Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: RE: Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Prets »

Margusxx kirjutas:

70 on suht palju väikestel teedel aga rohkem ikka 90 ja kiirteel 120 suht tavaline.

kristjan128 kirjutas:
Prets kirjutas:

Rootsis piirkiirus üldse 70, kui pole just kindlat 90 lubavat märki.

Jama, käin ikka viimasel ajal tihti Rootsis klientide juures ja maanteed on 90 või 100km/h

Rootsis 90 ja 120 on sama nagu meil 110. Oleneb teest ja aastaajast jne. Ametlik piirkiirus on siiski 70.

Tõsi, enamus teid on siiski 90 lubavate märkidega.

Samas, nt terve tee Stötenist Sälenisse, mis jumala hea tee ja kus suviti eriti liiklust pole on oma 40 km juures 70% 50 ja ülejäänud tee 70. Ja ometi pole asulasisene ega midagi.

Aga läheb veits OT juba.

Teemasse, tegu pole otseselt juhtimisega, aga mõni ikka oskab parkida. Täna konkreetne juhtum: rekka parkis ööseks teelaiendisse, kus peatumine ja parkimine keelatud, sest meil varisevad kivid kaljudelt sealkandis igapäevaselt alla. Samuti varjas ta ära 2 liiklusmärki, sõitis parkides maha terve rea koonuseid ja tagatipuks oli pool haagist keset sõidurida ka. Krt 15 minutit asulast, kus oleks võinud kuskile tanklasse või kuhu iganes tõmmata, aga ei.



(togi)
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

kristjan128 kirjutas:
Prets kirjutas:

Rootsis piirkiirus üldse 70, kui pole just kindlat 90 lubavat märki.

Jama, käin ikka viimasel ajal tihti Rootsis klientide juures ja maanteed on 90 või 100km/h

Piiril igatahes on sellised sildid:

1241e9399d939384e03615c19533689c.jpg
1241e9399d939384e03615c19533689c.jpg (53.49 KiB) Vaadatud 6043 korda

Samuti on Soomes, Taanis ja Hollandis see piir 80, vbl kuskil veel.

Viimati muutis Jesper, 22 Mai 2018, 11:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: RE: Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Ära sa ütle, 11 aastat juba siin elanud ja polnud õrna aimugi. :) Tuleb välja, et olen sarihuligaan liikluses [emoji6]

Jesper kirjutas:
kristjan128 kirjutas:
Prets kirjutas:

Rootsis piirkiirus üldse 70, kui pole just kindlat 90 lubavat märki.

Jama, käin ikka viimasel ajal tihti Rootsis klientide juures ja maanteed on 90 või 100km/h

Piiril igatahes on sellised sildid:

992px-Swedish_road_sign_J1_1.svg.png

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: RE: Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Margusxx kirjutas:

Ära sa ütle, 11 aastat juba siin elanud ja polnud õrna aimugi. :) Tuleb välja, et olen sarihuligaan liikluses [emoji6]

Ja kuna pole kordagi vahele jäänud, siis miljoni juba säästnud :-)
http://www.speedingeurope.com/sweden/

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Huvitav kas soe ilm mõjub või mingi asteroid lendab jälle maalähedalt mööda?

Kõik on liikluses peast soojad nagu oleks t*** pealt liduma saanud: https://m.postimees.ee/section/128/4498615

Sõps sõitis Pärnusse kaka korda vastassunas tuli möödasôitja ahaa-na vastu :)


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Minumeelest see 8 naist sõiduautos case on ikka kõige parem nali viimastest uudistest. Ütleme nii, et pidi ikka hirmsasti tahtmist olema, äkki oli roolis ka 2 naist korraga ning 1 opereeris veel personaalselt käigukangi peal.
Kuigi lendava bemmimootoriga puulatda niitmine on kindlasti trikk, mis väärib samuti omaette mainimist. Eile just mõtlesin, et huvitav kui hea vile selliselt seibideks sõitmise tarvis pidi sisse puhuma bemmile. Ma ei usu, et alla 2 õnnestuks mootor niimoodi auto pealt sirgelt minema lennutada kahurikuulina


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/l ... d=82557279

Ma saan aru, et on vaja koju saada v kuhu iganes, aga nüüdsest on täiesti normaalne inimesele autoga otsa sõita? Halloo?

