pärismuresid juba niigi jagub ja kui sulle riigi poolt veel midagi lisatakse, kas maksude või muude kohustuste näol, siis see stress kasvab veelgi. Ning internet ongi ju leiutatud selleks, et olla n.ö. ülerõhuklapp, kus saab natuke auru välja lasta, et natukene kergem oleks ;) Ega see muidugi probleeme lahenda, aga äkki parem ikka kui sauna taga rusikaga vastu palkseina lüüa ja vaikselt pomiseda "T.ra!". :)
PS! Ma ei räägi endast, ma mölisen niisama igavusest :D

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Ma ei kritiseerigi arutelu.

Lihtsalt võrreldes lähiminevikuga, kui näiteks elati teadmises, et homme võivad su küla rünnata viikingid, või mongolid, siis praegused segadused maksude või sookvootidega on ikkagi suht pseudo. Aga noh, eks parem ikka, kui üldse mitte ühtegi probleemi :D

Kasutaja avatar

Django
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Veebr 2014, 23:56
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Django »

Täpselt kümnesse, Krl. Mongolid ja viikingid on tõesti lähiminevik, peaaegu nagu eilne päev. Vanemad mehed foorumist ilmselt mäletavad neid veel selgesti. Õige natuke värskem lähiaeg, kui Euroopa jääaeg või Vesuuvi purse. Nende kahega võrreldes on isegi koduõuel ringisagivad mongolid või viikingid suhteliselt köömes.
Kui veel kaugemale minna siis on Euroopa jääaeg hädine piiksatus selle kõrval, mis kaasnes Chicxulub asteroidi kokkupõrkel maaga. Sisuliselt lähiminevik.

Ärge uluge. Niikaua, kui teie koduõuel pole verjanulist mongolit või hiigelasteroidi on elu sisuliselt lill. Kõik muu on ilmseltgelt peudoprobleem. Ma olen 93.8% kindel, et need mehed, kes viimsepäevapunkreid kaevavad ja seal redutavad (meil on selliseid?) nõustuvad minuga täies ulatuses.
:wack:

Viimati muutis Django, 06 Apr 2018, 11:38, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Sõltub mis skaalas vaadata asju.

Kui võtta ajaarvamise alguseks esimene Iphone, siis muidugi on kõik muu hoomamatult kaugel.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Hoiatan!

Hoidke kaarega eemale VOLTI-idest ja igasugustest TOIT koju autodest.

Täna sõitis VOLT sõpsile taga kohvrisse, õnneks kiirus väike ja kõik ilusti korras. Volt-ist tuli välja tüüp kes ei rääkinud ei kohalikku ega ida keelt. Mõmises ainult inglise keeles mesososry
:evil: :evil: :evil: Hea, et kõik hästi lõppes!

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Andsite lõuksi ikka?

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Kle kas need VOLT´i tüübid mitte jalgratastega ei kulge??? Ma pole sealt kunagi tellinud,aga mõte liigub koguaeg neid tüüpe nähes, et kuna ma elan linna servas, siis mul pole väga usku, et ma kuuma toidu saan. Pigem äärmisel juhul "kergelt leige" :)

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Kõigega liiguvad millel rattad all, olenevalt kaugusest. Minuarust superteenus, tiba kallivõitu ehk, aga juba kahe inimese peale jagades üpris mõistlik summa kodust mitte väljumise mugavuse eest. Ma küll ise elan kesklinna lähedal, aga seal see süsteem minuarust ei lasegi nii kaugele tellida kui soojalt kohale toimetada ei õnnestu. Ehk siis soovitan proovida :)

Eks nende toitkoju autode üldine probleem ole see, et see töö on mõistlik sissetulekuallikas pigem igasugu noortele naksudele, kellel liikluses alati hirmus kiire ja hirmus õigus on. Ma ise ka hoian distantsi, samamoodi nagu taksodega. Aga konkreetselt Wolti puhul on nad teenindajatena super sõbralikud, umbes nagu Uber alguses, enne kui pahurad nahkvestid selle enda jaoks avastasid.

