Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2481
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

bitter kirjutas:

Audi ja Škoda juhtide egod ei mahu samale maanteele ära. Tallinna ringtee, Kanama ja Tammemäe vahel:

Minupoolt LIKE Audi juhile :mrgreen: Mulle kah ei meeldi need škodaraiderid - sõidavad nagu olek endale audi ostnud.
Ja kui mul õnnestub maanteel mõni selgelt üle lubatu sõitev rullnokk veel teiste vahele karpi ajada, siis võib lugeda päeva koradaläinuks :-|||



Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

Videost kahjuks ei selgu kas audile üldse märku anti et tule eest ära või lihtsalt škodillac mõtles et pohh jõuab küll paremalt ka. Kas Eestis mitte paremalt nõnda möödumine lausa keelatud ei ole.
Eks muidugi häbi ka kui audist ikka skoda võrr mööda vireleb.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Maaks kirjutas:

Mulle kah ei meeldi need škodaraiderid - sõidavad nagu olek endale audi ostnud.

Ma saan aru, et skodillakiga tuleb viisakalt paremas reas püsida kui ägedamad vag-grupi sõidukid läheduses?

@indumen - äkki polnudki võrr? Audil võib vist ka 1,6 vahel olla.

:-|||

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Škodaga sõites võiks olla kohustuslik autole mingi kott peale tõmmata, et normaalsed inimesed ei peaks oma silmi kõrvetama nende autodisaini surematute šedöövritega. Lisaks võiks juhile olla kohustuslik kanda mehhanismi, mis annab keskmise tugevusega paugu munadesse iga kord, kui kandja alustab lauset sõnadega "aga minu auto võtab maanteel...".

Ja ma ei tee üldse nalja siinkohal.


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Jesper kirjutas:

Škodaga sõites võiks olla kohustuslik autole mingi kott peale tõmmata, et normaalsed inimesed ei peaks oma silmi kõrvetama nende autodisaini surematute šedöövritega.

No kuule, Twiniga sõitjal ei tohiks Škoda disainile küll vähimaidki etteheiteid olla :mrgreen:
(butthurt Škodamees. Pealegi maanteel võtab liiga palju kütust. Ja linnas ka)

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas wicked »

Mnjaa, sellisele Audiga onavale spetsialistile aitab rooliga üks korralik jõnks teha.
Ma ei sõida muidugi plastikust autoga ka - 3,5 tonnine N1G on nii mõnegi kuke distsiplineerinud.

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas rannamees »

wicked kirjutas:

Mnjaa, sellisele Audiga onavale spetsialistile aitab rooliga üks korralik jõnks teha.
Ma ei sõida muidugi plastikust autoga ka - 3,5 tonnine N1G on nii mõnegi kuke distsiplineerinud.

+1

Pilt
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2481
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

wicked kirjutas:

Mnjaa, sellisele Audiga onavale spetsialistile aitab rooliga üks korralik jõnks teha.
Ma ei sõida muidugi plastikust autoga ka - 3,5 tonnine N1G on nii mõnegi kuke distsiplineerinud.

Et pärast seda maksad 200€ enda kasko omavastutuse ja pärast läbi kindlustuse tema auto remondi? Või mida sa selle rooliga jõnksu alla mõtlesid?

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

bitter kirjutas:
Maaks kirjutas:

Mulle kah ei meeldi need škodaraiderid - sõidavad nagu olek endale audi ostnud.

Ma saan aru, et skodillakiga tuleb viisakalt paremas reas püsida kui ägedamad vag-grupi sõidukid läheduses?

@indumen - äkki polnudki võrr? Audil võib vist ka 1,6 vahel olla.

:-|||

iroonia ja must huumor käsikäes ;)

video nii udune telefonis vähemalt, pean tunnistama, et ei saa väga täpselt aru mis audi või mis skoda seal täpselt on, aga kumbki ei tundu otseselt püss olevat, muidu ei tekiks sellist situatsiooni, audi küll tundub et võtab lõpus vahe kinni päris nobedalt,

pigem tundub et iva selles et hästi ei julge ja ei taha kiirust palju ületada aga ilgelt tahaks ära panna ikka teisele :bsmile:

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Selliseid idikaid sõidab seal(ringteel) igapäevaselt ja rohkem,kui need konkreetsed audi ja skoda. No stabiilselt peab paremalt mööda sõitma,sest väga paljude ego ei luba vist esimesse ritta reastuda.Pole mul ka aega nende taga seal vilgutada,aga jõuga vasakusse ritta tagasi olen surunud ja teen seda ikka paar korda nädalas kindlasti,sest muidu ei saa.
Tundub,et eriti palju on selliseid idikaid nende seas ,kes tulevad Keila-Saue poolt või lähevad sinna. Sama teema ka Tallinnast mööda Pärnu mnt-d väljudes või Kanamalt linnapoole liikudes.Kanamalt Pärnu poole nagu kohe palju rahulikum.Lollide konsentratsioon langeb ikka väga kõvasti ja saab palju rahulikumalt sõita.
Mina kusjuures ei ole mingi hull kiiruse ületaja.Max +5+10km/h, olenevalt kuidas autode vool liigub.
Üleüldiselt on meil, minu arust, eraldatud sõiduridadega teel liiklemine suur "probleem" paljude jaoks.Lihtsalt ei osata oma lollusest seal liigelda või siis teel paikneda.Aga mida sa tahad,kui kogu RIIGI peale on 135km selliseid teid,kus kiirus 110.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bitter »

@indumen Mulle tundus, et Audi sõidab suht ühtlaselt, mitu autot ees ka. Skodillaki mees ei ole normaalne. Tegelt vaja kohe maha keerata aga viimase hetkeni teeb vasakule petekaid. Iga hinna eest vaja kedagi paika panna. Mis siis, et endal vaja kohe-kohe maha keerata. Ei saa aru. Mingu poksitrenni või midagi.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

indumen kirjutas:

pigem tundub et iva selles et hästi ei julge ja ei taha kiirust palju ületada aga ilgelt tahaks ära panna ikka teisele :bsmile:

Diagnoos õige, enne tagasi vasakule reastumist lähevad skodal pidurituled põlema ja siis alles läheb pressimiseks. Videost pole 100% aru saada, aga ilmselt oleks mahtunud sealt ära reastuma küll. Oleks ainult julgust olnud manööver sujuvalt lõpuni viia.

bitter kirjutas:

@indumen Mulle tundus, et Audi sõidab suht ühtlaselt, mitu autot ees ka. Skodillaki mees ei ole normaalne. Tegelt vaja kohe maha keerata aga viimase hetkeni teeb vasakule petekaid. Iga hinna eest vaja kedagi paika panna. Mis siis, et endal vaja kohe-kohe maha keerata. Ei saa aru. Mingu poksitrenni või midagi.

Minuarust ei keeranud ta maha, vaid tõmbas rekast paremalt mööda :)

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

aga vahva on ju sõita seal kõige äärmises ja kõige kiiremas reas, eriti kui nii harva saab :P
selles piirkonnas ise väga ei liikle, tartu ja narva suunas "kiirendatud lõigud" tundub et asi toimib, tagant tulijal kobitakse ikka eest ära kui vähegi ruumi on, mitte ei oodata et 200m eemal on ju mingi aeglasem liikuja, videos olev suhtumine tundub selline: "küll ma ükskord mööda jõuan temast +10 sõites" :) :wack:

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Nojah, samas kas on ikka nii kiire, et peab soolikas pärakast väljas vägisi mööda pressima? Ma arvan, et see vasakus reas "uimanud" auto sõitis sama või suurema kiirusega kui antud lõigul lubatud on.

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

vahet pole kui kiiresti keegi sõidab kui tagant läheneb asulavälisel teel kiirem sõiduk oleks viisakas rida vabastada. kaameraga auto ise tiksus samuti seal nagu näha.
sõidan ka vahest+10/20 pilk peeglisse "mürsk" või skoda, vahet pole, näha on et liigub kiiremini, kobin eest ära või leian pedaali üles ja kobin esimesse vabasse auku mitte ei sure seal kõigil pinnuks silmas.

kas seal videos olev kolmas ehk parempoolne on mingisugune lühike lõik või miks see vaba on ? kohalikud ehk teavad valgustada, teoorias peaks üldse seal sõitma ju rahulikumad liiklejad, siis saaks keskel need +10 härrad olla ja noh siis mürsikutele riigikassa täitjatele jääb vast vasak rida (w)