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

MuPO'l on mingi turunduskampaania lahti läinud viimasel ajal :P


Cul
Postitusi: 49
Liitunud: 26 Juul 2012, 18:24
Tsikkel: Honda CBR1000RR 2004
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Cul »

..... aga nüüdsest on täiesti normaalne inimesele autoga otsa sõita?

No õnneks ei sõitnud ju inimesele otsa. :bsmile:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

ttt kirjutas:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/l ... d=82557279

Ma saan aru, et on vaja koju saada v kuhu iganes, aga nüüdsest on täiesti normaalne inimesele autoga otsa sõita? Halloo?

See ongi uus normaalsus.mendid näitavad eeskuju tsikleid rammides.eks sealt tekkibki igasugune raev/viha inimestel.

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas h0lger »

kaiman kirjutas:
ttt kirjutas:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/l ... d=82557279

Ma saan aru, et on vaja koju saada v kuhu iganes, aga nüüdsest on täiesti normaalne inimesele autoga otsa sõita? Halloo?

See ongi uus normaalsus.mendid näitavad eeskuju tsikleid rammides.eks sealt tekkibki igasugune raev/viha inimestel.

Wow kui kui loll statement! :shock:

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

h0lger kirjutas:
kaiman kirjutas:
ttt kirjutas:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/l ... d=82557279

Ma saan aru, et on vaja koju saada v kuhu iganes, aga nüüdsest on täiesti normaalne inimesele autoga otsa sõita? Halloo?

See ongi uus normaalsus.mendid näitavad eeskuju tsikleid rammides.eks sealt tekkibki igasugune raev/viha inimestel.

Wow kui kui loll statement! :shock:

Mis Wow mis kuradi statement?!hea et sa veel
Loll oskad eestikeeles kirjutada.aga jh harjuge ära juba.

Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 468
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 40 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

kaiman, olid ise seal roolis või?

...

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

zorten22 kirjutas:

kaiman, olid ise seal roolis või?

Ei olnud :) aga minumeelest on viimane debiilsus just tänapäeval linnas mingisuguseid võistlusi korraldada.kas eestis enam metsa jarvi enam polegi kus saaks värskeõhukäes sportida?

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas h0lger »

kaiman kirjutas:
h0lger kirjutas:
kaiman kirjutas:
ttt kirjutas:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/l ... d=82557279

Ma saan aru, et on vaja koju saada v kuhu iganes, aga nüüdsest on täiesti normaalne inimesele autoga otsa sõita? Halloo?

See ongi uus normaalsus.mendid näitavad eeskuju tsikleid rammides.eks sealt tekkibki igasugune raev/viha inimestel.

Wow kui kui loll statement! :shock:

Mis Wow mis kuradi statement?!hea et sa veel
Loll oskad eestikeeles kirjutada.aga jh harjuge ära juba.

Palun väga vabandust! Õnneks sul endal on õigekiri ja kirjavahemärgid nii selged, et ei saagi kohe midagi ette heita... :wack:

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Seda ma arvasin et selline vastus tuleb.noh mis teha ma ju vana düsgraafik :mrgreen: ma ei tea miks sa kaheskeeles kirjutad?miks siis juba mitte kolmes või isegi neljas keeles kribada?siis paistad veel äksam välja ju :) või sa ainult kahtekeelt oskadki,kui nii siis onküll nadi lugu.näiteks hiina/vene/hispaania on kh ägedad keeled. :bsmile: aga ok ole tubli edasi ma pean tööle minema.

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

kaiman kirjutas:

...aga ok ole tubli edasi ma pean tööle minema.

Pada sõimab katelt? (lol)

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

ElectroMoto kirjutas:
kaiman kirjutas:

...aga ok ole tubli edasi ma pean tööle minema.

Pada sõimab katelt? (lol)

https://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=ok&F=M (togi)

OK argi okei


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

simp kirjutas:
ElectroMoto kirjutas:
kaiman kirjutas:

...aga ok ole tubli edasi ma pean tööle minema.

Pada sõimab katelt? (lol)

https://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=ok&F=M (togi)

OK argi okei

Njah ok asemel oleksin pidanud /olgu/ kirjutama :ner: aga arvestades et need tekstid sai krribatud umbes 1minutiga õigekirja kontrollimatta siis hea saavutus seegi (w) ega siis ok pole mingi stateMENT (lol)

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

kaiman kirjutas:
zorten22 kirjutas:

kaiman, olid ise seal roolis või?

Ei olnud :) aga minumeelest on viimane debiilsus just tänapäeval linnas mingisuguseid võistlusi korraldada.kas eestis enam metsa jarvi enam polegi kus saaks värskeõhukäes sportida?