Viimati muutis Jesper, 13 Apr 2018, 22:27, muudetud 1 kord kokku.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

https://geenius.ee/uudis/kuidas-soomlas ... ara-toita/

Ma sõitsin eemal ja pealt ei näinud. Kui sõbrad olid kadunud, siis hakkasin otsima ja kui üles leidsin, siis sain teada mis juhtus, tüüp lihtsalt vajus peale.

Minu eesmärk ei ole kedagi maha teha kindlasti mitte. Vaid hoiatada, et kullerid töötavad nii öelda kvantiteedi mitte kvaliteedi peale. Neile on seadud kindlad ajatariifid mille jooksul on vaja jõuda kohale. Kui väljakutse maksab 3,50 siis arvutage ise millises tempos tuleb töötada, et mingi stipi lisa nedale teenida. Ning see noormees lihtsalt vajus sõbrale peale.

Tellitoit autode stangedel on isegi silt. stiilis "sorry, et trügin, teine kord võin kiirustada sooja toiduga sinu juurde"

Surve, surve, surve, on asja põhjus.

Noormees oli selgelt ehmunud.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Üldiselt mis puudutab keele mitteoskamist, siis kui sa oled äsja (legaalselt) Eestisse kolinud, siis ega neid töökohti palju pole kus ilma eesti keeleta normaalselt hakkama saaks. Samuti pole see toiduveol nagu minuarust mingi superprobleem, äpi kaudu on ju kõik selge juba, mida ma taga ikka jutustan seal.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Jesper kirjutas:

Üldiselt mis puudutab keele mitteoskamist, siis kui sa oled äsja (legaalselt) Eestisse kolinud, siis ega neid töökohti palju pole kus ilma eesti keeleta normaalselt hakkama saaks. Samuti pole see toiduveol nagu minuarust mingi superprobleem, äpi kaudu on ju kõik selge juba, mida ma taga ikka jutustan seal.

Siin sul õigus. Alustasin oma muljeid emotsioonide põhjal.

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Jesper kirjutas:

Kõigega liiguvad millel rattad all, olenevalt kaugusest. Minuarust superteenus, tiba kallivõitu ehk, aga juba kahe inimese peale jagades üpris mõistlik summa kodust mitte väljumise mugavuse eest. Ma küll ise elan kesklinna lähedal, aga seal see süsteem minuarust ei lasegi nii kaugele tellida kui soojalt kohale toimetada ei õnnestu. Ehk siis soovitan proovida :)

Eks nende toitkoju autode üldine probleem ole see, et see töö on mõistlik sissetulekuallikas pigem igasugu noortele naksudele, kellel liikluses alati hirmus kiire ja hirmus õigus on. Ma ise ka hoian distantsi, samamoodi nagu taksodega. Aga konkreetselt Wolti puhul on nad teenindajatena super sõbralikud, umbes nagu Uber alguses, enne kui pahurad nahkvestid selle enda jaoks avastasid.

Tartus olen neid ainult ratastega näinud. Aga kui huvi tekib, proovin kindlasti ära. Ma olen muidu nii laisk, et tellin telefoni teel ette ja lähen toon ise ära.Seda ka üldjuhul ainult siis, kui liikvel olen. Teisel juhul lähen parem kohapeale sööma. Erinevate söögikohtade interjöör ja teenindus on üldjuhul ikka testimist väärt. :wack:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kuller on kuller ja neil maksab aeg. Ehk kui aeg võimaldab, siis saan neist aru. Aga kui omal ka aeg pigistab, siis mul on ka käed olemas.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Jesper kirjutas:

Üldiselt mis puudutab keele mitteoskamist, siis kui sa oled äsja (legaalselt) Eestisse kolinud, siis ega neid töökohti palju pole kus ilma eesti keeleta normaalselt hakkama saaks. Samuti pole see toiduveol nagu minuarust mingi superprobleem, äpi kaudu on ju kõik selge juba, mida ma taga ikka jutustan seal.

Sülitaks Eesti seaduste peale ikka võimalikult sageli - minu arusaamise järgi peaks meil kehtima nõue, et (teenindava) töö peal olles pead sa riigikeelt ka oskama. Probleem tekkis ka ju - no ei osanud avariipõhjustaja ju riigikeelt.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

reimps kirjutas:

Sülitaks Eesti seaduste peale ikka võimalikult sageli - minu arusaamise järgi peaks meil kehtima nõue, et (teenindava) töö peal olles pead sa riigikeelt ka oskama. Probleem tekkis ka ju - no ei osanud avariipõhjustaja ju riigikeelt.