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

indumen kirjutas:

kas seal videos olev kolmas ehk parempoolne on mingisugune lühike lõik või miks see vaba on ? kohalikud ehk teavad valgustada, teoorias peaks üldse seal sõitma ju rahulikumad liiklejad, siis saaks keskel need +10 härrad olla ja noh siis mürsikutele riigikassa täitjatele jääb vast vasak rida (w)

See on lihtsalt teeperv :)

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2481
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Päris hea :D :D Justkui minust kirjutatud (lol)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Maaks kirjutas:

Päris hea :D :D Justkui minust kirjutatud (lol)

Millise gen-i Avensisega liigud? Palju sajale võtab ka? 8)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

mx77 kirjutas:

Nojah, samas kas on ikka nii kiire, et peab soolikas pärakast väljas vägisi mööda pressima? Ma arvan, et see vasakus reas "uimanud" auto sõitis sama või suurema kiirusega kui antud lõigul lubatud on.

Antud juhtumi kohta ei oska kiirust ju öelda.
Aga sõidan seda teed igal hommikul-õhtul ja ikka üsna tihti kohtab seal vasemas reas liikumas alla lubatud kiirusega sõitjaid,kes rekkadest aegluubis mööduvad ja siis paremale maha keeravad.Peale Saku viadukti langeb nende kiirus tavaliselt 70-80 kanti.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Maaks kirjutas:
bitter kirjutas:

Audi ja Škoda juhtide egod ei mahu samale maanteele ära. Tallinna ringtee, Kanama ja Tammemäe vahel:

Minupoolt LIKE Audi juhile :mrgreen: Mulle kah ei meeldi need škodaraiderid - sõidavad nagu olek endale audi ostnud.
Ja kui mul õnnestub maanteel mõni selgelt üle lubatu sõitev rullnokk veel teiste vahele karpi ajada, siis võib lugeda päeva koradaläinuks :-|||

Eile õhtul tulin Riiast ja Märjamaal kus pöördekoht Rapla suunas, pani Audi must enne ristmikku paremalt mööda ja edasi TLN poole. Kõik nagu kirjutamata reeglite järgi OK, ma VW roolis ja no tal ju Audi, a rsk hinge ajas ikka täis ja rikkus kogu edasise teekonna ära. Krt, terve tee ootasin, et jääks nüüd mõni Škoda raip ette, ma talle näitaks :twisted: ! A nagu kiuste, mitte ühtegi :evil: Ainult mingid Transitid, veokad ja pirukad sõitsid veel, kuid need ei anna ju samat fiilingut, isegi kui 10x neist paremalt mööda paneks. Tulin koju ja elasin siis ennast pere peal välja, hakkas natukenegi parem ja sai ühe :bsmile: teha.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Bastard kirjutas:

No kuule, Twiniga sõitjal ei tohiks Škoda disainile küll vähimaidki etteheiteid olla :mrgreen:

No vaat sellega on nagu Eiffeli torniga alguses oli - kõik vastased käisid kohvikus torni esimesel korrusel, sest see oli ainuke koht linnas kus moodne monstrum nende silma ei riivanud :bsmile:

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

M.T. kirjutas:

Eile õhtul tulin Riiast ja Märjamaal kus pöördekoht Rapla suunas, pani Audi must enne ristmikku paremalt mööda ja edasi TLN poole. Kõik nagu kirjutamata reeglite järgi OK,

kas seal mitte ei ole aeglustus/kiirendusrada lihtsalt?

täna hommikul vaatasin suure ekraani pealt ka lõpuks seda videot, selle skoda rallika viimane manööver mahapööramis rajalt ilmselt siiski möödasõiduks, oli ikka jah kirss tordil :P
ja miskipärast mäletasin valesti et skoda oleks kaameraga auto tagant juba paremalt tulnud, läks ju hoopis eest paremale reastuma, pilt kohe palju selgem, hälvik mis hälvik :P

ainult et nüüd ma ei saa ühest asjast aru miks see musta mersu mees niipalju pidi paremale kolima et skoda ahv sinna vahele kolmandaks mahtus üldse :wack:

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

indumen kirjutas:
Spoiler
M.T. kirjutas:

Eile õhtul tulin Riiast ja Märjamaal kus pöördekoht Rapla suunas, pani Audi must enne ristmikku paremalt mööda ja edasi TLN poole. Kõik nagu kirjutamata reeglite järgi OK,

kas seal mitte ei ole aeglustus/kiirendusrada lihtsalt?