Sellega ma olen küll nõus. Aga pseudo-sportlase põhjus sportida tundub ära langevat, kui selleks tuleb minna kuskile, kus keegi ei näe...

See kontorirottide jooks on muidugi niisama palagan.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mis tahes tsikli paraadid on ka teistele mõttetu palagan ja pläristamine.
St. rohkem tolerantsust seltsimehed. Kõigil meil oma hobid, kogunemised ja üritused.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ongi mõttetu palagan ja pläristamine ju :D Aga samas päris paljudele inimestele vist siiski pakub ka huvi, näha neid tsikleid ja mine tea, võibolla isegi kuulda või kuulata. Ja kas oleks seda teha mõni parem koht kui linnas, kus inimestel on kõige lihtsam tulla ja näha seda tsiklivalikut?

Aga tsikliparaadide puhul on kogu asja mõte esiteks natuke teine kui mingi jooksuürituse puhul (no tegelikult hoopis teine siiski) + tänavatsiklite paraadi sa kuskil metsas, või ka näiteks ringrajal ikka naljalt ei korralda. Tehnilistel põhjustel puhtalt juba. Jooksuvõistlusi aga PEAKS korraldama metsas, ja metsasi on selleks küll ja veel eestis...so why the fuck dont they do that?!? Ei, on vaja toppida inimesed jooksma linnavahele, kõvakattega teede peale saastatud õhuga tänavatele. Olgem ausad, selle asja ainuke põhjus ongi see, et mingid kontorirotid ja klounid saaksid oma uusi roosasid dresse eksponeerida ja ikka võimalikult paljudesse kaameratesse naeratada või äkki kuskile meediasse pääseda. kogu moos, ühtegi mõistlikku põhjust seal taga ei ole. mitte, et mind isiklikult mingid jooksud või paraadid väga tihti seganud oleksid, aga ma ei roni ka juba ammu kesklinna üldse seiklema kui just mingit konkreetset põhjust ei ole, kui seal kuskil aga elama või olema peaks siis võiks vist teinekord üsna närvi ajada küll...liiklus on seal anyway täielikult peeti keeratud ja samas pole mitte kuidagi parandatud ühistranporti, kõik sama kräpp viimased 30+ aastat. ja täpsustuseks, et ma mitte ei õiguste kellegile autoga otsa sõitmist, vaid rääkisin puhtalt selles, kus peaks või ei peaks mingeid rahvajookse korraldama :D

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

kaamera juba mõnda aega autosse saanud, aga eile oli aega lõpuks sealt ka midagi välja rookida, üks selline näide siis siinkohal, pole küll ilus vanemaid inimesi halvustada aga võttis vanduma küll. video kvaliteet võibolla kehvake, suure ekraani pealt on näha küll, päss isegi ei vaata vasakule mitte kordagi. järgmises kurvis tahtis külje maha sõita, õnneks suutsin seda juba ette näha. Kurb on see et eks neilgi ole liikuda vaja, endalgi vanaisa samas seisus, aga ta natuke targem et igal võimalusel lapselapsed rooli vms :)
päris hälvikuks ei tembelda, pigem esimene linnuke kaamera kvaliteedi testiks.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2188
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 550 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ülimalt tavaline olukord ju, sa nagu reaalselt ei näinud seda ette, et ta võib nii risti sinna ritta sisse sõites teiselt poolt välja vupsata? Või siis tegelt ikka nägid, aga otsustasid "mitte näha"?

Mulle isiklikult teeb natuke nalja see suhtumine, kui keegi tuleb kõrvalteelt mingi 20m enne mind ja siis kohe kui rattad sirgeks saab on järsku selline peateeboss et anna aga olla :) Samas kui teda ennast ka hetk tagasi lasti viisakalt vahele vms.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas:

Ongi mõttetu palagan ja pläristamine ju :D Aga samas päris paljudele inimestele vist siiski pakub ka huvi, näha neid tsikleid ja mine tea, võibolla isegi kuulda või kuulata. Ja kas oleks seda teha mõni parem koht kui linnas, kus inimestel on kõige lihtsam tulla ja näha seda tsiklivalikut?