Teenindamine toimub läbi (eestikeelse) äpi.

Seni kuni riigikeelt õpib, on jumala okei teha selliseid töid, mis otsest keeleoskust tegelikult ei nõua. Samamoodi oleks sobiv kurdil/vaegkuuljal seda kulleritööd teha, liiklusõnnetusse sattudes on sama probleem.

ps: tihtipeale on selliste teenuste esimesed kullerid lihtsalt tehnoloogia katsetajad. Nt, suur osa esimestest Uberi juhtidest olid IT tegelased. Teinekord ka riigikeelt mitteoskavad välismaalased. Samas teenindus oli kordades parem kui nüüd nahkjopede ajal :)


vanalendur
Postitusi: 495
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

reimps kirjutas:
Jesper kirjutas:

Üldiselt mis puudutab keele mitteoskamist, siis kui sa oled äsja (legaalselt) Eestisse kolinud, siis ega neid töökohti palju pole kus ilma eesti keeleta normaalselt hakkama saaks. Samuti pole see toiduveol nagu minuarust mingi superprobleem, äpi kaudu on ju kõik selge juba, mida ma taga ikka jutustan seal.

Sülitaks Eesti seaduste peale ikka võimalikult sageli - minu arusaamise järgi peaks meil kehtima nõue, et (teenindava) töö peal olles pead sa riigikeelt ka oskama. Probleem tekkis ka ju - no ei osanud avariipõhjustaja ju riigikeelt.

Peaks kehtima nõue, et avarii põhjustaja peab riigikeelt oskama. Kui ei oska siis tuleb avariid tegemata jätta. :wack:

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Jesper kirjutas:

Üldiselt mis puudutab keele mitteoskamist, siis kui sa oled äsja (legaalselt) Eestisse kolinud, siis ega neid töökohti palju pole kus ilma eesti keeleta normaalselt hakkama saaks. Samuti pole see toiduveol nagu minuarust mingi superprobleem, äpi kaudu on ju kõik selge juba, mida ma taga ikka jutustan seal.

Äppide teemal - viimati taksot tellides võtsin Uberi (Taxify-le ei meeldinud mu MasterCardi number :shock: ja mobiilioperaatori kaudu makset enam pole). Äpist vaatas vastu araabia nimi ja sõidustiil oli pehmelt öeldes välismaine. Selle asemel, et Tartu mnt-d mööda (bussijaama juurest) otse Ülemistele sõita, keeras ta vasakule Peterburi mnt-le ja vajutas kilomeetri jagu ida poole. Siis keeras ringi, tuldud teed tagasi ja ... Järvevanasse :evil:. Õnneks saab Veepuhastusjaama juures tagasi pöörata. Kogu aeg ei viitsinud jälgida. Põhjendas pärast sellega, et geps või äpp läägab.

Vestlust alustas rõõmsalt inglise keeles ja sellest, et mina olevat jube tuttava näoga ja kas me kohtusime eile? Mina hoidsin Kimi Räikköneni näoilmet ja kinnitasin korduvalt (ühest korrast ei piisanud), et ma näen teda esimest korda elus. Kangesti oleks tahtnud soovitada, et sellist tööd tehes ON VAJA hambaid pesta, suuvett kasutada, nätsu närida või veel parem - kõik 3 varianti. Piirdusin sellega, et avasin pisut akent. Uberi äpi peale ei julgenud loota, juhendasin teda ise. Tundsin huvi mida ta teeb Tallinnas (äkki näiteks õpib vms). Vastas, et Uberit sõidab ja rohkem suurt ei midagi. Küsimusele "Kust sa sõitu alustasid?" sain vastuseks "Iraanist". Võibolla tõesti mu küsimus ei olnud kõige konkreetsem.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ehk siis lühidalt kokku võttes ja ebaolulisi detaile kõrvale jättes sa kohtasid lolli taksojuhti. OMG, ennekuulmatu lugu :D


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Prets »

Olgem õnnelikud, et aasiamaade turistid pole massiliselt hakanud meie maadele rendiautodega ronima. Alles eile lendas üks buss 9 hiinlasega siin uperkuuti, sest ei keeranud kurvi välja. Kiiruspiirangutest ja muudest liiklusmärkidest ei teata mitte midagi ja kulgemise kiirus on kuidas jumal juhatab.