täna hommikul vaatasin suure ekraani pealt ka lõpuks seda videot, selle skoda rallika viimane manööver mahapööramis rajalt ilmselt siiski möödasõiduks, oli ikka jah kirss tordil :P
ja miskipärast mäletasin valesti et skoda oleks kaameraga auto tagant juba paremalt tulnud, läks ju hoopis eest paremale reastuma, pilt kohe palju selgem, hälvik mis hälvik :P

ainult et nüüd ma ei saa ühest asjast aru miks see musta mersu mees niipalju pidi paremale kolima et skoda ahv sinna vahele kolmandaks mahtus üldse :wack:

Ju tal siis polnud nii väike ja oli ükskõik, kummas püksisääres hoiab.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7332
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

M.T. kirjutas:

Ainult mingid Transitid, veokad ja pirukad sõitsid veel, kuid need ei anna ju samat fiilingut, isegi kui 10x neist paremalt mööda paneks.

Oot, sa väidad, et sõitsid valgetest kaubikutest mööda? Ma isegi ei püüa ette kujutada, kui suur su sõidukiirus siis oli. Ilmselgelt jaburalt kiire. Kiireim sõiduk maanteel on teatavasti alati valge kaubik. :-||| :wack:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

indumen kirjutas:
M.T. kirjutas:

Eile õhtul tulin Riiast ja Märjamaal kus pöördekoht Rapla suunas, pani Audi must enne ristmikku paremalt mööda ja edasi TLN poole. Kõik nagu kirjutamata reeglite järgi OK,

kas seal mitte ei ole aeglustus/kiirendusrada lihtsalt?

Jep, nii on ja möödalend toimus aeglustusraja osas ehk enne mahapööret. Oleks kiirendusrajal, siis ma ei nutaks.
:mrgreen:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Macintosh kirjutas:
M.T. kirjutas:

Ainult mingid Transitid, veokad ja pirukad sõitsid veel, kuid need ei anna ju samat fiilingut, isegi kui 10x neist paremalt mööda paneks.

Oot, sa väidad, et sõitsid valgetest kaubikutest mööda? Ma isegi ei püüa ette kujutada, kui suur su sõidukiirus siis oli. Ilmselgelt jaburalt kiire. Kiireim sõiduk maanteel on teatavasti alati valge kaubik. :-||| :wack:

Mac ära sõidukiiruse pärast muretse, ma ei sõitnud liiga kiiresti. Ma lendasin hoopis liig madalalt. A näe rsk, keegi pani ikka veel ära. :evil:
:mrgreen:


Lauri-L
Postitusi: 101
Liitunud: 21 Sept 2017, 21:20
Tsikkel: Suzuki Intruder 1400
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Lauri-L »

Viimastel päevadel on hälvikuis nagu seeni peale vihma, kes lobiseb telefoniga ja üritab alla ajada, mingid ahvid trügivad foori taga külje alla. Eile oli viimane piisk karikasse, nimelt üks hõbedase pellariga (suht uus ja tundus et värskelt pestud) ahv sõitis foori taga oodates lausa vastu tagumist ratast, egas midagi kui natuke smashi stiili irvitavale mölakale. Muutusin ise ka hälvikuks ja põletasin rehvi seni kuni foor roheliseks läks.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Täna hommikul sõitsin tööle mööda Pärnu mnt-Kanamalt ringteele-Lagedilt linna ja ei kohanud ühtegi ebanormaalset või hälvik juhti,see jääb kohe meelde,kui nii saab sõita. :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

Lauri-L kirjutas:

Viimastel päevadel on hälvikuis nagu seeni peale vihma, kes lobiseb telefoniga ja üritab alla ajada, mingid ahvid trügivad foori taga külje alla. Eile oli viimane piisk karikasse, nimelt üks hõbedase pellariga (suht uus ja tundus et värskelt pestud) ahv sõitis foori taga oodates lausa vastu tagumist ratast, egas midagi kui natuke smashi stiili irvitavale mölakale. Muutusin ise ka hälvikuks ja põletasin rehvi seni kuni foor roheliseks läks.

mine anna ennast parem kohe hälvik mootorratturitesse üles jah (togi) (lol)
reaalselt füüsiline kontakt oli ? ja naeris selle peale ka? äkki oli sõber. aga rehvi oleks võind siis koos tema numbrimärgiga põletada ehk :D

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”