Aga tsikliparaadide puhul on kogu asja mõte esiteks natuke teine kui mingi jooksuürituse puhul (no tegelikult hoopis teine siiski) + tänavatsiklite paraadi sa kuskil metsas, või ka näiteks ringrajal ikka naljalt ei korralda. Tehnilistel põhjustel puhtalt juba. Jooksuvõistlusi aga PEAKS korraldama metsas, ja metsasi on selleks küll ja veel eestis...so why the fuck dont they do that?!? Ei, on vaja toppida inimesed jooksma linnavahele, kõvakattega teede peale saastatud õhuga tänavatele. Olgem ausad, selle asja ainuke põhjus ongi see, et mingid kontorirotid ja klounid saaksid oma uusi roosasid dresse eksponeerida ja ikka võimalikult paljudesse kaameratesse naeratada või äkki kuskile meediasse pääseda. kogu moos, ühtegi mõistlikku põhjust seal taga ei ole. mitte, et mind isiklikult mingid jooksud või paraadid väga tihti seganud oleksid, aga ma ei roni ka juba ammu kesklinna üldse seiklema kui just mingit konkreetset põhjust ei ole, kui seal kuskil aga elama või olema peaks siis võiks vist teinekord üsna närvi ajada küll...liiklus on seal anyway täielikult peeti keeratud ja samas pole mitte kuidagi parandatud ühistranporti, kõik sama kräpp viimased 30+ aastat. ja täpsustuseks, et ma mitte ei õiguste kellegile autoga otsa sõitmist, vaid rääkisin puhtalt selles, kus peaks või ei peaks mingeid rahvajookse korraldama :D

A sa ei arva, et sa väga paljudele paistad samasugune pläriseva punnivõrriga kloun, kes käib ja suurendab nii õhu kui mürareostust linnas, seda selleks, et ainult kuskile pildile pääseda ja tähelepanu pälvida? Kas peaks või ei peaks ei ole ühe tsiklimehe arvamuse taga kinni.

Mis puutub sinu sõnvõttu ühistrnaporti, siis see on ülimalt jabur väide.

Katsuks elu ikka näha natuke rohkemate mätaste otsast mitte ainult nii palju kui ratta sadulast läbi visiiri paistab.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

indumen kirjutas:

kaamera juba mõnda aega autosse saanud, aga eile oli aega lõpuks sealt ka midagi välja rookida, üks selline näide siis siinkohal, pole küll ilus vanemaid inimesi halvustada aga võttis vanduma küll. video kvaliteet võibolla kehvake, suure ekraani pealt on näha küll, päss isegi ei vaata vasakule mitte kordagi. järgmises kurvis tahtis külje maha sõita, õnneks suutsin seda juba ette näha. Kurb on see et eks neilgi ole liikuda vaja, endalgi vanaisa samas seisus, aga ta natuke targem et igal võimalusel lapselapsed rooli vms :)
päris hälvikuks ei tembelda, pigem esimene linnuke kaamera kvaliteedi testiks.

Ma arvan, et sa pole oma hinnagus õiglane. Nägid kaugelt, et läbi kahe rea pöörab keegi välja (mina kaamerapildist nägin). Loogiline oli eeldada, et jõuab sinuni välja. Ja kogu pöörde ajal vaatab silmad punnis sind. Alles siis, kui hoo maha võtad keerab pea ära. Mul siin kodumaja juures käib ikka korra aastas pauk ära. Ja alati on sama põhjus, see kes "kõrvalteelt" tuleb tuleb ei näe sind enne, kui auto on piisavalt rismikul väljas aga siis on juba liiga hilja. Sinu videos on üsna sama.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kaamera võis ju näha, aga see ei tähenda, et indumen nutiplutit ei oleks võinud samal ajal näppida ju :)

Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Peet »

Madlobster kirjutas:
will111 kirjutas:

Ongi mõttetu palagan ja pläristamine ju :D Aga samas päris paljudele inimestele vist siiski pakub ka huvi, näha neid tsikleid ja mine tea, võibolla isegi kuulda või kuulata. Ja kas oleks seda teha mõni parem koht kui linnas, kus inimestel on kõige lihtsam tulla ja näha seda tsiklivalikut?