(togi)
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Prets kirjutas:

Olgem õnnelikud, et aasiamaade turistid pole massiliselt hakanud meie maadele rendiautodega ronima. Alles eile lendas üks buss 9 hiinlasega siin uperkuuti, sest ei keeranud kurvi välja. Kiiruspiirangutest ja muudest liiklusmärkidest ei teata mitte midagi ja kulgemise kiirus on kuidas jumal juhatab.

Pullim on siis kui nad sõidusuunad sassi ajavad ja nad nagu kodus sõidavad, siis on :shock:

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

üle pika aja sai jälle reede õhtusel tipptunnil rapla suunas mindud järvelt, no võttis ikka päris mitu korda krõbedamad sõnad keele peale.
tallinn-tartu on selle kõrval poisike :D

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Prets »

Ilmastikule vastav liiklemiskiirus on miski, millest Eestis pole veel aru saadud või õigemini, enam aru ei saada. Kui vihma sajab, on pime ja udune ka veel pealekauba, siis ei pea perses istuma ja esimesel võimalusel 110-ga mööda põrutama. Isegi kui aint 80-ga esimene sõidab.
Ja seda eriti värske lume tulekul või jäite puhul.
Konkreetne näide - ööl vastu vabariigi aastapäeva oli hälvik mu isa, kes värskes 10-sendises kohevas lumes ja väga tihedas sajus ei pidanud paljuks ühegi sõidujäljeta pehmesse sügavasse lumme sisse sõita, et 120-ga mööda panna eesmisest. Elu eest hoidsin istmest kinni ja sõimasin teda, et tahaks ikka elusalt koju jõuda ja tookord õnneks jõudsime, aga uuesti seda üle elada ei taha.

(togi)

madmax
Postitusi: 248
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas madmax »

Prets kirjutas:

Ilmastikule vastav liiklemiskiirus on miski, millest Eestis pole veel aru saadud või õigemini, enam aru ei saada. Kui vihma sajab, on pime ja udune ka veel pealekauba, siis ei pea perses istuma ja esimesel võimalusel 110-ga mööda põrutama. Isegi kui aint 80-ga esimene sõidab.
Ja seda eriti värske lume tulekul või jäite puhul.
Konkreetne näide - ööl vastu vabariigi aastapäeva oli hälvik mu isa, kes värskes 10-sendises kohevas lumes ja väga tihedas sajus ei pidanud paljuks ühegi sõidujäljeta pehmesse sügavasse lumme sisse sõita, et 120-ga mööda panna eesmisest. Elu eest hoidsin istmest kinni ja sõimasin teda, et tahaks ikka elusalt koju jõuda ja tookord õnneks jõudsime, aga uuesti seda üle elada ei taha.

Vaadates avatarilt su asukohta on sinu hirm lume ees mõistetav.

allways mad!

Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Prets »

Arvestades, et samal sõidul ei saanud 40-ga sõites enne ringteed tee andmiseks väga pika maa peale pidama ja kõigi abside ja espde ja asjade kiuste eelmise aasta mudeli kaubikuga rattad pikemalt blokki, siis oli mu kahtlusteks alust. Pea kõik kurvid sai vähemalt poolt vastassuunavööndit kasutades pikaks lastud, kuna lihtsalt pidamist ka korralike talverehvidega pold. Ja seda kuskil 60-se kiiruse juures.

Ja ikka pidi kihutama.

Olen ka Eestis talvel sõitnud ja siin mägedes tuleb ka talvisel ajal rohkesti lund ja väga ei karda seda. Aga arvestades kuda esimeste lumede ja iga tihedama lumesajuga on uudised täis avariisid ja väljasõite, siis natuke rahulikumalt võiks võtta küll. Ei ole nii krdi kiire talvisel ajal kuskile.

(togi)
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Audi ja Škoda juhtide egod ei mahu samale maanteele ära. Tallinna ringtee, Kanama ja Tammemäe vahel:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”