Aga tsikliparaadide puhul on kogu asja mõte esiteks natuke teine kui mingi jooksuürituse puhul (no tegelikult hoopis teine siiski) + tänavatsiklite paraadi sa kuskil metsas, või ka näiteks ringrajal ikka naljalt ei korralda. Tehnilistel põhjustel puhtalt juba. Jooksuvõistlusi aga PEAKS korraldama metsas, ja metsasi on selleks küll ja veel eestis...so why the fuck dont they do that?!? Ei, on vaja toppida inimesed jooksma linnavahele, kõvakattega teede peale saastatud õhuga tänavatele. Olgem ausad, selle asja ainuke põhjus ongi see, et mingid kontorirotid ja klounid saaksid oma uusi roosasid dresse eksponeerida ja ikka võimalikult paljudesse kaameratesse naeratada või äkki kuskile meediasse pääseda. kogu moos, ühtegi mõistlikku põhjust seal taga ei ole. mitte, et mind isiklikult mingid jooksud või paraadid väga tihti seganud oleksid, aga ma ei roni ka juba ammu kesklinna üldse seiklema kui just mingit konkreetset põhjust ei ole, kui seal kuskil aga elama või olema peaks siis võiks vist teinekord üsna närvi ajada küll...liiklus on seal anyway täielikult peeti keeratud ja samas pole mitte kuidagi parandatud ühistranporti, kõik sama kräpp viimased 30+ aastat. ja täpsustuseks, et ma mitte ei õiguste kellegile autoga otsa sõitmist, vaid rääkisin puhtalt selles, kus peaks või ei peaks mingeid rahvajookse korraldama :D

A sa ei arva, et sa väga paljudele paistad samasugune pläriseva punnivõrriga kloun, kes käib ja suurendab nii õhu kui mürareostust linnas, seda selleks, et ainult kuskile pildile pääseda ja tähelepanu pälvida? Kas peaks või ei peaks ei ole ühe tsiklimehe arvamuse taga kinni.

Mis puutub sinu sõnvõttu ühistrnaporti, siis see on ülimalt jabur väide.

Katsuks elu ikka näha natuke rohkemate mätaste otsast mitte ainult nii palju kui ratta sadulast läbi visiiri paistab.

Ma loodan, et sain õigesti aru, et jutt käib Ratrace´st? Roosade dresside näitamine kontorirahva poolt? See üritus on heategevuslik. See aasta koguti raha, et politsei saaks osta mängukarusid lastele, kes on a la peale avariid šhokis, näinud just perevägivalda pealt jne jne. Eesmärk oli, et kui patrull kohale tuleb, oleks neil lapsele lohutuseks midagi ilusat anda. Muideks, seal osales ka igapäevaselt aktiivseid tsikliste. Kui see asi toimuks metsas, siis kui palju rahvast seda näeks ning kui palju see üritus oma eesmärki täidaks?

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

päris vahva. kaamerast on muidugi näha et ta tanklast välja tuli reaalses sõidusituatsioonis not so much. sealt keeratakse pigem kadaka autoturgude suunas, kolm autot ennem seda on pildist täiesti kadunud ja see "vahelelaskmise auk" on ka ainult risti auto laiune millest ei saa eeldada et sealt keegi poeb ja ei vaadanud silmad punnis mind mitte üks gramm, esimene pilk tuli alles siis kui törts signaali sai antud selle aja peale oli ta juba ninaga järgmises reas omakorda. Kui ise nõnda üle mitme rea õnnestub kuskile vahele saada siis ikka veendu et sealt tühja koha pealt keegi ikkagi ei tule, kuna seal lisarajal võivad sõita tavakiirusega teisedki.
Ei ta ei hiilinud sealt august kus teda vahele lasti vaid tuimalt sõitis välja, kordagi vaatamata selles oli point, kuna nagunii seisma pidurdasin end siis jumal temaga tulgu kui tahab, aga selline pimedus mõne algaja tsiklisti jaoks oleks natuke valusamalt lõppenud (crash)
Midagi elukardetavat ei olnud, reaktsioon toimib mul edukalt, nutiplutis ei istu ja fiesta ST pidurid on ka tunduvalt paremad kui sellel mondeo kärakal.
halb on see et selliste kulgurite tõttu juhtub nii mõndagi.

EDIT: süvenesin ise veel rohkem videosse, see kes vahele lasi isegi hakkas tagurdama natuke. Pika jutu lõpetuseks, olgem valvsad, liikluses on ka vanureid kes kulgevad oma tempos ja oma mullis.

Viimati muutis indumen, 08 Juun 2018, 11:06, muudetud 1 kord kokku.
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaiman »

To peet.No aga kesse keelab neile näiteks neid heategevust toompeal parklas korraldada.siis mitte ainult omad inimiesed ei näe seda tsirkust vaid turistid kah.heh riigil pole enam raha mängukarusid kah osta.ostku krt lätist siis neid,või palugu lätivalitsust..

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”